Zbiórka pro-Hakassańska

Awatar użytkownika
Nesanam Kiih
Uczeń Jedi
Posty: 652
Rejestracja: 11 cze 2019, 16:39
Nick gracza: Khad
Lokalizacja: Polska :<

Zbiórka pro-Hakassańska

Post autor: Nesanam Kiih »

C81//zbiorka.prohakassi::hk::biz

Obrazek


Strona Główna | Konto | O nas | Wpłaty | Kontakt | Zaloguj się | Zarejestruj się


Drodzy obywatele Hakassi. Dla nas, mieszkańców planety, nastały ciężkie czasy. Działania propagandy anty-hakassańskiej przybierają na siłach, działania manipulatorów, wynajętych agentów i podburzonej przez kłamstwa ludności. Wierzę, że wśród nas, obywateli, większość osób zachowała trzeźwy rozum i nie wierzy w te brednie, które stają się coraz popularniejsze przez działania opozycji anty-hakassańskiej. Jako patrioci mający własny rozum, nie chcemy stać bezczynnie i dać wrogom Hakassi działać! Dać podburzać tłumy, wszczynać zamieszki, rozpowszechniać znakomicie przygotowane opowieści i kłamstwa! Mówimy precz! Precz z działanami anty-patriotycznymi, precz z kłamstwem, precz z kanaliami wykorzystującymi niewiedzę ludności, by wcisnąć im nieprawdziwe teorie! Będziemy walczyć i nie lękajcie się, towarzysze. Nie lękajcie się, że propaganda anty-Hakassańska przejmie władzę na planecie, nie lękajcie się, że kłamstwa wygrają z najprawdziwszą, jedyną i słuszną prawdą. My, jako organizacja pro-Hakassi, organizacja stworzona specjalnie do walki z propagandą, mówimy dość. Mówimy dość sytuacji, która rozwija się w naszym domu. Mówimy precz z mąceniem i podjudzaniem ludności! Razem, możemy to powstrzymać, możemy zwyciężyć i możemy pokazać, że prawda zawsze wygrywa! Poniżej sami, drodzy obywatele, możecie zobaczyć, co juz udało nam się dokonać - a to dopiero początek! Wraz z waszą pomocą, z pomocą prawdziwych patriotów, przykładnych obywatelów, możemy to powstrzymać!

Holowizja Hakassańska i rzecznicy rządowi nie mogą walczyć z każdą głupotą powielaną na otwartych i zamkniętych serwisach HoloNetu. Rząd starannie przebija się do wszelkich mediów głównego nurtu poza planetą, wymuszając publikacje reakcji na podłe zarzuty w takowych mediach, lecz niekontrolowana propaganda w rozproszonych serwisach HoloNetu pozostaje zagrożeniem i tworzy fałszywą wizję rezultatów walki nas wszystkich o dobrobyt. Nasi aktywiści zakładają konta na wszystkich hakassańskich serwisach, a także popularnych serwisach zagranicznych najbliższych światów takich jak Dremulae, gdzie wspólnie obalamy zdradziecką propagandę wymierzoną w niwelowanie ciężkiej pracy obywateli Hakassi na rzecz swojego nowego domu. To jednak praca wymagająca mnóstwa czasu, inwestycji w łącza zdolne komunikować się z serwisami pozaplanetarnymi. Im większą swobodę finansową uzyskamy, tym więcej będziemy mieć czasu na naszą pracę.

NASZA LISTA OSIĄGNIĘĆ:
Ukryte:
Pamiętajcie, że jesteśmy na wojnie o dobry los swojego domu! Kłamstwa konkurencji mające zniechęcić do wspólnej jego budowy to jej jedyny środek przeciwko naszej ciężkiej pracy!

Wspólnie dbajmy o dobre imię swojego domu!

Dziękujemy za wszelkie wsparcie finansowe, które pomoże nam pokryć koszty akcji przeciwko propagandzie. Mamy już tego serdecznie dość - a Ty, obywatelu?


>>WPŁAĆ TERAZ!<<
Obrazek
Awatar użytkownika
Nesanam Kiih
Uczeń Jedi
Posty: 652
Rejestracja: 11 cze 2019, 16:39
Nick gracza: Khad
Lokalizacja: Polska :<

Przelewy, miesiąc pierwszy.

Post autor: Nesanam Kiih »

Wpłaty poniżej wymogów księgowania z art. 71

Ilość wpłat: 1 264
Średnia wpłata: 4,88 KR
Suma wpłat: 6 169 KR

Darowizny podległe wymogom z art. 71
Suma: 60 KR
Nadawca: Khil Libby
Miasto: Drand
Tytuł: nie pozwulmy zwierzętom z klatooine (specjalnie z małej) siać propagandy
Suma: 105 KR
Nadawca: Rahm Harax
Miasto: Lamfschein
Tytuł: przelew
Suma: 50 KR
Nadawca: Mahh Hasmer
Miasto: Ord Trasi
Tytuł: Tytuł
Suma: 223 KR
Nadawca: Cin-Borl Jijgil
Miasto: Hakassi
Tytuł: Darowizna dla fundacji
Suma: 50 KR
Nadawca: Sara Glimar
Miasto: Hakassi
Tytuł: Na walkę z antyhakassańską prawacką propagandą
Suma: 55 KR
Nadawca: Tyious
Miasto: Keratona
Tytuł: Przelew
Suma: 59 KR
Nadawca: Und'inghir Tarav
Miasto: Hakassi
Tytuł: Wpłata
Suma: 63 KR
Nadawca: Tchsin Kasarv
Miasto: Skadiv
Tytuł: kuat je kupe a fondor bzyka dzieci
Suma: 80 KR
Nadawca: Carmen Zebit
Miasto: Ord Trasi
Tytuł: walić fermenciarzy
Suma: 75 KR
Nadawca: Jalan Prondid
Miasto: Drand
Tytuł: Dziękuję za państwa ciężką pracę. Hakassi to miejsce, które daje wszystkim takim jak ja, osobom bez miejsca na tym świecie, nie mającym czego szukać na innych planetach Jądra, jakiegokolwiek miejsca dla siebie. Musimy walczyć o wizerunek naszego domu. Ta planeta to dom, który budujemy my wszyscy, próbując nowego życia. Nie możemy pozwalać obrażać swojego domu, zwłaszcza, gdy od jego reputacji zależy skąd weźmiemy protata na talerz.
Suma: 70 KR
Nadawca: Ozraim Khoreg
Miasto: Ord Trasi
Tytuł: PRZELEW
Suma: 50 KR
Nadawca: Ran Baimmud
Miasto: Hakassi
Tytuł: Wpłata
Suma: 50 KR
Nadawca: Nephram Drot
Miasto: Hakassi
Tytuł: Za dobrą pracę
Suma: 85 KR
Nadawca: Ladiendo Trad
Miasto: Braxant
Tytuł: Przelew
Suma: 75 KR
Nadawca: Nedri Bildi
Miasto: Ehego
Tytuł: Wpłata zapomogi dla organizacji publicznej
Suma: 85 KR
Nadawca: Nedri Bildi
Miasto: Ehego
Tytuł: Niech święta Zonama Sekot czuwa nad wami za obronę imienia naszego domu! Nie pozwólmy pluć na Stocznie!
Suma: 100 KR
Nadawca: Trog Vendos
Miasto: Birell
Tytuł: Śmierć wrogom ojszczyzny
Suma: 44 KR
Nadawca: Guge Metver
Miasto: Hakassi
Tytuł: na oranie lewaków!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Suma: 45 KR
Nadawca: Tose Poster
Miasto: Ehego
Tytuł: Tose Poster przelew na walke
Suma: 40 KR
Nadawca: Alde Feather
Miasto: Lamfschein
Tytuł: jebać brainletów z neta!!
Suma: 40 KR
Nadawca: Amis Asner
Miasto: Kolreep
Tytuł: dumny z pochodzenia!
Suma: 40 KR
Nadawca: Emilie von Glarth
Miasto: Drand
Tytuł: tak trzymać!!
Suma: 45 KR
Nadawca: Zonkey Ballo
Miasto: Hakassi
Tytuł: na walke
Suma: 55 KR
Nadawca: Kalist Hrats
Miasto: Ord Trasi
Tytuł: tytuł
Suma: 60 KR
Nadawca: Pottel Hakkur
Miasto: Skadiv
Tytuł: w imie Elii Vile zabić wszystkich frajerów
Suma: 47 KR
Nadawca: Rupert Kalo
Miasto: Hakassi
Tytuł: -
Suma: 41 KR
Nadawca: Tassar Gratss
Miasto: Gialrith
Tytuł: ssswalczmy propagande
Obrazek
Awatar użytkownika
Farhir Carr
Padawan
Posty: 81
Rejestracja: 22 paź 2020, 16:56

Re: Zbiórka pro-Hakassańska

Post autor: Farhir Carr »

Wpłaty poniżej wymogów księgowania z art. 71
Ilość wpłat: 875
Średnia wpłata: 7,35 KR
Suma wpłat: 6 430 KR

Darowizny podległe wymogom z art. 71
Suma: 40 KR
Nadawca: Khil Libby
Miasto: Drand
Tytuł: walka ze złem
Suma: 45 KR
Nadawca: Quur Hara
Miasto: Hakassi
Tytuł: Na skasowanie propagandowych śmieci
Suma: 55 KR
Nadawca: Tusgav Lemar
Miasto: Hakassi
Tytuł: Myślałem że kolejny pseudol który zdechnie po miesiącu, ale jednak dobra robota.
Suma: 40 KR
Nadawca: Raefie Compo
Miasto: Ehego
Tytuł: tak trzymać!!!!!!!
Suma: 70 KR
Nadawca: Kellurs Hasari
Miasto: Gialrith
Tytuł: Hakassi dało nam nowy dom i szansę na to by zbudować sobie nowe, lepsze życie. To dzięki Hakassi mamy większe perspektywy niż skomlenie o ochłapy koreliańczyków i innych bogackich śmieci. Jeśli nie będziemy walczyć o dobre imię naszego domu, skończymy jako poddani bogaczy, których Vongi nie zniszczyły, bo były zajęte mordowaniem takich jak my!
Suma: 150 KR
Nadawca: Serevast Galan
Miasto: Keratona
Tytuł: Chcę złożyć wam najszczersze podziękowania. Rząd i jego media robią co mogą, by pokazać reszcie świata, jakie jest prawdziwe Hakassi, ale ludzie nie potrzebują medialnych prezenterów rządu, którzy ich pocieszą. Potrzebują innych ludzi, współobywateli z bloku obok, którzy razem z nimi uczestniczą w tym życiu i MÓWIĄ JAK JEST. Ludzi, którzy nie boją się powiedzieć, że jest dobrze, że rząd robi kawał dobrej roboty, a czasem rzeczywiście coś śmierdzi, bo jak ma w tych czasach nie śmierdzieć? Podziękowania! #WspólnyDom
Suma: 40 KR
Nadawca: Mallas Naraga
Miasto: Tuvila
Tytuł: chwała Hakassi
Suma: 45 KR
Nadawca: Saraste Suur-Da-Jun
Miasto: Stenber
Tytuł: PRECZ Z BOTHANAMI
Suma: 52 KR
Nadawca: Tosen Dar
Miasto: Gialrith
Tytuł: Proszę tak dalej
Suma: 63 KR
Nadawca: Lidia Tilo
Miasto: Hakassi
Tytuł: Moja ulubiona strona!!
Suma: 55 KR
Nadawca: Karst-Dur Tarran
Miasto: Hakassi
Tytuł: Śmierć wrogom ojczyzny
Suma: 52 KR
Nadawca: Marti van Rata
Miasto: Ord Trasi
Tytuł: Tytuł
Suma: 110 KR
Nadawca: Alonso Sarlo
Miasto: Skadiv
Tytuł: Wielkie podziękowania i wsparcie przesyłam
Suma: 500 KR
Nadawca: Claus de Jonkheer
Miasto: Hakassi
Tytuł: Jako współudziałowiec jednego z największych Hakassańskich banków, chciałbym wam podziękować tą skromną sumą pieniędzy. Jako patriota chętnie przyczynię się do powstrzymania tej plagi, która w ostatnim czasie się narodziła. Jestem pewny, że moje środki pójdą na szczytny i prawy cel. Pozdrawiam i życzę powodzenia w dalszej walce.
Suma: 40 KR
Nadawca: Opeth Black
Miasto: Nantes
Tytuł: -
Suma: 40 KR
Nadawca: Tis-ti Kalinnikov
Miasto: Braxant
Tytuł: Niech żyje wolne Ord Trasi
-
Suma: 85 KR
Nadawca: Endre Sillon
Miasto: Ehego
Tytuł: Dzięki waszym materiałom mój mąż idiota przestał wciskać naszemu bachorowi jakieś antyhakassańskie bzdury, dobra robota.
Suma: 50 KR
Nadawca: Rordan
Miasto: Birell
Tytuł: pieniadze
Suma: 133 KR
Nadawca: Zachs Maredin
Miasto: Gialrith
Tytuł: przelew
Suma: 73 KR
Nadawca: Quur Hara
Miasto: Hakassi
Tytuł: skosiłem 2 kafle premiii rocznej! Dosyłam więcej, niech żyje Hakassi!
Suma: 81 KR
Nadawca: Sypcho Eppir
Miasto: Hakassi
Tytuł: wrzutka
Suma: 88 KR
Nadawca: Lesspor Fortra
Miasto: Hakassi
Tytuł: wsparcie finansowe dla organizacji pozarzadowej
Suma: 93 KR
Nadawca: Desoul Kyrim
Miasto: Skadiv
Tytuł: na walkę z tymi wszystkimi propagandowymi prawackimi socjalistami, robią jakieś spiny wokół tego że tu niby jakieś vongowe dziwactwa tej... wszędzie są vongowe choroby bo wszędzie były vongi... co oni chcą... co za problem że na jakimś morzu jedi jakieś choroby ludzie problem byłby jakby to w mieście było no a nie że na jakimś odludziu się tam dzieją jakieś dziwne sztormy i grawitacyjne nie wiem co no niby matematycy mówią że to się nie dodaje nawet do tych dovin basali ale dla mnie to są wszystko bardzo naprawdę bardzo głupi ludzie ponieważ myślę że to nie jest tak że my to sobie wiemy o wszystkich yuuzhańskich rzeczach robiących jakieś problemy grawitacyjno klimatyczne no może są dovin basale te od grawitacji itd... ale może tak naprawdę w jeziorze utonęły jakieś dovin basale klimatyczne no po prostu ja państwu powiem to są jacyś idioci przecież yuuzhanie przylecieli 8 lat temu i nic o nich nie wiemy a tu nagle jest wielka afera o to że niby coś tam się nie zgadza z tymi ich potworkami i nie pasuje matematycznie haha idioci... po prostu jak ich słucham to ręce mi opadają po prostu no nie no wiecie co ludzie no... naprawdę wielka afera że jakieś czarodziejskie rzeczy na jeziorze były i się o to pruli w holonecie... no tak jezioro w którym utonął miliard jakiś vongowych paskudztw i zdziwieni że jezioro jest do bani i jakieś porąbane rzecy się dzieją... albo że to Jedi odprawiają jakieś złe czary... co za kretyni niech się wezmą do porządnej roboty barany no fakt że na Hakassi nie wszystko było idealnie czy ja mówię że było idealnie ale to normalna zdrowa planeta w odbudowie no przecież że nie będzie tu z dnia na dzień Korelii no fakt że to prawda że był smród z tymi bandyterkami wszędzie ale teraz już w miastach jest bezpiecznie i spokojnie na przykład u mnie wczoraj pod blokiem gość palił śmigacz drugiemu i wyszła bijatyka i policja przyleciała na eleganckim powietrznym radiowozie w 4 minuty i spacyfikowali tego paskudę... w takich chwilach jak ja na to patrzę to sobie myślę że eugenika nie jest wcale taka zła przecież z takich odpadków... są tylko straty dla społeczeństwa ja uważam że ogólnie powinniśmy edytować geny na etapie prenatalnym i usuwać geny odpowiedzialne za bycie takim śmieciem ale na przykład byłby problem bo jakby usunąć wadliwe geny z np. klatooiniana to nic nie zostanie materiał genetyczny byłby wtedy jak pusta karteczka nie mowię wcale że to źle jest i to zła sprawa jakaś ale niestety dla wszystkich jest to politycznie nie do przetrawienia lewa strona polityka od razu skanduje że wszyscy są równi i nie wolno dyskryminować gorszych a prawica od razu że wolność i każdy może się rozmnażać z każdym wolność i tak dalej... zresztą naprawdę uważam że musimy pamiętać o tym że na świecie jest pełno idiotów i to się nigdy nie zmieni... naturalne że planeta która dopiero od zera startuje jeszcze nie ma tak dobrze wypracowanych systemów radzenia sobie z marginesem ja przebywałem na bardzo wielu planetach na których naprawdę zaczynali od zera... hakassi mimo wszystko posiada spore dziedzictwo ustrojowe z czasów ord trasi... dzięki temu bardzo szybko sobie z tym poradzili... no tak nie jest idealnie lecz na wielu innych planetach które przeżywają tego typu restart jest doprawdy jeszcze gorzej i trudniej gdyż trzeba budować od podstaw cały elementarny system... tutaj posiadamy rząd który ma wiedzę i struktury i musi tylko zapełnić kadry i to bardzo widać w raptem trzy lata przeszliśmy z przemocy na środku ulic do uporządkowanych cywilizowanych spokojnych miast które niczym nie różnią się od normalnych przyjemnych miast wszędzie indziej gdzie zdarzyło mi się bywać muszę powiedzieć że jest nawet spokojniej i są lepsze rozrywki dużo bardziej lubię tutejsze centra handlowe na przykład w mieście Birell ponieważ kładzie się tu nacisk na kameralną atmosferę i zapas przestrzeni nigdy nie odczuwa się tutaj zatłoczenia i zapchania no oczywiście poza Hakassi i Ord Trasi ale uważam że to dobrze bo niektorzy potrzebują tego biegu i tempa metropolii ja raczej wolę normalne spokojne miasta niespecjalnie rozumiem czemu kogoś mogą kręcić korki i przepychanie się w tłumie to nie dla mnie... wracając do tematu miasta są tutaj ostoją cywilizacji wiele lepszej w zasadzie niż większość planet tego regionu to fakt że rozdroża są strasznie dzikie lecz nie przesadzajmy z tym żyjemy w 33 ABY i śmigacze powietrzne nie są wiele droższe od naziemnych a jeśli kogoś nie stać publiczny transport kosztuje tyle ile 10 minut pracy na pensji minimalnej fakt że nie jest najwygodniejszy ale coś za coś i uważam że Hakassi doprawdy zapewnia pełne bezpieczeństwo i wygodny transport nie możemy dziwić się przecież że kogoś spotyka krzywda jeśli jeździ naziemnym złomem jakby był to jakiś 100 BBY i dziwi się że spotyka go krzywda pamiętać trzeba przy tym że ta planeta jest naprawdę ogromna i dystanse są wielkie a zaludnienia wciąż ledwo 9 milionów muszę przyznać że to w pewnej mierze przerażające... nie znam się na statystykach tego rodzaju ale planeta takich ogromnych wymiarów i tylko 9 milionów obywateli... z drugiej strony dobra połowa tutejszego terenu jest nieużywalna... wszystkim wydaje się że taka fregata jak spada to jest tylko okręt długości powiedzmy trzystu metrów, no dobrze, ale jak taki okręt spada to wokół wszystko jest zrównane z ziemią w promieniu kilkudziesięciu kilometrów, a lżejsze zniszczenia ciągną się kilkaset więcej... nie rozumiem osób które winią za to rząd i krytykują za to planetę... zgodzę się że to tragiczny krajobraz ale drodzy państwo miejmy litość tak wygląda każda powojenna planeta... jeśli komuś to nie odpowiada może on udać się do wszelakich Korelii i innych nietkniętych planet ale czemu tego nie zrobicie... ponieważ tam pcha się każdy i wybierają najlepszych... wybrzydzają wśród kadr... każdy bije się o pracę tam... robi za psie pieniądze... jeśli dla kogoś utrata godności i życie jak niewolnik są warte tego żeby żyć na mieście zbudowanym na mieście wokół miasta z zaludnieniem każdego metra kwadratowego planety to jego wybór... przyznam że mnie to naprawdę rozbraja... miasta na Hakassi nie odbiegają niczym od pozostałych planet i są w wielu kwestiach znacznie lepsze i jest tu kilkadziesiąt solidnych miast do wyboru mających wszystko co można sobie zamarzyć... życie na Hakassi nie różni się niczym chyba że ktoś chce jeździć po tych zniszczonych przez Yuuzhan terytoriach... naprawdę kto o zdrowych zmysłach wybiera te wszystkie Korelie nie potrafię tego zrozumieć... szkoda strzępić ozorem pozdrawiam
Suma: 50 KR
Nadawca: Ingus Sdogetam
Miasto: Nantes
Tytuł: heh
Awatar użytkownika
Nesanam Kiih
Uczeń Jedi
Posty: 652
Rejestracja: 11 cze 2019, 16:39
Nick gracza: Khad
Lokalizacja: Polska :<

Przelewy, miesiąc trzeci.

Post autor: Nesanam Kiih »

Wpłaty poniżej wymogów księgowania z art. 71
Ilość wpłat: 875
Średnia wpłata: 7,64 KR
Suma wpłat: 5 127 KR

Darowizny podległe wymogom z art. 71
Suma: 59 KR
Nadawca: Tusgav Lemar
Miasto: Hakassi
Tytuł: jak sie pochwaliłem w pracy że wspieram poważne organizacje społeczne to dostałem awans na kierownika zmiany że ogarnięty dynamiczny zaangażowany w świat, jaja
Suma: 40 KR
Nadawca: Surami Halu
Miasto: Hakassi
Tytuł: #WspólnyDom
Suma: 108 KR
Nadawca: Kasum Kaxani
Miasto: Hakassi
Tytuł: przelew
Suma: 59 KR
Nadawca: Ussy Dariam
Miasto: Keratona
Tytuł: na walkę z tak obrzydliwą propagandą jak tego Zabraka obrzydliwego, proszę zajmijcie się tym, ja bym go zabił
Suma: 46 KR
Nadawca: Sevren Nerod
Miasto: Ehego
Tytuł: wsparcie (nazwisko niepowiązane)
Suma: 100 KR
Nadawca: Gallar
Miasto: Ehego
Tytuł: Wsparcie
Suma: 50 KR
Nadawca: Desoul Kyrim
Miasto: Skadiv
Tytuł: witam witam jak sobie państwo radzą, w pewnym sensie tak dobrze już wszystko idzie, że aż za dobrze... te ostatnie miesiące to właściwie pasmo sukcesów, fakt że dalej dzieją się te różne straszne rzeczy czasem i smutne, ale gdzie się nie dzieją, niech mi państwo powiedzą, nawet u tych fartownych gnid w stylu Korelii i tym podobnych problemy przez przeładowanie tymi tłumami desperatów, którzy żebrzą o pracę, tak, żebrzą o pracę, czy to nie brzmi żałośnie... wszędzie są problemy, może u nas na Hakassi trochę większe niż u tych farciarzy, ale mniejsze, dużo mniejsze, niż na reszcie odbudowujących się planet... a za to my radzimy sobie tak wspaniale i fenomenalnie, naprawdę ufam tutaj rządowi, zresztą wszyscy tak marudzą, że post-Imperium, że oni to takie dziedzictwo tych imperialnych mend... a człowiek może pracować gdzie chce i robić co chce, to fakt, media tylko państwowe i jest tu duża cenzura, ale też nie ma przesady, my w barze z kolegami cały czas robimy sobie jaja z rządu i wszystkiego i marudzimy i nikt się o to nie czepia, powiem państwu więcej, sam znam jednego członka Departamentu Medialnego, całkiem wysoko postawionego, i on normalnie z nami się ze wszystkiego nabija i sobie przy koreliańskim pale ale sporo pogadamy i pożartujemy, rząd po prostu chce walczyć z propagandą i nie dawać amunicji wrogom Hakassi, ja nie wiem o co chodzi im wszystkim z tym lamentem, że to post Imperium, tak naprawdę, moim zdaniem przeszkadza im samo to, skąd oni w ogóle są, ale kogo to obchodzi, skoro ja z Imperium widzę tu tylko dwie rzeczy... kontrola mediów... bardzo ostre traktowanie bandyctwa i marignesu... a zresztą to drugie to tak od niedawna dopiero, moim zdaniem ta sprawa tych Klatooinian tak przeważyła szalę, że wszyscy się poddali i stwierdzili, że nie da się inaczej zaprowadzić ładu... no dobrze, ja już głowy nie zawracam
Suma: 50 KR
Nadawca: Sarim
Miasto: Gialrith
Tytuł: Piękna praca. Widać, że im mniej propagandy i tego syfu, tym chętniej przylatują ludzie spoza Hakassi, gospodarka się ładnie rozkręca, szkoda tylko że stocznie stoją, no niech ktoś te stocznie ratuje.
Suma: 40 KR
Nadawca: Khar Vosnaar
Miasto: Ord Trasi
Tytuł: Przelew
Suma: 40 KR
Nadawca: Ventid Loor
Miasto: Birell
Tytuł: Od mojej matki (niema własnego kąta do przelewów pieniądze)
Suma: 40 KR
Nadawca: Saral
Miasto: Drand
Tytuł: Pieniądze
Suma: 49 KR
Nadawca: Corsa Munnit
Miasto: Hakassi
Tytuł: Nieźle
Suma: 60 KR
Nadawca: Taller Grant
Miasto: Braxant
Tytuł: Tytuł
Suma: 100 KR
Nadawca: Endre Sillon
Miasto: Ord Trasi
Tytuł: Na walke
Suma: 850 KR
Nadawca: Claus de Jonkheer
Miasto: Hakassi
Tytuł: Przysyłam kolejną, tym razem pokaźniejszą sumę, która - mam nadzieję - pokryje koszty walki z propagandą. To najszczytniejszy i jedyny słuszny cel.
Suma: 40 KR
Nadawca: Marti van Rata
Miasto: Ord Trasi
Tytuł: Jebać antyhakassańczyków zawszonych!
Suma: 40 KR
Nadawca: Abel Deshan
Miasto: Tuvila
Tytuł: Wpłata pomocnicza
Suma: 100 KR
Nadawca: Daegon Verde
Miasto: Skadiv
Tytuł: Ha tfu
Suma: 80 KR
Nadawca: Lidia Tilo
Miasto: Hakassi
Tytuł: Najlepsza strona na Hakassi
Obrazek
Awatar użytkownika
Nesanam Kiih
Uczeń Jedi
Posty: 652
Rejestracja: 11 cze 2019, 16:39
Nick gracza: Khad
Lokalizacja: Polska :<

Przelewy, miesiąc czwarty i piąty.

Post autor: Nesanam Kiih »

Wpłaty poniżej wymogów księgowania z art. 71
Ilość wpłat: 1 008
Średnia wpłata: 7,13 KR
Suma wpłat: 7 819 KR

Darowizny podległe wymogom z art. 71
Suma: 109 KR
Nadawca: Tusgav Lemar
Miasto: Hakassi
Tytuł: pomoc wizerunek przelew marketing
Suma: 100 KR
Nadawca: Sarhet
Miasto: Ord Trasi
Tytuł: Za walkę z bothańską propagandą
Suma: 55 KR
Nadawca: Ussy Dariam
Miasto: Keratona
Tytuł: proszę zająć się tym bandyckim Zabrakiem który najpierw oczernia seksualnie wielkie mistrzynie Jedi a następnie ten *&&&^&( prawie morduje Farhira Carra przecież to jest kpina że temu &$**( pozwala się żyć nie mówiąc o tym że on dalej pracuje dla Jedi! do więzienia z nim! proszę zrobić materiał o tym śmieciu!
Suma: 250 KR
Nadawca: Zur-Ha-Dim
Miasto: Hakassi
Tytuł: Pięciokrotna zapomoga na rok
Suma: 41 KR
Nadawca: Sevren Nerod
Miasto: Ehego
Tytuł: wsparcie (nazwisko niepowiązane)
Suma: 45 KR
Nadawca: Desoul Kyrim
Miasto: Ehego
Tytuł: dzisiaj tak króciutko bo mam urlop, dziękuję za piękną pracę i nie zawracam już państwu głowy wywodami w tych przelewach
Suma: 40 KR
Nadawca: przelew anonimowy placówka bankowa Hakassański Bank Spółdzielczy, oddział 3 w Braxant
Miasto: Braxant
Tytuł: Przelew pieniężny
Suma: 40 KR
Nadawca: Corsa Munnit
Miasto: Hakassi
Tytuł: Siła
Suma: 60 KR
Nadawca: Dushane Glatter
Miasto: Skadiv
Tytuł: Propsuje, widzę, że działacie!
Suma: 45 KR
Nadawca: Ventid Loor
Miasto: Birell
Tytuł: (kolejna wpłata od matki)
Suma: 70 KR
Nadawca: Mallas Naraga
Miasto: Tuvila
Tytuł: chwała Hakassi
Suma: 40 KR
Nadawca: Endre Sillon
Miasto: Ord Trasi
Tytuł: -
Suma: 50 KR
Nadawca: Marti van Rata
Miasto: Ord Trasi
Tytuł: Jebać antyhakassańczyków!!
Suma: 55 KR
Nadawca: Khar Vosnaar
Miasto: Ord Trasi
Tytuł: Na dalszą walke
Obrazek
ODPOWIEDZ