Zatrzasnąć pułapkę - Rycerz Valo, Padawan Valador, Padawan Cryxen

Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi
Posty: 683
Rejestracja: 08 kwie 2010, 10:47

Zatrzasnąć pułapkę - Rycerz Valo, Padawan Valador, Padawan Cryxen

Post autor: Bart »

Dane dotyczące misji:
Stopień: Padawan
Preferowana klasa: Obrońca
Poziom trudności: Trudny
Ilość uczestników: 3
Miejsce misji: Głębokie Jądro, system Hakassi, planeta Hakassi, Region Centralny, Elektrownia nr. 17
{Przekaz z: Wyspa treningowa od: Padawan Orn Radama}
Obrazek
Protokół: Przesył bezpośredni
Kanał: Prywatny
Kod: brak
Sektor: -
Świat: Hakassi
{Rozpoczęcie transmisji}

Obrazek

Kod: Zaznacz cały

Nie odtwarzajcie tego przy JP i dobrze wiecie czemu. Zostawiam to tylko po cichu na cyfronotesie każdego z ekipy.

Dla jasności, cała świetna idea tego planu jest Padawana Magnusa, mocno rozbudowana przez Rycerz Alorę, sporo jeszcze przez Padawana Cryxena i Mistrzynię. Ja tu nie wymyśliłem nic, ale byłem przy chyba każdym temacie organizacji i zlepiam w całość.

Cały plan Magnusa zakłada użycie mnie jako przynęty, skoro JP jest na 90% na podsłuchu. Bardzo prosta sprawa. Zapowiadamy słyszalnie dla JP mój lot w jakieś miejsce optymalne na większą zasadzkę, na przedmieściach, ale nie na jakimś podejrzanie, absurdalnie wygodnym odludziu totalnym. Lot o jakim będą wiedzieli z góry i mieli okazje mnie dopaść. Galaapir ma mnie za głównego nemezis do likwidacji i jeśli będzie mieć na mnie „czysty strzał”, to pośle co ma do dyspozycji, w tym swoich najlepszych ludzi, którzy mogą mieć wiedzę i być przydatnymi więźniami. No… A w naszej sytuacji teraz… to jeszcze jest szansa, że będą mieć jakąś wiedzę o wirusie, albo może i jakieś leki.

Finalnie stanęło na tym, że to będę rzekomo ja lecący z Cryxenem, ja rzucający się do roboty mimo słabego zdrowia, bo Galaapir wie i tak że to bardzo w moim stylu i lecący w końcu na jakieś proste szybkie spotkanie. Detali produkcji tego pomysłu nie znam , poza tym że Rycerz Alora sugerowała Cryxena zamiast mnie, ale Cryxen Galaapira ani troszkę nie interesuje tak jak ja, jednak go dodaliśmy bo też podbija pewną wiarygodność, że nie lecę w marnym zdrowiu w pojedynkę, do tego lecąc ze swoim najlepszym kompanem.

W sprawie tego jak ma wyglądać aranżacja przynęty, to tutaj akurat sugestia Mistrzyni Elii. Żadnych konkretnych historii z kim to ja konkretnie lecę się spotkać i po co. To tak nie wygląda, nie nawijamy na komunikatorach żadnych opowieści w końcu. Słyszane z zewnątrz nasze informacje tego typu nie mają żadnego kontekstu. To powinno być coś w stylu „lecę z Cryxenem do tego magazynu pod Birell na to spotkanie o którym gadaliśmy, jak nie wrócę za dobę to coś nie gra”. Więc nie układamy tu historyjek, bo wbrew pozorom sensowniej.

Dalej, rozwiązanie Rycerz Alory, najprostsze dla wiarygodności, żeby JP nie zauważył, że gdzieś się chowam. Faktycznie lecę z Cryxenem śmigaczem, ale Cryxen mnie dyskretnie i szybko wypieprza gdzieś po drodze. Najlepiej w miejscu wymiany na podstawionego drugiego pasażera.

I teraz kluczowa sprawa, czyli asekuracja wojska, którą wreszcie postanowiłem ja ostatecznie ugadać. Wojsko będzie monitorować satelitarnie miejsce zasadzki i będzie w gotowości do tego, żeby zrobić szybki desant i otoczyć teren starcia i nie dać wrogowi uciec. Ale oczywiście to potrwa, bo lecący na miejsce zasadzki wrogowie nie mogą nic wiedzieć. Wsparcie wyruszy z najbliższych baz wojskowych, ale to trochę potrwa. Poślą:
- czwórkę TIE Avengerów w ekipie kapitana Umry – doskonale znamy załogę
- dodatkową jedną eskadrę TIE Interceptorów i jedną eskadrę bombowców TIE/sa – razem 24
- kompanię piechoty opancerzonej w AT-ST i miniczołgach repulsorowych AAC-1 – modele takie jak ten z Kalist, tylko że nowe
- prom medyczny
Ich robotą będzie kompletnie odciąć ten teren. Zapewnią Rycerz Alorze śmigacz i po prostu ruszy razem z nimi, jak wojsko będzie zbierać się do desantu i otoczenia terenu.

Znaleźliśmy 9 opcji na teren akcji, Mistrzyni dobrała z tych 9 nam najlepszy strategiczno-przetrwaniowo-rycerzvalowo. Terenem akcji będą gruzy starej, martwej elektrowni, 93 kilometry na południe od stolicy Hakassi, niedaleko sporych lasów. W środku elektrowni nic już nie ma, są tylko gołe konstrukcje, cały sprzęt rozebrany, zezłomowany itd.

Jako moja podróbka ma lecieć Magnus. Jako jedyny z grubsza się nadaje, jest wyższy, ale mniej przypakowany i z perspektywy potencjalnego obserwatora widzącego tylko przez szybkę śmigacza powinien dać radę za mnie ujść. Mistrzyni mówi żeby koniecznie się ogolił, poza tym jego cyber-oko musi być koniecznie zasłonięte żeby nie świeciło, mamy na to sprzęt. Ogarnęliśmy też sztuczne rogi do przyszycia do skóry. Taki kamuflaż nie starczy na długo, ale ma starczyć na tyle, by wróg nie zdążył uciec widząc, że coś nie gra.

Zespół Magnus-Cryxen pod kompletnie żadnym pozorem nie może próbować walczyć z myślą, że coś działają. Cokolwiek tam poślą, to z celem kompletnego zdeptania duetu Radama-Cryxen w minutę i uciekania… dokładnie do tego musimy ich sprowokować, do posłania maksymalnych sił, w tym elit na które polujemy, z planem żeby zdążyli nas zdjąć i zwiać, nim w cywilizacji zauważą i złapią pościg. Musicie bić się jak ja i Cryxen przeciwko YVH-1, każdy jeden ruch służący przetrwaniu. No i pod żadnym pozorem nie mogą się zorientować, że mają do czynienia z podróbką już na wstępie, inaczej zdążą zwiać.

Potencjalnie inni mogą próbować też wbicia na posiłki, ale żeby nic nie wyszło podejrzanie, muszą być w ostatniej linii, lecąc dopiero z wyspy na miejsce, bo inaczej nasłuchujący domyślą się, że coś nie gra, że za dużo osób zniknęło w tym samym czasie.
{Koniec transmisji}


Cele Misji:
- Skutecznie upozorować lot Orna Radamy i Cryxena pod nieczynną Elektrownię nr. 17 w Regionie Centralnym
- Ściągnąć zasadzkę wroga na miejsce spotkania
- Nie pozwolić przeciwnikowi zbiec przed odcięciem drogi ucieczki przez posiłki poprzez zdradzenie tożsamości bądź inne błędy
- Przetrwać do czasu przybycia posiłków
- Pojmać przywódców sił Sektora Korporacyjnego żywcem

Wskazówki:
- Brak.

Dostępny sprzęt:
- Kamuflaż dla Magnusa Valadora

Uczestnicy Misji:
- Rycerz Jedi Alora Valo
- Padawan Magnus Valador
- Padawan Cryxen

Pomocnicy:
- Uczeń Jedi Rhenawedd Alna
- Uczeń Jedi Thang Glauru
- Mistrz Jedi Elia Vile
- Rycerz Jedi Ashtar Tey
- Adept Ioghnis

Tak jak w briefingu, pomocnicy mogą potencjalnie dołączyć swoimi postaciami w jakiejś roli - choć to nic gwarantowanego. Jeśli Magnus nie będzie grać w tym/przyszłym tygodniu, to misję rozegramy bez niego. Zapraszam do wrzucania terminów.

Główna treść briefingu oczywiście autorstwa Orna.
Awatar użytkownika
Nesanam Kiih
Uczeń Jedi
Posty: 656
Rejestracja: 11 cze 2019, 16:39
Nick gracza: Khad
Lokalizacja: Polska :<

Re: Zatrzasnąć pułapkę - Rycerz Valo, Padawan Valador, Padawan Cryxen

Post autor: Nesanam Kiih »

Chętnie pomogę jeśli termin będzie mi pasił (każdy dzień od 20:30 powinien mi siąść).
Obrazek
Awatar użytkownika
Thang Glauru
Uczeń Jedi
Posty: 1293
Rejestracja: 18 wrz 2015, 13:09

Re: Zatrzasnąć pułapkę - Rycerz Valo, Padawan Valador, Padawan Cryxen

Post autor: Thang Glauru »

Ta środa i wtorek są dla mnie niedostępne, sobota zapewne również. W pozostałe dni można mówić o uczestnictwie od około 19 30. W kolejnym tygodniu zaś będę dostępny w tych godzinach codziennie aż do piątku i soboty 26-27.06 (w te obydwa dni mnie nie będzie). Jedyne, o co proszę, to kilka dni wyprzedzenia w ustalaniu terminu. Preferowałbym następny tydzień, jeśli łaska, ale dostosuję się.
Obrazek
Awatar użytkownika
Alora Valo
Rycerz Jedi
Posty: 941
Rejestracja: 23 gru 2016, 17:21
Nick gracza: Oem

Re: Zatrzasnąć pułapkę - Rycerz Valo, Padawan Valador, Padawan Cryxen

Post autor: Alora Valo »

Mi generalnie odpadają wieczory w poniedziałki, środy i czwartki. W ostateczności, jeśli całkiem innej opcji nie będzie to poprzestawiam plany, ale jeśli coś poza tymi dniami uda się ustalić to dla mnie najlepiej.
Obrazek
Awatar użytkownika
Cryxen
Padawan
Posty: 76
Rejestracja: 31 sty 2022, 21:23

Re: Zatrzasnąć pułapkę - Rycerz Valo, Padawan Valador, Padawan Cryxen

Post autor: Cryxen »

Nie wymieniam tych momentów, gdzie mam np. 2.5h na grę, bo wiadomo, że nie będzie to dobry wybór.

Środa 17.05: wcale
Czwartek 18.05: 19:15-0:00
Piątek 19.05: 21:45+
Sobota 20.05: 18:40+
Niedziela 21.05: 10:30-15:00, 20:00+

Poniedziałek 22.05: 18:30+ (mniej więcej)
Wtorek 23.05: 16:30-20:00
Środa 24.05: 20:00+
Czwartek 25.05: 20:00+
Piątek 26.05: nie wiem.
Sobota 27.05: nie wiem.
Niedziela 28.05: 20:00+
Awatar użytkownika
Elia
Mistrz Jedi
Posty: 2638
Rejestracja: 03 lip 2011, 14:29

Re: Zatrzasnąć pułapkę - Rycerz Valo, Padawan Valador, Padawan Cryxen

Post autor: Elia »

Pomogę!
Jadąc po terminach, jakie nam się wyklarowały:
Czwartek 18.05: 20+
Piątek 19.05: 20+
Sobota 20.05: dowolnie
Niedziela 21.05: dowolnie

Poniedziałek 22.05: 21+
Wtorek 23.05: niekompatybilny termin z Cryxenem
Środa 24.05: 21:00-00:30
Czwartek 25.05: 21:00-00:30
Niedziela 28.05: dowolnie
Obrazek
Awatar użytkownika
Ashtar Tey
Rycerz Jedi
Posty: 2168
Rejestracja: 08 kwie 2010, 10:47
Nick gracza: Gluppor
Kontakt:

Re: Zatrzasnąć pułapkę - Rycerz Valo, Padawan Valador, Padawan Cryxen

Post autor: Ashtar Tey »

Z terminów Cryxena pasuje mi każdy, dopasuję się dowolnie z dniem i godziną.
Awatar użytkownika
Magnus Valador
Były członek
Posty: 556
Rejestracja: 11 kwie 2017, 20:26
Nick gracza: Zayne

Re: Zatrzasnąć pułapkę - Rycerz Valo, Padawan Valador, Padawan Cryxen

Post autor: Magnus Valador »

Wybaczcie późną odpowiedź z terminami. Nie chcę opóźniać rp, lub przez swoją niedyspozycyjność sprawiać, że plan będzie trzymać się mniej kupy, lub czyjaś postać będzie miała mniejsze szanse na przetrwanie, więc oczywiście pojawię się. Z podanych terminów preferuję łikendy, nawet na tą sobotę chyba powinienem się wyrobić, lub piątek-sobota-niedziela z wyprzedzeniem w przyszłym tygodniu
Obrazek
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi
Posty: 683
Rejestracja: 08 kwie 2010, 10:47

Re: Zatrzasnąć pułapkę - Rycerz Valo, Padawan Valador, Padawan Cryxen

Post autor: Bart »

Misja zakończona sukcesem.
Calud Rarru pisze: No dobrze, proszę państwa. Nie chcę powtarzać się po państwa raportach, zostawię tylko krótkie uzupełnienie. Oczywiście jak zawsze, niewiele tutaj naprawdę wiem, po prostu zbieram w całość dane z kilku źródeł od naszych sił wojskowych, logistyków kapitana Denifiera, służby więziennej generała Azabe i tak dalej...

- Zwłoki znalezione na terytorium nieczynnej budowli należą do emigranta z terytorium Przestrzeni Huttów, zarejestrowanego jako pacjent leczenia uzależnienia od ryllu, od lat bezdomny bez śladów w dokumentacji. Ofiara tego najemniczego łajna bez wartości, Vala-tfu-hima.
- Zasilanie wind i oświetlenia oraz innych podstawowych systemów zostało przywrócone przez grupę najemniczą z użyciem przenośnego ogniwa zasilającego O4-Z firmy Novaldex - popularny produkt, ale bardzo potężny, taki przeznaczony do zasilania awaryjnego myśliwców kosmicznych.
- Spośród czterech odnalezionych fiolek, jak już państwo wiedzą od pułkownika Haname z KZB: jedna to narkotyki, druga to stymulant, trzecia i czwarta to szczepionka, o której wiedzą już państwo i tak wszystko.

Ten kiffarski pilot, znajomy generała Azabe od anonimowych lotów w anonimowe miejsca zrealizował przelot tego najemniczego ścierwa w miejsce wskazane przez szantażystę. Wszystko z obrożami energetycznymi i wszczepami domięśniowymi posyłającymi pacjenta w objęcia Mocy w razie jakiegokolwiek zbyt szybkiego ruchu, nie mówiąc o polach siłowych i reszcie zabezpieczeń. Lot został zrealizowany według wskazań pani Vile.

Ilość PD:
(Trudny - 4000 PD) * ranga uczestników (Padawan - 1,5; Rycerz Jedi - 2,5) : liczba uczestników (3) = Padawan - 2000 PD; Rycerz Jedi - 3350 PD
Rany uczestników:
- Rycerz Jedi Alora Valo - średnie

- Padawan Magnus Valador - krytyczne

- Padawan Cryxen - krytyczne, pogłębione
Sprawozdania:
- Padawan Cryxen - etap I

- Rycerz Jedi Alora Valo - etap II
ODPOWIEDZ