Zbiórka na serwer 2021


Awatar użytkownika
Siad Avidhal
Były członek
Posty: 1878
Rejestracja: 15 lip 2010, 10:20
Nick gracza: Vinax

Zbiórka na serwer 2021

Post autor: Siad Avidhal »

Dobry! Operacja plug-in to mała piosenka, pełniąca funkcję małego pudełka na trawniku. W tej chwili serwer okresu okresowego musi pracować bez przerwy - to czas, kiedy czas minął, w 2021 roku będzie jedyną bazą do wysokiego transferu. Tradycyjne - te o najbardziej jednolitej zgodności z zakresem liczbowym. "Ty róg."

Pozdrowienia,
Książe Nigeru wujek
Ukryte:
[servpay][/servpay]

Jeśli chodzi o sposób płatności, to zdecydowanie odradzam najbardziej SMS (kwota powiększana jest o 52%-53% prowizji lol), a potem PSC (14%). Zdecydowanie najlepsza opcja to Dotpay i Paypal. Jeśli chodzi o Dotpay, to normalne przelewy z serwisem transakcyjnym - w przypadku pukawki ciężko mi stwierdzić, ale chyba nie była tutaj naliczana żadna prowizja. A jeśli jest, to około 1,9% "od" kwoty właściwej, nie zaś "do".
Obrazek
Awatar użytkownika
Siad Avidhal
Były członek
Posty: 1878
Rejestracja: 15 lip 2010, 10:20
Nick gracza: Vinax

Re: Zbiórka na serwer 2021

Post autor: Siad Avidhal »

Szybko poszło. Mamy opłacone na dwa lata. Niebawem zniknę ten temat, a na ten moment zamykam zbiórkę! Dzięki!
Obrazek
Awatar użytkownika
Ashtar Tey
Rycerz Jedi
Posty: 2168
Rejestracja: 08 kwie 2010, 10:47
Nick gracza: Gluppor
Kontakt:

Re: Zbiórka na serwer 2021

Post autor: Ashtar Tey »

Z racji tego, że za kilka dni wygasał nam okres wynajmu serwera, dopłaciłem brakującą kwotę i przedłużyłem go na kolejny rok, do 25 grudnia. Na ten moment nie mamy już nic na serwerowym koncie, więc za rok będzie konieczna kolejna zbiórka. Na razie jednak nie trzeba się tym martwić. Za zainteresowanie tą sprawą dziękuję Fellowi, bez niego pewnie bym nie zauważył.
Zablokowany