Żywy lub martwy

Awatar użytkownika
Cradum Vanukar
Padawan
Posty: 1276
Rejestracja: 08 kwie 2010, 10:47
Nick gracza: Neil

Re: Żywy lub martwy

Post autor: Cradum Vanukar »

W nadchodzącym tygodniu mogę grać we wtorek, środę i czwartek po 18:00 bez ograniczeń.
Bart pisze:Nie stawiajcie mi pomników, słuchajcie Mahlera i Sibeliusa, wieczna chwała Mistrz Luki
Awatar użytkownika
Tanna Saarai
Były członek
Posty: 1135
Rejestracja: 08 kwie 2010, 10:47
Nick gracza: Binol
Kontakt:

Re: Żywy lub martwy

Post autor: Tanna Saarai »

We wtorek również mogę i chętnie pomogę.
Obrazek
Awatar użytkownika
Siad Avidhal
Były członek
Posty: 1878
Rejestracja: 15 lip 2010, 10:20
Nick gracza: Vinax

Re: Żywy lub martwy

Post autor: Siad Avidhal »

Niestety dla mnie kompletnie odpada wtorek; choć zdaje się być najlepszym terminem, a 3 (i 1/2) osoby (wliczając w to mnie) niestety to nieco za mało. Wstrzymuję się więc póki co i czekam na ewentualne zmiany/dodatkowych chętnych do pomocy. Potrzebuję minimum czterech (wyłączając mnie).

Wstępnie sugerowałbym czwartek, 21.04.2016 (tj. przyszły tydzień) na godzinę 20:00. To tylko sugestia, stąd proszę wszystkich zainteresowanych o wpis, czy dla Was wydaje się być to dobrą opcją. Jeśli nie - jakie terminy pasowałyby na przyszły tydzień?
Obrazek
Awatar użytkownika
Ioghnis
Były członek
Posty: 668
Rejestracja: 05 cze 2014, 18:59
Nick gracza: Angar

Re: Żywy lub martwy

Post autor: Ioghnis »

Możliwe, że też uda mi się dołączyć, jednak myślę, że nie będzie z tym problemu tak na 85%.
Obrazek
Ukryte:
Awatar użytkownika
Thang Glauru
Uczeń Jedi
Posty: 1293
Rejestracja: 18 wrz 2015, 13:09

Re: Żywy lub martwy

Post autor: Thang Glauru »

Dla mnie tamten czwartek jest w miarę w porządku, żaden problem.

Jeśli miałby być inny termin, to prawie każdy dzień tygodnia, poza poniedziałkiem (wtorek już wyłączony z rozmów jak mniemam).
Obrazek
Awatar użytkownika
Cradum Vanukar
Padawan
Posty: 1276
Rejestracja: 08 kwie 2010, 10:47
Nick gracza: Neil

Re: Żywy lub martwy

Post autor: Cradum Vanukar »

Proponowany termin jest ok, pasuje mi ;)
Bart pisze:Nie stawiajcie mi pomników, słuchajcie Mahlera i Sibeliusa, wieczna chwała Mistrz Luki
Awatar użytkownika
Tanna Saarai
Były członek
Posty: 1135
Rejestracja: 08 kwie 2010, 10:47
Nick gracza: Binol
Kontakt:

Re: Żywy lub martwy

Post autor: Tanna Saarai »

W czwartek w wracam z trasy, powinienem być ;) O 20 to już z pewnością :)
Niestety nie uda mi się dotrzeć, trasa się przedłużyła.
Fender mi zwrócił uwagę, że mi się tygodnie pomieszały ^.^W terminie mogę ^.^
Obrazek
Awatar użytkownika
Siad Avidhal
Były członek
Posty: 1878
Rejestracja: 15 lip 2010, 10:20
Nick gracza: Vinax

Re: Żywy lub martwy

Post autor: Siad Avidhal »

W takim wypadku zapraszam w czwartek 21.04.2016 na godzinę 19:00 wszystkich chętnych do pomocy. Uczestnika zaś na 20:00.
Obrazek
Awatar użytkownika
Siad Avidhal
Były członek
Posty: 1878
Rejestracja: 15 lip 2010, 10:20
Nick gracza: Vinax

Re: Żywy lub martwy

Post autor: Siad Avidhal »

Przypominam o jutrzejszej misji. Dodatkowo - w razie gdyby ktoś był chętny jeszcze do pomocy, to serdecznie zapraszam. Ilość miejsc jest nieograniczona. Misja zaczyna się o godzinie 20:00 i standardowo pomocników proszę o przybycie na przygotowania godzinę wcześniej.

https://www32.zippyshare.com/v/JgxBjdRL/file.html - pliki na misje. Hasło zostanie podane kiedy Merkury, Wenus, Mars, Jowisz i Saturn ułożą się w jednej linii, w pełnej koniunkcji. Tj. jutro przed misją.
Obrazek
Awatar użytkownika
Tanna Saarai
Były członek
Posty: 1135
Rejestracja: 08 kwie 2010, 10:47
Nick gracza: Binol
Kontakt:

Re: Żywy lub martwy

Post autor: Tanna Saarai »

Aktualizacja ode mnie... istnieje prawdopodobieństwo, że będę później lub wcale. Także proszę o dublera. Przepraszam, ale tak wygląda moje życie jeszcze przez jakiś czas :f
Obrazek
Awatar użytkownika
Siad Avidhal
Były członek
Posty: 1878
Rejestracja: 15 lip 2010, 10:20
Nick gracza: Vinax

Re: Żywy lub martwy

Post autor: Siad Avidhal »

Z racji czasu i możliwości misja została podzielona na części. Kontynuację sugeruję popełnić 24.04 (tj. ta sobota) o godzinie 20:00. Zapraszam wszystkich chętnych do pomocy.
Obrazek
Awatar użytkownika
Siad Avidhal
Były członek
Posty: 1878
Rejestracja: 15 lip 2010, 10:20
Nick gracza: Vinax

Re: Żywy lub martwy

Post autor: Siad Avidhal »

Zbiór logów do nadrobienia jest już gotowy. Zarówno z organizacji, jak i z pierwszej części misji. Dodatkowo przez wielkość i trudność lokacji przygotowałem uproszczoną mapę. Zatem proszę chętnych o jak najszybsze wpisanie się w tym temacie, abym względnie szybko mógł przesłać niezbędne materiały :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Bar'a'ka
Były członek
Posty: 379
Rejestracja: 12 lip 2014, 21:43

Re: Żywy lub martwy

Post autor: Bar'a'ka »

Będę, ale do tej samej godziny co wczoraj.
Awatar użytkownika
Ioghnis
Były członek
Posty: 668
Rejestracja: 05 cze 2014, 18:59
Nick gracza: Angar

Re: Żywy lub martwy

Post autor: Ioghnis »

Byndę.
Obrazek
Ukryte:
Awatar użytkownika
Siad Avidhal
Były członek
Posty: 1878
Rejestracja: 15 lip 2010, 10:20
Nick gracza: Vinax

Re: Żywy lub martwy

Post autor: Siad Avidhal »

Misja zakończona sukcesem, wszystkie jej cele zostały spełnione.
Kapitan Ebmin pisze: Miasto powoli staje na nogi... My stajemy na nogi po całej tej rewolcie. Ale było warto. Brak organizacji pozostawił nas bezbronnymi i nieprzygotowanymi na ewentualne ewentualności. Po Twoim wylocie nie odpoczywaliśmy, a obrona miasta podniosła się w niespełna kilka godzin. Dobre, co? Magia współpracy i zaufania. Wszyscy są potwornie zmęczeni, ale zadowoleni... Nie ciąży na nas już cały ten stres, irytacja. Dzięki Tobie jesteśmy jak szczęśliwa, łajdacka rodzina. W naszych kręgach wreszcie zapanuje dobra zmiana.
Część ludności cywilnej póki co nie chce nam zaufać - to logiczne, jest zbyt wcześnie. Jednak są i tacy, którzy próbują i pomagają nam podnieść się na nogi wiedząc, że dzięki temu im samym będzie łatwiej. Nie wiemy jak możemy Ci dziękować... Po prostu o nas pamiętaj gdybyś miał kiedyś jakiś problem. Jesteśmy Twoimi dłużnikami i nie możemy Cię traktować inaczej, jak naszego przyjaciela. A o przyjaciół się dba.

Swoją drogą... Ta dziewczynka którą przyprowadziłeś, bawiła się wieżyczką turbolaserową na sterburcie mojego statku. Jest jej bardzo przykro, że nie mamy już sufitu w kantynie. Urocza niewiasta - będą z niej ludzie.
Major Kypihhr pisze: Wszystko poszło świetnie. Mashel Ratt na swoim ciele nie posiadał kompletnie żadnych obrażeń - co jest niejako dowodem Twoich umiejętności... Jakichkolwiek. Czy to negocjacji, czy może bicia tak, aby obdukcja nie była powodem do wszczęcia procesu sądowego. Jeśli to drugie, to muszę przyznać, że agentura potrzebuje takich ludzi jak Ty. Gdybyś chciał kiedyś zmienić fach...
Nasza komórka jest wielce szczęśliwa, że Porucznik Vreyx polecił właśnie Ciebie do tego zadania. Liczymy na dalszą współpracę. Ustalona kwota oczekuje na akceptacje organów finansowych.
Ilość PD:
(Średni - 3000 PD) * ranga uczestników (Rycerz Jedi - 2.5) : liczba uczestników (1) = 7500 PD
Rany uczestników:
- brak
Sprawozdania:
- Padawan Vens'ore'nrattho - całość
Obrazek
ODPOWIEDZ