Zjazd rodzinny - Inkwizytor Jedi Bart, Uczeń Jedi Elia Vile

Zjazd rodzinny - Inkwizytor Jedi Bart, Uczeń Jedi Elia Vile

Postautor: Neil Danadris dodano: 05 kwie 2014, 14:26

Dane dotyczące misji:

Stopień: Uczeń Jedi
Preferowana klasa: Strażnik/Negocjator
Poziom trudności: Łatwy
Ilość uczestników: 2
Miejsce misji: Zewnętrzne Rubieże, sektor Centrality, planeta Oseon VII, ruiny Ninn D'jur

{Przekaz z: Aargau od: Neil Danadris}
Obrazek
Protokół: Prywatny
Kanał: Wewnętrzny
Kod: 33-1
Sektor: Japrael
Świat: Onderon

{Rozpoczęcie transmisji}

Kod: Zaznacz cały
Neil Danadris: Jeśli chcecie wiedzieć coś na temat Vensling - sądzę, że będę najbardziej rzetelnym źródłem informacji.
Adept|Fenderus: Na pewno, tylko jest ten problem, że też jesteś zamieszany, kurcze...
Neil Danadris: Macie...
Neil Danadris: 5 minut.
Adept|Fenderus: Okej. Czy jest wrażliwa na Moc, to jeden... Czy jest związana z Mandalorianami, to dwa i czy ma coś wspólnego z bombą, to trzy.
Neil Danadris: Tak, nie, tak.
Adept|Fenderus: Okej. Czwarte pytanie: co ma wspólnego z Hebranem i Jamusem?
Neil Danadris: Nic.
Adept|Fenderus: Ok, ode mnie wszystkie....
Inkwizytor Jedi|Bart: Wierzysz, że nie będę w stanie jej zmiażdżyć, jeśli byłbym do tego zmuszony? Zbyt łatwo wystawiasz wszystko na tacy, Rycerzu.
Neil Danadris: Zapewne mógłbyś zniszczyć ją w stosunkowo krótkim czasie.
Neil Danadris: Nie jest uwikłana w żadną sprawę związaną bezpośrednio ze mną, Mandalorianami, czy Starseedem.
Neil Danadris: Moje pytanie: co z Bastardem?
Inkwizytor Jedi|Bart: Nie żyje.
Neil Danadris: Świetnie.
Inkwizytor Jedi|Bart: Wnioskuję, iż nie był Wam dłużej potrzebny?
Neil Danadris: Nie wiem.
Neil Danadris: Torturował mnie, zasługiwał na śmierć.
Adept|Fenderus: Mogłeś powiedzieć, że chcesz to pooglądać. Dalibyśmy Ci nawet wideo.
Neil Danadris: Bastard to jedynie kropla w oceanie. Nikt nie przejmie się jego zaginięciem.
Adept|Fenderus: Mistrz Bart go rozdeptał tam w bazie.
Adept|Fenderus: Nawet miecza nie wyjął.
Inkwizytor Jedi|Bart: Sądzę, że dla *każdego* Danadrisa nie jest to specjalnie zaskakujące.
Neil Danadris: Co masz na myśli mówiąc *każdego*?
Inkwizytor Jedi|Bart: Zaskakujące pytanie.
Adept|Fenderus: Oryginalnego, klona jeden, klona dwa?
Neil Danadris: Oryginał i dziewiętnastka.
Neil Danadris: Reszta martwa.
Inkwizytor Jedi|Bart: To wciąż dwie wersje, stad trudno uznać za niejasne wykorzystanie liczby mnogiej w dowolnym rozumowaniu.
Neil Danadris: Będę dziś dobrym antagonistą i pozwolę zadać Wam ostatnie pytanie, na które odpowiem oczywiście jak najbardziej szczerze.
Adept|Fenderus: Nie wydaje Ci się, że nie macie dość siły roboczej, żeby się uporać z nami, jak się wgryziemy za głęboko?
Neil Danadris: Ja, Vensling, Mag z Tund, Thion Starseed, Jamus Kevari, Hebran Abren...
Neil Danadris: Kilkaset popleczników, rozrzuconych po całej galaktyce...
Neil Danadris: Cóż. Chyba przegracie.
Neil Danadris: Nie radziłbym angażować się w nasze operacje. To kompletnie bezcelowe.
Inkwizytor Jedi|Bart: Rzut tak licznych sił w jedno miejsce będzie niezwykle mało możliwy, Rycerzu.
Neil Danadris: Oh, zaraz. Przecież przed chwila powiedziałem, że Vensling nie ma ze mną nic wspólnego!
Inkwizytor Jedi|Bart: Twoi Mroczni Jedi mogą zebrać w tak zwartej grupie dość siły, aby móc się ze mną mierzyć, lecz nie z całością.
Neil Danadris: Mroczni Jedi?
Neil Danadris: Doprawdy, Rycerzu - sądziłem, że cenisz mnie znacznie lepiej i... wyżej.
Inkwizytor Jedi|Bart: Cenię. Obyś nie musiał się przekonać w najgorszych metodach.
Neil Danadris: Gdybyś spotkał się ze mną twarzą w twarz. Co byś zrobił?
Inkwizytor Jedi|Bart: Sądzę, że to bardzo łatwe pytanie. Być może sam znasz na nie odpowiedź, jedynie szukając potwierdzenia.
Neil Danadris: Być może. Wciąż jednak, zadałem Ci pytanie i... oczekuję odpowiedzi.
Inkwizytor Jedi|Bart: Dość powie, że nie musisz martwić się o siebie, a o wszystkich dookoła.
Neil Danadris: Oferuję Ci spotkanie. Jeden na jeden, sam na sam.
Neil Danadris: Ewentualnie, możesz zabrać ze sobą Uczennicę Vile.
Neil Danadris: Nie mam pomysłu na termin i miejsce. Jakieś sugestie?
Inkwizytor Jedi|Bart: Ruiny ND. Za tydzień.

{Koniec transmisji}

Cele Misji:
- Spotkać się z Pierwowzorem w ruinach Ninn D'jur na Oseonie VII.

Wskazówki:
- Brak.

Dostępny sprzęt:
- Wszelkie wyposażenie, jakie zdecydujecie się ze sobą zabrać tuż przed odlotem.

Uczestnicy Misji:
- Inkwizytor Jedi Bart
- Uczeń Jedi Elia Vile

Pomocnicy:
- Padawan Revel
- Adept Fenderus

Proszę potencjalnych pomocników o zgłaszanie się dopiero po ustaleniu terminu misji.
Awatar użytkownika
Neil Danadris
Honorowy członek

Re: Zjazd rodzinny - Bart, Elia Vile

Postautor: Elia dodano: 05 kwie 2014, 14:43

Moje aktualne terminy w temacie z terminami; co do dziś i jutro - jutro przez większość dnia mogę być niedostępna, więc po 18 dopiero. Dziś pasuje.

Aby uprościć - mam i tak szersze terminy niż Elia, która "zawęża moje", więc nie ma potrzeby pisać.
~Bart
Obrazek
Awatar użytkownika
Elia
Mistrz Jedi

Postautor: Zosh Slorkan dodano: 05 kwie 2014, 14:49

Miałem dzisiaj od 9 tyle roboty, że nie wiem, jak będę na siłach, ale do jakiejś mniejszej roli NPC bardzo chętnie przyszedłbym. Jutro chyba kiepsko.

Chętnie posiedzę w tym od "drugiej strony ekranu" x)
Obrazek
Awatar użytkownika
Zosh Slorkan
Rycerz Jedi

Postautor: Neil Danadris dodano: 05 kwie 2014, 15:21

Misja wobec tego odbędzie się dzisiaj, o godzinie 20:00. Pomocników proszę o obecność na xfire o 19:30.
Awatar użytkownika
Neil Danadris
Honorowy członek

Postautor: Revel dodano: 05 kwie 2014, 15:23

Zgłaszam się na ochotnika do pomocy.
Awatar użytkownika
Revel
Były członek

Postautor: Neil Danadris dodano: 08 kwie 2014, 13:34

Misja zakończona sukcesem, wszystkie jej cele zostały spełnione.

Nadajnik, który zwrócono Wam w punkcie kontroli pojazdów, był bardzo prostym, prozaicznym urządzeniem. Nie mieliście żadnego problemu, by podłączyć go pod konsolę - i szybko zorientować się, że poza wysyłaniem sygnału, sprzęt ten pełnił także funkcję ukrytego, przenośnego dysku. Znajdował się na nim wyłącznie jeden plik - notatka - którą bez komplikacji udało Wam się otworzyć i odczytać.

Być może jestem już martwy. Być może zabraliście mnie z Oseonu siłą. Być może każdy z nas poszedł swoją własną drogą. Możliwości jest niezwykle wiele - lecz mam nadzieję, że Mag jest martwy, a Wy - cali i zdrowi. Naraziłem Was na niebezpieczeństwo, w pełni świadomie, mając na uwadze Waszą potęgę i umiejętności.

Prawdopodobnie nie istnieje dla mnie już żadna droga ratunku. Stałem się jednostką spaczoną, gnuśną. Nie widzę dla siebie miejsca wśród Jedi, wśród rodziny, w społeczeństwie. Wciąż jednak mogę sabotować działania Starseeda - mogę dać Wam nieco czasu na przygotowanie się. Być może kiedyś znowu będę potrzebował Waszej pomocy - lecz gdy w końcu zostanę postawiony przeciwko Wam, zabijecie mnie. Nie jestem niezbędnym elementem planu Thiona, jednak moja śmierć powinna osłabić jego armię - zwłaszcza wtedy, gdy nie będzie miał już czasu na przeprowadzenie uzupełnień.

Nie szukajcie mnie. Nie szukajcie zbędnej zemsty. Mandalorianie, z którymi Thion współpracuje, to jedynie czysta siła bojowa. Obiecano im chwałę i potęgę - jednak tylko nieliczni z nich wiedzą o inwazji, która nadejdzie.
Nie poszukujcie winnych, gdyż to wyłącznie ja jestem odpowiedzialny za własne zwyrodnienie.

Przekażcie mojej rodzinie, że prawdziwy Neil Danadris zginął. Opiekujcie się dziewiętnastką.

Ilość PD:

(Łatwy - 2000 PD) * ranga uczestników (Uczeń Jedi - 2; Rycerz Jedi (profesja prestiżowa) - 3) : liczba uczestników (2) = Uczeń Jedi - 2000 PD; Rycerz Jedi (profesja prestiżowa) - 3000 PD

Rany uczestników:

- brak

Sprawozdania:

- Inkwizytor Jedi Bart - całość
Awatar użytkownika
Neil Danadris
Honorowy członek

Wróć do Zadania