Węzeł - Mistyk Jedi Elia Vile, Padawan Fell Mohrgan

Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi
Posty: 684
Rejestracja: 08 kwie 2010, 10:47

Węzeł - Mistyk Jedi Elia Vile, Padawan Fell Mohrgan

Post autor: Bart »

Dane dotyczące misji:
Stopień: Uczeń Jedi
Preferowana klasa: Obrońca/Strażnik/Negocjator
Poziom trudności: Nieznany
Ilość uczestników: 2
Miejsce misji: Zewnętrzne Rubieże, sektor Auril, system Adega, planeta Ossus
{Przekaz z: Baza Jedi od: SDK-00}
Obrazek
Protokół: Zamknięty
Kanał: Wewnętrzny
Kod: Brak
Sektor: brak
Świat: Hakassi
{Rozpoczęcie transmisji}

Obrazek

Kod: Zaznacz cały

Radno Vile, sir Falx prosi przekazać, że jest już dostatecznie zrekonstruowany po swoim rozstrzelaniu, aby podjąć się wyprawy, a jego frachtowiec jest gotowy. Prosi on także przekazać, że zapakuje wszelkie niezbędne zapasy. Jego stan zdrowia jest już w ocenach jednostek bardzo zadowalający i wszelkie problemy odznaczają się głównie w zwiększonym zapotrzebowaniu na sen i pożywienie. Od czasu umiejscowienia w wodzie przez Rycerz Valo i sir Carra, a po późniejszym wdrożeniu stosownego uzupełnienia wody o produkty odżywcze i wsparciu astralnym, sir Falx wyraźnie powrócił do około 80 procent sprawności fizycznej. Prosi, aby zacząć podróż jak najszybciej. 

Sir Falx informuje państwa również, iż Sir Mohrgan i sir Radama prowadzili także konwersacje ze stopniowo dobudzającym się wizytorem Lao, któremu to przedstawiono kwestię kolizji wylotu na Ossus i spotkania z uchodźcami z Alpheridies. Wizytor wyraził chęć, aby w pierwszej kolejności jak najprędzej przedostać się na Ossus, argumentując priorytetowość kwestią tego, iż nadzieja na odcięcie się tam od otaczającego go bólu jest jedynym, co sprawia, że nadal nie podjął się on czynności samobójczych. Jest on bardzo zainteresowany spotkaniem ze swymi pobratymcami, lecz jak podnosi, wszystko ustępuje kwestii ucieczki od bólu i spojrzenia na nadzieję w tej sprawie. Dodatkową kwestią problematyczną jest jego skrajnie niska obecnie zdolność kognitywna i mentalne dysfunkcje po wielu miesiącach farmakologicznego otępienia - upośledzenie powinno zacząć ustępować na końcowych odcinkach drogi na planetę Ossus, co czyni położenie spotkania uchodźców na drugim miejscu jedyną logistycznie racjonalną opcją. Wizytor Lao chętnie będzie jednak, jeśli będzie to możliwe, uczestniczył w takowym spotkaniu zdalnie, jeśli pozwoli mu na to przytomność i zdolności kognitywne na danym etapie drogi.

Jednostki życzą udanej podróży.
{Koniec transmisji}


Cele Misji:
- Przedostać się na planetę Ossus.
- Poznać status planety.
- Odkryć wszelkie związki Edgara Bis i Azatu z planetą.
- Odnaleźć cel poszukiwany na Ossusie przez wroga.

Wskazówki:
- Brak.

Dostępny sprzęt:
- Frachtowiec HWK-1000
- Dowolny sprzęt z bazy Jedi

Uczestnicy Misji:
- Mistyk Jedi Elia Vile
- Padawan Fell Mohrgan

Pomocnicy:
- Uczeń Jedi Thang Glauru (cz. II i III)
- Padawan Khad Llyn'han (cz. II i III)
- Padawan Rylanor Loken (cz. II i III)
- Rycerz Jedi Alora Valo (cz. II i III)
- Rycerz Jedi Ashtar Tey (cz. III)

Proszę uczestników o podanie swoich terminów, tak jak i pomocników, z tym zastrzeżeniem, że pierwsze części gry odbędą się z góra jedną osobą i dopiero na dalszych etapach będzie potrzebne pełne grono pomocników. Zapraszam jednak do powrzucania terminów od razu, aby zaplanować jak rozłożyć etapy gry i na kiedy ustalić te części na 1 pomocnika i te na wszystkich. :)
Dziełko ozdabiające briefing autorstwa Alora, za co serdecznie dziękuję!
Awatar użytkownika
Nesanam Kiih
Uczeń Jedi
Posty: 656
Rejestracja: 11 cze 2019, 16:39
Nick gracza: Khad
Lokalizacja: Polska :<

Re: Węzeł - Mistyk Jedi Elia Vile, Padawan Fell Mohrgan

Post autor: Nesanam Kiih »

Mogę zarezerwować wieczory z wyprzedzeniem, obecnie z wyjątkiem świąt, sylwestra i 1,2,7,8,9 stycznia.
Obrazek
Awatar użytkownika
Elia
Mistrz Jedi
Posty: 2638
Rejestracja: 03 lip 2011, 14:29

Re: Węzeł - Mistyk Jedi Elia Vile, Padawan Fell Mohrgan

Post autor: Elia »

Chwilowo trudno mi powiedzieć - na pewno do 30 grudnia nie ma szans. Podam dokładniejsze terminy kiedy wrócę i będę mieć nowy grafik w pracy. Teoretycznie pasuje mi każdy dzień roboczy po 21, weekendy dowolnie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Thang Glauru
Uczeń Jedi
Posty: 1293
Rejestracja: 18 wrz 2015, 13:09

Re: Węzeł - Mistyk Jedi Elia Vile, Padawan Fell Mohrgan

Post autor: Thang Glauru »

Pomogę, w każdej formie. Odpada mi z pewnością 31.12 z oczywistych powodów, potem także 15.01. Nie mam pojęcia, co po 16.01. Po sylwestrze terminy prezentują się następująco.
PN - Zwykle wolny od 19:30.
WT - Wolny od 21:00.
ŚR - Wolny od 19:00.
CZW - Wolny od 19:30.
PT - Wolny od 19:30
SB - Przeważnie wolny, ale mniej preferowany. W 08.01 zapewne dowolna godzina wyjątkowo.
ND - Dowolna godzina.
Obrazek
Awatar użytkownika
Magnus Valador
Były członek
Posty: 556
Rejestracja: 11 kwie 2017, 20:26
Nick gracza: Zayne

Re: Węzeł - Mistyk Jedi Elia Vile, Padawan Fell Mohrgan

Post autor: Magnus Valador »

W przypadku drugiej części jeśli zajdzie taka potrzeba, powinienem być w stanie pomóc :D!
Obrazek
Awatar użytkownika
Alora Valo
Rycerz Jedi
Posty: 941
Rejestracja: 23 gru 2016, 17:21
Nick gracza: Oem

Re: Węzeł - Mistyk Jedi Elia Vile, Padawan Fell Mohrgan

Post autor: Alora Valo »

Chętnie pomogę od drugiej części!
Obrazek
Awatar użytkownika
Nesanam Kiih
Uczeń Jedi
Posty: 656
Rejestracja: 11 cze 2019, 16:39
Nick gracza: Khad
Lokalizacja: Polska :<

Re: Węzeł - Mistyk Jedi Elia Vile, Padawan Fell Mohrgan

Post autor: Nesanam Kiih »

Mam elastyczne terminy - pracuję tylko w godzinach i dniach, które sobie ustalę z klientami, więc mogę zarezerwować sobie każdy termin. Wyjątkiem jest tutaj tylko najbliższy weekend (sobota, niedziela 08-09.01.2022).
Obrazek
Awatar użytkownika
Thang Glauru
Uczeń Jedi
Posty: 1293
Rejestracja: 18 wrz 2015, 13:09

Re: Węzeł - Mistyk Jedi Elia Vile, Padawan Fell Mohrgan

Post autor: Thang Glauru »

Moje terminy pozostają takie, jak dotychczas. Dodam tylko, że raczej na pewno odpada - idąc z jeszcze większym wyprzedzeniem - 22.01. Tak to obowiązuje poprzedni post.
Obrazek
Awatar użytkownika
Fell Mohrgan
Rycerz Jedi
Posty: 274
Rejestracja: 24 kwie 2018, 21:33

Re: Węzeł - Mistyk Jedi Elia Vile, Padawan Fell Mohrgan

Post autor: Fell Mohrgan »

slorgusie, wczoraj skończyliśmy część drugą i nadchodzi part 3 i finałowy i mamy się wpisywacz, bez limitów i w ogóle, więc zapraszamy <3 mamy podawać terminy od poniedziałku

w moim wypadku obecnie:
- z wyprzedzeniem 3 dni dam radę generalnie zarezerwować wszystko: mam galimatias i ciągle gdzieś coś załatwiam i mam nawał wszystkiego, więc musi być troszke wcześniej
- w ciągu tygodnia najwcześniej po 19:00
- odpadają: 10.01, 11.01, 17.01
Awatar użytkownika
Elia
Mistrz Jedi
Posty: 2638
Rejestracja: 03 lip 2011, 14:29

Re: Węzeł - Mistyk Jedi Elia Vile, Padawan Fell Mohrgan

Post autor: Elia »

Do poniedziałku do piątku jestem dostępna od 20:00, na weekend jeszcze nic nie mam zaplanowane, więc póki co pasuje cały.
Obrazek
Awatar użytkownika
Magnus Valador
Były członek
Posty: 556
Rejestracja: 11 kwie 2017, 20:26
Nick gracza: Zayne

Re: Węzeł - Mistyk Jedi Elia Vile, Padawan Fell Mohrgan

Post autor: Magnus Valador »

W przyszłym tygodniu najbardziej mi pasuje piątek/sobota/niedziela w godzinach wieczornych dowolnie, ja sobie którykolwiek z tych dni po 19 zaklepię na rp.
Obrazek
Awatar użytkownika
Ashtar Tey
Rycerz Jedi
Posty: 2169
Rejestracja: 08 kwie 2010, 10:47
Nick gracza: Gluppor
Kontakt:

Re: Węzeł - Mistyk Jedi Elia Vile, Padawan Fell Mohrgan

Post autor: Ashtar Tey »

Bardzo chciałbym pomóc, na ten moment na pewno odpada mi najbliższy wtorek przed 20 i środa. Pozostałe dni ok.
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi
Posty: 684
Rejestracja: 08 kwie 2010, 10:47

Re: Węzeł - Mistyk Jedi Elia Vile, Padawan Fell Mohrgan

Post autor: Bart »

Chciałem poczekać jeszcze na terminy Alora, ale temat leży już długo.
Piątek, 14.01, 20:15, pomocnicy na 19:45.
Awatar użytkownika
Alora Valo
Rycerz Jedi
Posty: 941
Rejestracja: 23 gru 2016, 17:21
Nick gracza: Oem

Re: Węzeł - Mistyk Jedi Elia Vile, Padawan Fell Mohrgan

Post autor: Alora Valo »

Będę!
Obrazek
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi
Posty: 684
Rejestracja: 08 kwie 2010, 10:47

Re: Węzeł - Mistyk Jedi Elia Vile, Padawan Fell Mohrgan

Post autor: Bart »

Misja zakończona sukcesem, wszystkie jej cele zostały spełnione. Poziom trudności misji określono jako Bardzo Trudny.
Lao pisze: Czcigodna Mistrzyni zaproponowała, abym nagrał dla mistrzów pożegnanie osobiście, które mistrzom zostanie postanowione. Oczywiście z propozycji skorzystałem natychmiast... Nagranie tej wiadomości zajęło mi czas, za co przepraszam, lecz nie wiedziałem, co powiedzieć...

Dotarcie na ten piękny świat pozwoliło rozwiązać zagadkę mojej beznadziei tak bardzo, jak było to możliwe. Niewiele pytań zostało bez odpowiedzi, mistrzowie. Zrozumianym zostało, co się stało. Co się dzieje teraz. Jaka jest natura tej... destrukcji w Mocy. Nie chcę się powtarzać, jestem pewien, że wielcy mistrzowie w swym raporcie przekazali te trudne tematy znacznie lepiej, niż ja. Dążę jedynie do tego, że ja uważam, że wiem, co mogłem wiedzieć. Nie jestem w stanie przynieść już żadnej wiedzy więcej. Kogokolwiek interesowała moja przypadłość, ten nie dowie się już ode mnie więcej. Poznałem każdą zagadkę. Czy w tym świetle pozostaje dla mnie jakiekolwiek miejsce? Byłem niczym innym, jak pasożytem. Wrakiem, który spędzał czas wśród mistrzów na leżeniu w śpiączce, albo jęczeniu z bólu. Winny pomocy nikt mi nie był, nie jestem zasłużonym przyjacielem pokroju wielkiego żołnierza Majora Redge'a Leeckena, któremu opieką w chorobie odwdzięcza się za służbę w zdrowiu. Byłem bezużytecznym ciężarem, który niczego nie wniósł. W tym świetle dobrze mi od Was odejść, mistrzowie. Przestać stanowić balast.

Darzę was wielkim i niezmiennym szacunkiem, mistrzowie. Za przyjęcie mnie, za zainteresowanie moją chorobą, za te lata wyrozumiałości i najwyższej łaski. Żadne słowo ani gest z mistrzów strony nie pozwalało mi poczuć się jak pasożyt, mimo że fakty... mówiły za siebie. Jestem bezgranicznie wdzięczny za te lata opieki.

Najserdeczniej chciałym podziękować mistrzyni Alorze. Cudowną ulgą było odkryć, że nasze dziedzictwo, nasze wspomnienia, naszą pamięć, może nieść ktoś tak wielki, ktoś tak zdolny upamiętnić nasz pokojowy, wierny dobru świat. Było dla mnie wielkim zaszczytem i radością mistrzynię poznać i spędzić te lata choćby strzępami rozmów za ścianami słyszeć o mistrzyni heroicznych czynach. Żałuję, że nie mogłem osobiście pogratulować heroicznych bitew, o których słyszałem, lecz w ówczesnym czasie przerastała mnie nawet rozmowa. Nie życzę mistrzyni niczego, bo czego można życzyć komuś, kto wydaje się już teraz sięgać wyobrażalnych szczytów...

Równie serdeczne podziękowania złożyć chcę mistrzyni Arelle za chyba najwierniejszą, najbardziej pełną serca i empatii opiekę, na jaką mogłem liczyć. Przez całe to bolesne życie spotkałem tysiące osób bezprecedensowo pomagających potrzebującym tylko dla samego faktu. Niewiele z tych herosów i godnych czci tytanów mogłoby z mistrzynią się równać.

Wiernie dziękuję mistrzowi Avidhalowi, mistrzyni Suntessi, mistrzowi Slorkanowi za ich opiekę i wsparcie. Podziękowania dla wielkiej mistrzyni i jej wspaniałego ucznia paść już zdążyły. Nie umiem oddać żadnymi słowami po raz drugi, jak wielkie ocalenie mi przynieśli. Jak warto było zaufać wielkiej mistrzyni, gdy kazała mi wytrwać do lotu na planetę Ossus. Dziękuję za to raz jeszcze całym sercem, tylko po to, by i reszta usłyszeć mogła moją niekończącą się wdzięczność za danie mi szansy na nowe życie tą spełnioną obietnicą. Nie mam żadnych słów ostatnich myśli i życzeń... nie mogę wyobrazić sobie niczego, czego by wam brakowało, nie zdobyłbym się na arogancję pożegnalnych sugestii. Życzę tylko wszystkiego dobrego i jak najwięcej szczęścia.

Wierzę, że znajdę tu nowe życie, w którym nie będę już pasożytem. Mam nadzieję, że w pełni zapracuję w tym miejscu na swoje miejsce i gdy kiedyś tu wrócicie, będę mógł ugościć was w domu, na który zapracowałem.

Niech Moc was prowadzi.
Falx pisze:Żeghnałem się z kaghdym, kto wśghód was był mi w jakiś sposób bliski. Każdy wiedział, że będę się żegnał. Ghym, nie beghe przedłużać pożegnania, przyjaciele. Zajrzę jeszcze do was, nim zacznę nowe podróże, ale nie moghę powiedzieć już niczego więcej. Każdy wśród was, kto był mi odrobinę bliski, słyszał moje przygotowania do pożegnanha, albo w ten czy inny sposób jugh go nie ma.

Nie ma powodu na smutne i teatralne pożegnania. Będę was odwiedzać, pani Elio, pani Aloro, panie Fellu, panie Zoshu. Panie Rylanoghe, panie Ashgtarze, panie Alaeto, panie Farhirze, panie Noamie - mało zdążyłem was poznać, ale i do wagh pgaghnę się na to mini-pożegnanie uśmiechnąć w tej wyliczance. To żadne powaghe pożegnanie. Będę was odwieghać, jak wasi przyjaciele Nexu. Do zobaczenia!

Ilość PD:
[ (Bardzo trudny - 5000 PD) - (utrata kostura - 1000 PD) ] * ranga uczestników (Uczeń Jedi - 2; Mistrz Jedi - 3) : liczba uczestników (2) = Uczeń Jedi - 4000 PD; Mistrz Jedi - 6000 PD

Rany uczestników:
- Mistyk Jedi Elia Vile - ciężkie + średnie

- Uczeń Jedi Fell Mohrgan - ciężkie + średnie

Sprawozdania:
- Mistyk Jedi Elia Vile - część I

- Uczeń Jedi Fell Mohrgan - część II
ODPOWIEDZ