Umarł Gubernator, niech żyje Gubernator - Adept Farhir Carr

Awatar użytkownika
Ashtar Tey
Rycerz Jedi
Posty: 2169
Rejestracja: 08 kwie 2010, 10:47
Nick gracza: Gluppor
Kontakt:

Umarł Gubernator, niech żyje Gubernator - Adept Farhir Carr

Post autor: Ashtar Tey »

Dane dotyczące misji:
Stopień: Adept
Preferowana klasa: Obrońca/Strażnik/Negocjator
Poziom trudności: Bardzo łatwy
Ilość uczestników: 1
Miejsce misji: Głębokie Jądro, system Hakassi, planeta Hakassi
{Przekaz z: Biuro Gubernatora od: Connor Saite}
Obrazek
Protokół: Zamknięty
Kanał: Jedi
Kod: 1458-CS
Sektor: brak
Świat: Hakassi
{Rozpoczęcie transmisji}

Obrazek

Kod: Zaznacz cały

Szanowny Panie Carr.

Na wstępie chciałbym pogratulować Panu inicjatywy. Wspaniale wykonana przemowa na kanale hakassiańskiej holowizji. Nie mógł Pan wybrać lepszego momentu, przekazu, słów. Nie powinno mnie to jednak dziwić, patrząc po Pana dotychczasowych osiągnięciach. Muszę niemniej przyznać, że poziom pragmatyzmu i wyczucia zadziwił nawet mnie. Zdaje się, że pomógł Pan w natychmiastowej korekcji przekazu. Ledwo cokolwiek się rozpoczęło, nadał pan przyszłym wydarzeniom odpowiedniego kierunku.

Jednocześnie, w pełni przekonał mnie Pan do tego, że Pana kandydatura jest zdecydowanie najbardziej obiecująca. W najbliższym czasie zostanie zorganizowany pogrzeb Gubernatora Deshana. Prawdopodobnie odbędzie się w stolicy. Na głównym placu pod Pałacem Gubernatorskim, gdzie tak tłumnie zbierają się ostatnio nasi obywatele. Chciałbym, by wziął Pan w nim udział w charakterze gościa honorowego. Nie muszę raczej tłumaczyć jak wielkie, symboliczne znaczenie miałaby Pana obecność. To ważny, wręcz kluczowy moment w historii Hakassi. Jest newralgicznym, aby osoba pańskiej klasy była jego częścią.

Jeśli czas i obowiązki na to pozwolą, chciałbym przy okazji porozmawiać o kilku kwestiach dotyczących naszej przyszłej współpracy i czekających nas wyzwaniach. Liczę na pozytywną odpowiedź.

Z poważaniem,
Connor Saite
{Koniec transmisji}


Cele Misji:
- Wziąć udział w ceremonii pogrzebowej Gubernatora.

Wskazówki:
- Brak.

Dostępny sprzęt:
- Dowolny sprzęt z bazy Jedi.

Uczestnicy Misji:
- Adept Farhir Carr

Pomocnicy:
- Mistrz Jedi Bart
- Uczeń Jedi Thang Glauru
- Rycerz Jedi Alora Valo
- Padawan Khad Llyn'han
- Padawan Fell Mohrgan (2 część)
- Mistrz Jedi Elia Vile

Proszę uczestnika i osoby zainteresowane pomocą o podanie terminów. Bardzo mile widziani wśród pomocników będą Rycerz Alora i Padawan Fell.
Awatar użytkownika
Thang Glauru
Uczeń Jedi
Posty: 1294
Rejestracja: 18 wrz 2015, 13:09

Re: Umarł Gubernator, niech żyje Gubernator - Adept Farhir Carr

Post autor: Thang Glauru »

Chętnie pomogę. Jak pisałem w temacie "Węzła", odpada mi z pewnością 15.01 i 22.01. Wyłączając te dwa terminy, dostępny jestem w:
WT - od 21:00.
ŚR - od 19:00.
CZW - od 19:00.
PT - od 19:00.
ND - Dowolna godzina.
Obrazek
Awatar użytkownika
Farhir Carr
Padawan
Posty: 81
Rejestracja: 22 paź 2020, 16:56

Re: Umarł Gubernator, niech żyje Gubernator - Adept Farhir Carr

Post autor: Farhir Carr »

Najmocniej przepraszam za spore jak na uczestnika opóźnienie w odpowiedzi. Terminy nie kształtują się u mnie zbyt kolorowo. Do końca miesiąca do dyspozycji na tego rodzaju hobby mam następujące wieczory:
- 19.01, środa,
- 22.01, sobota,
- 28.01, piątek,
- 30.01, niedziela,
w każdym z tych wypadków zaś w grę jednakże wchodzi gra do momentu zaśnięcia. Zacząć mogę o 20:00.
Awatar użytkownika
Alora Valo
Rycerz Jedi
Posty: 941
Rejestracja: 23 gru 2016, 17:21
Nick gracza: Oem

Re: Umarł Gubernator, niech żyje Gubernator - Adept Farhir Carr

Post autor: Alora Valo »

Każdy z terminów Farhira mi będzie pasował wstępnie. Chętnie się pojawię. ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Ashtar Tey
Rycerz Jedi
Posty: 2169
Rejestracja: 08 kwie 2010, 10:47
Nick gracza: Gluppor
Kontakt:

Re: Umarł Gubernator, niech żyje Gubernator - Adept Farhir Carr

Post autor: Ashtar Tey »

Ustalmy termin na 19.01.22, godzina 20:00, pomocnicy godzinę wcześniej. Drugi termin nie pasuje Thangowi, trzeci mam niepewny, a ostatni chciałbym zarezerwować na ewentualną drugą część, gdyby zaszła taka potrzeba.

Bardzo przydaliby się jeszcze dwaj pomocnicy, stąd zachęcam do dalszych zapisów!
Awatar użytkownika
Nesanam Kiih
Uczeń Jedi
Posty: 657
Rejestracja: 11 cze 2019, 16:39
Nick gracza: Khad
Lokalizacja: Polska :<

Re: Umarł Gubernator, niech żyje Gubernator - Adept Farhir Carr

Post autor: Nesanam Kiih »

Pomogę!
Obrazek
Awatar użytkownika
Elia
Mistrz Jedi
Posty: 2638
Rejestracja: 03 lip 2011, 14:29

Re: Umarł Gubernator, niech żyje Gubernator - Adept Farhir Carr

Post autor: Elia »

Ja chętnie pomogę, choć wyrobienie się na 19 będzie bardzo trudne... Od 20:00 można mnie liczyć.
Obrazek
Awatar użytkownika
Ashtar Tey
Rycerz Jedi
Posty: 2169
Rejestracja: 08 kwie 2010, 10:47
Nick gracza: Gluppor
Kontakt:

Re: Umarł Gubernator, niech żyje Gubernator - Adept Farhir Carr

Post autor: Ashtar Tey »

Misja zakończona sukcesem, wszystkie jej cele zostały spełnione. Zadanie okazało się trudniejsze, niż przypuszczano - nowy poziom trudności to Średni.
Generał Major Herban Horing pisze: Panie Carr,

Mam umiarkowaną przyjemność poinformować Pana o rozwoju wydarzeń po sukcesie Pana śledztwa. Proszę mieć na uwadze, że wszystkie opinie wyrażone przy tej okazji nie są oficjalnym stanowiskiem rządu, a jedynie moimi własnymi przemyśleniami. Nie wynikają również w żadnym stopniu z próżności czy konieczności zaspokojenia swojego ego - wynikają wyłącznie z troski o naszą planetę i wieloletniego doświadczenia na zajmowanym przeze mnie stanowisku.

Przede wszystkim, Pan Gubernator pragnie przekazać Panu ofertę zajęcia oficjalnego stanowiska doradcy ds. etyki politycznej. Wiąże się to oczywiście ze stosowną pensją i obowiązkiem uczestniczenia w wyznaczonych spotkaniach, choć szczegóły dotyczące obowiązków nie są mi znane. Pana funkcja byłaby czysto doradcza, bez żadnej mocy decyzyjnej czy wykonawczej, co pozwoli utrzymać śmieszne pozory apolityczności Jedi i braku bezpośrednich powiązań z rządem. W tej sprawie proszę o kontakt z biurem Gubernatora. Ze swojej strony mogę powiedzieć tylko tyle, że dużo chętniej widziałbym Pana na stanowisku śledczego. Gdyby był Pan zainteresowany tą alternatywną ścieżką kariery, proszę o kontakt, powinienem mieć możliwość wygospodarowania na to środków w przyszłorocznym budżecie.

Odnośnie byłego ministra i obecnego zdrajcy, Neimoidianina Siba Turta, został osadzony w więzieniu w regionie II, razem ze swoimi wspólnikami. W wyniku przesłuchań i szczegółowego dochodzenia udało się określić pełną skalę próby przewrotu, która nawiasem mówiąc, jest godna pożałowania. Niedoszli rewolucjoniści posiadali kontakt w miejscowej komendzie policji, dzięki czemu udało im się przemycić kilka sztuk broni i granatów dymnych przez jeden z punktów kontrolnych na placu. Jestem przekonany, że zagrożenie ze strony tej grupy zostało w pełni zneutralizowane. Chciałbym jednocześnie wyrazić głęboki sprzeciw wobec jakichkolwiek prób okazywania litości i pobłażliwości w stosunku do zdrajców. Rozumiem Pana dbałość o publiczną percepcję i założenie, że potraktowanie pana Turta w godny sposób w jakimś stopniu wybija argumenty z dłoni jego potencjalnym następcom. Z mojej perspektywy jednak nie dość, że jest to akt słabości państwa, to jeszcze opiera się o założenie, że ten jednostkowy przypadek jest w stanie zniechęcić kogokolwiek do dysydenctwa. Bądźmy szczerzy, Panie Carr, każda umiarkowanie inteligentna osoba doskonale będzie zdawać sobie sprawę z faktu, że jest to działanie czysto medialne i wizerunkowe. Nikt, kto myśli o buncie, nie zostanie przekonany przez przykładne osadzenie pana Turta w zakładzie karnym. Jednocześnie utrzymanie go przy życiu stwarza jedynie dodatkowe, niepotrzebne zagrożenie. Publiczna egzekucja jest tu moim zdaniem jedynym sensownym rozwiązaniem.

Odnośnie byłego ministra i obecnego zdrajcy, Lorcana Westona, tak jak pan Turt został osadzony w odpowiednim miejscu odosobnienia. W jego przypadku sprawa jest nieco bardziej skomplikowana. Sprawa zamachu nie powinna w jakikolwiek sposób dotrzeć do opinii publicznej i mediów, szczególnie w kontekście bardzo medialnej próby zamachu na Pana Saite. Najbardziej prawdopodobnym rozwiązaniem jest załatwienie tej sprawy w dyskretny sposób za pomocą odpowiednio urealnionych i zmaterializowanych dowodów dotyczących innej, niezwiązanej sprawy, tak by uniknąć wszelkich niewygodnych pytań. Ze swojej strony chciałbym jedynie zwrócić uwagę na fakt, iż obydwaj zdrajcy przybyli na naszą planetę w wyniku wyjątkowo luźnej polityki imigracyjnej. Proszę to wziąć pod uwagę na wypadek, gdyby zdecydował się Pan przyjąć ofertę pracy ze strony Gubernatora.

Z wyrazami szacunku,
Generał Major Herban Horing
Ilość PD:
(Średni - 3000 PD) * ranga uczestników (Adept - 1) : liczba uczestników (1) = 3000 PD
Rany uczestników:
- Padawan Farhir Carr - lekkie
Sprawozdania:
- Padawan Farhir Carr - całość
ODPOWIEDZ