Zlecenie Vreyxa

Zlecenie Vreyxa

Postautor: Bart dodano: 03 maja 2013, 0:47

Dane dotyczące misji:

Stopień: Rycerz Jedi
Preferowana klasa: Obrońca/Strażnik/Negocjator
Poziom trudności: Bardzo łatwy
Ilość uczestników: 2
Miejsce misji: Środkowe Rubieże, sektor Raioballo, system Alurion, planeta Alurion

{Nagranie z: Dantooine od: Rycerz Jedi Bart}
Obrazek
Protokół: Zamknięty
Kanał: Wewnętrzny
Kod: 93-5
Sektor: Raioballo
Świat: Dantooine

{Rozpoczęcie transmisji}

Kod: Zaznacz cały
Lowca Vreyx: Za to Nowa Republika z braku czasu, poprosila mnie o zrobienie porzadku z Alurionem. Slyszal Mistrz?
Lowca Vreyx: Wykryto tam ich obecnosc. Wrocilem... Bo stwierdzilem, ze przydalaby mi sie pomoc.
Inkwizytor Jedi Bart: Tuz przed chwila dowiedzial sie o tym Rycerz Danadris. Wyglada to na interesujaca okazje.
Inkwizytor Jedi Bart: Poleccie tam we dwóch - nie powinniscie wtedy napotkac zadnych przeszkód.
Lowca Vreyx:  Ryc... Zniknal. Inkwizytor Jedi Bart: W tym czasie spróbuje zdobyc czujniki, które w koncu alarmowalyby nas o intruzach na zewnatrz.
Inkwizytor Jedi Bart: Powinien byc gdzies wewnatrz budynku.
Inkwizytor Jedi Bart: Jesli dobrze pójdzie - gdy wrócicie, czujniki beda gotowe. Rozdzielmy tak zadania.
Lowca Vreyx: Hmm... Mam mu to przedstawic jako prosbe, czy Twoje polecenie?
Inkwizytor Jedi Bart: Jako optymalna sugestie rozwiazania dwóch naszych problemów w tym samym czasie. Lowca Vreyx: Dwoch?
Inkwizytor Jedi Bart: Po pierwsze - zadbamy o bezpieczenstwo systemu. Po drugie - przy okazji pracy z nami, zdobedziesz zapewne dosc duza sume z uwagi na status zlecenia.

{Koniec transmisji}

Cele Misji:
- Spotkać się z lokalnymi siłami na Alurion.
- Usunąć zagrożenie dla cywili w dowolny sposób.

Wskazówki:
- Brak.

Dostępny sprzęt:
- 3-osobowy myśliwiec Y-Wing Łowcy Vreyxa
- Opcjonalny sprzęt pobrany od Nowej Republiki
- Pancerze szturmowców pobrane od Nowej Republiki

Uczestnicy Misji:
- Rycerz Jedi Neil Danadris
- Łowca Nagród Vreyx*

Pomocnicy:
- brak

Kliknij, aby wyświetlić adnotację OOC
Wyjaśniając - briefing powstał po fakcie, po przeprowadzeniu przeze mnie eventu, który zwyczajnie rozszerzył się do stopnia, na którym łatwo było uznać go za misję. Na pewno zdarzały się tego rodzaju eventy (np. Elia i Kelan "Trzecia strona barykady"), lecz tutaj przeszło to moje oczekiwania, a dodatkowo - tak czy inaczej dla Neila od dawna planowałem przeprowadzenie misji.
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi

Re: Zlecenie Vreyxa

Postautor: Bart dodano: 03 maja 2013, 0:52

Misja zakończona sukcesem, wszystkie jej cele zostały spełnione.

Rycerz Jedi Bart pisze:Wieści z Alurion mówią bardzo wiele. Według raportów, które właśnie otrzymałem, siły Imperium wycofały się z podbitych fabryk z uwagi na tamtejsze wydarzenia, przetrzebienie sił i niewielkie zyski. Otrzymałem też wieści, że cywile zostali uwolnieni.
Czekam na dokładniejsze informacje.

Ilość PD:

(Bardzo łatwy - 1000 PD) * ranga uczestników (Rycerz Jedi - 2,5) : liczba uczestników (2) = Rycerz Jedi - 1250 PD

Rany uczestników:

- brak

Sprawozdania:

- Rycerz Jedi Neil Danadris - całość
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi

Wróć do Misje do wzięcia