Kwarantanna

Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi
Posty: 684
Rejestracja: 08 kwie 2010, 10:47

Kwarantanna

Post autor: Bart »

Dane dotyczące misji:
Stopień: Rycerz Jedi
Preferowana klasa: Strażnik
Poziom trudności: Bardzo łatwy
Ilość uczestników: 1
Termin odblokowania misji: 26.07.15
Miejsce misji: Głębokie Jądro, Sektor 5, system Prakith, planeta Prakith - Centrum Badań Zoologicznych miasta Gallia
{Przekaz z: Biuro firmy ochroniarskiej "Dendro" od: Kash Rundip}
Obrazek
Protokół: Prywatny
Kanał: Zespół interwencyjny
Kod: -
Sektor: 5
Świat: Prakith
{Rozpoczęcie transmisji}

Obrazek

Kod: Zaznacz cały

Okej, panowie, chłopaki sprzed CBZ-tu kompletnie zabici przez panikę. Wjeżdżamy i sprawdzamy, co to ich tak nastraszyło. Weźcie tam na wszelki wypadek pełne wyposażenie, może chodzić o tego cholernego węża, technik, który pojechał tam z Vickiem mówi, że Vick znalazł jakiegoś... "włamywacza" w sekcji C, gdzie trzymają tamto bydlę.

Odizolowali tamtą sekcję i będą wpuszczać potrójną dawkę gazu, pogadajcie z technikiem i Vickiem na miejscu, obadacie sytuację.

Sami wiecie, jakiego świra mają na punkcie tego węża. Zresztą nie dziwota. Więc pełna regulaminowa akcja. Chyba dobrze wiecie, ile bluzgów pójdzie jak ktoś pójdzie ogarnąć sekcję C bez skafandrów i broni chemicznej. Kwarantanna, wejście, posprzątanie, ogarniemy co odpieprzył wąż, co wylazło... I kto wlazł.

A. Dobiję za kwadrans, nie czekajcie.
{Koniec transmisji}


Cele Misji:
- Wydostać amphistaffa z zabezpieczonej sekcji instytutu.
- Uciec obławie ochrony.
- Nie dopuścić do zdrady tożsamości za wszelką cenę.

Wskazówki:
- Brak.

Dostępny sprzęt:
- Kombinezon terenowy.
- Wbudowany, podstawowy moduł maskujący.
- Myśliwiec Jedi nieokreślonej klasy pozostawiony na przedmieściach.

Uczestnicy Misji:
- Rycerz Jedi Elia Vile

Pomocnicy:
- Uczeń Jedi Siad Avidhal (współorganizator)
- Adept Brealin Ub
- Rycerz Jedi Neil Danadris
- Adept Raoob Gjybb
- Padawan Revel

Misja powstała samoistnie w drodze RP po kilkutygodniowych planach i wszystkich innych samoistnych zdarzeniach organizowanych w grze. Część została już rozegrana również w drodze naturalnego toku gry, reszta oczekuje na ciąg dalszy.
Wszystko jest zaklasyfikowane jako regularna misja z uwagi na zwykłą skalę i oczekujące dalsze etapy tego RP po powrocie uczestniczki. Klasyfikacja poziomu trudności jest dla misji tego rodzaju zwyczajowa.

Proszę uczestniczkę o podanie swoich terminów, tak jak każdą osobę zainteresowaną pomocą, kiedy przyjdzie termin "odblokowania".
Awatar użytkownika
Elia
Mistrz Jedi
Posty: 2638
Rejestracja: 03 lip 2011, 14:29

Re: Kwarantanna

Post autor: Elia »

Teoretycznie jestem dostępna codziennie po 19 w dni powszednie oraz bez ograniczeń w weekendy. W praktyce może się zdarzyć, że wypadnie mi jeden czy dwa wieczory pod koniec tygodnia - nie mogę przewidzieć tego teraz, w razie czego będę informować na bieżąco.
Obrazek
Awatar użytkownika
Siad Avidhal
Były członek
Posty: 1878
Rejestracja: 15 lip 2010, 10:20
Nick gracza: Vinax

Re: Kwarantanna

Post autor: Siad Avidhal »

Jutro wyjeżdżam, a wracam dopiero w środę, niestety. Dodatkowo istnieje możliwość, że następnego dnia pójdę do pracy. (O ile prawdę dla mnie mówią) Stąd... Z mojej strony kompletnie ciężko podać mi termin który byłby "bezpieczny". Najpewniejsza byłaby z mojej strony ta właśnie środa w którą wracam, w godzinach wieczornych - 19:00/20:00.
Obrazek
Awatar użytkownika
Brealin Ub
Były członek
Posty: 220
Rejestracja: 29 cze 2013, 12:24

Re: Kwarantanna

Post autor: Brealin Ub »

Wstępnie również pomogę, ale to akurat w moim przypadku loteria. Wszystko zależy od ustalonego terminu.
Awatar użytkownika
Cradum Vanukar
Padawan
Posty: 1276
Rejestracja: 08 kwie 2010, 10:47
Nick gracza: Neil

Re: Kwarantanna

Post autor: Cradum Vanukar »

Mogę bezproblemowo odrobić dyżur w innym terminie, lecz jeśli chodzi o pomoc, będę w stanie zostać maksymalnie do 23.

W porządku, w takim razie ustalam misję na środę, godz. 20:00 - i czekam na pomocników o 19:00. Oczywiście nie ma żadnego problemu z uczestnictwem tylko częściowym, wystarczy uprzedzić w poście.
~Bart
Bart pisze:Nie stawiajcie mi pomników, słuchajcie Mahlera i Sibeliusa, wieczna chwała Mistrz Luki
Awatar użytkownika
Ashtar Tey
Rycerz Jedi
Posty: 2169
Rejestracja: 08 kwie 2010, 10:47
Nick gracza: Gluppor
Kontakt:

Re: Kwarantanna

Post autor: Ashtar Tey »

Prawie na pewno będę mógł pomóc w całości.
Awatar użytkownika
Raoob
Były członek
Posty: 46
Rejestracja: 26 lut 2015, 13:14

Re: Kwarantanna

Post autor: Raoob »

Ja w takim razie mogę stawić się najwcześniej o 20:30, a kończyć będę nieznacznie po 23.

I jeszcze jedno - wszelkie kwestie, pytania itd. proszę kierować przez forum. Do środy na moim koncie steam może przebywać inna osoba.
Awatar użytkownika
Brealin Ub
Były członek
Posty: 220
Rejestracja: 29 cze 2013, 12:24

Re: Kwarantanna

Post autor: Brealin Ub »

Pomogę.
Awatar użytkownika
Revel
Były członek
Posty: 102
Rejestracja: 14 maja 2013, 16:12

Re: Kwarantanna

Post autor: Revel »

Również chętnie pomogę.
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi
Posty: 684
Rejestracja: 08 kwie 2010, 10:47

Re: Kwarantanna

Post autor: Bart »

Misja zakończona sukcesem, wszystkie jej cele zostały spełnione.
HoloNet, kanał Prak-Info pisze: W dzisiejszym programie powracamy dla państwa do tajemniczych zajść, które wszystkich mieszkańców Galii na pewno wciąż wpędzają w niepokój. Czy poznamy wreszcie kulisy ewakuacji pracowniczej z Centrum Badań Zoologicznych, które okazało się dla mieszkańców dzielnicy Podgórze fatalnym sąsiadem? Dowiemy się wreszcie, czyja niekompetencja doprowadziła do najgorszego chaosu w tamtej okolicy od wielu lat?

Przez ostatnie dni próżno było szukać wieści o aresztowaniu domniemanego włamywacza. Na pewno już teraz większość z państwa myśli to samo co my - *uciekł im, oto dlaczego brak informacji*!

Specjalnie dla państwa, przed nami, oficjalna wypowiedź rzecznika głównej komendy policji w Galii.

Moim zdaniem nie możemy tutaj mówić o niekompetencji żadnych konkretnych służb. Trudno oczekiwać od służb policyjnych, aby te mogły odpowiednio zareagować w sytuacji kontaktu z niebezpiecznym zwierzęciem - to rola dla innych instytucji i innych urzędów. Czy one zawiodły?

Nie mogę tak do końca powiedzieć. Główny problem wydarzeń z tamtych dni leży w tym, że po raz pierwszy w historii przynajmniej od czasów Imperium, mieliśmy do czynienia z nałożeniem się na siebie dwóch sytuacji kryzysowych, w kompetencjach dwóch niezależnych instytucji. Nie możemy oczekiwać od załogi instytutu naukowego, aby ta zamiast dzikiego zwierzęcia okiełznała włamywacza. Nie można też oczekiwać od patrolu policyjnego, żeby ten zabezpieczył teren przed zwierzęciem gatunku, oczywiście, nawet nieskatalogowanego.

W pierwszej kolejności priorytetem funkcjonariuszy policyjnych było zabezpieczyć pracowników przed narażeniem na utratę życia lub zdrowia. Proszę pamiętać - w sytuacji, gdy mamy do czynienia z uzbrojonym zamachowcem i tym "zwierzęciem", wpierw musimy zadbać o postronnych. I to zadanie nasz patrol, śmiem twierdzić, wykonał naprawdę znakomicie. Uważam, że to prawdziwy sukces, że w sytuacji rozbicia lokalnej ochrony, tak późnego sygnału alarmowego, jedynym poszkodowanym jest administrator kompleksu, który zresztą nie został skrzywdzony, a trafił do szpitala z powodu zawału podczas ewakuacji.

W sprawie tego zaginionego zwierzęcia nie mogę udzielić państwu żadnych informacji - to sprawa odrębnej instytucji, to może ewentualnie zbadać prokuratura, jeśli wykryte zostaną nieprawidłowości.

Względem podejrzanego nie mogę udzielić informacji w tym momencie z powodu trwającego śledztwa. Mogę tylko powiedzieć, że odpowiednie komórki mają już swoje tropy.
Ilość PD:
(Bardzo łatwy - 1000 PD) * ranga uczestników (Rycerz Jedi - 2,5) : liczba uczestników (1) = 2500 PD
Rany uczestników:
- Rycerz Jedi Elia Vile - lekkie / lekkie ogłuszenie
Sprawozdania:
- Rycerz Jedi Elia Vile - całość
ODPOWIEDZ