Uzdrowienie - Uczeń Jedi Fell Mohrgan

Awatar użytkownika
Elia
Mistrz Jedi
Posty: 2638
Rejestracja: 03 lip 2011, 14:29

Uzdrowienie - Uczeń Jedi Fell Mohrgan

Post autor: Elia »

Dane dotyczące misji:
Stopień: Uczeń Jedi
Preferowana klasa: Obrońca/Strażnik/Negocjator
Poziom trudności: Łatwy
Ilość uczestników: 1
Miejsce misji: Światy Środka, sektor Bormea, system Brentaal, Brentaal IV - koło podbiegunowe, posiadłość Ilusa Xicana
{Przekaz z: Interkom pokojowy od: Ilus Xican}
Obrazek
Protokół: Interkom posiadłości
Kanał: Brak
Kod: Brak
Sektor: Bormea
Świat: Brentaal IV
{Rozpoczęcie transmisji}

Obrazek

Kod: Zaznacz cały

Padawanie Jedi Mohrganie, nie wiedząc, w których momentach powracasz do przytomności ze swego transu leczniczego. Ym. Postanowiłem pozostawić wiadomość w twym pokoju.

W chwili, gdy sporządzam tą wiadomość, mija dwa i pół miesiąca brentaalskiego od kiedy umbarańscy przybysze zostawili cię na mojej łasce. Ym. Według wszystkich wyników, zostałeś poddany dawce neurowirusa, bardzo wysokiej. Porównaliśmy to do notatek na jego temat w twoim cyfronotesie, który odblokowałeś na me życzenie kilka tygodni temu, zaznaczam, ehm, gdyby pańska pamięć zmarniała zbytnio, by to pamiętać. Najwyraźniej to dawka dwukrotnie większa, niż ta, która dopadła niejakiego Orna Radamę, mniemam, że nazwisko to coś panu będzie sugerować, Padawanie Jedi.

Twe przeżycie należy uznać za wynik trzech czynników: błyskawicznej pomocy medycznej, posiadaniu przez ciebie receptur na leki wstrzymujące rozwój opracowane przez planetę... ekhm... Hakassi, tak, Hakassi i przede wszystkim twój przyznam imponującej skali i głębi trans leczniczy. Oczywiście winniśmy tu mówić o raczej zamrożeniu choroby, aniżeli zwalczaniu jej. Leki, które dostarczył mój nowy sługa, mości Galaapir, tego zwalczania jednak dokonały. Według moich odczytów, wirus jest w przeważającej większości zabity i zniszczony, a uszkodzenia twego organizmu nie powinny być w żadnym stopniu trwałe. Prognozujemy z moimi szanownymi droidami brak trwałych powikłań. Twa rekonwalescencja w twym głębokim transie powinna być już w rzeczywistości u schyłku. Zrobiłeś, co mogłeś.

Gdy się przebudzisz i zakończysz swój trans, będę czekał, Padawanie Jedi. Nadchodzi czas, byś pożegnał się i zaczął walczyć o swe życie w społeczeństwie. Jestem skłonny w swej łasce zaoferować pewną, oczywiście rozsądną, pomoc w opuszczeniu przez ciebie mych włości.
{Koniec transmisji}


Cele Misji:
- Zakończyć walkę z wirusem na miarę możliwości.
- Opuścić bezpiecznie posiadłość Ilusa Xicana.
- Powrócić potajemnie do cywilizacji i zdobyć wiedzę o oskarżeniach na swój temat i statusie pościgu.
- Odzyskać kontakt z pozostałymi Jedi.

Wskazówki:
- Brak.

Dostępny sprzęt:
- Według łaski Ilusa Xicana.

Uczestnicy Misji:
- Uczeń Jedi Fell Mohrgan

Pomocnicy:
- Padawan Thang Glauru
- Rhenawedd Alna
- Padawan Noam Panvo
- Mistrz Jedi Bart
- Rycerz Jedi Ashtar Tey

Proszę uczestników o podanie swoich terminów, tak jak wszystkie osoby zainteresowane pomocą. Potrzebuję minimalnie 4 pomocników.
Art - Alor, 2019.

Briefing autorstwa Barta i zamieszczony pierwotnie z jego konta dla ukrycia Triala.
Obrazek
Awatar użytkownika
Thang Glauru
Uczeń Jedi
Posty: 1293
Rejestracja: 18 wrz 2015, 13:09

Re: Uzdrowienie - Uczeń Jedi Fell Mohrgan

Post autor: Thang Glauru »

Pomogę. Potrzebuję po prostu kilka dni wyprzedzenia, aby się określić z terminem. W poniedziałki jestem dostępny od 20, a tak to o 19.
Obrazek
Awatar użytkownika
Fell Mohrgan
Rycerz Jedi
Posty: 274
Rejestracja: 24 kwie 2018, 21:33

Re: Uzdrowienie - Uczeń Jedi Fell Mohrgan

Post autor: Fell Mohrgan »

NARESZCIE :D Felluś albo do przodu, albo do piachu, w obu wypadkach postęp xD

tbh, generalnie, kwestia wygląda tak że z wyprzedzeniem 3-4 dni pasuje mi kompletnie i zupełnie cokolwiek, nieważne co, ale bez takiego wyprzedzenia to duża loteria, bo cały czas coś do roboty w dużej przebudowie mieszkania, albo jakieś wyjście z żonką
Awatar użytkownika
Nesanam Kiih
Uczeń Jedi
Posty: 656
Rejestracja: 11 cze 2019, 16:39
Nick gracza: Khad
Lokalizacja: Polska :<

Re: Uzdrowienie - Uczeń Jedi Fell Mohrgan

Post autor: Nesanam Kiih »

Nie mam żadnych zaklepanych terminów na najbliższe tygodnie, także postaram się dopasować. Każdy wieczór z wyprzedzeniem, czasem jest to dostępność od 19:30, a czasem 20:30, zależy od tygodnia :) W każdym razie - chętnie dołączę do zabawy.
Obrazek
Awatar użytkownika
Thang Glauru
Uczeń Jedi
Posty: 1293
Rejestracja: 18 wrz 2015, 13:09

Re: Uzdrowienie - Uczeń Jedi Fell Mohrgan

Post autor: Thang Glauru »

Dodam tutaj od siebie tylko, że w najbliższą sobotę nie będę dostępny (zapomniałem zaznaczyć).
Obrazek
Awatar użytkownika
Elia
Mistrz Jedi
Posty: 2638
Rejestracja: 03 lip 2011, 14:29

Re: Uzdrowienie - Uczeń Jedi Fell Mohrgan

Post autor: Elia »

Pomogę! W tygodniu powinnam być dostępna około 21:00-21:30, w weekendy dowolnie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Ashtar Tey
Rycerz Jedi
Posty: 2168
Rejestracja: 08 kwie 2010, 10:47
Nick gracza: Gluppor
Kontakt:

Re: Uzdrowienie - Uczeń Jedi Fell Mohrgan

Post autor: Ashtar Tey »

Chciałbym pomóc, ale ciężko określić mi się na ten moment z terminami, poza tym, że niedziela na 100% odpada. Proszę potraktować mnie jako listę rezerwową.
ODPOWIEDZ