Sieć wewnętrzna

Awatar użytkownika
Nesanam Kiih
Uczeń Jedi
Posty: 658
Rejestracja: 11 cze 2019, 16:39
Nick gracza: Khad
Lokalizacja: Polska :<

Re: Sieć wewnętrzna

Post autor: Nesanam Kiih »

Obrazek Kanał: Sieci wewnętrznej
Sektor: brak
Planeta: Hakassi
Współrzędne planetarne: E-3
Nadawca: Uczeń Jedi Rhenawedd Alna

Data wydarzenia: 08.11.22
Typ: ogłoszenie

Kod: Zaznacz cały

Wiceminister Savil Dun odezwał się do nas w sprawie prac nad projektem. Wszystko postępuje zgodnie z planem, choć występują małe zakłócenia od jeziora, z którymi jednak sobie radzą. Odnotowują zużycie materiału i obciążenie systemów o jakieś dziewięć procent większe, ale to właśnie przez to rezonowanie Thona z jeziora. Podtrzymuje deklaracje, otrzymał od Fella  profil chemiczny substancji i od jutra rozpoczynają operację, która potrwa trzy tygodnie. Trzy tygodnie i będzie po wszystkim.
Obrazek
Awatar użytkownika
Magnus Valador
Były członek
Posty: 556
Rejestracja: 11 kwie 2017, 20:26
Nick gracza: Zayne

Re: Sieć wewnętrzna

Post autor: Magnus Valador »

Obrazek Kanał: Sieci wewnętrznej
Sektor: brak
Planeta: Hakassi
Współrzędne planetarne: E-3
Nadawca: Padawan Magnus Valador

Data wydarzenia: 08.11.22
Typ: wydarzenie wewnętrzne

Kod: Zaznacz cały

W dniu kolejnego treningu mojej grupy, wyruszymy do aresztu śledczego w Regionie III, aby spróbować przechytrzyć Galaapira i wyciągnąć z niego informację na temat jego udziału w planach korporacyjnych ścierw. Plan będzie postępować mniej więcej wedle tego, co opisałem w swojej części raportu Acari, ale dodatkowo Uczennica Tanna zaoferowała się dołączyć, aby spróbować wpływać na umysł więźnia, by był bardziej podatny na sugestie, gdy już go "uwolnimy" z aresztu i zabierzemy na jakieś pustkowie. Jeżeli ktoś byłby zainteresowany i chciał dołączyć, bo przyszedł mu do głowy plan jak mógłby pomóc w tym teatrzyku, to pojawcie się w chwili jak będziemy wyruszać do aresztu za parę dni. 
Udało się również rozwiązać kwestię więźniów-najemników, którzy przypuścili jakiś czas temu atak na naszą bazę, będąc do tego zmuszonym poprzez implanty, które wszczepił im nieznany Rodianin, o którym próbujemy się dowiedzieć jak najwięcej, a który ma z nami zdaje się personalną zwadę. Ja, Uczeń Glauru i Rhenawedd skontaktowaliśmy się z biurem Ministerstwa Imigracji w tej sprawie, jak mi wcześniej polecił Calud Rarru i uprzejmie zapowiedział mój interes. Poprzez miłą rozmowę z taką istotą o ogromnych ustach, jeszcze większych oczach i uszach - Hallurem Ru, udało się dojść do porozumienia i stworzyć nową tożsamość dla Mirtesa i Hainesa. Trzeci został zutylizowany przez Mistrza Barta, gdy próbował się dobierać się do MD-01, próbując zrobić mu krzywdę. Pozostaje jedynie dostarczyć tą dwójkę przez nas, lub taksówką do Birell, gdzie mieści się jedno z biur Ministerstw Imigracji, a które powinno mieć już dla nich przygotowane odpowiednie dokumenty. Zarówno Hallur Ru, jak i ja zalecamy ostrożność i lot naokoło na miejsce, by na ostatniej prostej, nasze starania nie upadły na mordę, sprawiając, że ci dwaj, zostaliby pochwyceni przez ścierwa korporacyjne. 
Obrazek
Awatar użytkownika
Ashtar Tey
Rycerz Jedi
Posty: 2170
Rejestracja: 08 kwie 2010, 10:47
Nick gracza: Gluppor
Kontakt:

Re: Sieć wewnętrzna

Post autor: Ashtar Tey »

Obrazek Kanał: Sieci wewnętrznej
Sektor: brak
Planeta: Hakassi
Współrzędne planetarne: E-3
Nadawca: Rycerz Jedi Ashtar Tey

Data wydarzenia: 03.11.22
Typ: wydarzenie wewnętrzne

Kod: Zaznacz cały

N-n-n-na mo-most prz-prz-przyleciał k-k-k-kolejny najemnik z Se-se-sektor, t-t-tym razem je-je-jednak z po-po-pokojowe za-za-zamiar. Przy-przyjął na n-n-nas zl-zlecenie, ale w droga pocz-poczytał o O-o-odik i Dre-dremulae i u-uznał, że r-r-robimy d-d-dobra rzeczy, plus b-bez pro-problem sobie z nim po-poradzimy. Prz-prz-przyleciał nas o-o-ostrzec my-myśląc, że nie w-w-wiedzą, że na na-nas po-polują. W-wyjaśnili mu, że nie b-b-był pie-pierwszy, a-a-ale nadal prz-przekazał nam parę cenna informacja.

1. D-d-dostał zle-zlecenie na Bonadan, w sz-sz-szczególności na Za-zabraka, czy-czyli Orna. R-r-rozmawiał pr-prawdopodobnie z po-pośrednik od a-a-akcja z bomba z je-jego wyprawa.
2. Pr-pr-prawdziwy zle-zleceniodawca to zn-znowu R-r-rodianin, kt-kt-który po-po-ponoć ma ko-ko-kontakty u Exo. E-e-exo to sz-sz-szef r-r-rada nadzorcza S-s-sektor, na-na-najwyższa sta-stanowisko po-polityczna, na kt-kt-którym cz-cz-często dochodzi do zmia-zmiana.
3. W kw-kw-kwestia sk-sk-skazani, kt-kt-którzy z-z-zostali zmuszeni za po-pomocą implant do a-a-atak na nas, za-za-zapytał za c-c-co mo-mogli sie-siedzieć. W S-s-sektor za cię-cię-ciężkie prz-przestępstwa je-je-jest ka-ka-kara ś-śmierć. Na-na-największa rzecz, za kt-kt-które mo-mo-mogli do-dostać kara wię-więzienie to gw-gwałt, za-za-zabójstwo w a-a-afekt albo o-o-obrona wł-własna, l-l-lub b-b-bardzo d-d-duża kradzież. Na t-t-ta moment i-i-informacja ju-juz nie-nieistotna, sz-sz-szczegóły w-w-we wpis Magnus.
Awatar użytkownika
Ashtar Tey
Rycerz Jedi
Posty: 2170
Rejestracja: 08 kwie 2010, 10:47
Nick gracza: Gluppor
Kontakt:

Re: Sieć wewnętrzna

Post autor: Ashtar Tey »

Obrazek Kanał: Sieci wewnętrznej
Sektor: brak
Planeta: Hakassi
Współrzędne planetarne: E-3
Nadawca: Rycerz Jedi Ashtar Tey

Data wydarzenia: 11.11.22
Typ: wydarzenie wewnętrzne

Kod: Zaznacz cały

W b-b-b-baza prz-przebywa n-n-nowa dr-dr-droid, kt-kt-który u-u-uciekł po-poprzednia wła-właściciel po t-t-tym, ja-ja-jak za-zabił je-jego przy-przyjaciel, gdy t-t-ten nie wy-wyrabiał n-n-norma i spo-spodziewał się ta s-s-sama los. Wł-właściciel b-b-był u n-n-nas w b-b-baza, b-b-bo droid mia-miała nadajnik, a-a-ale dz-dz-dzięki szybka reakcja po-policja u-u-udało się zni-zniechęcić g-g-go do prz-przeszukania baza. Fell zni-zniszczył na-na-nadajnik, a Th-th-thang za-za-zaproponowała, by sp-sp-spróbować prz-prz-przeszmuglowanie na Vu-vulpter, g-g-gdzie droid b-b-będzie bezpieczna.

Z r-r-racji t-t-tego, że by-by-była wł-właściciel mo-może je-je-jeszcze po-pojawić się w ba-baza, a w-w-wszystkie dr-dr-droid z ta seria pra-pracowały w je-je-jego zakład, na-na-należy u-uważać, że-że-żeby nie w-w-wychodził na ze-ze-zewnątrz, b-b-bo mie-mieliby pr-pr-problem.
Awatar użytkownika
Tanna Saarai
Były członek
Posty: 1135
Rejestracja: 08 kwie 2010, 10:47
Nick gracza: Binol
Kontakt:

Re: Sieć wewnętrzna

Post autor: Tanna Saarai »

Obrazek Kanał: Sieci wewnętrznej
Sektor: brak
Planeta: Hakassi
Współrzędne planetarne: E-3
Nadawca: Uczeń Jedi Tanna Saarai

Data wydarzenia: 13.11.22
Typ: ogłoszenie

Kod: Zaznacz cały

Również zgłaszam się do udziału w projekcie dokumentu o droidach.
Obrazek
Awatar użytkownika
Elia
Mistrz Jedi
Posty: 2641
Rejestracja: 03 lip 2011, 14:29

Re: Sieć wewnętrzna

Post autor: Elia »

Obrazek Kanał: Sieci wewnętrznej
Sektor: brak
Planeta: Hakassi
Współrzędne planetarne: E-3
Nadawca: Mistyk Jedi Elia Vile

Data wydarzenia: 17.11.22
Typ: ogłoszenie

Kod: Zaznacz cały

Parter głównej części budynku został zabezpieczony metalową siatką. To proste zabezpieczenie na wypadek pojawienia się nowych dziur w podłodze - oka siatki są dostatecznie małe, by większe kraby przez nie nie powypadały,  a całkiem maleńkie krabiki będą miały szansę się złapać i przetrwać. Siatka powinna też utrzymać pozostałe zwierzaki, droidy i oczywiście nas. W akcji uczestniczyli: Padawan Radama (dostarczenie siatki) oraz Uczeń Jedi Mohrgan, Mistrz Jedi Bart i ja (zamocowanie siatki).

Uratowany kilka dni temu droid -  jednostka RS 309, warta około 6500 kredytów - aktualnie kopie dziurę w okolicach ruin wieży komunikacyjnej. Jest to część planu przeniesienia Thona w celu zachowania integralności budynku. Czy plan się powiedzie - czas pokaże. 
Obrazek
Awatar użytkownika
Orn Radama
Padawan
Posty: 162
Rejestracja: 05 kwie 2021, 23:36

Re: Sieć wewnętrzna

Post autor: Orn Radama »

Obrazek Kanał: Sieci wewnętrznej
Sektor: brak
Planeta: Hakassi
Współrzędne planetarne: E-3
Nadawca: Padawan Orn Radama

Data wydarzenia: 26.11.23
Typ: zadanie terenowe

Kod: Zaznacz cały

Z tego zabiegania Jedajowaniem bym zapomniał.

Z Cryxenem odwieźliśmy naszych więźniów, ofiary z zaszytymi czipami, ci z Sektora Korpo, znacie ich z reszty raportów. Odwieźliśmy ich bezpiecznie pod urząd imigracyjny, dostali nowe papiery. Dostali także ofertę wywózki na partnerski sprzymierzony świat, Ottabesk, aby dołączyć do tamtejszych odbudowujących się sił zbrojnych i chętnie z niej skorzystali. Wszystko wygląda bezpiecznie i spokojnie. Sprawa dobrze ogarnięta dzięki kooperacji nas wszystkich. 
Awatar użytkownika
Magnus Valador
Były członek
Posty: 556
Rejestracja: 11 kwie 2017, 20:26
Nick gracza: Zayne

Re: Sieć wewnętrzna

Post autor: Magnus Valador »

Obrazek Kanał: Sieci wewnętrznej
Sektor: brak
Planeta: Hakassi
Współrzędne planetarne: E-3
Nadawca: Padawan Magnus Valador

Data wydarzenia: 05.12.22
Typ: wydarzenie wewnętrzne

Kod: Zaznacz cały

Garść kilku informacji, które dotyczą wydarzeń sprzed dwóch dni. Jakoś nam się wtedy nagromadziło spraw w ciągu jednego wieczoru. 
Skontaktowała się ze mną Vivien, personalnie, poprzez komunikator, co nieźle mnie wybiło z rytmu na początku i świadczyło o tym, że przebywa dość niedaleko, zapewne nie na Hakassi, tylko raczej w tym samym sektorze jak próbowałem dopytać, choć z drugiej strony, kto wie? Może był to fortel, ale nie sądzę, by miała powód kłamać. Moja wiadomość ją zaskoczyła i rozbawiła jak sama powiedziała, ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu zgaduję? Nie dojdziemy jednak do mmm... większego porozumienia na jakie liczyłem? Ponownie, nie chce być naszym wrogiem (zakładając, że wybaczyliśmy jej ten fortel z mieczem treningowym), ale też jej stanowisko prezesa "Lotnej Obrony", wiąże jej ręce i uniemożliwia mmm... nazwijmy to pokątną działalność i wspieranie grupy infiltracyjnej Jedi na terenie Sektora poprzez przekazywanie informacji, lub zapewnianie schronienia. Na tym więc froncie bez zmian, choć istnieje jeszcze pewna opcja wymiany handlowej, bo zależy jej na lepszym mieczu świetlnym, bo jak się okazuje treningowy wariant zaskoczył ją swoją marnością. Tu miałem pewien pomysł, który omówiłem z Fellem i Halsethem, przedstawię więcej szczegółów, gdy zacznę wdrażać go w życie po konsultacji z Thangiem, bo konieczny będzie wprawny informatyk. 
Kontaktował się z nami również Minister Dun, by przekazać budujące informacje, że filtracja na jeziorze potrwa jeszcze parę dni maksymalnie i już teraz dysponują około jednym gramem substancji biologicznej Thona. Z początku chcieliśmy poprosić, by przetransportować cenny ładunek od razu do nas, jednakże po chwili Rycerz Valo słusznie zauważyła, że nie mamy pewności jak Aurożerca zareaguje na znalezienie się w jego pobliżu brakującej cząstki. Zmiana planów polegała więc na tym, że poprosiła o zabezpieczenie substancji, mówiąc, że gdy będziemy gotowi, sami po nią wyruszymy, by upewnić się, że ta na pewno do nas dotrze. 

Tuż przed padnięciem ze zmęczenia, napotkałem jeszcze naszego droidzkiego kumpla, uciekającego przed jednym z tych popaprańców, który chciał wykasować mu pamięć i zniszczyć przez brak wyrabiania normy. Mieliśmy całkiem udaną rozmowę, w wyniku której przyjął własne imię, które brzmi Golem, po tym jak mu opowiedziałem, że w moim odczuciu pasuje do niego, gdyż ma wiele wspólnego z taką mityczną istotą, która czyni sobie ziemię poddaną i wspomaga miękko-tkankowych takich jak my. Chyba mu to porównanie przypadło do gustu, w związku z jego bardzo niecodzienną historią. Golem też miał do złożenia krótki raport, że tunel został w całości przewiercony i skonstruowany, teraz trwa jedynie zabezpieczanie i stawianie odpowiednich podpór. 

Może jednak to przeżyjemy? 
Obrazek
Awatar użytkownika
Cryxen
Padawan
Posty: 77
Rejestracja: 31 sty 2022, 21:23

Re: Sieć wewnętrzna

Post autor: Cryxen »

Obrazek Kanał: Sieci wewnętrznej
Sektor: -
Planeta: Hakkasi
Współrzędne planetarne: E-3
Nadawca: Adept Cryxen

Data wydarzenia: 10.12.22
Typ: wydarzenie wewnętrzne

Kod: Zaznacz cały

Reaktor jest zdobywany przez sssspaczenie Mocy.

Próbujemy wydosssstać Pitka, lecz bez ssskutku. Uczeń Mohrgan jessst zbyt ciężko ranny, nie może nawet chodzić, jego ciało zawodzi na każdym kroku, mi brakuje wsszelkich możliwości. Przyjacielu, Padawanie Radamo, dołącz do nasss gdy tylko będziesssz mógł. Nie damy rady sssami.
Awatar użytkownika
Acari
Adept
Posty: 375
Rejestracja: 28 lut 2015, 20:54
Nick gracza: Key
Lokalizacja: k. Kołobrzegu

Re: Sieć wewnętrzna

Post autor: Acari »

Obrazek Kanał: Sieć wewnętrzna
Sektor: brak
Planeta: Hakassi
Współrzędne planetarne: E-3
Nadawca: Adept Nuru'acari'uminatta
Data wydarzenia: 13.12.22
Typ: ogłoszenie

Kod: Zaznacz cały

Ze względu na kiepskie warunki mieszkaniowe w celi zgłaszam, że swoją koję i rzeczy przeniosłam do pomieszczenia multimedialnego za ostatni regał. Chyba nikomu tam nie będę przeszkadzać, a patrząc po sytuacji na dole, nie chciałabym obudzić się któregoś dnia w piwnicy. No, to tyle, trzymajcie się ciepło.
Obrazek
Awatar użytkownika
Elia
Mistrz Jedi
Posty: 2641
Rejestracja: 03 lip 2011, 14:29

Re: Sieć wewnętrzna

Post autor: Elia »

Obrazek Kanał: Sieci wewnętrznej
Sektor: brak
Planeta: Hakassi
Współrzędne planetarne: E-3
Nadawca: Mistyk Jedi Elia Vile

Data wydarzenia: 11.12.22
Typ: wydarzenie wewnętrzne

Kod: Zaznacz cały

Kompletnie zapomniałam o tym poinformować - kilka dni temu zaprowadziłam Thona do dziury w ziemi wykopanej przez droida Golema. Wgłąb dziury prowadzi bardzo długa drabinka, ale odradzam schodzenie tam - niedługo zapanują tam podobne warunki do tych, które mamy w podziemiach bazy. 

Thon wyciągnął z siebie wszystkie krabiki, które spadły, a które uznaliśmy za martwe. Krabiki mają się dobrze, Thon ochronił je, chowając w swoim wnętrzu. Wnioski i reakcje pozostawiam Wam.

Gdyby ktoś jeszcze go nie spotkał - uwolniłam Adepta Cryxena z generatora. Pobyt na dole odcisnął się na nim silnie zarówno fizycznie, jak i psychicznie, ale nie sądzę, by to miało trwałe skutki. Czas pokaże.
Obrazek
Vexis
Były członek
Posty: 37
Rejestracja: 20 paź 2020, 15:56

Re: Sieć wewnętrzna

Post autor: Vexis »

Obrazek Kanał: Sieci wewnętrznej
Sektor: brak
Planeta: Hakassi
Współrzędne planetarne: E-3
Nadawca: Adept Vexis

Data wydarzenia: 18.12.22
Typ: wydarzenie wewnętrzne

Kod: Zaznacz cały

Wysłałem właśnie materiał, który wczoraj nagraliśmy do Caluda Rarru i Alexandra Jonasa, z krótką instrukcją, co powinno z tego powstać. Teraz pozostaje nam czekać, co z tego zmontują.

Kolejna sprawa, ten koleś, który nas zaatakował, gdy Rycerz Valo była w pokoju kontrolnym reaktora, ma na prawym ramieniu wszczep pompujący narkotyki. Wygląda na to, że SK zgarnęło jakiegoś biedaka z ulicy i puścili go na nas, bardzo możliwe, że wiedzieli o tym, że Rycerz próbuje ogarnąć sytuację z wybuchami i próbowali w tym przeszkodzić, ale to tylko domysły. Pokrojone ciało dalej znajduje się w lodówkach, jeśli ktoś miałby ochotę je jeszcze oglądać.

I jeszcze jedno, do wszystkich. Jakby się kiedyś zdarzyło, że porwie was Sektor, a później wypuści, albo ogłuszy i zostawi przy życiu, to od razu idzcie się zeskanować. Mi zostawili pod łopatką niespodziankę w postaci malutkiego implantu, który najprawdopodobniej był podsłuchem z opcją autodestrukcji.
Awatar użytkownika
Magnus Valador
Były członek
Posty: 556
Rejestracja: 11 kwie 2017, 20:26
Nick gracza: Zayne

Re: Sieć wewnętrzna

Post autor: Magnus Valador »

Obrazek Kanał: Sieci wewnętrznej
Sektor: brak
Planeta: Hakassi
Współrzędne planetarne: E-3
Nadawca: Padawan Magnus Valador

Data wydarzenia: 23.12.22
Typ: wydarzenie wewnętrzne

Kod: Zaznacz cały

Wybaczcie ugh... Nie mam siły pisać, jestem zbyt wyczerpany, a wybudziłem się choć częściowo i chcę przekazać Wam, kilka cennych informacji, zanim złożę pełen raport. 

Minister Dun skontaktował się z nami w dniu wczorajszym, a ja pobiegłem do sali konferencyjnej, by jak najszybciej odebrać połączenie. Filtracja jeziora została zakończona, biomateriał Thona został zabezpieczony i przetransportowany do podziemi Pałacu Gubernatora, poleciłem, by nikt nie próbował dotykać substancji dla swojego bezpieczeństwa, a Minister wspomniał, że do naszego przybycia i odebrania obiektu, będzie on dobrze zabezpieczony, w co wcale nie wątpię, pamiętając moją wizytę na Placu Gubernatora i widząc ich ochronę. 
Zostaliśmy wczoraj zaatakowani, ale sytuacja ghhh... jest już raczej opanowana, poza tym, że Vexis został ciężko ranny i pływa w zbiorniku kolto w tej chwili, ale upewniłem się na stole zabiegowym, by ustabilizować jego stan i upewnić się, że przeżyje. Powinien wydobrzeć, choć postrzał brzucha to paskudna sprawa. Okoliczności spotkania opiszę w raporcie, by nie wprowadzać zamieszania. Jeden z atakujących nie żyje i został przez JP rzucony krabom na pokarm, drugiemu odciąłem dłoń i nieprzytomnego wrzuciłem do środka celi numer 4. 
Przed budynkiem znajduje się jeszcze śmigacz napastników, któremu się dokładnie nie przyglądałem, ale podejrzewam, że może mieć w sobie jakąś pułapkę, może ładunek wybuchowy, biorąc pod uwagę fakt, że próbowali wciągnąć do środka Vexisa. Bądźcie więc ostrożni, jeśli nie macie sporego doświadczenia z dziedziny mechaniki, lub pirotechniki, odradzałbym podchodzenie do tego pojazdu. 
Na razie tyle... Muszę ghhh... odpocząć, tak... złapać oddech i wtedy złożę pełen raport. Wolałem jednak dać chociaż krótką notkę, byście wiedzieli skąd się wziął nowy więzień, śmigacz, oraz czemu Vexis pływa w zbiorniku z kolto. 
Obrazek
Awatar użytkownika
Thang Glauru
Uczeń Jedi
Posty: 1294
Rejestracja: 18 wrz 2015, 13:09

Re: Sieć wewnętrzna

Post autor: Thang Glauru »

Obrazek Kanał: Sieci wewnętrznej
Sektor: brak
Planeta: Hakassi
Współrzędne planetarne: E-3
Nadawca: Uczeń Jedi Thang Glauru

Data wydarzenia: 28.12.22
Typ: wydarzenie wewnętrzne

Kod: Zaznacz cały

<Wiadomość zapisana w formie pliku audio>

W...w.... w-wczoraj B-barabel miał mały whypssadek. W thrassie rohssmowhy ss P-padawanem robotem i Durossem, ssaczal tego.... ssać bsszuch ss bólu. Wsszyssho ssacz-cze.... ssaczczeło boleć.... B-barabel prawie ssdechhh tam. D-duross ssgodnie ssgadł, ssze to tamta rossgwiassda od B-bissa. Ssabrali go do ambulatorium... gdssie sskany pokassały, ssze ssdechła i ssaczęła psszepalać ssię psszess ciało tego. Robot pokassał, gdssie ciąć, a Duross ciął i wyjęli sstwora. Sschowali truchło gdssieśś na b-badania. Tego op-patsszyli... Więcej nie da rady... d-dobranoc.
Obrazek
Awatar użytkownika
Zosh Slorkan
Rycerz Jedi
Posty: 572
Rejestracja: 16 wrz 2013, 21:33

Re: Sieć wewnętrzna

Post autor: Zosh Slorkan »

Obrazek Kanał: Sieci wewnętrznej
Sektor: -
Planeta: Hakkasi
Współrzędne planetarne: F-3
Nadawca: Rycerz Jedi Zosh Slorkan

Data wydarzenia: 30.12.22
Typ: ogłoszenie

Kod: Zaznacz cały

Mam szeroką garść informacji co do losów bazy.

Po pierwsze, to jak raczej każdy wie, po tym jak nasz niematerialny... przyjaciel... odcisnął swoje piętno na budowie bazy i z podziemiem stało się to co stało i nie chcę nawet tego opisywać żeby nie budzić horrorów Padawana Orna i Adepta Cryxena, wyższe piętra budynku stoją bez fundamentów i podpór. Losy reaktora znane z dalszych wydarzeń też się do tego dodały. Ale na szczęście prace moje, Padawana Orna i tych z droidów, co ocalały pozwalają cały czas tą konstrukcję podpierać i zabezpieczać i upewnić się, że budynek będzie się trzymał i to powinien bardzo bezpiecznie, ale to ciągła gra o czas. To ciągłe dokładanie kolejnych elementów jest, głównie według świetnych pomysłów konstrukcyjnych Padawana Orna, co zastępuje pana Porgo co wciąż leży w szpitalu.

Zewnętrzne firmy zgodziły się odebrać tony tych fragmentów złomu i resztek wieży komunikacyjnej, co nam się już do niczego nie przydadzą, za całkiem niezłe pieniądze. Rząd bez problemu się zgodził co byśmy to sprzedawali jak nasze, wręcz bardzo się cieszy, bo chciałby, co by móc nam solidnie zapłacić, ale średnio ma czym. Wiele materiałów jest kosmicznie drogich. Powinniśmy niedługo uzyskać za to niezłe pieniądze. Większość magazynu w ten sposób udało się opróżnić, oczywiście wywożone od nas, by nikt nie miał niepotrzebnie kontaktu z bazą. Z 19,4 ton szczątków z wieży, w bazie zostało "tylko" 1,8 tony.

Dzięki wielkiej filtro-tamie jeziora i setkom pracujących tam droidów, po drodze odfiltrowywania cząstek "Thona" udało się oczyścić jezioro z całego ogromu zalegającego tam syfu. Oczywiście dalej pozostało go mnóstwo, ale również odfiltrowano dosłownie tony drobin różnych zanieczyszczeń. Projekt został już zdemontowany i jest od nowa rekonstruowany na jakimś wartościowym morzu w Regionie V. Koszty przewozu i rekonstrukcji w ramach jednej planety to koszt raptem 10% oryginału, by powtórzyć proces na nowym terenie, więc projekt powinien szybko się zwrócić. Sprzęt został zużyty znacznie poważniej niż każe logika i matematyka, czuję w tym ślady odcisku Thona, ale nic dramatycznego. Na samym jeziorze to czuję już tylko to co rozciąga się z samej naszej wyspy... najwyraźniej... jezioro jest czyste od tego horroru.

Kadry specjalnego więzienia pułkownika Azabe i zrujnowane psychicznie kadry "Obozu Horrorów" wciąż prowadzą wraz z armią droidów nadzór nad pacjentami. Statystyki z raportu Padawana Orna weszły na nowy etap (tu to odsyłam po statystyki detaliczne do raportu Padawana Orna,"Losy ofiar Thona: ludzi i budynku", jego ostatnia tabela tam z różnych wykazów), mamy takie wyniki:
- z 942 ocalałych:
- 181 odesłanych na "kwarantannę"
- 444 pod dalszą obserwacją
- 317 uwięzionych na zawsze

Pomysł Padawana Magnusa został w większości zrealizowany i niedługo powinien być kontakt w tej sprawie.

I finalnie, gromadzenie wszystkich możliwych sprzętów zwyrodnialców z Sektora, i przekazywanie tego ciągle na dziesiątki przez Kwatermistrza Ucznia Fella opłaciło się. Z produkcji tych sprzętów powstają pewne tropy.
Obrazek
ODPOWIEDZ