W imieniu Nowego Zakonu Jedi... - Sas, Kannos, Vreek, San

Awatar użytkownika
Ashtar Tey
Rycerz Jedi
Posty: 2170
Rejestracja: 08 kwie 2010, 10:47
Nick gracza: Gluppor
Kontakt:

W imieniu Nowego Zakonu Jedi... - Sas, Kannos, Vreek, San

Post autor: Ashtar Tey »

Dane dotyczące misji:
Stopień: Uczeń Jedi
Preferowana klasa: Obrońca/Strażnik/Negocjator
Poziom trudności: Trudny
Ilość uczestników: 4
Miejsce misji: Korriban, bliżej nieznane
{Przekaz z: Yavin IV od: Rycerz Jedi Jeon Vreek}
Obrazek
Protokół: Zamknięty
Kanał: Akademia Jedi
Kod: 12-8
Sektor: Gordian
Świat: Yavin IV
{Rozpoczęcie transmisji}

Kod: Zaznacz cały

Witajcie,
Mistrz Zakonu Luke Skywalker wydał dzisiaj oficjalne oświadczenie, w którym stwierdził, że sprawa Rycerza Jedi Kal'Dara musi zostać rozwiązana raz na zawsze. Podjął decyzję o stworzeniu specjalnej grupy, w skład której wchodzić będą Mistrz Jedi Sas Ablazer, Rycerz Jedi Kannos Lighdust, ja oraz Uczeń Jedi San jako mój uczeń. Naszym zadaniem będzie wytropienie, aresztowanie i odstawienie Upadłego Jedi do Głównego Praxeum. Tam zostanie odcięty od Mocy, a tym samym unieszkodliwiony. Mistrz Skywalker zaznaczył, że musimy dołożyć wszystkich starań, by schwytać Kal'Dara żywcem, jednak w sytuacji bezpośredniego zagrożenia życia lub stanowczego oporu mamy prawo zakończyć sprawę na miejscu. 

Podczas jednej z moich wypraw natrafiłem na jego ślad na Korriban. Tam też rozpoczniemy nasze poszukiwania. Grobowce dawnych Lordów są ekstremalnie niebezpiecznym miejscem, w którym znaleźć można tylko śmierć lub coś jeszcze gorszego. Dlatego, jeśli tylko obowiązki im pozwolą, dołączą do nas Mistrz Jedi Jeff Dreamwaver oraz Mistrz Jedi Vado Sunrider. Wiem, że może być to dla was trudna misja ze względu na łączące was kiedyś stosunki, jednak pamiętajcie - Kal'Dar nie jest już ani Jedi, ani tym człowiekiem, którego znacie. Może próbować was zwieść, jednak nie dajcie mu się zmylić - jest nadal śmiertelnie niebezpieczny.

Niech Moc będzie z nami
{Koniec transmisji}

Cele Misji:
- Aresztować Rycerza Jedi Kal'Dara bez względu na sytuację
- Dodatkowy: Kal'Dar musi przeżyć

Wskazówki:
- Trudno nam powiedzieć, gdzie dokładnie znajduje się Kal'Dar. Musicie być bardzo uważni i ostrożni. Mroczna aura Korriban może znacznie osłabić wasze umiejętności i umysły.

Uczestnicy Misji:
- Mistrz Jedi Sas Ablazer
- Rycerz Jedi Kannos Lighdust
- Rycerz Jedi Jeon Vreek
- Uczeń Jedi San Duur

Pomocnicy:
- Rycerz Jedi Bart
- Padawan Avar Neus
- Padawan Ishar Kal Mor
- Padawan Nitram Guera

Proszę o podanie pasujących wam terminów, najpierw przez uczestników, potem przez pomocników.
Awatar użytkownika
Cradum Vanukar
Padawan
Posty: 1276
Rejestracja: 08 kwie 2010, 10:47
Nick gracza: Neil

Post autor: Cradum Vanukar »

Pasuje mi każdy dzień oprócz wtorków, po 17.
Bart pisze:Nie stawiajcie mi pomników, słuchajcie Mahlera i Sibeliusa, wieczna chwała Mistrz Luki
Awatar użytkownika
Avar
Posty: 29
Rejestracja: 08 kwie 2010, 10:47
Lokalizacja: Rodia

Post autor: Avar »

-wtorek od 18

-środa - ciężko, ale powiedzmy że od 19

-piątek od 17

-niedziela i sobota - od 17
Awatar użytkownika
Ashtar Tey
Rycerz Jedi
Posty: 2170
Rejestracja: 08 kwie 2010, 10:47
Nick gracza: Gluppor
Kontakt:

Post autor: Ashtar Tey »

Najlepsza byłaby środa, ale niestety nie pasuje Isharowi. Dlatego termin ustalam na niedzielę o 18.
Awatar użytkownika
Avar
Posty: 29
Rejestracja: 08 kwie 2010, 10:47
Lokalizacja: Rodia

Post autor: Avar »

Ja proponuję niedzielę na 18, jak poprzednio :wink: Ew. piątek.
Awatar użytkownika
Ashtar Tey
Rycerz Jedi
Posty: 2170
Rejestracja: 08 kwie 2010, 10:47
Nick gracza: Gluppor
Kontakt:

Post autor: Ashtar Tey »

Wszystkim pasuje termin jutro o 18, jednak Kannos aktualnie nie ma Internetu. Powiedział, że jutro przed 11 da ostateczną wiadomość, czy stawi się, czy nie, dlatego dopiero jutro będę mógł potwierdzić termin.
Awatar użytkownika
Ashtar Tey
Rycerz Jedi
Posty: 2170
Rejestracja: 08 kwie 2010, 10:47
Nick gracza: Gluppor
Kontakt:

Post autor: Ashtar Tey »

Kannos nie ma neta, więc dzisiaj znowu nie zrobimy... Następny termin ustalam na niedzielę o 18 za tydzień, piszcie tylko wtedy, kiedy wam nie pasuje.
Awatar użytkownika
Ashtar Tey
Rycerz Jedi
Posty: 2170
Rejestracja: 08 kwie 2010, 10:47
Nick gracza: Gluppor
Kontakt:

Post autor: Ashtar Tey »

Z tego, co widziałem na SB wynika, że pasuje wam ten sam termin, dlatego dokończymy misję w niedzielę o 18. Tym razem zabierze nam to mniej czasu, maksymalnie półtorej godziny (+ opóźnienia :P).
Awatar użytkownika
Ashtar Tey
Rycerz Jedi
Posty: 2170
Rejestracja: 08 kwie 2010, 10:47
Nick gracza: Gluppor
Kontakt:

Post autor: Ashtar Tey »

Okazało się, że mi też ten termin nie bardzo pasuję. Proszę uczestników misji o jak najszybszy kontakt ze mną.
Awatar użytkownika
Ashtar Tey
Rycerz Jedi
Posty: 2170
Rejestracja: 08 kwie 2010, 10:47
Nick gracza: Gluppor
Kontakt:

Post autor: Ashtar Tey »

Jeśli Sasowi pasuje ten termin, to proponuję dzisiaj o 18 zamiast treningu Padawanów. W ten sposób na pewno będą też pomocnicy. Sas, napisz jak najszybciej, czy pasuje Ci ten termin.
Awatar użytkownika
Ashtar Tey
Rycerz Jedi
Posty: 2170
Rejestracja: 08 kwie 2010, 10:47
Nick gracza: Gluppor
Kontakt:

Post autor: Ashtar Tey »

Termin został ustalony na poniedziałek godzina około 18. Z racji braku paru pomocników proszę tego, kto może.
Awatar użytkownika
Tanna Saarai
Były członek
Posty: 1135
Rejestracja: 08 kwie 2010, 10:47
Nick gracza: Binol
Kontakt:

Post autor: Tanna Saarai »

Ja chętnie pomogę :) Będę na pewno :wink:
Awatar użytkownika
Ashtar Tey
Rycerz Jedi
Posty: 2170
Rejestracja: 08 kwie 2010, 10:47
Nick gracza: Gluppor
Kontakt:

Post autor: Ashtar Tey »

Misja zakończona sukcesem, większość jej celów zostało spełnionych.
Prakseum pisze:Ta misja okazała być się czymś innym, niż wydawała się z początku. Biorąc pod uwagę okoliczności spisaliście się dobrze, jednak śmierć dwóch członków wyprawy to dotkliwy cios. Zbadaliśmy wasze zeznania, a Kal'Dara w szczególności i oczyściliśmy go z wszelkich zarzutów. Także Rycerz Jedi Jeon Vreek zostanie zapamiętany jako Jedi - prawdopodobnie nie miał on kontroli nad tym, co robi już od dłuższego czasu, dlatego nie może być sądzony za swoje czyny. Mamy nadzieję, że pokonanie Wodza Terenateków na zawsze rozwiąże ich problem w Galaktyce.
Ilość PD:
(Misja okazała się trudniejsza, niż z początku się wydawało, jej poziom trudności to Bardzo trudny - 5000 PD + dodatkowy cel misji - 500 PD) - strata dwóch członków wyprawy - 2000 PD * ranga uczestników (Uczeń Jedi - 3, Rycerz Jedi - 4, Jedi Master - 5) : liczba uczestników (3) = Uczeń Jedi - 3500 PD; Rycerz Jedi - 4650 PD; Jedi Master - 5850 PD
Rany uczestników:
- Jedi Master Sas Ablazer - bardzo ciężkie

- Rycerz Jedi Jeon Vreek - śmierć

- Rycerz Jedi Kannos Lightdust - ciężkie

- Uczeń Jedi San Duur - średnie
Sprawozdania:
- Jedi Master Sas Ablazer - Koszmar 1

- Rycerz Jedi Kannos Lightdust - Koszmar 2

- Uczeń Jedi San Duur - Cała reszta
ODPOWIEDZ