happy christmas and 2024

Miejsce wolnych rozmów na dowolne tematy niedotyczące spraw organizacji.
Awatar użytkownika
carthage
Pogromca Kacapów
Posty: 56
Rejestracja: 26 kwie 2016, 21:11

happy christmas and 2024

Post autor: carthage »

yet another year survived

have some good rest time this holiday season, except the neets, have a job for a change, and except those that just scroll memes and play games in their free time because your rest changes nothing anyway

no new car accidents, amputations, intensive care units and so on in 2024 pls

hf!
Awatar użytkownika
Halseth Letvaine
Padawan
Posty: 81
Rejestracja: 02 lut 2020, 18:54

Re: happy christmas and 2024

Post autor: Halseth Letvaine »

Miłego odpoczynku świątecznego tym którzy odpoczywają, ale sądzę że nawet tacy ludzie jak ja mają chociaż trochę więcej czasu na nadgonienie życia bo zwykle obowiązków mniej xD :D

Wesołego 2024 wszystkim, przede wszystkim energii, sił, zdrowia, jak one są to wszystko jest, póki się człowiekowi chce i ma siły to wszystko się układa nawet jak w bólach ;D
Awatar użytkownika
Liren Monper
Padawan
Posty: 57
Rejestracja: 17 gru 2022, 19:50

Re: happy christmas and 2024

Post autor: Liren Monper »

Szczęścia w 2024 całej ekipie i wszystkim szanownym wizytorom typu pan Carthage i Thon!
Awatar użytkownika
Fell Mohrgan
Rycerz Jedi
Posty: 275
Rejestracja: 24 kwie 2018, 21:33

Re: happy christmas and 2024

Post autor: Fell Mohrgan »

wesołego dnia christmas slorga i wesołego dnia ziuu :D
Awatar użytkownika
Nesanam Kiih
Uczeń Jedi
Posty: 658
Rejestracja: 11 cze 2019, 16:39
Nick gracza: Khad
Lokalizacja: Polska :<

Re: happy christmas and 2024

Post autor: Nesanam Kiih »

Wesołego slorga i niech Ziuu wam oświeca drogę w nowym roku :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Ashtar Tey
Rycerz Jedi
Posty: 2170
Rejestracja: 08 kwie 2010, 10:47
Nick gracza: Gluppor
Kontakt:

Re: happy christmas and 2024

Post autor: Ashtar Tey »

Wesołych Świąt i zero zwały w 2024 :D
Awatar użytkownika
Thang Glauru
Uczeń Jedi
Posty: 1294
Rejestracja: 18 wrz 2015, 13:09

Re: happy christmas and 2024

Post autor: Thang Glauru »

Wesołych świąt i kolejnego roku pełnego Szlaczków :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Orn Radama
Padawan
Posty: 161
Rejestracja: 05 kwie 2021, 23:36

Re: happy christmas and 2024

Post autor: Orn Radama »

Miłego wypoczynku i żeby wam święta przyniosły odpoczynek od studiów/kołchozu/innej codzienności i naładowały akumulatory 🙃 Wszystkiego slorgowego 🙃
Awatar użytkownika
Elia
Mistrz Jedi
Posty: 2639
Rejestracja: 03 lip 2011, 14:29

Re: happy christmas and 2024

Post autor: Elia »

Happy Christmas Slorg Days! May the Christmas Slorg bring you peace and joy and great food :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi
Posty: 685
Rejestracja: 08 kwie 2010, 10:47

Re: happy christmas and 2024

Post autor: Bart »

Obrazek

Sylwestrowe slorgi życzą wszystkim wesołego 2024 pełnego radosnego pełzu :D
Awatar użytkownika
Tanna Saarai
Były członek
Posty: 1135
Rejestracja: 08 kwie 2010, 10:47
Nick gracza: Binol
Kontakt:

Re: happy christmas and 2024

Post autor: Tanna Saarai »

Wszystkiego pięknego! Slorgowego roku :-)
Obrazek
Awatar użytkownika
Alora Valo
Rycerz Jedi
Posty: 941
Rejestracja: 23 gru 2016, 17:21
Nick gracza: Oem

Re: happy christmas and 2024

Post autor: Alora Valo »

Wszystkim wesołego 2024! Niechaj ziuu i reszta zabłyśnie :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Cryxen
Padawan
Posty: 76
Rejestracja: 31 sty 2022, 21:23

Re: happy christmas and 2024

Post autor: Cryxen »

A ode mnie trochę dłużej. :D

Ashtarowi przede wszystkim życzę, żeby w kołchozie albo się skończył ten wieczny "intensywny moment" od pół roku, albo żeby chociaż stało się jasne, że szans na poprawę brak i trzeba zacząć szukać jakiegoś nowego w którym Cię tak nie będą od razu mielić (z relacji rodzinnych wynika, że zwykle przez pierwsze lata jest normalnie, nim wykorzystują u człowieka "efekt utopionych kosztów" i go tak mielą :( ). Niczego innego za bardzo życzyć nie mogę, bo na każdym polu osobistym zbyt zarąbisty z Ciebie człowiek i nie mam żadnego pomysłu :D Mogę tylko życzyć dalej bycia tak zarąbistym ziomem z taką cierpliwością do pogrzańców w moim stylu. :D

Bartowi w sumie przede wszystkim żeby rozliczenia pisowców były na poważnie i były ostre. Poza tym, żeby nowe serce dalej działało bez zarzutu i immunosupresanty nie dawały za mocnych zwał!

Carthage - please don't die on your next trip to some warzone :D

Elii życzę energii, porządnego wysypiania i niezarywania nocek na byle czym. Lepszy sen = więcej energii = lepsze życie. :D

Fellowi żeby szybko zleciało do dostania pełnego czeskiego obywatelstwa i licencji na podpalanie kościołów w komplecie.

Lirenowi żeby trafili Ci się lepsi ludzie i nowe znajomości w nowych miejscach w 2024, żebyś tym razem był zadowolony z ludzi na których trafiasz. :D

Noamowi żebyś dalej był taką legendą i chadem po prostu. :D

Ornowi przede wszystkim przetrwania pierwszego roku i tej masakry z matmą. Żebyś wreszcie zdążył się wyspać i na przyszły rok mógł normalnie spędzić święta, zamiast siedzieć we Francji i zakuwać na styczeń. I żebyś dalej jakimś cudem między nieprzespanymi nockami miał energię na siedzenie i ogarnianie jak przejmować rzeczy po Alorze, sklejanie modeli na misje i inne zasuwy szlaczkowe między zakuwaniem, życiem towarzyskim w nowym kraju i niedowalonymi nockami. :D

Rheniuszowi życzę przede wszystkim by trafiła się wreszcie robota z mniejszym stężeniem januszeriady. I żeby widok schizospewage u lasek działał jak odstraszacz i red flag na czas. :D

Thangowi spokoju ducha i mniej gonitwy, więcej samoświadomości zdrowotnej. Poza tym dalej równie twórczej głowy, zorganizowania i energii życiowej i zaangażowania do spędzania życia produktywnie i intensywnie. Pod tymi względami żeby tylko było jak jest, bo jest naprawdę świetnie, i żeby wiek nie odebrał energii i pasji do życia :D

Zoshowi nie wiem czy da się czegoś życzyć, człowiek ma wszystko, może tylko trochę więcej czasu między tymi wszystkimi osiągnięciami, nowymi skillami i porywającymi hobby!

Wszystkim innym, których za mało znam by życzyć czegoś osobiście, ale zaglądają tu i dobrze życzą, po prostu ogólnie szeroko rozumianego szczęścia :D
Awatar użytkownika
Zosh Slorkan
Rycerz Jedi
Posty: 571
Rejestracja: 16 wrz 2013, 21:33

Re: happy christmas and 2024

Post autor: Zosh Slorkan »

Oh szit, czemu ja tu nic nie napisałem?! Zawsze w okres świąteczny mam w robocie etat miesięczny w półtora tygodnia i musiało mi uciec XD

2023 to był chyba wreszcie pierwszy rok bez żadnych akcji kategorii wypadek samochodowy+ czy inne zagrożenia życiowe, lol, tylko normalne daily dramaty i zwykłe grypy. Kurde, i chyba tego życzę na 2024, by to się utrzymało, bo to pierwszy taki rocznik, serio XD W 2022 mieliśmy rozjechanego Cryxena, w 2021 przeszczep Barta i giga-masakro-hiper covid Denarska i długo by tak wymieniać. Więc no, ludziska, życzę zdrówka i niewiele więcej, bo patrząc po tych przygodach i tym z ilu masakr kto wychodził przez te lata, to jak tylko zdrówko się odczepi, to ze wszystkim dacie radę! XD
Obrazek
Awatar użytkownika
Lord THON
Posty: 16
Rejestracja: 30 gru 2018, 19:39
Nick gracza: Thon
Lokalizacja: Thon

Re: happy christmas and 2024

Post autor: Lord THON »

THON 2024
THONTHONTHON
ODPOWIEDZ