Skalpele i holokrony - Mistyk Vile, Padawan Glauru, Padawan Panvo

Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi
Posty: 687
Rejestracja: 08 kwie 2010, 10:47

Skalpele i holokrony - Mistyk Vile, Padawan Glauru, Padawan Panvo

Post autor: Bart »

Dane dotyczące misji:
Stopień: Padawan
Preferowana klasa: Obrońca/Strażnik/Negocjator
Poziom trudności: Bardzo łatwy
Ilość uczestników: 3
Miejsce misji: Głębokie Jądro, sektor Koros, system cesarzowej Tety, Koros Major
{Przekaz z: Pałac Cesarski od: Levyzman Rall}
Obrazek
Protokół: Szyfrowany
Kanał: Prywatny
Kod: 1257.84
Sektor: Koros
Świat: Koros Major
{Rozpoczęcie transmisji}

Obrazek

Kod: Zaznacz cały

Szanowni mistrzowie i uczniowie sztuk świętego Zakonu Jedi, dzień dobry, niech Gwiazda Koros oświetla wam drogę. Witam się z wami z niezachwianą serdecznością.

W odpowiedzi na wiadomość przesłaną mi przez szanownego Padawana Zakonu, Orna Radamę, pragnę z całą stanowczością potwierdzić, że jesteście państwo niezachwianie mile widziani w murach naszego korosjańskiego klejnotu, Biblioteki Cesarskiej, do której macie państwo otwarty wstęp, między innymi jako kulturowi spadkobiercy zebranych tu skarbów majestatu starożytnych Jedi. Są państwo mile widziani w każdej chwili.

Proszę przy wchodzeniu na orbitę naszego wspaniałego Koros Major skierować do mnie hologram, abym przekazał stosowne kody autoryzacyjne, które pozwolą państwu dostać się do Dystryktu Cesarskiego.

Z uwagi na poufność naszych spraw, na tym pozwolę sobie w tej transmisji poprzestać. 

Z wyrazami szacunku,
Levyzman Rall, czwarty doradca cesarski do spraw wspolpracy z podmiotami pozaplanetarnymi, służący na chwałę Jego Cesarskiej Mości Bellstera Keto, dziedzica Tronu Koros, Kontynuatora Dzieła Tety, Wnuka Lady Teta.
{Koniec transmisji}


Cele Misji:
- Przedostać się na Koros Major i wynająć salę do przeprowadzenia zabiegu chirurgicznego, nim dotrze to do uszu wszechobecnej Gildii Górniczej.
- Przeprowadzić zabieg usunięcia yuuzhańskiej rozgwiazdy przed potencjalną interwencją wszechobecnego wroga.
- Przedostać się bezpiecznie do Biblioteki Cesarskiej i spróbować odnaleźć źródła cytatów wyrytych w umyśle Rugu Opo, jak i dokumenty wymazane z biblioteczki na Gillad.

Wskazówki:
- [ Pierwszy raport o Rugu Opo ]
- [ Wyniki badań Rugu Opo ]
- [ Badania nad Rugu Opo na Hakassi ]
- [ Nowe badania nad Rugu Opo na Hakassi i lista cytatów ]

Dostępny sprzęt:
- Myśliwiec EV-1

Uczestnicy Misji:
- Mistyk Jedi Elia Vile
- Padawan Thang Glauru
- Padawan Noam Panvo

Pomocnicy:
- Padawan Orn Radama
-


Proszę uczestników o podanie swoich terminów, tak jak wszystkie osoby zainteresowane pomocą. Potrzebuję minimalnie jednej osoby, ale najfajniej byłoby mieć dwie. Wiem, że wszyscy zgłaszali terminy przez PW, ale z uwagi na ilość contentu, regularna misja będzie lepsza.
Awatar użytkownika
Elia
Mistrz Jedi
Posty: 2640
Rejestracja: 03 lip 2011, 14:29

Re: Skalpele i holokrony - Mistyk Vile, Padawan Glauru, Padawan Panvo

Post autor: Elia »

Pasuje mi każdy dzień po 21:00 od jutra do czwartku 21/12 włącznie. Od piątku 22/12 będę niedostępna, wyjeżdżam do rodziny i ponownie pojawię się dopiero po nowym roku.
Obrazek
Awatar użytkownika
Thang Glauru
Uczeń Jedi
Posty: 1294
Rejestracja: 18 wrz 2015, 13:09

Re: Skalpele i holokrony - Mistyk Vile, Padawan Glauru, Padawan Panvo

Post autor: Thang Glauru »

Mi pasuje podobnie, od 21:00 każdy dzień dowolnie do 22.12 włącznie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Noam Panvo
Padawan
Posty: 30
Rejestracja: 14 sie 2016, 21:32

Re: Skalpele i holokrony - Mistyk Vile, Padawan Glauru, Padawan Panvo

Post autor: Noam Panvo »

Z uwagi na to, że po prostu od dnia do nocy albo uczelnia, albo kucie, to w większosci prosto. Po 20:30 w większość dni powinienem być w domu, ale 15.12.23, 19.12.23 odpadają.




2024 edit:
Nie wiedząc, czy reszta zdąży się ustosunkować do środy na czas:
- czwartek mogę zarezerwować po 19:30,
- piątek odpada - nawet na kwadrans nie mogę się oderwać od roboty,
- sobota do rezerwacji po 20:00, ale z trochę większym wyprzedzeniem,
- niedziela, podobnie.
Awatar użytkownika
Orn Radama
Padawan
Posty: 162
Rejestracja: 05 kwie 2021, 23:36

Re: Skalpele i holokrony - Mistyk Vile, Padawan Glauru, Padawan Panvo

Post autor: Orn Radama »

Obecny okres jest u mnie masakryczny, ale na misyjkę styknie czasu, chętnie wbiję, terminy jak Elia.
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi
Posty: 687
Rejestracja: 08 kwie 2010, 10:47

Re: Skalpele i holokrony - Mistyk Vile, Padawan Glauru, Padawan Panvo

Post autor: Bart »

No to środa 20.12, 21:00. Powinienem do tego czasu wyzdrowieć na tyle, żeby normalnie grać.
Awatar użytkownika
Orn Radama
Padawan
Posty: 162
Rejestracja: 05 kwie 2021, 23:36

Re: Skalpele i holokrony - Mistyk Vile, Padawan Glauru, Padawan Panvo

Post autor: Orn Radama »

Kurdebele, slorgi, możemy przerzucić na środę? 😭

10min temu usmażył mi się zasilacz do laptopa. Wszystkie sklepy dzisiaj pozamykane i nie mam jak ogarnąć dokupić nowy na czas i nie mam też od kogo pożyczyć. Akurat ku*wa Nowy Rok i przypał z tym straszny. Laptopowi zostało 41% baterii, na misji przeżyłby góra godzinę... 😭
Awatar użytkownika
Thang Glauru
Uczeń Jedi
Posty: 1294
Rejestracja: 18 wrz 2015, 13:09

Re: Skalpele i holokrony - Mistyk Vile, Padawan Glauru, Padawan Panvo

Post autor: Thang Glauru »

Środa mi pasi od 20. Reszta terminów podobnie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Elia
Mistrz Jedi
Posty: 2640
Rejestracja: 03 lip 2011, 14:29

Re: Skalpele i holokrony - Mistyk Vile, Padawan Glauru, Padawan Panvo

Post autor: Elia »

Środa jest ok, ale nie wiem czy dam rade na 20:00 - bezpieczniejsza 20:30. Będę mogła grać do około północy, potem muszę się zbierać.

Czwartek wygląda podobnie (jeśli misja się przeciągnie na kolejny dzień). Sobota i niedziela dowolnie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi
Posty: 687
Rejestracja: 08 kwie 2010, 10:47

Re: Skalpele i holokrony - Mistyk Vile, Padawan Glauru, Padawan Panvo

Post autor: Bart »

Misja zakończona sukcesem, jej główny cel został spełniony. Zadanie okazało się bardziej wymagające, niż przewidywano - nowy poziom trudności to Łatwy. Ponadto, za wykonanie celu dodatkowego uznaje się odzyskanie nieprzewidzianej ilości wiedzy.
Levyzman Rall pisze: Szanowni państwo, szanowna milady Mistrzyni, szanowny panie Padawanie, szanowny panie prezydencie.

W chwili, gdy otrzymujecie państwo tę niezmiernie szyfrowaną wiadomość pozostawioną przez mojego posłańca w państwa wiosce, zapewne szanowni państwo wypoczywacie po wielodniowej wyprawie. Pragnę oczywiście uspokoić, że doskonale rozumiem państwa potrzebę wypoczynku i wiadomość ta nie jest najpilniejsza. Co więcej, bez raportu zdanego pozostałym państwa szacownym kompanom Jedi, informacja z mej strony nader zrozumiała, mniemam, nie będzie, póki nie zostaną poznane kulisy państwa niepodważalnie fascynujących i krytycznych odkryć.

Po pierwsze. Podjęliśmy się dyskretnego poszukiwania tropów profesora Serisa Keto, którego uznaliście państwo za "Nieśmiertelnego". Nasze działania muszą pozostawać niesłychanie powolne i ostrożne, wykonywane w zbiorowych przeglądach danych. Jesteśmy pewni, że Gildia Górnicza jest wyczulona na wszelkie przeszukiwania archiwów Cesarskiego Rejestru Lekarskiego czy też Cesarskiej Kontroli Bankowej pod kątem nazwisk, z którymi są powiązani. Weryfikacja trwa więc niezmiernie wolno i ostrożnie, wpleciona między rutynowe prace skali przeglądu tysięcy danych. Już na tym etapie jesteśmy pewni, że profesor Seris Keto pojawiał się przez ostatnie lata na planecie Gillad. Anonimowo, bez większych danych. Ostatni kontakt z jego dokumentami miał miejsce rok temu na właśnie Gillad.

Po drugie. W ten sam sposób podjęliśmy się poszukiwań danych na temat jego asystenta, doktora Krastlina Sarceva. Zaskakująco, to te sprawiają na ten moment więcej problemu, lecz jestem pewien, że poczynimy postępy.

Po trzecie. Cesarskie Zakłady już od dzisiaj rozpoczęły wzmożoną produkcję droidów bojowych. Już dzisiaj to produkcja dwustu jednostek dziennie więcej.

Po czwarte. Nie podjęliśmy żadnych kroków wobec Zave'a Keto na ten moment. Nasze możliwości ruchu są zbyt wąskie a obserwacja zbyt szeroka. Na ten moment nie mamy na to zasobów ludzkich, ani możliwości logistycznych.

Po piąte. Osobiście czuwam przy Sali Tronowej. Nie pozwolimy, aby ktokolwiek dotknął rakatańskiego komputera... przynajmniej w najbliższych dniach.

Pragnę serdecznie, z całego serca, w imieniu Jego Cesarskiej Mości, czcigodnego Bellstera Keto, dziedzica Tronu Koros, Wnuka Lady Teta, podziękować za państwa osiągnięcia i pogratulować ich. Pragnę zaręczyć, że dwór cesarski jest państwu bezkreśnie wdzięczny. Niewiele słów odda respekt, który do państwa poczuwamy po wydarzeniach ostatnich dni.

Niech nas dziedzictwo Tety prowadzi do zwycięstwa, jak i ją w podobnie przegranej i niemożliwej walce.

Z wyrazami szacunku,
Levyzman Rall, czwarty doradca cesarski do spraw wspolpracy z podmiotami pozaplanetarnymi, służący na chwałę Jego Cesarskiej Mości Bellstera Keto, dziedzica Tronu Koros, Kontynuatora Dzieła Tety, Wnuka Lady Teta.

Ilość PD:
[ (Łatwy - 2000 PD) + (cel dodatkowy - 1500 PD) ] * minimalna ranga (Padawan - 1,5) : liczba uczestników (3) = 1750 PD

Rany uczestników:
- brak

Sprawozdania:
- Mistyk Jedi Elia Vile - całość

- Uczeń Jedi Thang Glauru - badanie komputera
ODPOWIEDZ