5lecie towarzysza alorowego

Miejsce wolnych rozmów na dowolne tematy niedotyczące spraw organizacji.
Awatar użytkownika
Fell Mohrgan
Rycerz Jedi
Posty: 275
Rejestracja: 24 kwie 2018, 21:33

5lecie towarzysza alorowego

Post autor: Fell Mohrgan »

kurde, kolejna epicka rocznica :D po raz kolejny aż trudno mi powiedzieć, jakie to epickie przez 5 lat prowadzić jedną postać, przez 5 lat cały czas trzymać aktywność, być wciąż w topie ekipy nieprzerwanie przez tak epicki nawał czasu. nie mówimy o 5 latach w stylu typowych "5 lat" = pograł 1 rok, 2 lata grał raz na miesiąc, rok go nie było, grał aktywnie kolejny rok xD dlatego takie jubileusze są tak epickie i godne turbo szacunu. nie mam w sumie pomysłów co tu szczególnego nawijać: po prostu gratuluję epic rocznicy i tyle :D

prezenty! :D

ode mnie i towarzysza Zosha

part 1
part 2
part 3


jakkolwiek galerie screenowe są ograne jako fanty, nic dla mnie nie wywołuje takiego nostalgia trip jak one i oglądanie obrazkowej historii tylu lat xD
Awatar użytkownika
Orn Radama
Padawan
Posty: 161
Rejestracja: 05 kwie 2021, 23:36

Re: 5lecie towarzysza alorowego

Post autor: Orn Radama »

Gratulacje :D Robi wrażenie, takie jubileusze strasznie mocno pokazują, że to epickie miejsce. W nie-epickim, sobie nie wyobrażam takich rekordów.
Awatar użytkownika
Elia
Mistrz Jedi
Posty: 2639
Rejestracja: 03 lip 2011, 14:29

Re: 5lecie towarzysza alorowego

Post autor: Elia »

Alorusiu, wszystkiego najlepszego! ❤
Ukryte:
Obrazek
Awatar użytkownika
Thang Glauru
Uczeń Jedi
Posty: 1294
Rejestracja: 18 wrz 2015, 13:09

Re: 5lecie towarzysza alorowego

Post autor: Thang Glauru »

Gratulacje ogromne rocznicy. Alora to postać z kolosalną historią, która wniosła niemożliwą ilość treści do fabuły. To obok Elii ktoś najbliżej bycia takim ogólnym głównym protagonistą szlaków, przez wzgląd na to, w jak wiele rzeczy była zaangażowana przez lata, jak wielką ma historię i jak ważną rolę odgrywa w tym, w czym bierze udział. To wzorowy przykład drogi od Adepta po Rycerza, postać cały czas się rozwija, uczy, jest fantastycznie obserwować jej rozwój od tych początków i od okresu, kiedy wspólnie uczyliśmy się w grupie Padawańskiej :)

O samym Oemie nie da się nie powiedzieć nic słabszego, to niezaprzeczalny filar szlaków, jeden z najważniejszych członków. Nie da się zliczyć, jak wiele wszelkiego rodzaju skinów i modeli wyszło spod ręki Oema, to jest niemożliwa ilość ciągłej pracy. Zwieńczeniem tego są fantastyczne rendery i sam zwiastun, dla którego obelgą jest komplementować inaczej, niż wspominaniem, że istnieje.

Obyśmy doszli do świętowania dziesięciolecia, jak w przypadku Elii, wszystkiego slorgowego :D !!!
Obrazek
Awatar użytkownika
Alora Valo
Rycerz Jedi
Posty: 941
Rejestracja: 23 gru 2016, 17:21
Nick gracza: Oem

Re: 5lecie towarzysza alorowego

Post autor: Alora Valo »

Dzieki wszystkim! Za pamięć, za chęci, za te wspólne pięć latków :D Galeryjka zdecydowanie odświeżyła wiele wspomnień, mały trip back i time, a obrazek to aż sprawił, że zaniemówiłem. 12/10, turbo mega jakość, tylko teraz zastanawiać się, gdzie uda mi się wydrukować dość duży! :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Halseth Letvaine
Padawan
Posty: 81
Rejestracja: 02 lut 2020, 18:54

Re: 5lecie towarzysza alorowego

Post autor: Halseth Letvaine »

Wow, robi wrażenie, gratulacje :D Ciężko łbem ogarnąć ile to lat historii, epickich wątków i lawiny dziełek OOC ;D

Zajefajny rysuneczek ;D
Awatar użytkownika
Nesanam Kiih
Uczeń Jedi
Posty: 658
Rejestracja: 11 cze 2019, 16:39
Nick gracza: Khad
Lokalizacja: Polska :<

Re: 5lecie towarzysza alorowego

Post autor: Nesanam Kiih »

Pięć lat rp na najwyższym poziomie, pięć lat obrywania, ciężkich ran, wpierdoli psychicznych dla postaci, a ciągle z nami jest, jako Rycerz Jedi. Oby tak dalej! OOC świetny człowiek, wielki talent jeśli chodzi o modelowanie i rzeczy związane z blenderem, zawsze pomocny i chętny. Kocham Alorusia i oby kolejne pięć albo więcej lat tu z nami siedział :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Tanna Saarai
Były członek
Posty: 1135
Rejestracja: 08 kwie 2010, 10:47
Nick gracza: Binol
Kontakt:

Re: 5lecie towarzysza alorowego

Post autor: Tanna Saarai »

Gratki Alor! Dobra robota ^^'
Obrazek
Awatar użytkownika
Ashtar Tey
Rycerz Jedi
Posty: 2170
Rejestracja: 08 kwie 2010, 10:47
Nick gracza: Gluppor
Kontakt:

Re: 5lecie towarzysza alorowego

Post autor: Ashtar Tey »

Super Alor, że jesteś z nami, mało kto daje radę utrzymać tak stałą aktywność i wkład przez tak długi czas i to na tak wysokim poziomie :D Gratulacje z okazji pięknej rocznicy!
Awatar użytkownika
Nesanam Kiih
Uczeń Jedi
Posty: 658
Rejestracja: 11 cze 2019, 16:39
Nick gracza: Khad
Lokalizacja: Polska :<

Re: 5lecie towarzysza alorowego

Post autor: Nesanam Kiih »

Sto lat v2, render z CHAD momentu Alory :D Miejsce i postawa bohaterów nie do końca taka, jak w RP, ale to moja interpretacja :)

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Farhir Carr
Padawan
Posty: 81
Rejestracja: 22 paź 2020, 16:56

Re: 5lecie towarzysza alorowego

Post autor: Farhir Carr »

Ale piękna kolekcja prezentów!:) Nie umiem wybrać faworyta, każdy "fant" jest niezwykle inny i niepowtarzalny:)

Gratuluję przeserdecznie:) Miło mi że z tych 5 lat widziałem przynajmniej jeden:) Gratuluję wigoru, oddania i serca:) Mam nadzieję, że jeszcze sporo rocznic przed nami;)
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi
Posty: 685
Rejestracja: 08 kwie 2010, 10:47

Re: 5lecie towarzysza alorowego

Post autor: Bart »

A ja pamiętałem i nie ominąłem tego tematu, ale od miesiąca nie miałem kiedy usiąść złożyć swojego prezentu, więc pozwolę sobie wrzucić z punktualnością Fella.

Obrazek

Na dobór postaci głosowali: Ashtar, Thang, Khad, Fell, Ioghnis, z nadzieją, że uda się złożyć coś co dla właściciela postaci będzie miało sens :P

Gratulacje, 5 lat aktywności na takim poziomie to naprawdę ewenement. Fajnie było złożyć jakiś prezent z tej okazji. :)
Awatar użytkownika
Alora Valo
Rycerz Jedi
Posty: 941
Rejestracja: 23 gru 2016, 17:21
Nick gracza: Oem

Re: 5lecie towarzysza alorowego

Post autor: Alora Valo »

Jeszcze raz wszystkim wielkie dzięki! Banerek śliczny, szlakiem postaci wymarłych (albo prawie) xD
Zobaczyłem go dopiero wczoraj. Podoba mi się, naprawdę wspaniała robótka.
Obrazek
ODPOWIEDZ