Gwiezdni korsarze - Rycerz Jedi Ashtar Tey, Rycerz Jedi Alora Valo

Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi
Posty: 683
Rejestracja: 08 kwie 2010, 10:47

Gwiezdni korsarze - Rycerz Jedi Ashtar Tey, Rycerz Jedi Alora Valo

Post autor: Bart »

Dane dotyczące misji:
Stopień: Uczeń Jedi
Preferowana klasa: Obrońca
Poziom trudności: Bardzo łatwy
Ilość uczestników: 2
Miejsce misji: Głębokie Jądro
{Przekaz z: Biuro Gubernatora od: Connor Saite}
Obrazek
Protokół: Zamknięty
Kanał: Jedi
Kod: 1458-CS
Sektor: brak
Świat: Hakassi
{Rozpoczęcie transmisji}

Obrazek

Kod: Zaznacz cały

Pani Valo. Panie Tey. Rozmawialiśmy ostatnim razem w innych okolicznościach. Proszę jednak nie myśleć, że zapomniałem o naszych ustaleniach. W czasie państwa i naszych wyzwań - wliczając ekonomiczne po obu stronach - trudno było znaleźć dogodny moment na zajęcie się tą inicjatywą. Nasi ludzie jednakże w tym czasie zajęli się przygotowaniami. Skrupulatnym przygotowaniem logistycznym. I stosowną promocją międzyplanetarną, zapowiedziami. Oczywiście takimi nie dającymi podłoża na zasadzki. Miejmy nadzieję. Obecnie wydaje się, że nie odbywa się żaden dramatyczny kryzys. A państwa skład jest na nowo na tyle złożony, na ile to możliwe.

Proszę wybaczyć, że nie będę zbyt wylewny. Powtarzanie ustaleń, jakkolwiek starych, nie ma specjalnego sensu. Skompletowane zostały odpowiednie załogi do prowadzenia z państwem operacji antypirackich. Aby zadbać o bezpieczeństwo państwa tras, państwa załoga będzie składać się z osób bardzo zaufanych. Oczywiście, zaufani weterani są nam potrzebni tu, kontrolować populację zainfekowaną. Na szczęście, takie osoby posiadają rodziny, kadetów, młodych oficerów, którym można zaufać. Państwa załoga będzie owszem, niedoświadczona, ale znakomicie wykształcona. To przy naszych wątłych możliwościach ekonomicznych i personalnych najlepsze rozwiązanie. Proszę się nie obawiać, to eksperci w swoim fachu, jedynie, jasno zaznaczę, nieznający okoliczności wojny.

Do realizacji zadania poza panią, pani Valo, postanowiłem wytypować pana Teya na podstawie jego reputacji z interwencji na znanych terenach.

Nasi ludzie przylecą do państwa, gdy rozpoczną się pierwsze operacje.

Z poważaniem,
Connor Saite
{Koniec transmisji}


Cele Misji:
- Dołączyć do hakassańskich jednostek w patrolach antypirackich na wyznaczonych szlakach.
- Unicestwić pirackie grupy dla reputacji i wizerunku Hakassi.

Wskazówki:
- [ Raport Zayne'a Vergee ]

Dostępny sprzęt:
- Dowolne standardowe wyposażenie z magazynów Floty Obronnej Hakassi, na zamówienie

Uczestnicy Misji:
- Rycerz Jedi Ashtar Tey
- Rycerz Jedi Alora Valo

Pomocnicy:
- Padawan Rhenawedd Alna
- Padawan Rylanor Loken
- Uczeń Jedi Thang Glauru
- Mistrz Jedi Elia Vile
- Uczeń Jedi Fell Mohrgan

Proszę uczestników o podanie terminów, tak jak osoby zainteresowane pomocą. Z uwagi na różne wcześniej odgrywane postacie, szczególnie mile widziani wśród pomocników byliby Elia i Khad/Rhen(a).

Wiem, że u Ashtara terminy mogą być różne, ale to żaden problem, nie potrzebuję wiele pomocników.
Awatar użytkownika
Nesanam Kiih
Uczeń Jedi
Posty: 656
Rejestracja: 11 cze 2019, 16:39
Nick gracza: Khad
Lokalizacja: Polska :<

Re: Gwiezdni korsarze - Rycerz Jedi Ashtar Tey, Rycerz Jedi Alora Valo

Post autor: Nesanam Kiih »

Będę. Mogę zarezerwować każdy wieczór z wyprzedzeniem. Póki co odpada mi chyba tylko 13 marzec.
Obrazek
Awatar użytkownika
Magnus Valador
Były członek
Posty: 556
Rejestracja: 11 kwie 2017, 20:26
Nick gracza: Zayne

Re: Gwiezdni korsarze - Rycerz Jedi Ashtar Tey, Rycerz Jedi Alora Valo

Post autor: Magnus Valador »

Będę, terminami się dostosuję. Jakbym miał jednak wieczór zajęty nauką w terminie misji, to wbiję tak czy owak by robić screenshoty dodatkowo.
Obrazek
Awatar użytkownika
Thang Glauru
Uczeń Jedi
Posty: 1293
Rejestracja: 18 wrz 2015, 13:09

Re: Gwiezdni korsarze - Rycerz Jedi Ashtar Tey, Rycerz Jedi Alora Valo

Post autor: Thang Glauru »

Pomogę. Moje terminy przedstawiają się następująco:
PN - od 21
WT - od 21
ŚR - od 19
CZW 03.02- SB 05.02 - nie ma mnie.
ND - od 21 może.
Obrazek
Awatar użytkownika
Elia
Mistrz Jedi
Posty: 2638
Rejestracja: 03 lip 2011, 14:29

Re: Gwiezdni korsarze - Rycerz Jedi Ashtar Tey, Rycerz Jedi Alora Valo

Post autor: Elia »

Ten tydzień:
PN - ŚR - od 20:00
CZ - ND - nie ma mnie

Następny tydzień:
PN - PT - od 21:00
SB - ND - dowolnie
Obrazek
Awatar użytkownika
Ashtar Tey
Rycerz Jedi
Posty: 2168
Rejestracja: 08 kwie 2010, 10:47
Nick gracza: Gluppor
Kontakt:

Re: Gwiezdni korsarze - Rycerz Jedi Ashtar Tey, Rycerz Jedi Alora Valo

Post autor: Ashtar Tey »

Na ten moment pasuje mi każdy dzień po 19, standardowo maksymalnie do 1-2, z wyłączeniem najbliższego weekendu piątek-niedziela. Postaram się zarezerwować wybrany termin, ale niestety nie mogę zagwarantować w 100%, że nie zmieni mi się to na ostatnią chwilę.
Awatar użytkownika
Alora Valo
Rycerz Jedi
Posty: 941
Rejestracja: 23 gru 2016, 17:21
Nick gracza: Oem

Re: Gwiezdni korsarze - Rycerz Jedi Ashtar Tey, Rycerz Jedi Alora Valo

Post autor: Alora Valo »

Mi niektóre środy będą odpadały całkowicie. W tym tygodniu środa po 21, czwartek podobnie. Piątek-niedziela dowolnie. Przyszły tydzień najpewniej będzie wyglądał u mnie podobnie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi
Posty: 683
Rejestracja: 08 kwie 2010, 10:47

Re: Gwiezdni korsarze - Rycerz Jedi Ashtar Tey, Rycerz Jedi Alora Valo

Post autor: Bart »

Przyszła środa, 09.03, godzina 21:00. Pomocnicy na 20:00. Jeśli Ashtarowi wypadłby problem, to w razie czego zostaje wtedy czwartek.

Chętnie dałbym tą środę, ale mam wtedy badania i jest za duże ryzyko, że byłby GM na zwale.
Awatar użytkownika
Ashtar Tey
Rycerz Jedi
Posty: 2168
Rejestracja: 08 kwie 2010, 10:47
Nick gracza: Gluppor
Kontakt:

Re: Gwiezdni korsarze - Rycerz Jedi Ashtar Tey, Rycerz Jedi Alora Valo

Post autor: Ashtar Tey »

Rycerz Jedi Ashtar Tey na wyprawę zabiera:

- Karabin E-11 z zapasem 4 ogniw
- 2 medpakiety
- 2 stymulanty
Awatar użytkownika
Alora Valo
Rycerz Jedi
Posty: 941
Rejestracja: 23 gru 2016, 17:21
Nick gracza: Oem

Re: Gwiezdni korsarze - Rycerz Jedi Ashtar Tey, Rycerz Jedi Alora Valo

Post autor: Alora Valo »

Rycerz Jedi Alora Valo na wyprawę zabiera:

- 2x medpakiet
- 1x stymulant
Obrazek
Awatar użytkownika
Elia
Mistrz Jedi
Posty: 2638
Rejestracja: 03 lip 2011, 14:29

Re: Gwiezdni korsarze - Rycerz Jedi Ashtar Tey, Rycerz Jedi Alora Valo

Post autor: Elia »

Misja zakończona sukcesem, wszystkie jej cele zostały spełnione.
Podporucznik Semfron Harxt pisze: Szanowni mistrzowie, szczątki elementów elektronicznych wydobyte z wraku pirackiego frachtowca, który nas zaatakował, przyniosły kilka bardzo zadowalających materiałów. Uwaga mistrza Teya, aby przeszukać pogorzelisko i zweryfikować potencjalne szczątki danych, jakkolwiek nie prowadzi nas do żadnych wielkich śledztw, poszukiwań i innych epickich wątków, przyniosła bardzo potężne efekty!

Tożsamość rasowa dryfujących zwłok, uzbrojenie okrętowe i odzyskane czarne skrzynki pojazdu zostały zweryfikowane na podstawie międzyplanetarnych listów gończych i danych śledczych. Oczywiście jakkolwiek nie jesteśmy częścią Sojuszu, tak jak każdy cywilizowany świat mamy dostęp do wspólnych danych tego rodzaju na mocy Porozumień Bezpieczeństwa Gwiezdnego z Denon, 30 ABY. Udało się zweryfikować tożsamość zneutralizowanych napastników jako tzw. "Grupy Cosiańskiej", bandyckiej szajki, która wsławiła się zrabowaniem dwóch miast na planecie Cosia i dokonaniem tam ludobójstwa oraz masowych porwań na handel niewolnikami. Służby w całym kosmosie miały wskazane przy rozpoznaniu poddać cel natychmiastowemu ostrzelaniu i nie próbować brać więźniów żywcem bez gwarancji pełnego bezpieczeństwa takiej procedury. Ta grupa piracka działa co prawda krótko, od ok. 4 miesięcy galaktycznych, lecz ma na... hehe, miała... przynajmniej 71 morderstw i 58 porwań. Dzięki tej identyfikacji, siły Hakassi zyskały sobie nie lada materiał. Możemy teraz pokazać, jak wraz z wielkim Zakonem Jedi, siły Hakassi dbają o bezpieczeństwo nie tylko swoje, ale i reszty kosmosu, bezinteresownie broniąc świata przed najgorszym ścierwem kosmosu.

Przynieśliśmy wielką chwałę Hakassi. Dziękuję za ten wspaniały pomysł, dane okazały się bezcenne dla pokazania światu, jakimi bohaterami i orędownikami pokoju naprawdę jesteśmy. Chwała Hakassi.
Sierżant Panta Rei pisze: Miszcze Jedajow, tu sierżant Aqualusz Panta Rei mówi. Ta akcja to był sztos. No pełen szacun, hełmy z głów.

Mamy tu śmieszki, bo piraty wrzeszczą że podstęp, że Gran pirat, jeniec pirat, wszystko pirat i wszystko do pierdla musi być po sprawiedliwości, no chuj eksperty od sprawiedliwości się znalazły. Ja tam się nie wyznaję na podstępach, ja prosty Aqualusz jestem, jak ktoś napierdala to napierdalam w niego, a jak nie to nie, ale to już te większe mózgi tam będą myśleć. Ten jeniec mówił, że biznesy rodzinne ma jakieś, to chłopaki od razu sprawdzili. No i faktoza, jakąś gównofiremke jednoosobową znaleźli po rejestrach, Katt&Rynn, nic nie wiadomo co to robi, nie, bo w holonecie nie ma nic. No ale biznes jest? Jest. Prawdę mówił niebieski pies.

Ten Gran, Koll, to będzie inwalida na zawsze, coś tam potrzaskane na kręgosłupach chyba, czy inne kulasy zdrzazgane. No szkoda gościa, ledwo na prostą wyszł i chuj z chodzenia.

Ten główny Aqualusz ich, szef, to nasi potwierdzili, że jest z bandy jakiejś Kassandry. Jak go wtedy złapali to dwa lata w pierdlu dostał, bo tylko sprzątał i pudła nosił u piratów. No to teraz sobie posiedzi więcej, job jego mać.

YT-2000 piracki to już wojaki Marauderem odwlekli do nas, fajne znalezisko, jeszcze w lukach łupy były, no akcja sztos, jak żem mówił. Już do mediów żeśmy podali, że z Jedajami rozkurwilim dwie grupy pirackie i chwała Hakassi, dla normików dobrobyt, a skurwysynom na pohybel.

Ja żem dobrze wspominał tę akcję i zapraszamy ponownie. Pozdrawiam Wielkich Mistrzów.

Kłaniam się, sierżant Aqualusz Panta Rei.

Ilość PD:
(Bardzo łatwy - 1000 PD) * ranga uczestników (Rycerz Jedi - 2,5) : liczba uczestników (2) = 1250 PD

Rany uczestników:
- Rycerz Jedi Ashtar Tey - ciężkie/krytyczne

Sprawozdania:
- Rycerz Jedi Ashtar Tey - całość
Obrazek
ODPOWIEDZ