Sieć wewnętrzna

Awatar użytkownika
Nesanam Kiih
Uczeń Jedi
Posty: 657
Rejestracja: 11 cze 2019, 16:39
Nick gracza: Khad
Lokalizacja: Polska :<

Re: Sieć wewnętrzna

Post autor: Nesanam Kiih »

Obrazek Kanał: Sieci wewnętrznej
Sektor: brak
Planeta: Hakassi
Współrzędne planetarne: F-3
Nadawca: Padawan Khad Llyn'han

Data wydarzenia: 17.07.20
Typ: zadanie terenowe

Kod: Zaznacz cały

Uczennica Alora odkryła w ruinach coś bardzo dziwnego. Jest ogromne, lewituje i jest ponoć żywe. Droid zdalniak MD-01 został przeze mnie zabrany, jako wolontariusz w pilnowaniu tego cudu, być może je nawet przeskanuje, by sprawdzić, co to właściwie jest. Zabrałem prom Sentinel i udałem się do ruin wraz z droidem, by zostawić go na miejscu i zabrać ze sobą Alorę, jej śmigacz i trójkę nieznajomych, którym kupiliśmy bilety na Koros Major w podzięce. Proszę o jak najszybszą autoryzację przelewu. Zalecam również, by do ruin poleciał ktoś doświadczony i silny w Mocy, by zbadać "to coś" pod tym właśnie kątem. Uczennica Alora sugerowała Mistrzynie Elię i ja również ten wybór popieram. To bardzo ważne!

Pozdrawiam i życzę miłej nocy. Przypominam o autoryzacji przelewu.
Obrazek
Awatar użytkownika
Arelle Deron
Były członek
Posty: 565
Rejestracja: 08 cze 2019, 12:25

Re: Sieć wewnętrzna

Post autor: Arelle Deron »

Obrazek Kanał: Sieci wewnętrznej
Sektor: brak
Planeta: Hakassi
Współrzędne planetarne: D-3
Nadawca: Padawan Arelle Deron

Data wydarzenia: 20.07.20
Typ: zadanie terenowe

Kod: Zaznacz cały

Lecę właśnie do bazy. Moja taksówka została zatrzymana. Coś nie zgadzało się z dokumentami pilota i spędziłam noc na komendzie. W końcu zostaliśmy puszczeni. 

W połowie drogi odebraliśmy wezwanie na środku niczego. Zadzwoniłam na pomoc drogową, a taksówkarz wyszedł ze skrzynką z narzędziami. Nagle rozległy się strzały. Udało mi się poderwać śmigacz i wyjść z pola rażenia broni, ale na krótko. Napastnik wyszedł i strzelał dalej. Kilkaset metrów dalej musiałam lądować taksówką z dziurami w poszyciu, słyszałam też głosy zbliżających się mężczyzn. Wypełzłam ze śmigacza myśląc, że to już koniec. Na szczęście, głosy należały do wojskowych. Ci sprawdzili moje dokumenty i odstawiają właśnie do domu.
Awatar użytkownika
Arelle Deron
Były członek
Posty: 565
Rejestracja: 08 cze 2019, 12:25

Re: Sieć wewnętrzna

Post autor: Arelle Deron »

Obrazek Kanał: Sieci wewnętrznej
Sektor: brak
Planeta: Hakassi
Współrzędne planetarne: E-3
Nadawca: Padawan Arelle Deron

Data wydarzenia: 20.07.20
Typ: zadanie terenowe

Kod: Zaznacz cały

Człowiek, który napadł moją taksówkę został zidentyfikowany na bazie zeznań pilota, któremu na szczęście udało się przeżyć. Był to ten sam człowiek, który ostrzelał mnie i Alorę  w ruinach kuszą energetyczną. Policja ma jego rysopis. Poszukiwania trwają.

Ale przechodząc do głównej wiadomości - Edgar, Vreyx i Donram zostali odebrani przez Sojusz. Osób odpowiedzIalnych za transakcję nie udało się wyśledzić. Wszyscy trzej są w złym, ale stabilnym stanie. Najbardziej oberwał Donram - czeka go kilkumiesięczna rekonwalescencja. Vreyx stracił dużo krwi i nogę. Edgar, jak opisał to dzwoniący oficer, jest w stanie jak po dwustu biopsjach na raz. Otwierano mu też czaszkę. Uczeń niedługo zostanie do nas odstawiony. Dwóch Nexu pozostaje w szpitalu Sojuszu. Co ważne, wszyscy trzej zostali sprawdzeni pod kątem organicznych i nieorganicznych wszczepów - nie znaleziono niczego podejrzanego. 
Awatar użytkownika
Alora Valo
Rycerz Jedi
Posty: 941
Rejestracja: 23 gru 2016, 17:21
Nick gracza: Oem

Re: Sieć wewnętrzna

Post autor: Alora Valo »

Obrazek Kanał: Sieci wewnętrznej
Sektor: -
Planeta: Hakkasi
Współrzędne planetarne: E-3
Nadawca: Uczeń Jedi Alora Valo

Data wydarzenia: 21.07.20
Typ: wydarzenie wewnętrzne

Kod: Zaznacz cały

Odwiedziła nas wczoraj Freja Adasca, przybrana siostra Tanny i po śmierci jej ojca - prawowita następczyni tronu Arkanii. Przybyła, by prosić nas o pomoc w uprowadzeniu rządzącej na planecie Uczennicy. Wierzy, że wszystko co się teraz z nią dzieje - dzieje się wbrew jej woli. Tak, czy inaczej - wstępnie ustaliliśmy, że pomoże Mistrzyni niepostrzeżenie przedostać się na planetę i do pałacu, do którego zna tajne przejścia. W końcu to miejsce, w którym się wychowała.
Obrazek
Awatar użytkownika
Magnus Valador
Były członek
Posty: 556
Rejestracja: 11 kwie 2017, 20:26
Nick gracza: Zayne

Re: Sieć wewnętrzna

Post autor: Magnus Valador »

Obrazek Kanał: Sieci wewnętrznej
Sektor: brak
Planeta: Hakassi
Współrzędne planetarne: E-3
Nadawca: Adept Zayne Vergee

Data wydarzenia: 22.07.20
Typ: wydarzenie wewnętrzne

Kod: Zaznacz cały

Parę dni temu, po zakończonym treningu wraz z Uczennicą Jedi Alorą Valo i Padawanem Khadem Llyn'hanem, usiedliśmy wspólnie w kantynie, aby ot zamienić ze sobą dwa zdania w pogodnej atmosferze. W międzyczasie Khad udał się do łazienki, aby się odświeżyć po znacznym wysiłku. Tuż po chwili do naszych uszu zaczęły dochodzić rozpaczliwe i wulgarne okrzyki z pomieszczenia kryjącego cele dla więźniów. Zaczęliśmy wymieniać się spojrzeniami i nawet zatrzymany w pół kroku Khad wydawał się zbity z tropu. Żadne z nas nie mogło od razu sobie przypomnieć kim jest owy więzień i jak tutaj się znalazł, ani tym bardziej jak długo się kisi w celi.
Wraz z Alorą ruszyliśmy więc do celi gdzie ujrzeliśmy niemalże oszalałego mężczyznę, którego dłonie, a nawet głowa były pokryte przypaloną tkanką. By dopełnić groteskowego obrazu, zbir był w danej chwili zajęty oddawaniem moczu na pole siłowe. Jak się okazało, mężczyzna nie ustawał w wysiłku, aby przeciążyć obwody z użyciem pięści, bądź co gorsza - próbował zakończyć własny żywot poprzez wsadzanie głowy pod wiązkę energetyczną, która okazała się jednak zbyt bolesna i słaba, by taki plan mógł się udać. 

Byliśmy tym bardziej zaskoczeni, że żaden wpis z ostatnich dwóch tygodni w sieci wewnętrznej nie sugerował, że mamy schwytanego, nieproszonego gościa. Doznałem jednak olśnienia po kolejnym emocjonalnym wybuchu więźnia i odnalazłem wpis Ucznia Jedi Edgara Alexandra sprzed czterdziestu dni, którym od razu podzieliłem się z Alorą. Oboje zmieszaliśmy się zdając sobie sprawę jak długo więzień pozostawał bezcelowo w odosobnieniu. Więzień został złamany przez tak długi okres osamotnienia w malutkiej celi. Wszystkie informacje podawał jak na tacy, bez większego oporu. Jednak przez długą zwłokę stały się one niemalże bezużyteczne. Wszelakie dane kontaktowe ze zleceniobiorcą już wygasły, ponieważ jak to więzień sam określił, po takim czasie wszyscy z góry zakładają, że ten zginął. Zaminowany ścigacz też stał się jedynie wspomnieniem. Parę dni temu w związku z przedłużającą się nieobecnością naszego więźnia, ładunki wybuchowe zdetonowały automatycznie pozostawiając płonący złom w okolicy naszej plaży.
Alora słusznie zdecydowała, że nie ma kompletnie żadnego sensu, abyśmy dalej przetrzymywali w naszej placówce owego mężczyznę. Ochoczo się zgodziłem z jej zdaniem i pobiegłem przygotować dla niego opatrunki i podstawowy prowiant na drogę, po drodze spotykając naszego pogodnego Aqualisha - Zaida. Cholera wiem, że lichwiarz pierwszy nas zaatakował, ale chyba tortury jakich doznał były nieadekwatne do przewinienia. Sam też zarzekał się, że nikomu nie chciał zrobić "poważnej krzywdy", a i wydawał się na tyle rozsądny by zrozumieć, że i tak jego zleceniodawca Tarrgil nie odzyska pieniędzy ukradzionych przez Edgara-Bisa. 

Po opatrzeniu ran mężczyzny i przygotowaniu posiłku na drogę odprowadziłem go do naszej bramy i wypuściłem na wolność. W trakcie rozmowy zasugerowałem mu też, aby w miarę możliwości podzielił się swoim doświadczeniem z innymi zbirami. Mam nadzieję, że co bardziej tchórzliwi nie podejmą się po prostu zlecenia związanego z adresem naszej placówki, gdyby kolejni wichrzyciele chcieli odzyskać swe kredyty, wiedząc jakich potencjalnych cierpień mogliby doświadczyć przy wykonywaniu owego zadania. 
Obrazek
Awatar użytkownika
Arelle Deron
Były członek
Posty: 565
Rejestracja: 08 cze 2019, 12:25

Re: Sieć wewnętrzna

Post autor: Arelle Deron »

Obrazek Kanał: Sieci wewnętrznej
Sektor: brak
Planeta: Hakassi
Współrzędne planetarne: E-3
Nadawca: Padawan Arelle Deron

Data wydarzenia: 27.07.20
Typ: wydarzenie wewnętrzne

Kod: Zaznacz cały

Odebrałam dziś połączenie od Ucznia Alexandra. Jest w złym stanie, ale cały - prawie cały. Edgar miał tylko kilka minut na rozmowę, ale przekazał kilka informacji.

Zacznę od tych ważniejszych i gorszych zarazem. Po pierwsze, został odcięty od Mocy. Nie czuje z nią już żadnego kontaktu. Rycerz Slorkan wyjaśnił nam później trochę jak to wygląda. To nie tylko odcięcie od widzenia w Mocy lub manipulacji, to odebranie czegoś, z czym żyjemy od samego początku, nawet nie zdając sobie z tego sprawy. Bez Mocy Edgar może się czuć teraz jak schorowany siedemdziesięciolatek z problemami z motoryką i myśleniem. Co gorsza, Rycerz wspominał, że odcięcie jest raczej nieodwracalne. 

Ale wracając. Reszta Nexu żyje, ale Sith chce ich jeszcze do czegoś użyć - oby tylko do wyciągnięcia pieniędzy od Sojuszu, nie kolejnych szantaży.

Z pomniejszych informacji, ponoć Sith nazwał Rycerza Hookera Sithem udającym Jedi - czy to przez wiedzę o usunięciu Edgarowi pamięci czy jego zdolnościach do przywoływania piorunów, to w sumie mało ważne, ale Uczeń chciał by przekazać. Poza tym, Umbaranie stoją za Sithem, ponieważ ten miał chronić ich w czasie wojny przed Vongami. Kolejna rzecz, to coś, co już wiemy - Sith uznał, że podrzuciliśmy mu Thona. Sam nazywa go Pożeraczem Światów - kolejna ładna nazwa do kolekcji. Niestety, mało optymistyczna.
Edgar przyleci niedługo z Donramem (Vreyx wrócił do Floty). Nie wiedział dokładnie kiedy, więc pozostaje czekać. Może miał chwilę na rozmowę między skokami na Hakassi. Czekamy.
Awatar użytkownika
Magnus Valador
Były członek
Posty: 556
Rejestracja: 11 kwie 2017, 20:26
Nick gracza: Zayne

Re: Sieć wewnętrzna

Post autor: Magnus Valador »

Obrazek Kanał: Sieci wewnętrznej
Sektor: brak
Planeta: Hakassi
Współrzędne planetarne: E-3
Nadawca: Adept Zayne Vergee

Data wydarzenia: 27.07.20
Typ: wydarzenie wewnętrzne

Kod: Zaznacz cały

Chciałbym jeszcze dodać krótkie uzupełnienie dnia wczorajszego. 
Arelle w pełni zawarła wszystkie najważniejsze informacje, a mi pozostaje jedynie wspomnieć o pewnym "incydencie", który miał miejsce na moście podczas treningu Padawana Khada Llyn'hana i Arelle Deron. Na prośbę Uczennicy Alory z chęcią przyłączyłem się do ćwiczeń Padawana, aby służyć za żywego manekina przy udanych próbach opanowania przez niego użycia Mocy w trakcie walki szermierczej. Wtem SDK powiadomił przez komunikator wszystkich w placówce, że do bazy zbliża się niezidentyfikowany śmigacz. Zmuszeni więc okolicznościami przerwaliśmy trening i zajęliśmy dogodne pozycje tuż za polem siłowym, by móc od razu powitać ewentualnych gości. 

Nie musieliśmy długo czekać aż na horyzoncie zamajaczyły sylwetki dwóch mężczyzn o imieniu - Jeol Guts i Thelonious Sphere, o czym mieliśmy się niebawem dowiedzieć. Obaj okazali się być fanatykami, jak to trafnie określił Khad. Osobami dość bezkrytycznie wpatrzonymi w Jedi, których to uznawali za wręcz święte i boskie byty. Chcieli nam złożyć daninę w zamian za ochronę przed gangiem Barada, który grasuje w Drand, mając nadzieje, że ktoś z nas uda się do speluny gangu i zrobi porządek z tymi zbirami.
Wydaję mi się, że jestem w stanie w pełni zrozumieć prośbę tak umęczonych i zmaltretowanych przez opryszków ludzi, jeśli faktycznie byli szczerzy z nami, a tak też mi się zdawało. Mieliśmy w końcu już do czynienia z przedstawicielami tego gangu i wiadomym jest, że nie są to mili sąsiedzi. Dodatkowo mężczyźni zarzekali się, że policja pozostaje bezsilna wobec co raz śmielszego syndykatu, który wedle ich słów dokonuje kolejnych wyłudzeń, grabieży czy napaści.

Zgodnie jednak ze słusznym punktem widzenia starszego i bardziej doświadczonego Padawana uznałem, że nie możemy przystąpić do akcji bez dokładnego zbadania sprawy i ułożenia planu, który powoli zaczął mi kiełkować w głowie. Udało mi się też uspokoić na tyle lamentujących gości, że skierowali się uspokojeni do swych domów z nadzieją, że będziemy w stanie rozwiązać ich problem. Osobiście jestem zdania, że jak najbardziej powinniśmy zająć się tą sprawą, a przynajmniej przeprowadzić wstępny rekonesans czy zagrożenie dla części ludności Drand ze strony gangu Barada jest faktycznie tak duże jak to przedstawili ci mężczyźni. 
W pierwszej kolejności wysłałem wiadomość do konstabla Eka Grey'Lemu ponieważ mam przypuszczenie, że ten byłby zainteresowany ewentualnym przypisaniem sobie zasług za rozbicie owej działalności przestępczej. Nie mówię tego oczywiście jako negatywu, w końcu już kiedyś nawet z nim rozmawialiśmy o takiej transakcji wiązanej - my mu dostarczymy i pomożemy przyskrzynić jakiś przestępców, a on nas w zamian poinformuje gdyby w policji zaczęły krążyć nieprzychylne akta na nasz temat. Tak czy owak z przyjemnością to właśnie z nim bym porozmawiał w pierwszej kolejności w tej sprawie. Może wybije mi ewentualnie z głowy niezbyt rozsądne plany, które zaczęły się w niej kłębić od dnia wczorajszego. W końcu nie grzeszę doświadczeniem w zakresie przyskrzyniania rzezimieszków!
Obrazek
Awatar użytkownika
Nesanam Kiih
Uczeń Jedi
Posty: 657
Rejestracja: 11 cze 2019, 16:39
Nick gracza: Khad
Lokalizacja: Polska :<

Re: Sieć wewnętrzna

Post autor: Nesanam Kiih »

Obrazek Kanał: Sieci wewnętrznej
Sektor: brak
Planeta: Hakassi
Współrzędne planetarne: E-3
Nadawca: Padawan Khad Llyn'han

Data wydarzenia: 03.08.20
Typ: wydarzenie wewnętrzne

Kod: Zaznacz cały

Jak szanowny pan Balgood wspomniał, rozmawialiśmy na temat tego, co wie. Pomimo swoich ran, cierpienia, podsłuchiwał o czym rozmawiali naukowcy, co przynosili. Z informacji pana Balgooda wynika, że wycięto Edgarowi przynajmniej 50 różnych rzeczy i używano sporej ilości bacty do jego leczenia. Próbek było tak dużo, że zapełnili nimi całą lodówkę. generalnie mało mówili, bo starali się trzymać buzie na kłódkę, ale miejsce było dobrze ukryte i pan Balgood nie wie, gdzie ich trzymano. Miejsce miało charakter czarnorynkowego ośrodku do wycinania organów z meneli po uprowadzeniach, jakich ponoć pełno na Rubieżach, ale pan Balgood prosił, żeby nikt nie wpadł na pomysł szukać, czy na pewno milion jest i go rozliczać. Dodatkowo, w załodze był neurochirurg i ekspert inżynierii genetycznej, wykorzystali całe zapasy bacty na leczenie Edgara po zabiegach i musieli ją domawiać. Ponoć przenosili jakieś wielkie hełmy, które miały zakrywać całą głowę, pełno probówek, igieł. Malo takich rzeczy do typowej chirurgii. Igły, chemikalia. Jakby ktoś miał więcej pytań do pana Balgooda, to jeszcze chyba nie wyjechał, ale chyba niewiele więcej wie, leżeli w osobnych "pudełkach".
Obrazek
Awatar użytkownika
Ashtar Tey
Rycerz Jedi
Posty: 2169
Rejestracja: 08 kwie 2010, 10:47
Nick gracza: Gluppor
Kontakt:

Re: Sieć wewnętrzna

Post autor: Ashtar Tey »

Obrazek Kanał: Sieci wewnętrznej
Sektor: brak
Planeta: Hakassi
Współrzędne planetarne: E-3
Nadawca: Rycerz Jedi Ashtar Tey

Data wydarzenia: 05.08.20
Typ: zadanie terenowe

Kod: Zaznacz cały

W-w-wczoraj zdarzyły się dwie ważne rz-rz-rzecz.

Po p-p-pierwsze, otrzy-rzymaliśmy połączenie od jednego z U-u-umbaran od Sith. Zł-złożył nam oferta wymiany je-jeden z więzień w zamian za dwie i-informacja. Ch-chcą wiedzieć, kto i c-co planował na ich sta-statek, bo po-podejrzewają, że coś my na n-nich nasłali. I ch-ch-chcą też w-wszystko, co Alora i Ry-rycerz Siad znaleźli na Al-al-alphe-pheri-di-di-dies. Wspomnieli, że była tam i-ich asteroid i będą wie-wiedzieć, jeśli informacja nie jest prawda. Je-jeśli nas nakryją na kła-kłamstwo, to zabiją jeden więzień. Z A-arelle poprosiliśmy o do-dowód, że ktokolwiek żyje i po-pokazali nam cztery osoba, we-według żołnierz z Nexu to... Tash, Freya, Thorn i Grim. M-możemy ne-negocjować wypuszczenie konkretnego, su-sugestia od żołnierz to Grim, bo mo-może najwięcej wiedza. Informacje ma-mamy przesłać na tą samą czę-częstotliwość, z którego była połączenie. Poniżej załączam moja za-zapis rozmowa.

Dru-druga spraw to nowe wyniki badań trupa kl-klona Edgar. Odwiedził sierżant Ta-tander, według kt-którego badali dokładnie wszystkie wynik i skany z po-potwierdzania zgon. Po mie-miesiąc znaleźli, ja cy-cytuję: "Miedzy rdzeniem przedłużonym a móżdżkiem. Tkanka wyglądająca jak obca forma życia.". Na mo-moja pytanie, czy jak robak, po-powiedział, że tak, więc klon miał w so-sobie coś więcej z Vong, choć nie da się te-teraz potwierdzić. To mo-może być też powód, dla kt-który oni ukradli trup - żeby nikt te-tego nie znalazł. A-arelle zrobiła skany na pra-prawdziwy Edgar, ale na sz-szczęście nic mu nie wł-włożyli, ba-bardziej zabrali różne pr-próbki z r-rdzeń kręgowy, mó-móżdżek, płat cie-ciemieniowy i wy-wysoko punkcja lę-lędźwiowa. Łą-łącznie co najmniej siedem badania. Ma-mają więc trup klon, próbki z E-edgar, re-resztka robak, kt-który mógł żyć i pe-pewnie w jakaś sposób jego Moc czy e-energia. Zła połączenie

Przy o-okazja: jeśli ktoś ma ja-jakaś wiedza bądź trop w sprawa od-odcinanie od Moc, to ja pr-proszę o informacja. Próbuję dowiedzieć, czy można jakoś pomóc E-edgar.
Zapis rozmowy holograficznej z Umbranem
<<Padawan|Arelle Deron>> Dzien dobry.
Rycerz Jedi|Ashtar Tey: <Zmruzyl oczy, przygladajac sie hologramowi z wyrazna podejrzliwoscia>
Padawan|Arelle Deron: <Przyglada sie hologramowi, jakby chciala dojrzec co jest pod helmem>
: Dobry wieczór. Myslimy, ze minelo juz dosc czasu, byscie wszystko wiedzieli. Najwyrazniej znowu knuliscie, mimo ze sam kretyn skapitulowal. Chcialbym, by ktos byl zdziwiony, ale z wami sie nie da.
: Kazdy uczciwy uklad w przeszlosci traktowaliscie podobnie, zawsze byly jakies próby blyskotliwych geniuszplanów na ratowanie kolegi i lamanie umów, zdziwiony nie jest nikt.
Padawan|Arelle Deron: <Odwrocila nerwowo glowe w strone Ashtara, pozniej znow wlepila wzrok w hologram>
: <Mówi wrecz machinalnie - od niechcenia, dosc swobodnie, choc jego glos nie rozni sie wiele od robota> Jesli chcecie odzyskac nastepnego kolege... Musicie cos dla nas zrobic.
Padawan|Arelle Deron: <Wypuscila glosno powietrze> Kogo i co?
: Po pierwsze poprosze o przeslanie na ten adres jak najszybciej relacji z tego, kto i co planowal na naszym okrecie. Wiemy, ze cos na nas napusciliscie, szef juz nam zdazyl opowiedziec.
Rycerz Jedi|Ashtar Tey: <Milczy, nie odrywajac wzroku od hologramu. Probuje dostrzec jakikolwiek szczegol w otoczeniu, ktore byc moze lapie sie w zasieg hologramu, by okreslic z jakiego miejsca pochodzi transmisja - statku, otwartego
terenu, budynku> Spostrzegawczosc 1
: Moze to desperacki plan jednego kretyna w tajemnicy z tylko trzema, tylko dwoma, kimkolwiek.
: Tak wiec damy *troszke* czasu by odpowiedni kretyn lub kretynka sie ujawnil.
Ashtar wychwytuje delikatne szczegoly - konstrukcje za Umbaraninem wygladaja jak w calosci metalowe, godne albo fabryki, albo statku, ale jedno jest pewne - nedznej jakosci.
Moze to korytarze bazy wojskowej, moze fabryki, moze krazownika, ale czegokolwiek - to niezbyt pierwszej swiezosci. Widac rdze, widac mnostwo rys, odksztalcen.
: Po drugie - poprosimy o wszystko, co macie z Alpheridies, równiez na ten adres. Chce zwrócic tutaj uwage, ze jak pewnie wiecie - bylismy tam. No, nasza asteroida byla. <Rozesmial sie z lekka duma>
: Wiec jest duza szansa, ze jak cos zataicie, ze jak cos bedzie nie stykac - zauwazymy to. A wtedy jeden wylosowany kolega idzie do piachu za wasza glupote.
Rycerz Jedi|Ashtar Tey: Ch-ch-chcecie i-i-informacje, a mo-mowicie, ze nie u-ufacie. Za-zadna strony nie ma gwa-gwarancja.
: W pelni sie zgadzam.
: Nazwijmy to handlem kiepska waluta. <Prychnal cicho, wzruszajac sztywno ramieniem ograniczonym przez skafander>
: Wiecie, zawsze jak sie nie podoba, mozemy ich zabic. Jesli nie bedzie z nich pozytku jako waluty, to pójda tam gdzie nieudany pieniadz - do wulkanu.
Rycerz Jedi|Ashtar Tey: W za-zamian wy-wypuscicie jednego?
: Dokladnie.
: Moze szef pozwoli wam wybrac którego, wiec mozecie slac unizona liste zyczen, ale za nic nie recze. <Dodal z lekko wyczuwalna nuta ironii, mimo glosu godnego maszyny>
Padawan|Arelle Deron: <Jesli moze sprawdza pochodzenie transmisji, a przynajmniej ostatnie wezly, przez ktore przechodzi> inf* Dostaliscie Edgra. Wzieliscie pieniadze od Sojuszu za dwojke. Dlaczego nie przehandlujecie tak reszty?
Rycerz Jedi|Ashtar Tey: Je-je-jeden za jedna informacja. Jeden za dr-druga.
: Nie, to za zestaw jednego z drugim.
Rycerz Jedi|Ashtar Tey: I ja nie m-m-moze gwarantowac, ze do czegos do-dojdzie. Nie m-m-moja decyzja.
Wspolrzedne sugeruja polozenie w jednej ze stref pelnej zageszczenia czarnych dziur na skraju Sektora 5 - gdzie system sam informuje o bledzie z racji niemozliwej lokalizacji.
Padawan|Arelle Deron: Przekazemy informacje. Czy na zachete powie nam pan w jakim sa stanie?
: Powtarzajac tego typu akcje mozna ryzykowac przewidywalnoscia, nie robi sie tego typu handlu seriami, lista mozliwych posrednikow nie jest nieskonczona. Przekazuje oferte, jak nie bedzie zainteresowania, waluta idzie do kosza.
Rycerz Jedi|Ashtar Tey: I czy m-m-mozna liczyc na d-d-d-owod, ze w o-gole zyje.
: Oh, prosze bardzo. Gladur! Przelacz kamerke!
: <Lezy przywiazany do czegos przypominajacego bardziej stól z narzuta, niz regularne lózko; polamany, poobijany, w opatrunkach, choc nie wydaje sie wygladac zbyt tragicznie>
Padawan|Arelle Deron: <Obserwuje Tasha i kolejnych, jesli sie pojawiaja starajac sie ocenic ich stan, przytomnosc, obrazenia> lecz*** spost*
: <Jego spodnie to tylko wiszacy material, jakby nie mial nog; lezy z twarza wbita juz w cos bardziej normalnego, przypominajacego spiwor, choc skuty, zwiazany kilkukrotnie>
Padawan|Arelle Deron: <Szybko notuje rysopisy i obrazenia>
: <Lezy podobnie skuta, rowniez na czyms wzglednie normalnym, przypominajacym przynajmniej spiwor, jesli nie normalne lozko; trudno nawet okreslic jej zdrowie przez wszechobecne kilometry bandazy>
Rycerz Jedi|Ashtar Tey: <Patrzy tylko ponurym wzrokiem, nawet nie probujac rozpoznac pokazywanych osob>
: <Cokolwiek mu jest - nie ma na sobie nawet ubran, nawet bielizny, zamiast tego caly w bandazach, lezac jak skuta mumia - jedynie jego glowa i lewa, skuta reka sa wolne od bandazy, choc raz jest ich ogrom, raz malutka warstwa>
: <Twarz wydaje sie inna, o zmienionym ksztalcie, choc nie az tak zrujnowana jak Donrama - czasem bandazy jest delikatna warstwa spod ktorej widac plastry i since, czasem kilkanascie warstw>
: Okej, Gladur, powrot na kamere prezentera. <Rzuca z lekka ironia gdzies w tle>
Padawan|Arelle Deron: <Obserwujac kolejnych wypatruje znaku od ktoregookolwiek, najmniejszego> spost *
: Prosze bardzo.
Jedynie Thorn i Freya wygladali na wzglednie przytomnych - ale nieswiadomych obecnosci kamery, bez watpienia.
Rycerz Jedi|Ashtar Tey: W-w-wystarczy.
Padawan|Arelle Deron: Dziekujemy. <Powiedziala dosc uprzejmie, przez prawie zacisniete usta>
: Wspaniale. Czy wszystko wyglada jasno?
: Adres jest falszywym proxy ukrytym za piecioma kolejnymi proxy, ale jak wyslecie na ten, to ogarniemy odbior plikow.
Padawan|Arelle Deron: Jak slonce. <Westchnela> Z jaka czestotliwoscia sie kontaktowac?
: Wyslac dokladnie na te czestotliwosc, ale ustawic protokol na FS.
: FS, czyli od przesylki pliczków. Okej. Do widzenia.
Awatar użytkownika
Arelle Deron
Były członek
Posty: 565
Rejestracja: 08 cze 2019, 12:25

Re: Sieć wewnętrzna

Post autor: Arelle Deron »

Obrazek Kanał: Sieci wewnętrznej
Sektor: brak
Planeta: Hakassi
Współrzędne planetarne: E-3
Nadawca: Padawan Arelle Deron

Data wydarzenia: 10/15.08.20
Typ: ogłoszenie

Kod: Zaznacz cały

Nie mamy już paliwa. FHR twierdzi, że śmigacz policyjny jest na skraju rozpadu. Zaraz zgra się ostatni cyfronotes z Alpheridies i będzie można wszystko wysłać Sithowi. Trzeba też powiedzieć prawdę o tym, że Thon wszedł na myśliwiec z Edgarem. Miejmy nadzieję, że wystarczy mu wiedza, iż nie wiemy jak Aurożerca się tam znalazł i nie pożarł jednocześnie Edgara. W końcu sami na początku nie wiedzieliśmy, że spadek napięcia w hangarze, w czasie wciągania Ucznia na pokład był faktycznie spowodowany działaniem Thona. Jak coś, to prosimy o zwrot Grima. 
Awatar użytkownika
Magnus Valador
Były członek
Posty: 556
Rejestracja: 11 kwie 2017, 20:26
Nick gracza: Zayne

Re: Sieć wewnętrzna

Post autor: Magnus Valador »

Obrazek Kanał: Sieci wewnętrznej
Sektor: brak
Planeta: Hakassi
Współrzędne planetarne: E-3
Nadawca: Adept Zayne Vergee

Data wydarzenia: 16.08.20
Typ: wydarzenie wewnętrzne

Kod: Zaznacz cały

W dniu wczorajszym doszło do ponownego nawiązania kontaktu pomiędzy naszą placówką, a jednym z Umbaran, który jest częścią szajki Sitha odpowiedzialnego za porwanie Nexu. W momencie nadejścia sygnału przesiadywałem w ambulatorium wspólnie z Panami Brosso i Donramem gdzie dyskutowaliśmy o sprawach wszelakich. Wraz z Panem Brosso udałem się do sali konferencyjnej gdzie ustaliliśmy, że to on odbierze połączenie, a ja zostanę poza zasięgiem kamery, bo być może owe ugrupowanie mnie jeszcze wcale nie kojarzy, co może być przydatne w przyszłości. Wysłannik Sitha poinformował nas, że "szef" był zadowolony z naszej uczciwości przy prowadzeniu wymiany i również tym razem wypuści kolejnego więźnia, Bothanina Grima Vid'hata. Powinien do nas dotrzeć w przeciągu paru dni, lub tygodnia, trudno powiedzieć dokładnie. Umbaran orzekł, że zakładnik sam się do nas zgłosi, a w przypadku pozostałej trójki więźniów mamy oczekiwać dalszych instrukcji. 
Zaprosiłem też do placówki Pana Konstabla Eka Grey'lemu w celu omówienia planu możliwego rozprawienia się z panoszącym się co raz bardziej po Drand gangiem Barada. Tak jak podejrzewałem jego pomoc i rada okazały się nieocenione. Bothanin chętnie okaże wsparcie przy próbie rozprawienia się z klatooińskim komendantem, który może być powiązany z działalnością gangu (choć do pewnego stopnia to wykluczyliśmy), a co bardziej prawdopodobne, jest zwyczajnie niekompetentny, prowadząc politykę przyzwolenia na przestępczą działalność swoich pobratymców. Konstabl zaproponował eliminację nieodpowiedniej istoty na nieodpowiednim stanowisku, ale w toku dyskusji doszliśmy do zgody, że lepiej będzie wpierw zbadać sprawę dokładnie i prześwietlić personę owego komendanta, skoro gang Barada nie ma prawdopodobnie swej stałej siedziby - jak przypuścił w swym ostatnim raporcie Adept Besha'laet'aune. W takim wypadku Klatooińczyk może on być jedynym punktem zaczepienia w rozwiązaniu problemu trapiącego ubogą ludność Drand. Pragnę uniknąć rozlewu krwi za wszelką cenę, bo nie chciałbym, aby gwałtowne rozwiązanie sprawy sprowadziło tylko więcej nieszczęścia na Drand, zamiast ulgi. Na moją prośbę szanowny Konstabl Ek Grey'lemu załatwi dostęp do danych personalnych komendanta wraz z adresem zamieszkania. Planuję złożyć mu "nieoficjalną" wizytę, by wykluczyć lub potwierdzić związki z gangiem, lub znaleźć inne namacalne znamiona niekompetencji, które będą wystarczającym dowodem dla panującej władzy, aby usunąć niesłusznie wybranego komendanta ze stanowiska w sposób pokojowy. Możliwe też że niczego nie znajdę i wrócimy do punktu wyjścia, ale rekonesans i "bliższe poznanie" komendanta wraz z podłożeniem pluskwy czy dwóch może być moim zdaniem dobrym punktem do rozpoczęcia śledztwa. 
W międzyczasie oczekiwania na pomoc Pana Eka, postaram się skontaktować z kimś z biura gubernatora, lub odpowiedniego ministerstwa, które to podpowiedział Rycerz Siad Avidhal, by wyrazić naszą chęć zajęcia się tą sprawą, by nie było w przyszłości dla nikogo wątpliwości, że działamy z ramienia i upoważnienia prawa. 
Obrazek
Awatar użytkownika
Siad Avidhal
Były członek
Posty: 1878
Rejestracja: 15 lip 2010, 10:20
Nick gracza: Vinax

Re: Sieć wewnętrzna

Post autor: Siad Avidhal »

Obrazek Kanał: Sieci wewnętrznej
Sektor: brak
Planeta: Hakassi
Współrzędne planetarne: E-3
Nadawca: Rycerz Jedi Siad Avidhal

Data wydarzenia: 18.08.20
Typ: ogłoszenie

Kod: Zaznacz cały

Baza zostaje zamknięta do odwołania z przyczyn wiadomych. Każda istota, która opuści ją bez wyraźnego celu i drogą inną, niż powietrzna - nie zostanie ponownie wpuszczona do momentu, gdy pole siłowe opadnie. Może to potrwać od kilku dni, do kilku tygodni.
Obrazek
Awatar użytkownika
Elia
Mistrz Jedi
Posty: 2638
Rejestracja: 03 lip 2011, 14:29

Re: Sieć wewnętrzna

Post autor: Elia »

Obrazek Kanał: Sieci wewnętrznej
Sektor: brak
Planeta: Yabol Opa
Współrzędne planetarne: M-9
Nadawca: Mistyk Jedi Elia Vile

Data wydarzenia: 20.08.20
Typ: zadanie terenowe

Kod: Zaznacz cały

Opuściłyśmy psycholand. Powrót trochę zajmie. Jest dobrze.
Obrazek
Awatar użytkownika
Fell Mohrgan
Rycerz Jedi
Posty: 275
Rejestracja: 24 kwie 2018, 21:33

Re: Sieć wewnętrzna

Post autor: Fell Mohrgan »

Obrazek Kanał: Sieci wewnętrznej
Sektor: brak
Planeta: Hakassi
Współrzędne planetarne: D-6
Nadawca: Padawan Fell Mohrgan

Data wydarzenia: 23.08.20
Typ: zadanie terenowe

Kod: Zaznacz cały

Wracam właśnie z wyprawy do Drand, gdzie poleciałem odebrać dezintegrator tego Chissa psychopatrioty. Trochę śmiesznych rozmów i zabawnych zderzeń z realiami Hakassi, których wam oszczędzę. Policja dalej jest w jednym wielkim piekle, wokół Jedi powstają coraz głupsze mity, policja zatrudnia coraz więcej fachowców i coraz więcej debili.

Przy tej okazji zabrałem z bazy trochę zbędnego szmelcu, jak broń bez modułu ogłuszającego, przynajmniej w tej kategorii w której coś już mamy. Jak jest tylko jeden ciężki karabin bez ogłuszacza to lepszy taki niż żaden. Odsprzedałem ten szajs bagieciarni, która skupuje róznego rodzaju broń-znajdźki. Nie wiem co potem robią z tymi gnatami, co mnie to.

W drodze dowalił mnie jeden najmita. Rysopis zgadza się z facetem, z którym starły się Padawanki Valo i Deron. Ledwo wyszedłem z tego szajsu z życiem. Zarobiłem niezły łomot i zarobiłbym jeszcze większy, gdybym próbował normalnej walki, ale szybko skupiłem się na zwiewaniu i trzymaniu od faceta jak najdalej. Miał połowę kopa tego YVH-1 z ruin, ale na YVH miałem rozplanowaną pułapkę, na tego kutafona nie. Zaciukałby mnie tam gdyby nie sporo pomyślunku i ryzykownych manewrów z mojej strony, które pozwoliły mi zwiać.

Odzywam się z hotelu na zadupiu nad jeziorem, który wynająłem na jedną nockę odleżeć, bo za bardzo mnie boli na jazdę. Wrócę do bazy nad ranem...
Awatar użytkownika
Nesanam Kiih
Uczeń Jedi
Posty: 657
Rejestracja: 11 cze 2019, 16:39
Nick gracza: Khad
Lokalizacja: Polska :<

Re: Sieć wewnętrzna

Post autor: Nesanam Kiih »

Obrazek Kanał: Sieci wewnętrznej
Sektor: brak
Planeta: Hakassi
Współrzędne planetarne: H-7
Nadawca: Padawan Khad Llyn'han

Data wydarzenia: 24.08.20
Typ: ogłoszenie

Kod: Zaznacz cały

Wyruszyłem w podróż na Yabol Opa, po odebraniu połączenia od Mistyk Elii. Lecę po Mistrza Barta - nie wiem co z misją, nie wiem nic poza tym. Lecę odebrać Mistrza z planety i wracam. Zabrałem myśliwiec Lorda Kaana.
Obrazek
ODPOWIEDZ