Robactwo - Adept Orn Radama

Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi
Posty: 682
Rejestracja: 08 kwie 2010, 10:47

Robactwo - Adept Orn Radama

Post autor: Bart »

Dane dotyczące misji:
Stopień: Adept
Preferowana klasa: Obrońca/Strażnik/Negocjator
Poziom trudności: Bardzo łatwy
Ilość uczestników: 1
Miejsce misji: Zewnętrzne Rubieże, Sektor Korporacyjny, system Bonadan, planeta Bonadan
{Przekaz z: Areszt Centralny od: Pułkownik Zarin Azabe}
Obrazek
Kanał: Szyfrowana linia rządowa
Kod: 1458-AC
Sektor: -
Świat: Hakassi
{Rozpoczęcie transmisji}

Obrazek

Kod: Zaznacz cały

Gran kooperuje z nami bez żadnych zarzutów i jest wyjątkowo wdzięcznym więźniem. To jedyna osoba wynajęta bezpośrednio przez Sektor Korporacyjny, mająca za zadanie zlikwidować tylko "skazańca" Zosha Slorkana, wynajęta w sposób całkiem uczciwy. Oczywiście mimo to, na nasze wskazania, skrupulatnie opowiada stacjom holowizji o tym, że był desperatem, więźniem zmuszonym do podjęcia się zlecenia w zamian za swoją wolność, z rodziną jako zabezpieczeniem. Jego użyteczność dobiega dla nas końca, lecz Gran nie jest mordercą, a wyłącznie patologicznym robakiem bez dramatycznych zbrodni na koncie. Zapewnimy mu uczciwe warunki więzienia.

Drugi napastnik z B-Winga pochwycony przez pana Mohrgana i panią Alnę nie miał o żadnych detalach zlecenia pojęcia poza adresem bazy Jedi, tożsamością mieszkańców i rozkazem zabicia Zosha Slorkana i każdego na swojej drodze. Co prawda został wynajęty na terenie Sektora Korporacyjnego, ale przez anonimowego Rodianina, co już państwo wiecie. Żadnej nowej wiedzy. Przed chwilą został skazany na śmierć za próbę masowego morderstwa na naszych czcigodnych sojusznikach, za kwadrans powinien zostać rozstrzelany publicznie. Oczywiście zostało uzgodnionym, aby w mediach i tak podkreślać jego oczywiste wynajęcie przez Sektor Korporacyjny, ale to nieco za mało twardy materiał na otwarte konflikty z Sektorem, aby Hakassi nie było osamotnione na arenie międzyplanetarnej.

Dotarł do nas także raport o tragicznym zamachu na pana Valadora. Znają państwo temat, kolejny angaż ludzkiego śmietnika przez "Rodianina". Wiemy już więc definitywnie, że ten Rodianin to postać centralna.

Konsultowaliśmy się z panem Mohrganem na temat państwa chęci rozeznania się w sytuacji na terenie, z którego wywodzą się te tajemnicze ataki. Jest faktem, że nie mamy żadnej wiedzy o tamtych terenach, nasz Wywiad naturalnie nie sięga kilkaset sektorów dalej przez kilka biliardów kilometrów stąd. Wiedza o detalach tego, jak przedstawia się sytuacja społeczna na terenach Sektoru Korporacyjnego, jaka panuje wiedza o toczących się tam wydarzeniach i przede wszystkim kim jest ten Rodianin będzie dla nas newralgiczna, aby opracować skuteczną dalszą obronę przed zarzutami Sektora Korporacyjnego wobec Jedi i chroniącego Jedi Hakassi... I przed niewątpliwymi dalszymi zamachami terrorystycznymi. Pragnę powiedzieć otwarcie - nie mamy najmniejszego pojęcia o wrogu z perspektywy dzisiejszej. Znamy historię Sektora Korporacyjnego sprzed końca wojny. Nie wiemy z kim walczymy i to wiedza, którą ma dla nas i państwa nabyć wysłannik. Oszczędzę jakichś komentarzy na temat osoby skądinąd wybitnie zaangażowanego pana Radamy i państwa wyboru, wiedzą państwo wszystko. Bez żadnego przedłużania, życzę powodzenia.
{Koniec transmisji}


Cele Misji:
- Przedostać się bezpiecznie na teren Bonadan.
- Poznać dzisiejszy stan cywilizacji bonadańskiej.
- Poznać wiedzę mieszkańców Bonadan o atakach na Jedi i nastawienie wobec nich.
- Odnaleźć trop Rodianina wynajmującego płatnych zabójców.

Wskazówki:
- Pański pilot to najemnik z planety Ottabesk, wynajęty przez członka rodziny jednego z moich zaufanych pracowników. Nie ma najmniejszego pojęcia kogo wiezie na Bonadan i w jakim celu. Ma za zadanie być na pańskie każde zawołanie. Jego reputacja jest bardzo wysoka, ale pragnę byśmy się rozumieli. To najemnik-pilot wykwalifikowany do działania w sytuacjach bojowych, ale żaden rzezimieszek. Jego kariera zawodowa to eskorta statków handlowych, pomoc w ucieczkach z terenów bezprawia.
- Może ma pan bogatą wiedzę o tego rodzaju patologicznych terenach, ale proszę pamiętać, jak wiele lat minęło od końca wojny. Podkreślę raz jeszcze, że nie wiemy dokąd pan leci. Może pan spodziewać się funkcjonalnej cywilizacji, ale to wszystko.

Dostępny sprzęt:
- M-Wing z pilotem pod komunikatorem.
- 2000 kredytów w gotówce.
- Karabin dezintegracyjny do ukrycia zwłok.

Uczestnicy Misji:
- Adept Orn Radama

Pomocnicy:
- Padawan Magnus Valador
- Padawan Rhenawedd Alna
- Uczeń Jedi Thang Glauru
- Adept Nuru'acari'uminatta
- Rycerz Jedi Ashtar Tey
- Adept Vexis
- Mistrz Jedi Elia Vile

Proszę uczestnika o podanie swoich terminów, tak jak osoby zainteresowane pomocą. Misja to oczywiście Test dla Orna, którego sukces oznacza awans na Padawana. Przyda mi się Was jak najwięcej, trójka osób to zupełne minimum!
Awatar użytkownika
Magnus Valador
Były członek
Posty: 556
Rejestracja: 11 kwie 2017, 20:26
Nick gracza: Zayne

Re: Robactwo - Adept Orn Radama

Post autor: Magnus Valador »

Pomogę, dostosuję się terminem, z wyprzedzeniem zaklepię sobie dany wieczór od 19+. Tyyyyylko chyyyyba w przyszłym tygodniu odpada mi czwartek, raczej na 80%.
Obrazek
Awatar użytkownika
Nesanam Kiih
Uczeń Jedi
Posty: 652
Rejestracja: 11 cze 2019, 16:39
Nick gracza: Khad
Lokalizacja: Polska :<

Re: Robactwo - Adept Orn Radama

Post autor: Nesanam Kiih »

Zaczyna się październik, więc dochodzi mi studium, a praca na pełny etat to kwestia kilku dni. Nie jestem w stanie do końca powiedzieć o swoich terminach na przyszły - czy kolejne - tygodnie, ale na pewno w poniedziałki i środy będę mógł dołączać dopiero po 22. Obecny weekend 31-1 mi jak najbardziej pasuje, sobota 8 października odpada. Poza tymi dniami myślę, że będę dostępny wieczorami. W każdym razie postaram się wpaść i wspomóc :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Orn Radama
Padawan
Posty: 160
Rejestracja: 05 kwie 2021, 23:36

Re: Robactwo - Adept Orn Radama

Post autor: Orn Radama »

Nooo, mój wielki dzień 😂 😍

Głupio być zawalidrogą przy własnym Teście 😂 Tak więc o ile teraz z tym weekendem to lipa, żebym z dnia na dzień ogarnął temat, to w przyszłym tygodniu po prostu dopasuję się do wszystkiego po 19:30, jeśli tylko dostanę dzień wyprzedzenia. Może być ciężko, ale nie ma mowy, żebym był zawalidrogą przy własnej misyjce 😎
Awatar użytkownika
Thang Glauru
Uczeń Jedi
Posty: 1293
Rejestracja: 18 wrz 2015, 13:09

Re: Robactwo - Adept Orn Radama

Post autor: Thang Glauru »

Pomogę. Odpada dla mnie jedynie poniedziałek i piątek. Godzinowo od 19 dostepny.
Obrazek
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi
Posty: 682
Rejestracja: 08 kwie 2010, 10:47

Re: Robactwo - Adept Orn Radama

Post autor: Bart »

Czwartek odpada dla Magnusa, piątek dla Thanga, sobota dla Rhenka. W środy nonstop ludzie mi odpadali przez ostatni czas, więc mając do wyboru środę lub niedzielę: niedziela, 09.10, 20:00, pomocnicy na 19:30. Bardzo przydałoby mi się Was więcej; można wpaść na dowolny czas, każdy przyda się nawet jeśli miałby wpaść tylko na godzinę!
Awatar użytkownika
Acari
Adept
Posty: 375
Rejestracja: 28 lut 2015, 20:54
Nick gracza: Key
Lokalizacja: k. Kołobrzegu

Re: Robactwo - Adept Orn Radama

Post autor: Acari »

Wciąż mam stres, że moja pomoc będzie bardziej upierdliwa niż pożyteczna przez brak doświadczenia, ale mogę wpaść na 1-2 godzinki.
Obrazek
Awatar użytkownika
Ashtar Tey
Rycerz Jedi
Posty: 2168
Rejestracja: 08 kwie 2010, 10:47
Nick gracza: Gluppor
Kontakt:

Re: Robactwo - Adept Orn Radama

Post autor: Ashtar Tey »

Będę.
Vexis
Były członek
Posty: 37
Rejestracja: 20 paź 2020, 15:56

Re: Robactwo - Adept Orn Radama

Post autor: Vexis »

Również mogę wpaść na pomoc.
Awatar użytkownika
Elia
Mistrz Jedi
Posty: 2637
Rejestracja: 03 lip 2011, 14:29

Re: Robactwo - Adept Orn Radama

Post autor: Elia »

Pomogę, ale na pewno się spóźnię - będę około 20:30.
Obrazek
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi
Posty: 682
Rejestracja: 08 kwie 2010, 10:47

Re: Robactwo - Adept Orn Radama

Post autor: Bart »

Misja zakończona sukcesem, wszystkie jej cele zostały spełnione. Za zrealizowanie celu dodatkowego uznaje się nabycie wyjątkowo wielkiej ilości informacji i materiału dowodowego.
Cyfronotes zakładnika Orna nie przechowuje wielu plików, a to co przechowuje jest szyfrowane. Przeglądanie wiadomości tekstowych w większości nie przynosi niczego wartościowego, połowa wiadomości jest całkowicie niezrozumiała bez kontekstu, wiele to przypadkowe adresy z Bonadan, losowe liczby, odniesienia do konkretnych holomaili i rozmów. Może z bogatą wiedzą o kontekście i sprawach właściciela cyfronotesu, odszyfrowanie znaczenia byłoby możliwe. Na razie nic nie wskazuje, by te losowe strzępy miały jakąkolwiek wartość przez najbliższe dwa lata bez nowej wiedzy. Przeglądanie plików i przepisywanie zawartości pozwala jednak Adeptowi dotrzeć do wiadomości o ewidentnym znaczeniu.
zostawilem ci na skrzynce te transmisje z dremulae niestety bothanie od isk z tego kalist mimo ciskania po jedi i tak dalej na nas sraja niestety jest tak jak sie spodziewales ale najwazniejsze ze media same lacza te dwie sprawy
popatrz na sondaze z dremulae jestesmy naprawde blisko jak nawet tam masz 38% za kontrola rzadowa nad jedi to pomysl co bedzie na tych bardziej neutralnych
Cześć. Spotkajmy się pilnie dzisiaj, gdzieś około 25:15 wychodzę, najpóźniej 26:00. Wiem że strasznie późno, ale musimy to obgadać jak najszybciej. Mamy pomysł, w jaki sposób wywabić Slorkana, by nie zdechł za wcześnie.
Cześć. Odnośnie tego co ostatnio. Prezes się zgadza, globalne działanie nie przejdzie. Także wdrażamy plan regionalny na Głebokie Jądro na 100%.
Mam raport, pogadamy jutro, ale w skrócie Prakith niewypał, zapomnijcie o papierach i pomocy, mamy tylko media
Pilne, myliłem się co do kwestii skażenia. Jeśli ten model wybuchnie pod spodem ich pola siłowego, to skażenie, które przedostanie się na zewnątrz po wysadzeniu generatora od środka będzie za małe. Będziemy musieli zmienić model. Skażenie wody będzie za małe, by wybuchła nam wystarczająca afera. Będzie trzeba zmienić model atomówki, inaczej Hakassi zamiecie to pod dywan.
Cześć. Na wszelki wypadek przypominam, jeśli facet nie zdążył wyjść, podkreśl mu jeszcze CO NAJMNIEJ DWA RAZY, że Slorkan nie może tam umrzeć!! On musi o tym wiedzieć jeśli ma być szefem!!!
ok mam dobra wiadomosc, zdobylismy ten model o ktorym wczoraj byla gadka u Prezesa, jesli skazenie pojdzie w jezioro pelne tych yuuzhanskich syfow uda sie skazic caly kontynent, kazdy wygoni Jedi ze sraczki przed ich wrogami. mamy to panowie!
jest ważna poprawka na ostatnią chwilę, atomówka od 21:12 do 23:48 czasu hakassańskiego, wtedy najwięcej świadków i odczytów
Ilość PD:
[ (Bardzo łatwy - 1000 PD) + (cel dodatkowy - 300 PD) ] * ranga uczestników (Adept - 1) : liczba uczestników (1) = 1300 PD
Rany uczestników:
- Padawan Orn Radama - ciężkie
Sprawozdania:
- Padawan Orn Radama - całość
ODPOWIEDZ