Więzi Mocy - Uczeń Jedi Elia Vile

Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi
Posty: 682
Rejestracja: 08 kwie 2010, 10:47

Więzi Mocy - Uczeń Jedi Elia Vile

Post autor: Bart »

Dane dotyczące misji:
Stopień: Uczeń Jedi
Preferowana klasa: Obrońca/Strażnik/Negocjator
Poziom trudności: Trudny
Ilość uczestników: 1
Miejsce misji: Wewnętrzne Rubieże, system Amfar - stacja kosmiczna niesprecyzowanej lokalizacji

Obrazek

Kod: Zaznacz cały

Ostrzeżenie: zbliżasz się do celu. Niezidentyfikowana stacja kosmiczna - dwie godziny drogi.
Konstrukcja stacji: nieznana.
Domniemany status: porzucona budowla.
Prawdopodobne datowanie: 150-100 BBY.
Wczytane koordynaty: 181-5311-0987F.
Aktualna lokalizacja: Wewnętrzne Rubieże - system Amfar - punkt pozasektorowy 181-5311-0987F.


Cele Misji:
- Zinfiltrować stację, na której naukowcy i najemnicy przetrzymują schwytany obiekt.
- Podczas infiltracji zdobyć ostatnią, środkową część kodu dostępu do celi.
- Przebić się do segmentu, w którym przetrzymywany jest więzień.
- Uwolnić Inkwizytora Barta za wszelką cenę.

Wskazówki:
- Jedną z pierwszych rzeczy, na jakie zwracasz uwagę podczas trwającego kilkanaście godzin lotu, są Twoje bolesne, nieprzyjemne rany. Choć udało Ci się je zabezpieczyć i powstrzymać ból, czujesz, że obrażenia mogą stanowić znaczący problem.
- Nie wiesz, co może Cię spotkać na miejscu. Dobrze wiesz, że siły na kluczowej stacji mogą być porównywalne z tymi, które Was zaatakowały, sądząc po resztkach zapisów z konsol w bazie tranzytowej, które miałaś okazję przejrzeć podczas lotu.
- Twój cel, uwolniony, może pomóc Ci wydostać się ze stacji - jeśli kalkulacje na temat sił wroga są prawdziwe, będzie to konieczne.
- Myśliwiec nie oferuje Ci żadnej metody komunikacji, a Twoja holodata zapewne nie przyda się do niczego na miejscu.

Dostępny sprzęt:
- Myśliwiec zdobyty ze stacji kosmicznej
- Resztki zawartości dwóch medpakietów
- Skompletowany w 2/3 kod dostępu

Uczestnicy Misji:
- Uczeń Jedi Elia Vile

Pomocnicy:
- Rycerz Jedi Neil Danadris
- Adept Fenderus
- Padawan Revel
- Padawan Siad Avidhal

Obecność Rycerza Neila w roli pomocnika jest dla mnie niezbędna z uwagi na uprzednie konsultacje i możliwość pełnego zaufania w sprawie trudniejszych ról. Proponowałbym spróbować z przeprowadzeniem tej finałowej misji o 20:00, z organizacją o 19:00. Potrzebuję jeszcze dwóch pewnych pomocników, aby misja była udana. Całość nie powinna trwać dłużej, niż do co najwyżej 23:00. Liczę na zapisy.
Awatar użytkownika
Zosh Slorkan
Rycerz Jedi
Posty: 570
Rejestracja: 16 wrz 2013, 21:33

Re: Więzi Mocy - Uczeń Jedi Elia Vile

Post autor: Zosh Slorkan »

Bardzo chętnie wpadnę, ale będę niestety tylko do 22... Ale w sumie dam radę jakoś dłużej, tak myślę.
Obrazek
Awatar użytkownika
Cradum Vanukar
Padawan
Posty: 1276
Rejestracja: 08 kwie 2010, 10:47
Nick gracza: Neil

Re: Więzi Mocy - Uczeń Jedi Elia Vile

Post autor: Cradum Vanukar »

Tak, jak pisałem wczoraj - będę dostępny od 19:30.
Bart pisze:Nie stawiajcie mi pomników, słuchajcie Mahlera i Sibeliusa, wieczna chwała Mistrz Luki
Awatar użytkownika
Revel
Były członek
Posty: 102
Rejestracja: 14 maja 2013, 16:12

Re: Więzi Mocy - Uczeń Jedi Elia Vile

Post autor: Revel »

Nie czuję się dziś najlepiej, bo zostałem potrącony przez motor i trochę krwi mi ubyło, więc jestem na razie może nawet bardziej rozkojarzony niż w czasie feralnej misji z Falanem, ale dziś chętnie bym pomógł jeśli będę w stanie.
Awatar użytkownika
Siad Avidhal
Były członek
Posty: 1878
Rejestracja: 15 lip 2010, 10:20
Nick gracza: Vinax

Re: Więzi Mocy - Uczeń Jedi Elia Vile

Post autor: Siad Avidhal »

Będę, pomogę, zagram na 99%. 1% w zapasie na wypadek sytuacji wyższych typu crash neta/kompa/atak armii Rosyjskiej.
Obrazek
Awatar użytkownika
Elia
Mistrz Jedi
Posty: 2635
Rejestracja: 03 lip 2011, 14:29

Re: Więzi Mocy - Uczeń Jedi Elia Vile

Post autor: Elia »

Mi, oczywiście, termin odpowiada - tak dla czystej formalności piszę : )
Obrazek
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi
Posty: 682
Rejestracja: 08 kwie 2010, 10:47

Re: Więzi Mocy - Uczeń Jedi Elia Vile

Post autor: Bart »

Misja zakończona sukcesem, wszystkie jej cele zostały spełnione.
Major Sendec Emtin pisze: Na miejscu, do którego trafiły nasze myśliwce ze wsparciem, z którym nas wysłano, napotkaliśmy tylko na zniszczone resztki krążących w próżni zgliszczy. Trudno odnaleźć jasne ślady, ale łatwo domyśleć się, że stacja bojowa, na jaką udała się Rycerz Elia Vile, została zniszczona w wyniku tamtejszych działań.

Cieszymy się, że sprawa została najwyraźniej zakończona, a cały ten nieznany projekt, dla którego porwano Jedi, unicestwiony permanentnie. Gratulujemy sukcesu w tak beznadziejnie samotnej misji.

Pobraliśmy nieco próbek i zdjęć, ale nic nie sugeruje, abyśmy mogli cokolwiek odzyskać. Przynajmniej "bota", czy jak Wy to nazwaliście, razem z resztą ustrojstw, które zrobiły z Jedi wcielenie destrukcji, poszło do diabła razem ze stacją.

Bez odbioru.
Ilość PD:
(Trudny - 4000 PD) * ranga uczestników (Rycerz Jedi - 2,5) : liczba uczestników (1) = 10000 PD
Rany uczestników:
- Rycerz Jedi Elia Vile - ciężkie/krytyczne
Sprawozdania:
- Rycerz Jedi Elia Vile - całość
Adnotacja OOC
PD za finałowe Próby nie są dodawane z racji wykonania misji przed zdjęciem blokady poziomu.
ODPOWIEDZ