Saga bonadańska - Rycerz Jedi Alora Valo, Nesanam Kiih

Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi
Posty: 683
Rejestracja: 08 kwie 2010, 10:47

Saga bonadańska - Rycerz Jedi Alora Valo, Nesanam Kiih

Post autor: Bart »

Dane dotyczące misji:
Stopień: Padawan
Preferowana klasa: Obrońca/Strażnik
Poziom trudności: Trudny
Ilość uczestników: 2
Miejsce misji: Zewnętrzne Rubieże, Sektor Korporacyjny i okolice
Obrazek


Cele Misji:
- Wydostać z serwerowni na Bonadan dane o logowaniach do skrzynki holomailowej porucznika Koela i ustalić wszelkie możliwe dane o urządzeniu i miejscach logowań.
- Ocalić Adepta Nalika Reave.

Wskazówki:
- Brak.

Dostępny sprzęt:
- Myśliwiec EV-1

Uczestnicy Misji:
- Rycerz Jedi Alora Valo
- Nesanam Kiih

Pomocnicy:
- Adept Nalik Reave (cz. I i II)
- Padawan Orn Radama (cz. II i III)
- Padawan Thang Glauru (cz. III)

Całość wydarzenia została wpisana na forum jako misja po fakcie - z uwagi na rozrost skali całego wydarzenia i jego wagi fabularnej - całość miała trzy części i potrwała łącznie 16h.
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi
Posty: 683
Rejestracja: 08 kwie 2010, 10:47

Re: Saga bonadańska - Rycerz Jedi Alora Valo, Nesanam Kiih

Post autor: Bart »

Misja zakończona w większości porażką, jej cel główny nie został spełniony - za wykonanie celu dodatkowego uznaje się zebranie licznych danych na terenie Bonadan i nawiązanie kontaktu z grupą współpracowników.
Pomtin Nash pisze:Dobry wieczór paniom.

Nie wiem kiedy to dotrze, bo zgubiłem sygnał, ale chciałem poinformować, że niestety, ale nasza wtyczka w serwerowni padła. Ktoś zauważył podczepiony przez państwa kolegę czip, z tego co zrozumiałem z kontaktu od niego...

Oczywiście bez zmartwień, proszę państwa, ta serwerownia to jedna z najżałośniejszych firm na Bonadan. Nikt niczego tam nie podejrzewa, koledze nic nie grozi, nikt się nawet nie zainteresował. Ot, ktoś z kierowników zauważył nadprogramowy czip, zirytował się, że pracownicy coś obliczają czy renderują z maszyn firmy, rozdeptał i wyrzucił do śmieci, nic poza tym. Wszelkie sekrety są bezpieczne.

Ilość PD:
[ (Trudny - 4000 PD) - (śmierć Adepta Nalika - 3000) * ranga uczestników (Padawan - 1,5; Rycerz Jedi - 2,5) : liczba uczestników (2) = Padawan - 750 PD; Rycerz Jedi - 1250 PD
Rany uczestników:
- brak
Sprawozdania:
- Rycerz Jedi Alora Valo - całość
ODPOWIEDZ