Światło Ciemnej Strony

Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi
Posty: 683
Rejestracja: 08 kwie 2010, 10:47

Światło Ciemnej Strony

Post autor: Bart »

Dane dotyczące misji:
Stopień: Uczeń Jedi
Preferowana klasa: Negocjator
Poziom trudności: Trudny
Ilość uczestników: 2+
Miejsce misji: Głębokie Jądro, Sektor 5, system Prakith, planeta Prakith - dwór Voliandera
{Przekaz z: Region VII od: Brak sygnatur}
Obrazek
Protokół: Otwarty
Kanał: Jedi
Kod: 11-1
Sektor: brak
Świat: Hakassi
{Rozpoczęcie transmisji}

Obrazek

Kod: Zaznacz cały

Szanowni spośród państwa, ufam, że odpłata mojego przyjaciela w postaci wzięcia na siebie jakichś idiotycznych zbrodni bądź porażek z Nar Shaddaa tego Chissa - który skądinąd naprawdę perfekcyjnie nas ograł i odciął nas od głównego rynku, chylimy czoła, chilimy czoła - jest wystarczająco godna. 

W normalnej sytuacji mój przyjaciel zapewne miałby przed sobą jeszcze wiele lat życia w tym zdewastowanym ciele i z przeklęciem przez Ciemną Stronę Mocy, ale proces wyciągnięcia z niego cząstek tkanki Gen'dai, których wcześniej używał do ochrony, był bolesny i obciążający. Zgodnie obawiamy się, że jego czas się kończy, a to drodzy państwo pozostawia nas już tylko z opcją na zaufanie, jakkolwiek odważnej, koncepcji pani Vile. Mój przyjaciel, delikatnie mówiąc, wylądował w marnym zdrowiu. Ciemna Strona pozwoliła mu podtrzymać ciało w podstawowym funkcjonowaniu po tamtym pamiętnym dniu, ale odzyskanie szerszych sił wymagałoby od niego zdecydować się na czerpanie z niej wiele więcej. Jak już państwo wiedzą, przy walce o rozum, mój przyjaciel preferował pozostać na wózku inwalidzkim, niż się ugiąć.

Pragnę jasno zaznaczyć, my w pełni rozumiemy, jak chorobliwie ambitny i wręcz odklejony jest pomysł pani Vile. Niemniej wraz ze swym przyjacielem, jak raczej już państwo wiecie, nie mamy problemu z powzięciem wszelkiego ryzyka i odrzuceniem wszelkiego lęku o śmierć w imię szans na progres. Byłoby chyba niebywałą hipokryzją i uczynieniem naszej walki jakąś żenującą komedią, by bać się teraz. Ale wspominam o tym tylko dlatego, by wiedzieli państwo, że doskonale rozumiemy, że mój przyjaciel ma ogromne szanse tam umrzeć. Zrozumiemy, jeśli to się stanie, to tak, żeby nie obawiali się państwo jakichś wybuchów gniewu i niezasłużonych odwetów, nie nie, w przeciwieństwie do odwetu na potomkach Republiki, ten byłby jednym z tych idiotyzmów, gdzie różnego sortu kretyni zamiast obwiniać za tragedie Yuuzhan Vongów, obwiniali bardziej Jedi, że za słabo ich ratowali.

Oczywiście kolejna rzecz z kategorii cudownie przejrzystych i łopatologicznych to fakt, że mają państwo wszelkie powody by nam nie ufać i obawiać się wszelkiego rodzaju zdrady. Stąd absolutnie zachęcamy, by zabrali się państwo jako eskorta, choć mam tylko taką skromną prośbę, aby z łaski swojej raczej nie fizycznie na miejscu, a gdzieś na uboczu na stateczku, pod komunikatorem. Pewnie część z państwa i w tej sugestii może się dopatrywać jakichś idiotycznych pomysłów na pułapki i zdrady, ale ja bym uprzejmie prosił, aby spojrzeli państwo z takiej perspektywy: jeśli ma mieć miejsce jakaś pułapka, jakiś problem, jakaś anomalia, to takie rzeczy to różnego rodzaju ataki obszarowe, do tego na miejscu "ceremonii" można spodziewać się różnych ciemnostronnych wybryków i paskudztw, prawda, także eskorta obecna bezpośrednio na miejscu prędzej sama wpadnie w zasięg komplikacji. Jedyne o co bym prosił, to aby państwa ewentualna eskorta była z jakichś bardziej zaprawionych szeregów, preferowalnie inny partnerski duet. Jakby, trudno mi widzieć logikę w eskorcie dwójki Padawanów dla takiego grona.

Ostatnie części naszego budżetu posłużyły do stworzenia nowego ciała dla mojego przyjaciela. On sam, aby lepiej przetrwać ten czas, znajduje się pod hibernacją. Żeby była między nami jasność, nie został jakimś inwalidą i truchłem, które teraz leży w śpiączce, nie mamy tu jakiejś dramaturgii, to tylko oszczędność czasu i pragmatyczne zachowanie większej ilości sił w tym ciele na czas państwa zabaw.
{Koniec transmisji}


Cele Misji:
- Porozumieć się z Kultem Dartha Andeddu i zawiązać plan Transferu Esencji wobec Azatu.
- Przenieść świadomość Azatu do nowego ciała.

Wskazówki:
- brak.

Dostępny sprzęt:
- Odciążony, minimalistyczny wariant promu Lambda obsługiwany przez droida YVH-1.

Uczestnicy Misji:
- Mistyk Jedi Elia Vile
- Uczeń Jedi Fell Mohrgan

Pomocnicy:
- Padawan Magnus Valador (cz. I i II)
- Uczeń Jedi Thang Glauru (cz. I i II)
- Uczeń Jedi Rhenawedd Alna (udział w cz. I, półudział w cz. II)
- Rycerz Jedi Alora Valo (udział w cz. I, półudział w cz. II)
- Adept Cryxen (cz. I)
- Adept Vexis (cz. II)

Proszę uczestników o podanie swoich terminów, tak jak wszystkie osoby zainteresowane pomocą. W wypadku tej misji, osoby zapisane jako pomocnicy, mogą zostać także potencjalnie częściowymi uczestnikami - jeśli jakieś duety Mistrz-Uczeń chcą IC polecieć jako eskorta, proszę zaznaczyć to w poście! Zapraszam wszystkich, im więcej, tym lepiej, ról jest nieskończoność.

Wykorzystany lekko przerobiony obrazek Alora i holo-avek Magnusa.
Awatar użytkownika
Magnus Valador
Były członek
Posty: 556
Rejestracja: 11 kwie 2017, 20:26
Nick gracza: Zayne

Re: Światło Ciemnej Strony

Post autor: Magnus Valador »

Z wielką chęcią zgłaszam się i na uczestnika i na pomocnika, w zależności od tego jak się rozwinie kwestia in rp! Czasowo jak zazwyczaj postaram się dostosować, jedynie nie pasują mi obecnie czwartek i piątek wieczorami, gdyż wtedy progresuję ze swoim statikiem raid-tier w ffxiv. Co do pozostałych dni, dam radę się dostosować bez problemu raczej.
Obrazek
Awatar użytkownika
Thang Glauru
Uczeń Jedi
Posty: 1293
Rejestracja: 18 wrz 2015, 13:09

Re: Światło Ciemnej Strony

Post autor: Thang Glauru »

Oczywiście się zgłaszam. Cokolwiek będzie dane, wezmę, chociaż wiadomo - super będzie zobaczyć Thangusia na Prakith ;)

Spośród wskazanych przez Fella terminów na przyszły tydzień, pasuje mi każdy poza środą (w nią jestem dopiero na 21). Na kolejne zaś wolę oszczędzać poniedziałki. środy i weekendy.
Obrazek
Awatar użytkownika
Nesanam Kiih
Uczeń Jedi
Posty: 656
Rejestracja: 11 cze 2019, 16:39
Nick gracza: Khad
Lokalizacja: Polska :<

Re: Światło Ciemnej Strony

Post autor: Nesanam Kiih »

Zgłaszam się, chętnie poleciałbym z Alorowym
Alora Valo pisze:-
, jeśli też mu spasuje termin, ale jeśli nie, to pomoc, jak najbardziej wchodzi w grę. Moje terminy po latach totalnej dowolności stały się teraz dość ograniczone. Mogę sobie z wyprzedzeniem zarezerwować dowolny wieczór w przyszłym tygodniu, byle od godziny 22 w dni robocze. Weekendy mają się lepiej, pracuję tylko w sobotę do godziny 15, także wieczory mam luz. Jeśli misja wypadnie w któryś z dni roboczych, to nie chciałbym też zajmować miejsca uczestnika, ze względu na dyspozycyjność dopiero od 22 (chyba, że do 22 będzie trwać podróż i moja postać będzie spać xD).
Obrazek
Awatar użytkownika
Elia
Mistrz Jedi
Posty: 2638
Rejestracja: 03 lip 2011, 14:29

Re: Światło Ciemnej Strony

Post autor: Elia »

Będę dostępna codziennie od 21 w dni robocze, w weekend dowolnie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Alora Valo
Rycerz Jedi
Posty: 941
Rejestracja: 23 gru 2016, 17:21
Nick gracza: Oem

Re: Światło Ciemnej Strony

Post autor: Alora Valo »

U mnie to tydzień dość leży. Generalnie w tygodniu poniedziałki(dyżur) i wtorki mogę czas sobie zaklepać na misyju. Piątki, soboty - dowolnie, niedziela też ewentualnie wchodziłaby w grę, ale to i "jutro poniedziałek", a i wolałbym wiedzieć z uprzedeniem, by poprzestawiać sobie inności. Acz chętnie wybiorę się z Rhenene :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Tanna Saarai
Były członek
Posty: 1135
Rejestracja: 08 kwie 2010, 10:47
Nick gracza: Binol
Kontakt:

Re: Światło Ciemnej Strony

Post autor: Tanna Saarai »

O ja! Bardzo chętnie wróciłbym Tanna na Prakith i pomógł
Moje terminy poniedziałek, wtorek, środa, czwartek od 21. Piątek odpada. Sobota wolałbym nie ale dla takiej misji wieczorne godzinki są ok. Niedziela odpada.
Obrazek
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi
Posty: 683
Rejestracja: 08 kwie 2010, 10:47

Re: Światło Ciemnej Strony

Post autor: Bart »

Chyba większość osób źle tu zrozumiała, nie chodzi o to, że kompletnie każdy może lecieć na pół-uczestnika, tak jak w briefingu i w komentarzu: "(...) jeśli jakieś duety Mistrz-Uczeń (...)"; Alora i Rhenawedd to tutaj jedyny wpisany duet, więc w tej roli mogą polecieć oni. Zaznaczam, że to symboliczny udział. :)

Najbliższy termin, który wydaje się odpowiadać każdemu to sobota 26.11, 20:30, pomocnicy na 20:00. Śmiało zapraszam więcej osób.

Edit: Nie mogłem rozczytać się w swoim notesie i pokręciłem terminy, jednak niedziela 27.11 bo sobota mi odpada xD Z terminów wszystkich zapisanych (poza Binolem wpisanym na końcu i z tego co rozumiem ze względu na uczestnictwo, nie NPCing) pozostały wyłącznie sobota i niedziela przyszłego tygodnia, a mi sobota odpada.
Awatar użytkownika
Cryxen
Padawan
Posty: 76
Rejestracja: 31 sty 2022, 21:23

Re: Światło Ciemnej Strony

Post autor: Cryxen »

Na 90% będę. Na 10% mogę odpaść ze względu na to, że czasem leki tak mnie nokautują, że po prostu nie daję radę utrzymać powiek w górze i czytać, ale jeśli do tego nie dojdzie, count me in.
Vexis
Były członek
Posty: 37
Rejestracja: 20 paź 2020, 15:56

Re: Światło Ciemnej Strony

Post autor: Vexis »

Postaram się wpaść na drugą część, ale mogę się spóźnić parę minut :)
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi
Posty: 683
Rejestracja: 08 kwie 2010, 10:47

Re: Światło Ciemnej Strony

Post autor: Bart »

Misja zakończona sukcesem, wszystkie jej cele zostały spełnione. Misja okazała się trudniejsza, niż prognozowano - poziom trudności określono jako Bardzo Trudny.
Agencja Policji Federalnej, na wniosek Komisarza I stopnia Mortimera Bolsiusa, zastępcy komendanta pisze: Na podstawie wniosku złożonego przez Komisarza I stopnia, Mortimera Bolsiusa, zarządza się w stosunku do członków organizacji znanej pod kryptonimami:
- Zakon Jedi,
- grupa Jedi Elii Vile,
- grupa Jedi Siada Avidhala,
- Zbawcy Odika,
- Jedi z Hakassi,
- agentura Jedi imienia Siada Avidhala,
- sekcja Jedi Elii Vile,
zakaz wstępu na przestrzeń kosmiczną systemu Prakith i wchodzących w skład systemu ciał niebieskich. Zakaz ten przewidziany jest dla poniższych osób:

- Elii Vile, zidentyfikowanej w Prakithańskiej Ewidencji Ludności Stałej i Tymczasowej numerem 1438919234, urodzonej w roku 4 ABY, brak wykształcenia,

- Barta, zidentyfikowanego w Prakithańskiej Ewidencji Ludności Stałej i Tymczasowej numerem 1438919235, urodzonego w roku 3 ABY, wykształcenie wyższe niepełne,

- Alory Valo, zidentyfikowanej w Prakithańskiej Ewidencji Ludności Stałej i Tymczasowej numerem 1438923915, urodzonej w roku 9 ABY, wykształcenie średnie,

- Gluppora, zidentyfikowanego w Prakithańskiej Ewidencji Ludności Stałej i Tymczasowej numerem 1438919239, urodzonego w roku 34 BBY, wykształcenie wyższe wojskowe,

- Fenderusa, zidentyfikowanego w Prakithańskiej Ewidencji Ludności Stałej i Tymczasowej numerem 1438919247, urodzonego w roku 7 ABY, wykształcenie średnie,

- Tanny Saarai, zidentyfikowanej w Prakithańskiej Ewidencji Ludności Stałej i Tymczasowej numerem 1438951021, urodzonej w roku 3 ABY, wykształcenie nieznane,

- Fella Mohrgana, zidentyfikowanego w Prakithańskiej Ewidencji Ludności Stałej i Tymczasowej numerem 1438969346, urodzonego w roku 3 ABY, wykształcenie wyższe doktorskie,

- Namon-Dura Accara, zidentyfikowanego w Prakithańskiej Ewidencji Ludności Stałej i Tymczasowej numerem 1438952914, poszukiwanego listem gończym KS-13257-113, skazanego na śmierć wyrokiem zaocznym Naczelnego Sądu Kraju Skothańskiego sygn. akt. K-K-17345-S, urodzonego w roku 4 ABY, wykształcenie średnie,

- Bar'a'ki, zidentyfikowanego w Prakithańskiej Ewidencji Ludności Stałej i Tymczasowej numerem 1438941637, wykształcenie wyższe policyjne,

- Edgara Alexandra, zidentyfikowanego w Prakithańskiej Ewidencji Ludności Stałej i Tymczasowej numerem 1438919249, urodzonego w roku 4 ABY, wykształcenie wyższe,

- Brostalta Greaseitha, zidentyfikowanego w Prakithańskiej Ewidencji Ludności Stałej i Tymczasowej numerem 1435001010, urodzonego w 5 BBY, wykształcenie zawodowe,

- Garrina Sula, zidentyfikowanego w Prakithańskiej Ewidencji Ludności Stałej i Tymczasowej numerem 1438959313, skazanego na śmierć wyrokiem zaocznym Naczelnego Sądu Kraju Skothańskiego sygn. akt. K-K-39830-S kraju Valeria, urodzonego w 0 ABY, wykształcenie średnie techniczne,

- Revina Sarsta, zidentyfikowanego w Prakithańskiej Ewidencji Ludności Stałej i Tymczasowej numerem 1438964147, urodzonego w 1 ABY, wykształcenie średnie techniczne,

oraz wszystkich osób pozostających w stosunku zależności służbowej wobec dowolnej z wymienionych, w stosunku powinowactwa rodzinnego, stosunku małżeńskim, stosunku współpracy gospodarczej, stosunku zależności finansowej; wszystkich osób poruszających się pojazdami kosmicznymi pozostającymi we własności osób sprecyzowanych przez orzeczenie; wszystkich osób pozostających we wspólnym członkowstwie w jakiejkolwiek organizacji religijnej, paramilitarnej bądź politycznej, z wyłączeniem wspólnych stosunków w ramach organizacji Galaktycznej Federacji Niezależnych Sojuszów i Sił Obronnych Sojuszu Galaktycznego, a także z wyłączeniem wspólnych stosunków w ramach szerokich organizacji społecznych bądź innych o rozmiarze powyżej 100 członków zrzeszenia.

Z powyższego orzeczenia w razie potrzeby konsultacji biznesowych względem własności materialnej reprezentantów powyższych osób objętych orzeczeniem, wyłączony jest:

- Siad Avidhal, zidentyfikowany w Prakithańskiej Ewidencji Ludności Stałej i Tymczasowej numerem 1438919238, urodzony w 10 BBY, wykształcenie wyższe medyczne.

Orzeczenie nie obejmuje komunikacji holograficznej, tekstowej, dźwiękowej.

Naruszenie powyższego orzeczenia będzie skutkować natychmiast aresztowaniem pod dalsze procedowanie przez właściwe miejscowo i przedmiotowo sądy krajowe bądź federalne systemu Prakith.

Orzeczenie obowiązuje dożywotnio, do końca istnienia wymienionej grupy.

Ilość PD:
(Bardzo trudny - 5000 PD) * ranga uczestników (Uczeń Jedi - 2; Rycerz Jedi - 2,5; Mistrz Jedi - 3) : liczba uczestników (3)* = Uczeń Jedi - 3350 PD; Rycerz Jedi - 4150 PD; Mistrz Jedi - 5000 PD*

Rany uczestników:
- Uczeń Jedi Fell Mohrgan - krytyczne

Sprawozdania:
- Mistyk Jedi Elia Vile - część I

- Uczeń Jedi Fell Mohrgan - część II
(*Alora i Rhenawedd ze względu na uczestnictwo w części misji, liczą się jako uczestniczki w połowie w każdym aspekcie podziału PD - podziału stawki i przydziału osobistego.)
ODPOWIEDZ