Zaginiony: Jasper Heller - Adept Alain Xeren

Zaginiony: Jasper Heller - Adept Alain Xeren

Postautor: Elia dodano: 11 paź 2014, 21:46

Dane dotyczące misji:

Stopień: Adept
Preferowana klasa: Obrońca/Strażnik/Negocjator
Poziom trudności: Bardzo łatwy
Ilość uczestników: 1
Miejsce misji: Światy Środka, sektor Kuat, system Kuat, planeta Kuat, Kuat City

{Przekaz z: Archiwa Bazy Jedi od: Rycerz Jedi Elia Vile}
Obrazek
Protokół: Otwarty
Kanał: Wewnętrzny
Kod: 25-7
Sektor: 5
Świat: Prakith

{Rozpoczęcie transmisji}

Obrazek
Kod: Zaznacz cały
Niespełna godzinę temu skontaktował się ze mną jeden z republikańskich agentów stacjonujących w tej części Galaktyki. Według jego informacji, generał Egory Heller, jeden z weteranów bitwy o Kuat, emerytowany wojskowy, a obecnie członek zarządu największej stoczni planety, zgłosił zaginięcie najmłodszego syna. Sprawa jest utrzymywana w sekrecie głównie ze względu na pozycję Generała Hellera (jest na Kuat osobą publiczną) oraz niejasne okoliczności zdarzenia - nie wiadomo czy chłopiec został porwany dla okupu, czy chodzi rozgrywki polityczne, czy też jest to jedynie nieszczęśliwy wypadek.

Zostaliśmy poproszeni o zbadanie tej sprawy możliwie jak najdyskretniej. Adept Alain Xeren, którego wyznaczyłam do zadania, zostanie odebrany z Prakith przez członka agentury i przewieziony na spotkanie z rodziną zaginionego chłopca.

{Koniec transmisji}

Cele misji:
- przeprowadzić śledztwo w sprawie zaginięcia Jaspera Hellera,
- odnaleźć zaginionego,
- zwrócić chłopca (lub jego ciało) rodzinie; dołożyć wszelkich starań, by wrócił żywy.

Wskazówki:
- w miarę możliwości postaraj się ukryć swoją tożsamość przed postronnymi - zarówno jako Jedi, jak i jako śledczy,
- pamiętaj o tym, że śledztwo możesz prowadzić również w terenie; będziesz potrzebował jednak dokładnych wskazówek, by nie błądzić bez celu i nadmiernie nie zwracać uwagi,
- jeśli chłopiec został porwany, spróbuj utrzymać kontakt z porywaczami; możesz blefować, jednak rób to ostrożnie.

Dostępny sprzęt:
- medpakiet,
- jeden egzemplarz broni palnej.

Uczestnicy misji:
- Adept Alain Xeren

Pomocnicy:
- Mistrz Jedi Bart (współorganizator)
- Padawan Tranquil
- Rycerz Jedi Neil Danadris

Proszę uczestnika o podanie możliwych terminów. Następnie proszę o posty chętnych do pomocy - potrzebuję co najmniej 3 osób.
Pozytywne zakończenie misji oznacza awans uczestnika na rangę Padawana. Z tego względu, w misji mogą pomagać wyłącznie pełnoprawni członkowie organizacji.
Obrazek
Awatar użytkownika
Elia
Mistrz Jedi

Re: Zaginiony: Jasper Heller - Adept Alain Xeren

Postautor: Alain Xeren dodano: 11 paź 2014, 22:54

Forum odwiedzam regularnie, ale tylko jako gość, bo logowanie ze starego telefonu to droga przez mękę (dla informacji).

Cholera, chyba wszyscy wiecie, że przez pewne sprawy rodzinne ciężko mi o pogranie na spokojnie w normalnej atmosferze. Moje terminy są takie, jak w temacie Terminy (wybaczcie, nie mogę zalinkować), więc dość luźno : ) Muszę za to prosić o podanie mi terminu trzy dni wcześniej. Mam nadzieję, że to nie kłopot, inaczej nie mogę zagwarantować pogrania w normalny sposób.
Awatar użytkownika
Alain Xeren
Były członek

Postautor: Elia dodano: 12 paź 2014, 0:36

Termin misji ustalam więc na sobotę 18/10/2014, godz. 19:30. Pomocników, tradycyjnie, zapraszam godzinę wcześniej.
Obrazek
Awatar użytkownika
Elia
Mistrz Jedi

Postautor: Tranquil dodano: 12 paź 2014, 4:09

Jeżeli jest miejsce to wchodzę w to ;)

Miejsc mamy w bród. There's no limits! - Elia
Obrazek
Awatar użytkownika
Tranquil
Były członek

Postautor: Neil Danadris dodano: 15 paź 2014, 21:49

Chętnie pomogę.
Awatar użytkownika
Neil Danadris
Honorowy członek

Postautor: Elia dodano: 19 paź 2014, 0:14

Misja zakończona sukcesem, wszystkie jej cele zostały spełnione.

Rycerz Jedi Elia Vile pisze:Syn Generała, w którego odbiciu Alain odegrał olbrzymią rolę, trafił już bezpiecznie do domu. Wstępne przesłuchania pozwoliły ustalić, że porywaczom zależało w równym stopniu na kredytach, co na samym chłopaku oraz osobie Generała. Motywy wciąż pozostają nieznane, być może chodzi o zatargi z Imperium - lecz to wyłącznie spekulacje. Wciąż czekamy na więcej szczegółów, zarówno ze strony Padawana, jak i ze strony agentury.

W ramach wdzięczności za uratowanie syna Generał Heller przekazał na rzecz naszej organizacji 250 tysięcy kredytów. Ponoć jest to wciąż niewielki procent od sumy, która byłby gotów zapłacić za życie najmłodszej latorośli.

Ilość PD:

(Bardzo łatwy - 1000 PD) * ranga uczestników (Adept - 1) : liczba uczestników (1) = Adept - 1000 PD

Rany uczestników:

- Adept Alain Xeren - lekkie

Sprawozdania:

- Adept Alain Xeren - całość
Obrazek
Awatar użytkownika
Elia
Mistrz Jedi

Wróć do Zadania