Tatooine - Gangi

Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi
Posty: 683
Rejestracja: 08 kwie 2010, 10:47

Tatooine - Gangi

Post autor: Bart »

Dane dotyczące misji:
Stopień: Padawan
Preferowana klasa: Strażnik/Negocjator
Poziom trudności: Łatwy
Ilość uczestników: 2
Miejsce misji: Zewnętrzne Rubieże, sektor Arkanis, system Tatoo, planeta Tatooine - obrzeża miasteczka Mos Osnoe
{Przekaz z: Yavin IV od: Rycerz Jedi Bart}
Obrazek
Protokół: Zamknięty
Kanał: Akademia Jedi
Kod: 12-8
Sektor: Gordian
Świat: Yavin IV
{Rozpoczęcie transmisji}

Kod: Zaznacz cały

Plotki z HoloNetu, do których dotarła w trakcie swego śledztwa Rycerz Rawlings, mówią o rzekomej ingerencji Jedi w konflikt nieznanych nam gangów na Tatooine. Źródła są zupełnie niepewne i wyglądają na zwykłe plotki, lecz w dobie niezbadanych zamachów na samym Yavinie, wszyscy wolą bezwzględnie sprawdzić każdy trop. Żadna ze świątyń Jedi nie wysłała oczywiście nikogo na Tatooine; konflikt gangów, o którym mowa w sieci, jest zupełnie nam nieznany, wiemy jedynie, że mowa o okolicach małego miasta - Mos Osnoe.
Dziwi także, że znów mamy do czynienia z planetą Tatooine. Wysyłamy tam grupę, aby zbadać wszystko u źródła.
{Koniec transmisji}


Cele Misji:
- Zbadać sprawę rzekomej działalności Jedi w rejonie.
- Zakończyć wszelkie ewentualne zagrożenie dla lokalnej ludności.

Wskazówki:
- Na Tatooine bardzo łatwo dostać udaru - zadbajcie o odpowiedni dobór ubioru.

Dostępny sprzęt:
- Myśliwiec Z-95 + droid astromechaniczny (w razie braku pilota)
- 2 zestawy medpakietów

Uczestnicy Misji:
- Padawan Aetharn Calius
- Uczeń Jedi Xarthes

Pomocnicy:
- Padawan Raziel Shiv'la
- Uczeń Jedi Vinax Raxem
- Rycerz Jedi Layfon Alseif
- Padawan Elia Vile
-
-

Proszę uczestników o podanie swoich terminów, gdy tylko zostaną zakwalifikowani.
Awatar użytkownika
Xarthes
Były członek
Posty: 163
Rejestracja: 08 kwie 2010, 10:47
Lokalizacja: Lublin

Re: Tatooine - Gangi

Post autor: Xarthes »

Zgłaszam się na uczestnika.
Obrazek
Awatar użytkownika
Aetharn
Były członek
Posty: 107
Rejestracja: 14 lip 2010, 15:06
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Tatooine - Gangi

Post autor: Aetharn »

Zgłaszam się do pomocy na uczestnika. (po namowie :p)

Terminy:
Żadnych dodatkowych zajęć w tym tygodniu nie będę miał, ale w piątek mogę być trudno dostępny, a w sobotę szykuje się jakaś impreza rodzinna.
Uściślając - poniedziałek - czwartek od mniej więcej 16 do ~23 (oczywiście, jeśli zajdzie potrzeba przedłużenia, nie będzie żadnych problemów); piątek - od 20, 21 jak najbardziej; sobota - nie jestem pewien, ale raczej odpada; niedziela - od 14 do późnej nocy.
Awatar użytkownika
Xarthes
Były członek
Posty: 163
Rejestracja: 08 kwie 2010, 10:47
Lokalizacja: Lublin

Re: Tatooine - Gangi

Post autor: Xarthes »

Przedział poniedziałek - czwartek Aetharna jak najbardziej mi pasuje. Weekend i piątek wole pozostawić "zajętym" - nie wiem jak to będzie, w końcu końcówka roku w technikum alkoholowym samochodowym.
Proponuję czwartek, 18:00 - i czekam na zgłoszenia pomocników zdolnych do pomocy w tym terminie (usuwam też nieuzasadnione zgłoszenia bez terminów).
~Bart
Obrazek
Awatar użytkownika
Xarthes
Były członek
Posty: 163
Rejestracja: 08 kwie 2010, 10:47
Lokalizacja: Lublin

Re: Tatooine - Gangi

Post autor: Xarthes »

Termin mi pasuje. Do dzieła.
Obrazek
Awatar użytkownika
Siad Avidhal
Były członek
Posty: 1878
Rejestracja: 15 lip 2010, 10:20
Nick gracza: Vinax

Re: Tatooine - Gangi

Post autor: Siad Avidhal »

Pomogę.
Obrazek
Awatar użytkownika
Elia
Mistrz Jedi
Posty: 2638
Rejestracja: 03 lip 2011, 14:29

Re: Tatooine - Gangi

Post autor: Elia »

Pomogę.
Obrazek
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi
Posty: 683
Rejestracja: 08 kwie 2010, 10:47

Re: Tatooine - Gangi

Post autor: Bart »

Misja zakończona sukcesem, wszystkie jej cele zostały spełnione.
Rycerz Jedi Bart pisze:Jak na razie dotarłem jedynie do raportów sił wojskowych Nowej Republiki, które powiadomiliście Wy sami.
Siedziba gangu, z którym się zapewne mierzyliście, wygląda na dawny posterunek Imperium - większość sprzętu zabezpieczono. Eksperci Nowej Republiki dokonali transportu bombowca TIE, na którym wypalono mieczem liczbę, którą niechybnie już widzieliście. Pojazd zostanie dokładnie zbadany.
Aresztowany przez Was przywódca gangu jest nadal w ciężkim stanie, nie jest wiadomym, czy przeżyje - według badań jego rany zagrażają życiu, a narkotyki niezwykle uszkodziły organizm.

Sprawa martwego Jedi jest dla mnie... zaskakująca. Nie chcę jednak póki co na ten temat się wypowiadać - samo ciało zostało na Wasze życzenie zabrane.

Czekam na Wasz *dokładny* raport, Padawani.
Ilość PD:
(Łatwy - 2000 PD) * ranga uczestników (Padawan - 1.5; Uczeń Jedi - 2) : liczba uczestników (2) = Padawan - 1500 PD; Uczeń Jedi - 2000 PD
Rany uczestników:
- Uczeń Jedi Xarthes - lekkie

- Padawan Aetharn Calius - średnie
Sprawozdania:
- Uczeń Jedi Xarthes - całość
ODPOWIEDZ