Jubileusz 10letni Zosha

Miejsce wolnych rozmów na dowolne tematy niedotyczące spraw organizacji.
Awatar użytkownika
Orn Radama
Padawan
Posty: 161
Rejestracja: 05 kwie 2021, 23:36

Jubileusz 10letni Zosha

Post autor: Orn Radama »

No dobra, według maila, kurier już do Ciebie dojechał i dostarczył prezenty, więc dobrze wiesz co Ci majstrowaliśmy! 😎 Mimo że oficjalna rocznica to 10.10.13 😍 Czekaliśmy aż wrócisz do domu i odbierzesz przesyłkę!
Ja pitolę, aż kurde nie wiadomo co mówić, 10 lat życia spędzone z nami w tym hobby, trzecia erpowa dekado-rocznica po Barcie i Elii. Po prostu szok i aż trudno ogarnąć tą skalę. Dla takiego jak ja czy Cryxen, to dosłownie pół życia. Skala nieobejmowalna i epicka.

Ciężko o lepszą okazję do wspominek, w realu by sie wyszło z tej okazji na piwko i kebaba, ale że mamy sporą odległość krajową tooo 😎

Projekt autorstwa mojego i Fella, po długich rozkminach co by tu zrobić, co będzie nowe, ciekawe, no i przede wszystkim godne tak epicko długaśnego jubileuszu wspólnego kumpelstwa i zabawy!

Figurki Zosha i Fenderusa po długich przeróbkach i wielu pracach pod dyrygenturę super firmy u której to zamówiliśmy, w których bez Barta byśmy się wykoleili, mam może 10 % jego skillów taka prawda 🤣

Figurka Thona za to to znalezisko ludzisków z Discordów carthage'owo podobnych i jak ją zobaczyliśmy to od razu wiedzieliśmy by to kupić NATYCHMIAST.

Co tu dużo gadać, gratuluję pasji i oddania!

PS: jeszcze nie publikuję listy uczestniczących w projekcie, bo jeszcze zbieramy ją do kupy, ale zdradzę że mam już zliczone 7 osób 😎
Awatar użytkownika
Fell Mohrgan
Rycerz Jedi
Posty: 274
Rejestracja: 24 kwie 2018, 21:33

Re: Jubileusz 10letni Zosha

Post autor: Fell Mohrgan »

no to ja tradycyjnie dam trochę statów jako autysta od excela i rankowania wszystkiego xD

Zoshusia łatwo nie doceniać, bo w przeciwieństwie do innych, nie ma swoich zrywów i spadków, od 5 lat od kiedy się tu bawię, to stabilna wizyta jedna na tydzień lub dwa tygodnie, Zosh nigdy nie ma momentu bycia MVP, ale jest osobą, która jest tu najdłużej po Elii i Barcie (Ashtarek miał różne dosyć długie przerwy w pierwszych latach) i nigdy nie było miesiąca, by był nieobecny w zabawie xD

w rezultacie mamy u Zosha:
- 7 miejsce w aktywności serwerowej ever: 2574,3h
- 111 eventów/misji/wprowo w roli uczestnika
- 95 w roli pomocnika
- 29 sprawek

i może najważniejsze - absolutnego rekordzistę we wszelkich reformach, zmianach, projektach, walce o ulepszenie i promowanie szlaczków. 112 tematów obradowych xD 36,6% wszystkiego, drugi po nim jest Ashtar. dzieli ich skromna suma 82 projektów XD

wielkie dzięki za te 10 lat z nami mate <3 mam nadzieję że prezenty dały uśmiech i poczucie "ziomeczki mnie lubią" <3
Awatar użytkownika
Zosh Slorkan
Rycerz Jedi
Posty: 571
Rejestracja: 16 wrz 2013, 21:33

Re: Jubileusz 10letni Zosha

Post autor: Zosh Slorkan »

ŁO DŻYZAS XD Dopiero teraz mogłem spokojnie usiąść do kompa po powrocie na chwilę i dopiero teraz piszę... damn... przeszliście samych siebie XD

Nie będę kłamał, spodziewałem się że ktoś będzie pamiętać o moim szlaczkowym dziesięcioleciu i że czegoś pewnie moge się spodziewać, ale totalnie mnie żeście zrzucili z fotela XD

To może dla tych co nie widzieli, chłopaki mi ogarnęli:
- prześliczną figurkę Fenderusa z jego klasyczną animką /amrelax w tradycyjnej kurtałce i z torbą, figurka ma ze 30 cm na wysokość i jest naprawdę mega, jest znacznie dokładniejsza niż oryginalny bazowy model, część kształtów z tekstury wygląda jak przeniesiona na model, figurka jest po prostu prześliczna, faktycznie z lokalnej holenderskiej firmy, inaczej pewnie by nie dojechała na czas lol
- figurka Zosha z tej samej paczuszki, z jego klasycznym hips2 i to jeszcze z mieczorkiem do zestawu, głowa jest absolutnie cudowna, widać wszystkie quarreńskie zmarszczki tak jak na moim avku, jest absolutnie przecudowna
- figurka Thona (tego oryginalnego XD) firmy amerykańskiej która robi figurki niszowych SW postaci, taka że aż jestem w szoku że tak dobrze udało się komuś takie coś odtworzyć, jest też niesamowicie śliczna

Jej, dziekówa przeogromna za to! Proszę wstawić kto uczestniczył i się zrzucał bo chcę koniecznie każdemu z osobna podziękować x)
Obrazek
Awatar użytkownika
Liren Monper
Padawan
Posty: 57
Rejestracja: 17 gru 2022, 19:50

Re: Jubileusz 10letni Zosha

Post autor: Liren Monper »

Damn, gratulacje, przez 10 lat trzymać taki poziom i być niezmiennym filarem organizacyjnym to jest szok. Gratuluję pasji!
Awatar użytkownika
Ashtar Tey
Rycerz Jedi
Posty: 2169
Rejestracja: 08 kwie 2010, 10:47
Nick gracza: Gluppor
Kontakt:

Re: Jubileusz 10letni Zosha

Post autor: Ashtar Tey »

Ciężko przecenić Twój wkład zarówno w RP, organizację, grupę i wszystko inne przez te 10 lat. Twoje dołączenie do nas jest dla mnie jednym z najważniejszych kamieni milowych przez cały ten czas. Nie jestem pewny, czy Szlaki w ogóle by jeszcze istniały gdyby nie Ty, ale jestem na 100% pewny, że byłyby dużo gorszym miejscem. Dzięki za cały Twój wkład, zaangażowanie i kupę świetnej, wspólnej zabawy :D
Awatar użytkownika
Nesanam Kiih
Uczeń Jedi
Posty: 656
Rejestracja: 11 cze 2019, 16:39
Nick gracza: Khad
Lokalizacja: Polska :<

Re: Jubileusz 10letni Zosha

Post autor: Nesanam Kiih »

Nie zliczę ile razy Zosh mi pomagał, ile razy błyskawicznie znajdował rozwiązanie moich problemów związanych z RP, absolutnie niezastąpiony członek organizacji :D Ogromny wkład tylko to potwierdza, ciągła niespadająca aktywność, ciągłe zainteresowanie szlakami i szukanie rozwiązań, by grało nam się jeszcze przyjemniej, by organizacja działała płynniej i sprawniej. Zawsze lubiłem Twoje postacie i super się z Tobą grało, na samym początku jeszcze za czasów Prakith to właśnie Zosh był moją ulubioną postacią i nadal pozostaje w topce :) Wesołego jubileuszu i kolejnych co najmniej 10 lat!
Obrazek
Awatar użytkownika
Thang Glauru
Uczeń Jedi
Posty: 1293
Rejestracja: 18 wrz 2015, 13:09

Re: Jubileusz 10letni Zosha

Post autor: Thang Glauru »

Gratuluję kolosalnego wkładu w RP, nie do przecenienia :D Jesteś fantastyczną osobą i kapitalnym graczem. Angażujesz się na tyle i prezentujesz taką jakość, że ciężko nie mieć świetnego wrażenia po kontaktach z Tobą. Wszystkiego najlepszego!!!
Obrazek
Awatar użytkownika
Cryxen
Padawan
Posty: 76
Rejestracja: 31 sty 2022, 21:23

Re: Jubileusz 10letni Zosha

Post autor: Cryxen »

Przez cały swój pobyt tutaj zawsze strasznie się cieszylem z Twoich wizyt na serwerze, bo zawsze było od Ciebie czuć taką szczerą ochotę i werwę, by się z nami pobawić. :D Nawet jak to były wizyty na pół godziny w trakcie dłuższej przerwy w pracy, a może nawet szczególnie wtedy, gdy zawsze jak miałeś nieprzewidziany czas na kompie, to chciałeś trochę z nami w tym fajowym świecie pobyć. Tą kupę werwy, zainteresowania i szczerych chęci i troski o to miejsce widać zawsze i wszędzie, myślę, że należy sobie spojrzeć na to, jakim rewolucjonistą wydaje się taki Farhir z katalogiem kilkunastu tematów zmian i renowacji, a Ty masz na koncie prawie 10 razy tyle. :D Myślę, że na tym etapie trudno w ogóle opisać, jak bardzo stworzyłeś to miejsce od strony organizacji i całego kierunku działania. Wielki szacun za wszystko co robiłeś przez te lata dla rozwoju Szlaczków :D
ODPOWIEDZ