Więzi Mocy - Uczeń Jedi Elia Vile

Więzi Mocy - Uczeń Jedi Elia Vile

Postautor: Bart dodano: 27 kwie 2014, 13:55

Dane dotyczące misji:

Stopień: Uczeń Jedi
Preferowana klasa: Obrońca/Strażnik/Negocjator
Poziom trudności: Trudny
Ilość uczestników: 1
Miejsce misji: Wewnętrzne Rubieże, system Amfar - stacja kosmiczna niesprecyzowanej lokalizacji

Obrazek
Kod: Zaznacz cały
Ostrzeżenie: zbliżasz się do celu. Niezidentyfikowana stacja kosmiczna - dwie godziny drogi.
Konstrukcja stacji: nieznana.
Domniemany status: porzucona budowla.
Prawdopodobne datowanie: 150-100 BBY.
Wczytane koordynaty: 181-5311-0987F.
Aktualna lokalizacja: Wewnętrzne Rubieże - system Amfar - punkt pozasektorowy 181-5311-0987F.

Cele Misji:
- Zinfiltrować stację, na której naukowcy i najemnicy przetrzymują schwytany obiekt.
- Podczas infiltracji zdobyć ostatnią, środkową część kodu dostępu do celi.
- Przebić się do segmentu, w którym przetrzymywany jest więzień.
- Uwolnić Inkwizytora Barta za wszelką cenę.

Wskazówki:
- Jedną z pierwszych rzeczy, na jakie zwracasz uwagę podczas trwającego kilkanaście godzin lotu, są Twoje bolesne, nieprzyjemne rany. Choć udało Ci się je zabezpieczyć i powstrzymać ból, czujesz, że obrażenia mogą stanowić znaczący problem.
- Nie wiesz, co może Cię spotkać na miejscu. Dobrze wiesz, że siły na kluczowej stacji mogą być porównywalne z tymi, które Was zaatakowały, sądząc po resztkach zapisów z konsol w bazie tranzytowej, które miałaś okazję przejrzeć podczas lotu.
- Twój cel, uwolniony, może pomóc Ci wydostać się ze stacji - jeśli kalkulacje na temat sił wroga są prawdziwe, będzie to konieczne.
- Myśliwiec nie oferuje Ci żadnej metody komunikacji, a Twoja holodata zapewne nie przyda się do niczego na miejscu.

Dostępny sprzęt:
- Myśliwiec zdobyty ze stacji kosmicznej
- Resztki zawartości dwóch medpakietów
- Skompletowany w 2/3 kod dostępu

Uczestnicy Misji:
- Uczeń Jedi Elia Vile

Pomocnicy:
- Rycerz Jedi Neil Danadris
- Adept Fenderus
- Padawan Revel
- Padawan Siad Avidhal

Obecność Rycerza Neila w roli pomocnika jest dla mnie niezbędna z uwagi na uprzednie konsultacje i możliwość pełnego zaufania w sprawie trudniejszych ról. Proponowałbym spróbować z przeprowadzeniem tej finałowej misji o 20:00, z organizacją o 19:00. Potrzebuję jeszcze dwóch pewnych pomocników, aby misja była udana. Całość nie powinna trwać dłużej, niż do co najwyżej 23:00. Liczę na zapisy.
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi

Re: Więzi Mocy - Uczeń Jedi Elia Vile

Postautor: Zosh Slorkan dodano: 27 kwie 2014, 14:30

Bardzo chętnie wpadnę, ale będę niestety tylko do 22... Ale w sumie dam radę jakoś dłużej, tak myślę.
Obrazek
Awatar użytkownika
Zosh Slorkan
Rycerz Jedi

Postautor: Neil Danadris dodano: 27 kwie 2014, 14:49

Tak, jak pisałem wczoraj - będę dostępny od 19:30.
Awatar użytkownika
Neil Danadris
Honorowy członek

Postautor: Revel dodano: 27 kwie 2014, 15:09

Nie czuję się dziś najlepiej, bo zostałem potrącony przez motor i trochę krwi mi ubyło, więc jestem na razie może nawet bardziej rozkojarzony niż w czasie feralnej misji z Falanem, ale dziś chętnie bym pomógł jeśli będę w stanie.
Awatar użytkownika
Revel
Były członek

Postautor: Siad Avidhal dodano: 27 kwie 2014, 15:51

Będę, pomogę, zagram na 99%. 1% w zapasie na wypadek sytuacji wyższych typu crash neta/kompa/atak armii Rosyjskiej.
Obrazek
Awatar użytkownika
Siad Avidhal
Rycerz Jedi

Nick gracza: Vinax

Postautor: Elia dodano: 27 kwie 2014, 16:32

Mi, oczywiście, termin odpowiada - tak dla czystej formalności piszę : )
Obrazek
Awatar użytkownika
Elia
Mistrz Jedi

Postautor: Bart dodano: 28 kwie 2014, 2:37

Misja zakończona sukcesem, wszystkie jej cele zostały spełnione.

Major Sendec Emtin pisze:Na miejscu, do którego trafiły nasze myśliwce ze wsparciem, z którym nas wysłano, napotkaliśmy tylko na zniszczone resztki krążących w próżni zgliszczy. Trudno odnaleźć jasne ślady, ale łatwo domyśleć się, że stacja bojowa, na jaką udała się Rycerz Elia Vile, została zniszczona w wyniku tamtejszych działań.

Cieszymy się, że sprawa została najwyraźniej zakończona, a cały ten nieznany projekt, dla którego porwano Jedi, unicestwiony permanentnie. Gratulujemy sukcesu w tak beznadziejnie samotnej misji.

Pobraliśmy nieco próbek i zdjęć, ale nic nie sugeruje, abyśmy mogli cokolwiek odzyskać. Przynajmniej "bota", czy jak Wy to nazwaliście, razem z resztą ustrojstw, które zrobiły z Jedi wcielenie destrukcji, poszło do diabła razem ze stacją.

Bez odbioru.

Ilość PD:

(Trudny - 4000 PD) * ranga uczestników (Rycerz Jedi - 2,5) : liczba uczestników (1) = Rycerz Jedi - 10000 PD

Rany uczestników:

- Rycerz Jedi Elia Vile - ciężkie/krytyczne

Sprawozdania:

- Rycerz Jedi Elia Vile - całość

Adnotacja OOC
PD za finałowe Próby nie są dodawane z racji wykonania misji przed zdjęciem blokady poziomu.
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi

Wróć do Zadania