Utracona nadzieja

Awatar użytkownika
Cradum Vanukar
Padawan
Posty: 1276
Rejestracja: 08 kwie 2010, 10:47
Nick gracza: Neil

Utracona nadzieja

Post autor: Cradum Vanukar »

Dane dotyczące misji:
Stopień: -
Preferowana klasa: -
Poziom trudności: -
Ilość uczestników: -
Miejsce misji: Zewnętrzne Rubieże, sektor Mandalore, system Mandalore, planeta Concordia

Obrazek

Kod: Zaznacz cały

To już najprawdopodobniej koniec. Wasze wszystkie zmagania i starania poszły na marne, a nadzieje spełzły na niczym, gdy Adept umożliwił Mandalorianom rozczytanie sieci wewnętrznej - co z kolei pozwoliło na poznanie Waszych planów. Mlest'isoth'vrasdu został zdemaskowany, a Neil Danadris na oczach trójki Jedi zamordowany. W obliczu tychże wydarzeń zdajecie sobie sprawę jaki los najpewniej spotkał Dziewiętnastego.
Podróż na planetę to jedyne, co możecie zrobić, by upewnić się, że nie macie już o kogo walczyć. 
Cele Misji:
- Zbadać obóz Mandalorian, zebrać możliwie najwięcej informacji o ich ugrupowaniu.

Wskazówki:
- Brak.

Dostępny sprzęt:
- Dowolny sprzęt i urządzenia z bazy Jedi.

Uczestnicy Misji:
- Inkwizytor Jedi Bart
- Rycerz Jedi Elia Vile
- Padawan Fenderus

Pomocnicy:
- Adept Girouliar

Limit uczestników w tym konkretnym przypadku nie istnieje - zgłaszać może się każdy, lecz ostateczne przyzwolenie na wyprawę wydaje Mistrz Bart lub Rycerz Vile. Proszę od razu o podanie dogodnych terminów.
Bart pisze:Nie stawiajcie mi pomników, słuchajcie Mahlera i Sibeliusa, wieczna chwała Mistrz Luki
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi
Posty: 683
Rejestracja: 08 kwie 2010, 10:47

Re: Utracona nadzieja

Post autor: Bart »

W świetle wczorajszych wydarzeń wydaje mi się oczywiste, że muszę się na to wpisać...

Na ten moment pasuje mi zupełnie każdy dzień po godz. 18:00 - na resztę tego tygodnia i cały przyszły. Weekendy - dowolnie.
Awatar użytkownika
Zosh Slorkan
Rycerz Jedi
Posty: 571
Rejestracja: 16 wrz 2013, 21:33

Re: Utracona nadzieja

Post autor: Zosh Slorkan »

Bezapelacyjnie się zapisuję jako pilot pokładowy i czekam na aprobatę.

Moje terminy to klasyka:
- w trakcie tygodnia od 18:30 do 1:30 z zapowiedzią dzień wcześniej
- w trakcie tygodnia od 16:00 do 4:00 z zapowiedzią dwa/trzy dni wcześniej
- weekend mam tym razem w 100% wolny
Obrazek
Awatar użytkownika
Tranquil
Były członek
Posty: 196
Rejestracja: 16 sty 2014, 20:12

Re: Utracona nadzieja

Post autor: Tranquil »

Jeżeli nie będziecie tego grali do następnego czwartku to chętnie wezmę udział. Wcześniej nie dam rady z uwagi na napiętą końcówkę sesji.
Obrazek
Awatar użytkownika
Elia
Mistrz Jedi
Posty: 2638
Rejestracja: 03 lip 2011, 14:29

Re: Utracona nadzieja

Post autor: Elia »

Pomogę/wezmę udział, co akurat będzie potrzebniejsze. Codziennie po 19, weekendy bez ograniczeń. Przyszły piątek (13.02) odpada.
Obrazek
Awatar użytkownika
Ioghnis
Były członek
Posty: 668
Rejestracja: 05 cze 2014, 18:59
Nick gracza: Angar

Re: Utracona nadzieja

Post autor: Ioghnis »

Jestem chętny do pomocy. Podobnie jak Elia, od poniedziałku do czwartku po 19, w piątek i sobotę po 20, a w niedzielę bez ograniczeń.
Obrazek
Ukryte:
Awatar użytkownika
Tranquil
Były członek
Posty: 196
Rejestracja: 16 sty 2014, 20:12

Re: Utracona nadzieja

Post autor: Tranquil »

Zgodnie ze wskazówką Barta podaję terminy w weekend:

• sobota - od godziny 14 - 20 (wychodzę na urodziny kumpla)
• niedziela - w zasadzie też od 14, ale tutaj gdzieś do 21 (egzamin w poniedziałek)
Obrazek
Awatar użytkownika
Cradum Vanukar
Padawan
Posty: 1276
Rejestracja: 08 kwie 2010, 10:47
Nick gracza: Neil

Re: Utracona nadzieja

Post autor: Cradum Vanukar »

Wybacz, Tranquil, lecz gdybym miał znaleźć termin, który pasowałby Tobie, mnie i Elii jednocześnie, byłby to zapewne dopiero poniedziałek 16 lutego. To zdecydowanie zbyt odległa data, w związku z czym misja obędzie się w niedzielę, o godzinie 20:30.
Bart pisze:Nie stawiajcie mi pomników, słuchajcie Mahlera i Sibeliusa, wieczna chwała Mistrz Luki
Awatar użytkownika
Tranquil
Były członek
Posty: 196
Rejestracja: 16 sty 2014, 20:12

Re: Utracona nadzieja

Post autor: Tranquil »

No ja to w pełni rozumiem, to mi nie pasuje ten termin ;)

Miłej rozgrywki życzę!
Obrazek
Awatar użytkownika
Cradum Vanukar
Padawan
Posty: 1276
Rejestracja: 08 kwie 2010, 10:47
Nick gracza: Neil

Re: Utracona nadzieja

Post autor: Cradum Vanukar »

Misja zakończona sukcesem, jej główny cel został spełniony. Ustalony poziom trudności to bardzo trudny.
Gdy zjawiliście się na Concordii było już za późno. Za późno na własną, bezpośrednią zemstę, i za późno na ratunek dla zmarłego Rycerza Jedi, którego zmasakrowane ciało odnaleźliście na arenie. Nieznany Wam Jedi w pojedynkę wyrżnął cały obóz, ze szczególnym okrucieństwem, nie przebierając w środkach - a niedopatrzenie, błąd Adepta doprowadziły do utraty bliskiego Wam przyjaciela.

Wszyscy jednak dołożyliście wszelkich starań, by mu pomóc. Przygotowywaliście się do infiltracji bazy Mandalorian niezwykle dokładnie - lecz głupota zniszczyła to wszystko w jednej chwili, gdy Neil Danadris został skazany na śmierć.

Pożegnanie się z osobą, która przez długi czas stanowiła część trzonu Waszej grupy, która była jej wierna i służyła wszystkim w bezgranicznym oddaniu było skrajnie ciężkie, wyczerpujące psychicznie na każdym polu. Rycerz Jedi odszedł, a jedyną pamiątką był jego miecz świetlny - na którym wciąż spoczywała zaciśnięta dłoń denata.

Całe szczęście, że w naturze nic nie ginie. Ponadprzeciętnie uzdolniony Adept to najwyraźniej godna rekompensata za poniesioną przez Was stratę.
Ilość PD:
(Bardzo trudny - 5000 PD) * ranga uczestników (Mistrz Jedi - 3; Rycerz Jedi - 2,5; Padawan - 1,5) : liczba uczestników (5) = Padawan - 1500 PD; Rycerz Jedi - 2500 PD; Mistrz Jedi - 3000 PD
Rany uczestników:
- Inkwizytor Jedi Bart - brak

- Rycerz Jedi Elia Vile - brak

- Rycerz Jedi Mereth Jaon - lekkie

- Rycerz Jedi Neil Danadris - śmierć

- Padawan Fenderus - brak
Sprawozdania:
- Padawan Fenderus - całość
Bart pisze:Nie stawiajcie mi pomników, słuchajcie Mahlera i Sibeliusa, wieczna chwała Mistrz Luki
ODPOWIEDZ