Tropem kredytów - Adept Rael lij Gurkhalash

Tropem kredytów - Adept Rael lij Gurkhalash

Postautor: Bart dodano: 18 gru 2013, 15:55

Dane dotyczące misji:

Stopień: Adept
Preferowana klasa: Obrońca/Strażnik/Negocjator
Poziom trudności: Bardzo łatwy
Ilość uczestników: 1
Miejsce misji: Środkowe Rubieże, niszczyciel gwiezdny Explorator

{Przekaz z: Baza Jedi od: Inkwizytor Jedi Bart}
Obrazek
Protokół: Zamknięty
Kanał: Nowy Zakon Jedi
Kod: 36-2
Sektor: Japrael
Świat: Onderon

{Rozpoczęcie transmisji}

Obrazek
Kod: Zaznacz cały
Zapewne większość nadal pamięta misje Rycerza Gluppora i Padawana Kelana powiązane z działalnością Drugiego Imperium - jak i ostateczny wynik tej drugiej. Śledczym Nowej Republiki najwyraźniej udało się namierzyć, gdzie wykorzystane zostały pieniądze zrabowane od zamordowanego miliardera, w którego posiadłości był Rycerz Gluppor. Zdobyto pokaźne ilości danych sugerujące, na co wydano pieniądze, jaki jest domniemany cel, a także gdzie można zdobyć więcej informacji. To ostatnie, co oczywiste, nasi sojusznicy z Exploratora preferują przekazać Jedi.

Sądzę, że to idealna pora, abyś ruszył na własne, samodzielne zadanie, Kaleeshu. Moja Padawanka przetransportuje Cię na Exploratora, gdzie wszelki dalszy transport ustalisz już z samymi śledczymi.

{Koniec transmisji}

Cele Misji:
- Spotkać się z przedstawicielami Wywiadu Nowej Republiki na niszczycielu stacjonującym w Środkowych Rubieżach.
- Udać się we wskazaną przez agentów lokalizację i zebrać właściwe dane.
- Dodatkowy: nie pozwolić Twoim przeciwnikom na nawiązanie komunikacji z innymi.

Wskazówki:
- Dobrze zapoznaj się ze szczegółami poprzednich zadań, skoro będziesz kontynuować działania Rycerza Gluppora i Padawana Kelana.
- Twoim zadaniem jest zdobyć informacje, których będą od Ciebie oczekiwać agenci - prowadzenie własnych, zbędnych walk, będzie bezzasadne.

Dostępny sprzęt:
- Brak danych - informacje do uzyskania na miejscu.

Uczestnicy Misji:
- Adept Rael lij Gurkhalash

Pomocnicy:
- Rycerz Jedi Gluppor
- Rycerz Jedi Neil Danadris
- Uczeń Jedi Elia Vile

Wyświetl adnotację OOC
Bezwzględnie potrzebuję tutaj dwóch pomocników. Z uwagi na to, że od piątku wiele osób zaczyna wyjeżdżać na święta i dostępność będzie zerowa, niezmiernie optowałbym za ustaleniem terminu czwartkowego - na 19:30, z organizacją zaczynającą się wyjątkowo o 19:00. Proszę uczestnika o potwierdzenie terminu/podanie swoich jak najszerszych terminów i o wpisy osób zainteresowanych pomocą - z góry uprzedzam, że sądząc po znanych mi terminach wyjazdów, organizacja może być po piątku praktycznie niemożliwa.

Pozytywny wynik misji oznacza otrzymanie stopnia Padawana przez uczestnika. Na misji obowiązują standardowe zasady.
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi

Re: Tropem kredytów - Adept Rael

Postautor: Ashtar Tey dodano: 18 gru 2013, 16:00

Postaram się pomóc, jednak nie jestem w 100% pewny, czy się wyrobię.
Awatar użytkownika
Ashtar Tey
Rycerz Jedi

Nick gracza: Gluppor

Postautor: Brealin Ub dodano: 18 gru 2013, 17:12

Mi niestety nie bardzo pasuje, dysponuję w tym terminie czasem max. 2.5h. Optymalnym rozwiązaniem byłoby dla mnie gdyby misja zaczęła się godzinę wcześniej, żeby spokojnie się wyrobić. Ewentualnie w piątek, też około 18. W sytuacji naprawdę 'awaryjnej' jestem w stanie zgodzić się na termin już zaproponowany, ale raczej tylko wtedy, jeśli chwilowo nie będzie innego wyjścia.
Awatar użytkownika
Brealin Ub
Były członek

Postautor: Bart dodano: 18 gru 2013, 17:19

Znając w przybliżeniu terminy Rycerza Neila czy swojej Padawanki, dobrze wiem, że nie ma najmniejszej szansy na przeprowadzenie misji w ciągu tygodnia o tak wczesnej godzinie, z uwagi na pracę/studia (tak jak zresztą nigdy by nie było). O piątku i wyjazdach już pisałem. Jedynym rozwiązaniem poprowadzenia czegokolwiek w godzinach popołudniowych byłyby weekendy, ale te są spisane na straty aż do stycznia - w efekcie konieczne jest zostać przy terminie, który proponowałem (przewidując problemy tego typu, właśnie dlatego przeznaczyłem na organizację tylko pół godziny).
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi

Postautor: Neil Danadris dodano: 18 gru 2013, 17:32

Jutro mogę jeszcze pomóc - od piątku będę niedostępny aż do stycznia.
Awatar użytkownika
Neil Danadris
Honorowy członek

Postautor: Elia dodano: 18 gru 2013, 18:51

Czwartek to najprawdopodobniej mój ostatni wolny termin przed świętami. W piątek jestem niedostępna, być może będę tu jeszcze w sobotę - potem znikam aż do niedzieli po świętach. Sylwester i Nowy Rok odpadają z oczywistych względów.

Być może będę w stanie pojawić się jutro wcześniej niż o 19, ale nie mogę tego obiecać - nadgodziny przy końcu roku mnożą się w sposób niekontrolowany ; )
Obrazek
Awatar użytkownika
Elia
Mistrz Jedi

Postautor: Bart dodano: 20 gru 2013, 1:06

Misja zakończona porażką, jej główny cel nie został spełniony. Adept udowodnił niezdolność do podążania drogami Jedi w podstawowym stopniu.

Rycerz Jedi Bart pisze:Adept Rael został odprawiony na Yaga Minor, gdzie według bothańskich szpiegów zakupiono niebezpieczne chemikalia, co sugerowało śledczym, iż znów mamy do czynienia z próbą stworzenia broni masowgo rażenia. Dzięki śledztwu na miejscu, którego szczegóły pozostają nieznane, Adept dotarł do punktu, w którym imperialni żołnierze i technik ładowali broń chemiczną na pokład promu transportowego. Uczeń dobił dwóch rannych załogantów. Posiadał wolne miejsce na swoim myśliwcu, dzięki czemu mógł bezproblemowo przetransportować przynajmniej jednego więźnia - niezależnie od rozwiązania kwestii drugiego rannego, która byłaby wtedy wytłumaczalna z uwagi na zalecenia zachowania dyskrecji i bardziej skomplikowaną sytuację. Mordując obu ocalałych i nie zabezpieczając jakiegokolwiek materiału na planecie, do której Nowa Republika nie ma dostępu, Adept Rael prawdopodobnie uniemożliwił kontynuowanie jakiegokolwiek śledztwa.

Kaleesh nie pozostawił mi żadnego wyboru. Zamordował dwie osoby, według własnego systemu wartości odbierając im życie, nie chroniąc wówczas równorzędnej wartości - innego życia, bez żadnego bezpośredniego zagrożenia. Bezmyślnym działaniem prawdopodobnie zniweczył całe śledztwo, o ile nie zostaną przeprowadzone szybkie działania. Nie stał przed jakimkolwiek wyborem, nawet między wartościami bardziej kontrowersyjnymi - nie wybierał między życiem a potencjalnym szerszym bezpieczeństwem, gdyż nic nie istniało na przeszkodzie oszczędzenia choć jednego życia.

Adept Rael został przeze mnie odcięty od Mocy, a Rycerz Danadris usunął go z budynku.

Ilość PD:

Porażka = 0 PD

Rany uczestników:

- Adept Rael lij Gurkhalash - lekkie

Sprawozdania:

- Adept Rael lij Gurkhalash - brak, student usunięty
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi

Wróć do Zadania