Ucieczka od Jedi - Uczeń Jedi Elia Vile, Adept Kal'Nar

Ucieczka od Jedi - Uczeń Jedi Elia Vile, Adept Kal'Nar

Postautor: Bart dodano: 27 lis 2013, 0:04

Dane dotyczące misji:

Stopień: Adept
Preferowana klasa: Negocjator
Poziom trudności: Bardzo łatwy
Ilość uczestników: 1-2
Termin odblokowania misji: 01.12.13
Miejsce misji: Baza Jedi na Onderonie

{Przekaz z: - od: Inkwizytor Jedi Bart}
Obrazek
Protokół: Zamknięty
Kanał: Wewnętrzny
Kod: 14-C
Sektor: Raioballo
Świat: Nieznany

{Rozpoczęcie transmisji}

Obrazek
Kod: Zaznacz cały
To już właściwa pora, abyście zrealizowali plan wydobycia dodatkowych informacji z naszego więźnia podczas pozorowanej ucieczki - i udali się na miejsce spotkania, które wskazał Adeptowi podczas jego działań.

Wykorzystajcie dowolną z naszych maszyn i zrealizujcie plan pozorowanej ucieczki - z tego co wiem, mojej Padawance udało się zdobyć zaufanie więźnia więc jeśli będziecie współpracować, moja Padawanka może dołączyć do ucieczki na jej końcu, lub "skonfrontować" się z uciekającymi w trakcie ich trasy na platformę. Istnieje jeszcze trzecia opcja - pozostanie przy Waszym pierwotnym planie, więc przyjęcie przez moją uczennicę tożsamości przekupionego pilota. W wypadku, gdyby moja uczennica miała lecieć sama, plan pozostawiam jej samej.

Według tego, co przekazywał Adept, więzień miał spotkać się ze swoimi klientami w kantynie przy porcie na Glee Anselm - namierzyłem już właściwe miejsce i zapisałem koordynaty w komputerach naszych myśliwców.

Nie widzę powodu dodawać więcej, wszystkie kwestie były omawiane już na bieżąco.

{Koniec transmisji}

Cele Misji:
- Upozorować ucieczkę z bazy Jedi razem z napastnikiem z Dantooine.
- Zdobyć wszystkie możliwe informacje na temat środowiska, w którym obraca się morderca.
- Dostać się na Glee Anselm i spotkać z klientami więźnia.

Wskazówki:
- Wykorzystajcie zdobyte dotychczas zaufanie więźnia - zdobywane podczas Waszych osobnych forteli. To ono będzie kluczem, jeśli macie zdobyć przydatne informacje w trakcie lotu.
- Odświeżcie przed wylotem wszystkie dotychczasowe fakty na temat tej sprawy, posługując się archiwum sieci wewnętrznej. Pozostał Wam czas na przygotowanie i ewentualne konsultacje.

Dostępny sprzęt:
- Dowolne wyposażenie bazy pobrane na miejscu.

Uczestnicy Misji:
- Uczeń Jedi Elia Vile
- Adept Kal'Nar

Pomocnicy:
- Rycerz Jedi Neil Danadris
- Rycerz Jedi Gluppor

Kliknij, aby wyświetlić adnotację OOC
Misja zakłada udział Adepta, gdyż jego dalsze uczestnictwo to naturalny wynik RP z ostatnich miesięcy w tej sprawie - forma misji służy ułatwieniu. Kontynuacja zależy od tego, jakie zapowiedzi poda Adept Kal'Nar nt. swojej sytuacji po 30 listopada - jeśli nadal nie będzie mógł być aktywny, uczestniczką pozostanie Elia, bo tak wyszłoby w RP z uwagi na jej działania i samoistny tok fabuły.

Czekam na informację Adepta, a potem na terminy uczestników i osób chętnych do pomocy. Minimalnie jedna, maksymalnie trzy.
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi

Re: Ucieczka od Jedi - Elia Vile, Kal'Nar

Postautor: Bart dodano: 03 gru 2013, 21:04

Z uwagi na zwyczajny brak informacji od Kal'Nara i specyfikę tego wątku, który nie mógłby być logicznie i klimatycznie kontynuowany przy dalszym oczekiwaniu i tak długiej pauzie, misja zostanie przeprowadzona w "wariancie" z jednym uczestnikiem - tak jak samoistnie wątek poszedłby dalej w RP na bazie wszystkich dotychczasowych działań. Organizacja w formie misji, jak pisałem w adnotacji, służy zwyczajnemu ułatwieniu.

Czekam na terminy od uczestniczki i osób zainteresowanych pomocą.
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi

Postautor: Elia dodano: 05 gru 2013, 18:50

Moje terminy nie uległy zmianie. Jednakże, ze względu na wysokie ryzyko nadgodzin w pracy, najbezpieczniej byłoby zrealizować misję 9-10 grudnia (biorę wtedy urlop) lub w dowolny weekend z wyłączeniem weekendów okołoświątecznych (tj. 21-22, 28-29).
Obrazek
Awatar użytkownika
Elia
Mistrz Jedi

Postautor: Neil Danadris dodano: 05 gru 2013, 19:08

Pomogę.

Podobnie jak Elii, pasuje mi 10 grudnia bądź też każdy weekend - z wyjątkiem nadchodzącego oraz tych okołoświątecznych.
Awatar użytkownika
Neil Danadris
Honorowy członek

Postautor: Bart dodano: 05 gru 2013, 20:22

Wnioski są w zasadzie oczywiste. Proponowałbym 14 grudnia (sobotę), na godzinę 18:00. Ten weekend też by dla mnie odpadał.
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi

Postautor: Ashtar Tey dodano: 06 gru 2013, 1:01

Zgłaszam się do pomocy.
Awatar użytkownika
Ashtar Tey
Rycerz Jedi

Nick gracza: Gluppor

Postautor: Bart dodano: 16 gru 2013, 2:42

Misja zakończona sukcesem, wszystkie jej cele zostały spełnione.

Rycerz Jedi Bart pisze:Sądząc po fakcie lotów Y-Wingiem między Onderonem, Glee Anselm i Iridonią, a także raportach o aresztowaniu przekazanego Nowej Republice poszukiwanego zabójcy - naszego więźnia - wszystko zostało wykonane. Czekam na raport, który wyjaśni przebieg sprawy i streści przy tej okazji podejmowane wcześniej starania i ustalane plany działania.

Ilość PD:

[ (Bardzo łatwy - 1000 PD) / 2 (wyjątkowa prostota zadania) * ranga uczestników (Uczeń Jedi - 2) : liczba uczestników (1) = Uczeń Jedi - 1000 PD

Rany uczestników:

- brak

Sprawozdania:

- Uczeń Jedi Elia Vile - całość
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi

Wróć do Zadania