Wola Mocy

Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi
Posty: 683
Rejestracja: 08 kwie 2010, 10:47

Wola Mocy

Post autor: Bart »

Dane dotyczące misji:
Stopień: Uczeń Jedi
Preferowana klasa: Obrońca/StrażnikNegocjator
Poziom trudności: Bardzo trudny
Ilość uczestników: ?
Miejsce misji: Głębokie Jądro, system Hakassi, planeta Hakassi - obóz w kwadracie G5; baza Jedi w kwadracie E3
{Przekaz z: Specjalny Samodzielny Obóz Wojskowy 81 od: Pułkownik Kraalanip}
Protokół: Zamknięty
Kanał: Jedi
Kod: 1381-RS
Sektor: brak
Świat: Hakassi
{Rozpoczęcie transmisji}

Obrazek

Kod: Zaznacz cały

Dobry wieczór. Nasze przygotowania są już prawie kompletne... Już prawie, już wreszcie... Jeszcze tylko odrobina czasu... Finalny przegląd zdrowotny więźniów... I już wszystko będzie gotowe...

Doprowadzanie więźniów do ładu zajmowało niezwykle wiele czasu. To 981 jednostek humanoidalnych, które trzeba było na nowo odżywić. Na szczęście państwa sukcesy w odbudowie Hakassi i delikatne poluzowanie budżetu i oddelegowanie maszynerii do innych prac pozwoliło zapewnić obozowi obsługę w większości zautomatyzowaną, prowadzoną przez 68 droidów. To jednak nadal na te warunki bardzo mało, a sam nasz nadzór jest trudny. Większość moich ludzi straciła wszelkie siły psychiczne. Połowa kadr złamała się psychicznie, druga połowa jest niedaleko, zmuszona dźwigać jeszcze więcej za tych, którzy odpadli. Udało nam się jednak już w większości na nowo ich odżywić, wyhodować w ich organizmach jak najwięcej sił. Postaraliśmy się jak mogliśmy, aby wyhodować ich jak bydło na rzeź na najlepsze i najzdrowsze mięso... Chcemy postarać się, aby dotarli do państwa w jak najlepszym stanie. Nie będę ukrywał, że z zawodowego profesjonalizmu. Proszę nie liczyć na naszą empatię wobec nich. Nienawidzimy ich... niesłusznie... nie są winni... ale nienawidzimy i nic tego nie zmieni... Mniemamy, dzięki analizom, że doprowadzimy przynajmniej 603 osoby do perfekcyjnego stanu zdrowia, pozostałe już niekoniecznie z racji różnego rodzaju trwałych obciążeń. Co więcej, dla państwa ułatwienia, pacjenci będą uśpieni łagodnymi, nieobciążającymi środkami. 

Do rzeczy, proszę państwa. Jak obiecywałem, wymusiłem od dowództwa wszelkie wsparcie.

Nie będzie TIE Avengerów - dostaną państwo 2 sztuki myśliwców X-Wing XJ3, produkowanych dla klientów z Sojuszu, potężniejszych nawet niż TIE/ad Avenger, oraz 2 sztuki myśliwców E-Wing serii IV. Mam nadzieję, że rozumieją państwo skalę tej... rozrzutności. To świeże maszyny, prosto z taśm. Jakkolwiek wiem, że mają państwo w teorii więcej pilotów, to na takim obszarze jak państwa więcej sztuk nawet nijak nie pomieści się do bezpiecznych manewrów i mniemam, że cała państwa kadra nie zostanie naraz pilotami. Stąd cztery uznaliśmy za rozsądną granicę. W razie jakichś niesprecyzowanych katastrof i dramatów - bardziej, niż hordy myśliwców w liczebności takiej, co zdolni latać, przyda się państwu coś do ewakuacji, prawdę mówiąc.

Tak jak zostało ustalone, najpierw państwa główna kadra prowadząca proces "uzdrawiania" ofiar przybędzie do naszego obozu, gdzie spędzi przynajmniej półtorej doby. W celu po pierwsze podstawowej regeneracji, po drugie skołowania wroga, gdyby ten mobilizował się do swoich manewrów natychmiast po wykryciu państwa ruchów w stronę naszego obozu. Obóz nie wydaje się bezpieczny, ale nie musi być, skoro nie przyprowadzą państwo do niego tej istoty, na którą poluje wróg. W tym czasie reszta państwa placówki będzie, z tego co mi wiadomo, organizować izolację rannych, starców i innych niepełnosprawnych...

Przewozy ofiar będą odbywać się rządowym frachtowcem Action IV, więźniowie będą wyładowywani do państwa hangaru w liczbie po 109 naraz. Wyleczeni i ustabilizowani pacjenci będą przewożeni wojskowym promem Lambda w stronę regularnego szpitala na kontynencie, współprowadzonego przez państwa pierwszego pacjenta, Marina Sagę. Pojazdy obsługiwać będzie kadra naszego przeklętego obozu z racji jego oczyszczenia z tych... osób. Na miejscu będziemy utrzymywać kontakt z eskadrą z IV bazy lotniczej, z którą współpracowali państwo przy dotychczasowych syfach. Eskadra będzie zapewniać eskortę powietrzną na całej drodze. Tak jak proponowała pani Vile, droga będzie kręta i niedaleko baz wojskowych mogących zapewnić pomoc w razie katastrofy.

Myślę, że wszystko inne jest już jasne. Proszę być w gotowości, już za chwilę nadejdzie sygnał. Prawie wszystko jest gotowe.
{Koniec transmisji}


Cele Misji:
- Sfinalizować ustalenia strategiczne z dowództwem obozu na miejscu.
- Przewieźć bezpiecznie ofiary Aurożercy do bazy Jedi, na miejsce procedury, do hangaru.
- Wydostać "cząstkę" Aurożercy z ofiar z obozu spod Keratony.
- W żadnym wypadku nie dopuścić do przechwycenia bytu przez wroga.

Wskazówki:
- "Obóz ofiar Thona" - raport z pierwszej operacji uzdrawiania ofiar w porozumieniu z bytem
- "Puzzle Thona" - raport z drugiej operacji uzdrawiania ofiar w porozumieniu z bytem
- "Pożerana baza" - raport na temat obecności zjawy z jeziora w bazie i wszystkich efektów
- "Bastion Jedi" - raport z przygotowań do zabezpieczenia placówki na czas operacji

Dostępny sprzęt:
- 2 myśliwce XJ3 X-Wing
- 2 myśliwce E-Wing IV
- 1 zaawansowany droid medyczny koordynujący opiekę nad pacjentami na miejscu zabiegu
- 38 podstawowych jednostek medycznych do bieżącej opieki
- Zapas kilkudziesięciu kilogramów glukozy dla pacjentów, kilkudziesięciu litrów witamin i środków wspierających prace serca
- 50 sztuk kroplówek
- 70 sztuk łóżek polowych ze specjalistycznymi kocami podgrzewającymi

Uczestnicy Misji:
- Mistyk Jedi Elia Vile
- Rycerz Jedi Alora Valo*
- Uczeń Jedi Fell Mohrgan
- Uczeń Jedi Tanna Saarai*

Pomocnicy:
- Padawan Rylanor Loken
- Padawan Rhenawedd Alna
- Adept Nuru'acari'uminatta
- Uczeń Jedi Thang Glauru
- Rycerz Jedi Ashtar Tey
- Adept Ioghnis

* Wskazani uczestnicy są wpisani z racji planów IC, ale jeśli nie uda się pogodzić wszystkich jednocześnie, to misja odbędzie się z mniejszą pulą uczestników. Wynika to z tego, że wszyscy pomocnicy mają szansę być także uczestnikami zależnie od etapu misji i jej przebiegu - możliwe są rotacje między rolą uczestnika a pomocnika, z czego oczywiście rozumiem, że osoby szczególnie zaangażowane w plany asekuracji bazy (np. Rylanor) powinny być prawie tak priorytetowe, jak główni uczestnicy. Jednocześnie niekoniecznie uda się pogodzić totalnie wszystkich, stąd zaznaczam że finalnie zapewne będę musiał wybrać zło mniejsze.

Mile widziani są absolutnie wszyscy, im więcej tym lepiej.

Jako pomocnika potrzebuję koniecznie Thanga.

Obrazek autorstwa Khada, z moimi edycjami.
Awatar użytkownika
Nesanam Kiih
Uczeń Jedi
Posty: 656
Rejestracja: 11 cze 2019, 16:39
Nick gracza: Khad
Lokalizacja: Polska :<

Re: Wola Mocy

Post autor: Nesanam Kiih »

U mnie bez zmian z terminami, są bardzo elastyczne. Jestem w stanie zarezerwować sobie dowolny wieczór i oczywiście będę.
Obrazek
Awatar użytkownika
Magnus Valador
Były członek
Posty: 556
Rejestracja: 11 kwie 2017, 20:26
Nick gracza: Zayne

Re: Wola Mocy

Post autor: Magnus Valador »

OMG IT'S HAPPENING! STAYYY FUCKING CAAALM!
Wakacje, spokój, niebawem praca wakacyjna, ale wieczory powinny być (już ja tego dopilnuję) w pełni free, z całą pewnością pomogę! Także ja się dostosuję i ustalajcie termin misji między osobami bardziej niepewnymi swego czasu, bo nawet gdybym miał wyjście wieczorem ze znajomymi w ustalonym terminie, to sobie je po prostu przełożę na następny dzień.
Obrazek
Awatar użytkownika
Acari
Adept
Posty: 375
Rejestracja: 28 lut 2015, 20:54
Nick gracza: Key
Lokalizacja: k. Kołobrzegu

Re: Wola Mocy

Post autor: Acari »

Chętnie stawię się do pomocy, o ile moje niewielkie doświadczenie jako pomocnika się przyda 🙂
Terminy u mnie bez zmian.
Obrazek
Awatar użytkownika
Tanna Saarai
Były członek
Posty: 1135
Rejestracja: 08 kwie 2010, 10:47
Nick gracza: Binol
Kontakt:

Re: Wola Mocy

Post autor: Tanna Saarai »

Mój obecny kalendarz jest wypchany po brzeg, ale jestem w stanie poprzestawiać rzeczy i dodać doń misję. Jedynie musimy wyrobić się przed 22.07. 23.07 znikam na 2 tygodnie całkowicie i dzień przed będzie dniem załatwiania, jeżdżenia i tak dalej. A po powrocie wchodzę w bardzo intensywny etap prób i nawet jeśli uda mi się wygospodarować wieczór to mój mózg będzie pewnie już przeciążony i w RP ktoś z pewnością zginie, a lubię swoją i wasze postaci xD
Obrazek
Awatar użytkownika
Thang Glauru
Uczeń Jedi
Posty: 1293
Rejestracja: 18 wrz 2015, 13:09

Re: Wola Mocy

Post autor: Thang Glauru »

Moje terminy przedstawiają się następująco:
PN: Odpada, na 90% wolny dopiero od 21:00.
WT: j/w
ŚR: Wolna od 20:30.
CZW: Wolna od 19:00.
W weekend 08-10.07 każdy dzień mam wolny od 19:00, dwa kolejne są zajęte na 100% przez moje weekendowe wyjazdy.
Obrazek
Awatar użytkownika
Ashtar Tey
Rycerz Jedi
Posty: 2168
Rejestracja: 08 kwie 2010, 10:47
Nick gracza: Gluppor
Kontakt:

Re: Wola Mocy

Post autor: Ashtar Tey »

Na ten moment 11.07-15.07 i 18.07-20.07 po 19 są ok.
Awatar użytkownika
Elia
Mistrz Jedi
Posty: 2638
Rejestracja: 03 lip 2011, 14:29

Re: Wola Mocy

Post autor: Elia »

Powinnam być dostępna od 20:00 od poniedziałku do piątku i dowolnie w weekend. Gdyby można było wybrzydzać to najbardziej pasowałby mi właśnie jakiś weekend.
Obrazek
Awatar użytkownika
Alora Valo
Rycerz Jedi
Posty: 941
Rejestracja: 23 gru 2016, 17:21
Nick gracza: Oem

Re: Wola Mocy

Post autor: Alora Valo »

Podpisuje sie pod Elia. Aktualnie bede w stanie sie dostosowac, az do 22.07, od ktorego moge nie byc dostepny nawet tydzien.
Obrazek
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi
Posty: 683
Rejestracja: 08 kwie 2010, 10:47

Re: Wola Mocy

Post autor: Bart »

Przy tej krzyżówce jedyną opcją jest obecnie środa, 13.07, godz. 20:00. Pomocnicy na 19:00, wiem że dla Thanga za wcześnie, ale ogarnę jego role wcześniej.

Do odprawy dodano odnośniki do kluczowych raportów.
Awatar użytkownika
Ioghnis
Były członek
Posty: 668
Rejestracja: 05 cze 2014, 18:59
Nick gracza: Angar

Re: Wola Mocy

Post autor: Ioghnis »

Dołączę.
Obrazek
Ukryte:
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi
Posty: 683
Rejestracja: 08 kwie 2010, 10:47

Re: Wola Mocy

Post autor: Bart »

Misja zakończona sukcesem, wszystkie jej cele zostały spełnione.
Ostatnie zapiski SDK-00, sieciowa pamięć cache ochrony pisze: Desant nr. 1 - desant droidów poprzez wystrzał rakiet z głowicami zastąpionymi pojemnikami z droidami. Desant przeszedł przez obronę, uderzył w bazę Jedi. 6 jednostek YVH-1. Oddział związany walką z Jedi w budynku. Dwie jednostki nieznacznie spowolnione i chwilowo oddzielone od reszty grupy przez zasypanie ogniem przez droidy treningowe z wyspy.

Desant nr. 2 - desant przez miniaturową łódź podwodną od strony mostu. Miny nie zadziałały, zdetonowane przedwcześnie przez sztorm. 2 jednostki YVH-1. Jednostki SDK i droidy treningowe ostrzałem uniemożliwiają jednostkom wroga ucieczkę od min lądowych na trasie zewnętrznej. Jednostka SDK-01 poległa. Wróg zniszczony.

Desant nr. 3 - desant przez następną łódź podwodną. 2 jednostki YVH-1. Ocalałe miny podwodne wysadziły łódź z jednostkami YVH-1 i dokonały zatopienia wroga.

Desant nr. 4 - desant przez łódź podwodną. Przeszedł przez obronę. 4 jednostki YVH-1. Wróg odcięty od budynku polami siłowymi. Jednostki ochrony bezbronne, dokonany odwrót. Wróg rusza do magazynu przebić się do bazy tunelem podziemnym. Wróg zauważa miny z dużym wyprzedzeniem i się wycofuje. Jednostki treningowe z wyspy po przeładowaniu tarcz wpadają do tunelu i wiążą jednostki YVH. Ocalała jednostka SDK wlewa paliwo do tunelu i detonuje tunel. Jednostki YVH-1 nie giną, lecz zostają permanentnie uwięzione.

Desant nr. 5 - próba desantu przez następną łódź podwodną. Ostatnie miny podwodne spowalniają łódź, lecz nie wystarczają. Trwa ostrzał razem z 8 ocalałymi droidami treningowymi. Jednostka SDK nie ma szans powstrzymać wynurzenia. Zestrzelono jedną rakietę łodzi. Zauważono drugą rakiet-
Uzupełnienie: autor: Jednostka Podrzędna 02: desant nr. 5 rozstrzelany przez prom typu Sentinel. Wypłynęły wówczas 4 droidy typu YVH-1, lecz stan tych droid typu tragiczny z powodu skrajnych uszkodzeń typu eksplozja łodzi podwodnej.

W stanie ciężkim ocalały 3 droidy treningowe. Pozostałe maszyny permanentnie zniszczone.

Ilość PD:
(Bardzo trudny - 5000 PD) * ranga uczestników (Adept - 1; Padawan - 1,5; Uczeń Jedi - 2; Rycerz Jedi - 2,5; Mistrz Jedi - 3) : liczba uczestników (9) = Adept - 550 PD; Padawan - 850 PD; Uczeń Jedi - 1100 PD; Rycerz Jedi - 1400 PD; Mistrz Jedi - 1650 PD

Rany uczestników:
- Mistyk Jedi Elia Vile - ciężkie/krytyczne (częściowo zaleczone wpływem Mocy i ograniczone precyzją miecza świetlnego)

- Rycerz Jedi Alora Valo - krytyczne (częściowo zaleczone wpływem Mocy)

- Rycerz Jedi Ashtar Tey - krytyczne/śmiertelne

- Uczeń Jedi Fell Mohrgan - krytyczne (częściowo ograniczone precyzją miecza świetlnego)

- Uczeń Jedi Tanna Saarai - brak

- Padawan Rhenawedd Alna - ciężkie

- Padawan Rylanor Loken - śmiertelne

- Adept Ioghnis - krytyczne

- Adept Nuru'acari'uminatta - brak

Sprawozdania:
- Uczeń Jedi Fell Mohrgan - Przeklęty obóz

- Padawan Rhenawedd Alna - Obrona placówki Horizon

- Rycerz Jedi Alora Valo - Oczyszczenie

- Mistyk Jedi Elia Vile - Ostateczne starcie
ODPOWIEDZ