Stare śmieci - Adept Liren Monper

Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi
Posty: 683
Rejestracja: 08 kwie 2010, 10:47

Stare śmieci - Adept Liren Monper

Post autor: Bart »

Dane dotyczące misji:
Stopień: Adept
Preferowana klasa: Obrońca/Strażnik/Negocjator
Poziom trudności: Bardzo łatwy
Ilość uczestników: 1
Miejsce misji: Głębokie Jądro, sektor Koros, system Cesarzowej Tety, planeta Gillad - dom Monperów
{Przekaz z: Pałac Cesarski od: Levyzman Rall}
Obrazek
Protokół: Szyfrowany
Kanał: Prywatny
Kod: 1257.84
Sektor: Koros
Świat: Koros Major
{Rozpoczęcie transmisji}

Obrazek

Kod: Zaznacz cały

Szanowny Panie Monper, Adepcie w sztukach Zakonu Jedi... dzień dobry, niech Gwiazda Koros oświetla nam drogę, zwłaszcza teraz. Oczywiście musi pan poznawać mój głos, lecz ku klarowności w tych czasach, z tej strony służący na chwałę Jego Cesarskiej Mości Bellstera Keto, dziedzica Tronu Koros, doradca cesarski, państwa, Cesarza i Koros skromny sługa, Levyzman Rall.

Skontaktowano się ze mną w sprawie przerażającej wiadomości, którą podjął Błogosławiony Rycerz Zakonu, Ashtar Tey w swym raporcie. Mówię oczywiście o tym Chistorim posłanym nikczemnie na pańskie włości. Obecność w pańskim domu rodzinnym w celu sterroryzowania pańskiej osoby, znajdowanie się pańskiego domu na celowniku wroga, to w tych trudnych czasach coś wymagającego natychmiastowego podniesienia alarmu. Jeśli nawet wróg nie poczynił krzywdy wobec pańskiego domostwa, może zrobić to w każdej chwili.

Przy pomocy Błogosławionego Padawana Zakonu, Orna Radamy, powzięliśmy kontakt ze znajomym, anonimowym, nie znającym żadnych nazwisk ani adresów pilotem zaprzyjaźnionym ze współpracownikami Padawana Orna Radamy i Padawana Cryxena - jest to persona, która często odpowiadała za anonimowe, tajne przerzuty bez danych. Pilot ten przybędzie na Gillad, aby zabrać pańską rodzinę i pański dobytek poza zasięg macek kogokolwiek - nawet bez pańskiej, czyjejkolwiek wiedzy, na odległe tereny tysiące lat świetlnych od ziem znanych Cesarstwu, Gildii czy innym.

Zarazem Pan, szanowny Adepcie Zakonu Monperze, będzie zmuszony dowiedzieć się o aktywności wroga wszystkiego w ciągu tego jednego tylko dnia na przeprowadzenie operacji relokacji. Jest wątpliwym, aby na pańskiej ziemi przeciwnik nie zrobił niczego i zostawił ją w spokoju - a cokolwiek zrobił, może przynieść to jakąkolwiek wiedzę, z pewnością.

Z całego serca życzę powodzenia. Niech Gwiazda Koros panu sprzyja.
{Koniec transmisji}


Cele Misji:
- Powrócić na ziemię rodzinną i spotkać się z matką.
- Dowiedzieć się wszystkiego o działalności wroga.
- Asekurować relokację.

Wskazówki:
- Brak.

Dostępny sprzęt:
- Dowolny sprzęt z wioski Jedi
- Szyfrowany komunikator do łączności z pilotem z Hakassi.

Uczestnicy Misji:
- Adept Liren Monper

Pomocnicy:
- Rycerz Jedi Zosh Slorkan
- Padawan Cryxen

Proszę uczestnika o podanie swoich terminów, tak jak wszystkie osoby zainteresowane pomocą. Potrzebuję dokładnie 2 pomocników - bardzo mocno przydałby się wśród nich Cryxen.

Art by Rhenek.
Awatar użytkownika
Liren Monper
Padawan
Posty: 57
Rejestracja: 17 gru 2022, 19:50

Re: Stare śmieci - Adept Liren Monper

Post autor: Liren Monper »

Obecnie jest u mnie z terminami lipa. Spędziłem prawie miesiąc w łóżku znokautowany trójką choróbsk naraz i teraz jednocześnie z odzyskiwaniem sił na bycie przytomnym bez drzemek nadrabiam zaległości z poprzedniego miesiąca życia w trakcie prowadzenia życia teraźniejszego, więc no, jest grubo. Czas na wszystko pod ostrym wydziałem i szczegółowe plany dnia, by jakoś dożyć i ogarnąć studia i resztę żywota. Wiem, że nikomu ten wstęp potrzebny nie jest, ale głupio mi być zawalidrogą na swojej własnej misji i jakoś tak chciałem wytłumaczyć lel.

Na ten moment niestety chyba tylko sobota 11.11 wygląda okej aż do przyszłego piątku, ale w przyszłą środę będę wiedział trochę więcej zależnie od tego jak mi pójdzie nadrabianie studiów. Mówię o kategoriach rezerwowania całego wieczoru, bo imo granie na 3h z minutnikiem jest meh
Awatar użytkownika
Zosh Slorkan
Rycerz Jedi
Posty: 571
Rejestracja: 16 wrz 2013, 21:33

Re: Stare śmieci - Adept Liren Monper

Post autor: Zosh Slorkan »

Akurat tą sobotę mam wieczór wolny i planowałem i tak wbić na serwer więc w razie jakby postawić na tą wąską opcję to jest do zrobienia, tylko nie wiem do końca w jakich dokładnie godzinach wrócę bo mam długą drogę powrotną, coś mniej więcej 19:00+, ale to mega mniej więcej x]
Obrazek
Awatar użytkownika
Cryxen
Padawan
Posty: 76
Rejestracja: 31 sty 2022, 21:23

Re: Stare śmieci - Adept Liren Monper

Post autor: Cryxen »

Hm, no szczęśliwie w sobotę mam otwarty czas na różne zabawy i komputer w przedziałach 18:45-20:15 i potem znowu 21:00+ dopóki nie polegnę, czyli coś koło pierwszej. :D Tak więc sprawa wchodzi w grę.
Awatar użytkownika
Thang Glauru
Uczeń Jedi
Posty: 1293
Rejestracja: 18 wrz 2015, 13:09

Re: Stare śmieci - Adept Liren Monper

Post autor: Thang Glauru »

Jestem generalnie wolny w następne dni. Jak dotychczas od 20:00 raczej swobodnie, tylko potrzebuję wyprzedzenia. Jeżeli Zosh nie mógłby uczestniczyć, albo znajdzie się dodatkowe miejsce, to chętnie pomogę.
Obrazek
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi
Posty: 683
Rejestracja: 08 kwie 2010, 10:47

Re: Stare śmieci - Adept Liren Monper

Post autor: Bart »

No to w takim razie w tą sobotę o 21. Miejsc niestety tu więcej nie znajdę, byłoby na siłę na 10% gry.
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi
Posty: 683
Rejestracja: 08 kwie 2010, 10:47

Re: Stare śmieci - Adept Liren Monper

Post autor: Bart »

Misja zakończona sukcesem, wszystkie jej cele zostały spełnione.

Ilość PD:
(Bardzo łatwy - 1000 PD) * minimalna ranga (Adept - 1) : liczba uczestników (1) = 1000 PD
Rany uczestników:
- Padawan Liren Monper - ciężkie
Sprawozdania:
- Padawan Liren Monper - całość
ODPOWIEDZ