Ulotna pamięć - Zayne Vergee

Odprawy ze wszystkimi niezbędnymi danymi dotyczącymi wprowadzeń postaci rekrutów.
Awatar użytkownika
Ashtar Tey
Rycerz Jedi
Posty: 2168
Rejestracja: 08 kwie 2010, 10:47
Nick gracza: Gluppor
Kontakt:

Ulotna pamięć - Zayne Vergee

Post autor: Ashtar Tey »

Dane dotyczące wprowadzenia:
Termin rozpoczęcia: 22.02.2020 (sobota), godz. 20:00
Miejsce: Głębokie Jądro, sektor Kuat, system Kuat, planeta Kuat
Obrazek

Kod: Zaznacz cały

Doktorze Vergee,

Pana powrót do zdrowia powinien zająć jeszcze trochę czasu, ale wszystko przebiega według kalkulacji. Badania wykazują lekką awitaminozę, prawdopodobnie kiepsko dbał pan o siebie przez ostatni czas. Kilka dni dobrej diety, garść tabletek i wszystko wróci do normy. Nic nie wygląda tutaj niebezpiecznie, droidy wykonały standardowe, pełne badania. Nie jesteśmy jeszcze pewni wszystkiego, dane leżą u radiologa z 4 piętra, musi zerknąć dokładniej, ale na pierwszy rzut oka wszystko wygląda dobrze. Nawet jeśli doszło do wstrząśnienia mózgu, to bez żadnych dalszych powikłań. Musiał pan jedynie mieć spory niefart, skóra rozcięła się o powierzchnię, na którą pan upadł, dość duże rozcięcie, wymagało szycia, ale wiadomo - bacta i jej magia, tłumaczyć nie muszę, jeszcze góra dwie kropelki i zapewne jutro będziemy ściągać szwy. Miał pan sporo szczęścia w nieszczęściu, z zewnątrz wygląda to okropnie i mieliśmy same najgorsze podejrzenia, ale żadnych prawdziwych urazów sięgających poniżej skóry. Niestety jej gojenie może potrwać trochę dłużej, kiepsko pan stoi z gospodarką hormonalną, naprawdę, jeszcze raz powiem - albo zła dieta, albo niedobory snu, a najprędzej oba.

Leki przeciwbólowe pobierać jeszcze przynajmniej trzy dni po zdjęciu szwów, założymy panu elektroniczny plaster bacty, który powinien pan trzymać na głowie przynajmniej tydzień.

Kiedy pan spał, według pielęgniarek mamrotał pan coś o jakimś gryzoniu. Jakieś zwierzątko domowe, czy coś, o którym pan zapomniał? Mam nadzieję, że biedaczkowi nic się przez raptem dwa dni nie stało, niech pan sobie przypomni, szkoda biednego zwierzątka, może jakiś sąsiad by go dokarmił... Co ja gadam, pewnie jakieś koszmary, ale jeśli nie, no to, tak, niech pan może do sąsiadów czy kolegów jakichś, mhm...

Na razie to będzie wszystko, porozmawiam z panem, gdy będziemy ściągać szwy, zostawiam tylko tę wiadomość, mam zaraz pilny zabieg.
Cel:
- Dokończyć kurację i wrócić do pełni sił

Uczestnicy:
- Zayne Vergee

Pomocnicy:
- Uczeń Jedi Tanna Saarai
- Uczeń Jedi Alora Valo
- Padawan Fell Mohrgan
- Mistrz Jedi Elia Vile
- Rycerz Jedi Siad Avidhal
- Adept Arelle Deron

Specjalne podziękowania dla Fella za przygotowanie treści wiadomości w briefingu. Proszę o potwierdzenie obecności przez kandydata w tym temacie. Chętne do pomocy osoby proszę o zadeklarowanie się w tym temacie.
Awatar użytkownika
Magnus Valador
Były członek
Posty: 556
Rejestracja: 11 kwie 2017, 20:26
Nick gracza: Zayne

Re: Ulotna pamięć - Zayne Vergee

Post autor: Magnus Valador »

Tak jak ustaliliśmy wcześniej na pw'u, termin mi jak najbardziej odpowiada i czas sobie zarezerwowałem na ten wieczór pod rp :D.
Obrazek
Awatar użytkownika
Tanna Saarai
Były członek
Posty: 1135
Rejestracja: 08 kwie 2010, 10:47
Nick gracza: Binol
Kontakt:

Re: Ulotna pamięć - Zayne Vergee

Post autor: Tanna Saarai »

Pomogę :-)
Obrazek
Awatar użytkownika
Alora Valo
Rycerz Jedi
Posty: 941
Rejestracja: 23 gru 2016, 17:21
Nick gracza: Oem

Re: Ulotna pamięć - Zayne Vergee

Post autor: Alora Valo »

Pomogę!
Obrazek
Awatar użytkownika
Fell Mohrgan
Rycerz Jedi
Posty: 274
Rejestracja: 24 kwie 2018, 21:33

Re: Ulotna pamięć - Zayne Vergee

Post autor: Fell Mohrgan »

bd ale tylko jak Elia będzie bo bez niej mi zbyt źle 😭😭😭
Awatar użytkownika
Elia
Mistrz Jedi
Posty: 2637
Rejestracja: 03 lip 2011, 14:29

Re: Ulotna pamięć - Zayne Vergee

Post autor: Elia »

Pomogę!
Obrazek
Awatar użytkownika
Siad Avidhal
Były członek
Posty: 1878
Rejestracja: 15 lip 2010, 10:20
Nick gracza: Vinax

Re: Ulotna pamięć - Zayne Vergee

Post autor: Siad Avidhal »

Budiet
Obrazek
Awatar użytkownika
Arelle Deron
Były członek
Posty: 565
Rejestracja: 08 cze 2019, 12:25

Re: Ulotna pamięć - Zayne Vergee

Post autor: Arelle Deron »

Dzięki grypie (w bonusie nie mojej) będę i pomogę ^^
ODPOWIEDZ