Szlakiem przeszłości - Uczeń Jedi Fenderus

Szlakiem przeszłości - Uczeń Jedi Fenderus

Postautor: Bart dodano: 14 paź 2016, 19:36

Dane dotyczące misji:

Stopień: Uczeń Jedi
Preferowana klasa: Strażnik
Poziom trudności: Trudny
Ilość uczestników: 1
Miejsce misji: Głębokie Jądro, system Had Abbadon, planeta Had Abbadon - tereny wskazane przez zespół archeologiczny

{Przekaz z: Centrum Archeologii Coruscant Poziomu 321 od: Aloise Kazar}
Obrazek
Protokół: Prywatny
Kanał: Nowy Zakon Jedi
Kod: 323-00-1
Sektor: Corusca
Świat: Coruscant

{Rozpoczęcie transmisji}

Obrazek
Kod: Zaznacz cały
Panie Fenderusie, na pewno mnie pan pamięta – to mnie I mojego kolegę wydostał pan z naszego niefortunnego miejsca badań, w którym według państwa “wrogie siły” wzięły nas we władanie. Minęło sporo czasu.

Odkąd z żoną opuściliśmy Prakith, kontynuowałem swoje badania zdalnie z instytutów coruscantkich. Notabene bardzo je sobie chwalę, ale nie odbiegajmy od tematu. Tabliczki, które państwo odzyskali, na niewiele się zdały, mimo odszyfrowania napisów z resztek. Wiemy jednak, że miejsce, w którym nas państwo znaleźliście, to pierwsza świątynia kultu religijnego na Prakith, poświęcona „Volianderowi”. Udało nam się jednak zbadać wiek naszych zdobyczy, który najwyraźniej oscyluje w 6800 do 7200 lat. Krzyżując te dane z trasami nadprzestrzennymi, które znamy na Prakith, które znała galaktyka w tamtym czasie i tak dalej… Dotarliśmy do wniosków, że pierwsi prakithańczycy musieli zahaczyć o świat zwany "Had Abbadon", o ile to rzeczywiście imigranci, ale wszystko na to wskazuje. Resztki danych z tabliczek także na to wskazują, a nawet wskazują na konkretne rejony. Nie mówią o nazwie planety, ale mówią o pewnych terenach w miejscu „przystanku”. Nie wiemy dokładnie, o co chodzi z tą „wędrówką”, skąd cokolwiek w ogóle brało się „po drodze”, to tylko pewne skróty myślowe. Na pewno rozumie pan, o co chodzi – dawna historia ludów Prakith jakoś wiąże się z tym miejscem, resztę można zgadywać.

Teraz pojawia się ważny problem. Mamy swoich sponsorów… Zainteresowanych badaniami pradawnych korzeni Prakith – i pośrednio galaktyki – ze względu na dawne trasy nadprzestrzenne i nieznane nam światy, a w efekcie i bogactwa. Z uwagi na reputację tego miejsca skontaktowali się jednak z Zakonem Jedi, który nakazał, aby to miejsce zbadał ktoś z Jedi ze względu na zagrożenia i wagę. Sponsorzy przekazali to mnie, a ja wracam do źródła… A więc do pana. Jest pan kilometry doświadczenia i umiejętności od pana Luure, więc jest pan jedynym adresem w temacie.
Loty na Prakith są drogie, ale zamówię dostawę odpowiedniego sprzętu do pana. Dostanie pan też dane co do terenów, w których może pan odnaleźć cel. Powinien pan szukać jaskiń, czegoś pod ziemią.

{Koniec transmisji}

Cele Misji:
- Zbadać tereny wskazane przez badania archeologiczne.
- Zdobyć wszelkie dostępne znaleziska i informacje o miejscach badań.

Wskazówki:
- [ Raport Adepta Naiiva Luure z odnalezienia świątyni poświęconej "ojcu założycielowi" Volianderowi ]
- [ Raport Adepta Naiiva Luure z ucieczki archeologa ]

Dostępny sprzęt:
- Podręczny skaner geologiczny
- Skaner geologiczny do montażu na pokładzie pojazdu powietrznego
- Maska oddechowa
- Aparat fotograficzny wysokiej rozdzielczości

Uczestnicy Misji:
- Uczeń Jedi Fenderus

Pomocnicy:
- Uczeń Jedi Siad Avidhal (współorganizator)
- Rycerz Jedi Gluppor
- Adept Niihl'ian'nebu
- Rycerz Jedi Neil Danadris
- Padawan Angar Makkaru
- Padawan Namon-Dur Accar
- Padawan Bar'a'ka
- Rycerz Jedi Elia Vile

Proszę uczestnika i osoby zainteresowane pomocą o podanie terminów. Niezbędne są cztery osoby wliczając współorganizatora.
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi

Re: Szlakiem przeszłości - Uczeń Jedi Fenderus

Postautor: Ashtar Tey dodano: 14 paź 2016, 19:47

Chętnie pomogę. Terminy:

- Niedziela po 19
- Poniedziałek po 20
- Wtorek po 20
- Czwartek dowolnie
- Piątek nie jestem pewny, albo po 20 albo wcale
Awatar użytkownika
Ashtar Tey
Rycerz Jedi

Nick gracza: Gluppor

Postautor: Edgar Alexander dodano: 14 paź 2016, 20:16

Hmm, dla mnie terminy są dość płynne. Piątki i niedziele w tym i przyszłym tygodniu są swobodnie dostępne na 100%, ale jest możliwość, że któryś z pozostałych dni tygodnia również będzie bez problemu dostępny - na razie mi trudno powiedzieć, bo to dla mnie ostatnie dwa tygodnie zajęć i będę mieć upchane wszelkie seminaria i kolokwia, zwyczajnie nie wiem na razie, jak z resztą tygodnia.
Obrazek
Awatar użytkownika
Edgar Alexander
Uczeń Jedi

Postautor: Neil Danadris dodano: 14 paź 2016, 20:18

Pomogę. Moje terminy na końcówkę tego tygodnia i cały następny:

Sobota i niedziela (15.10 i 16.10): dowolnie
Poniedziałek (17.10): po 17
Wtorek (18.10): jestem niedostępny
Środa (19.10): po 19:30
Czwartek (20.10): po 19:30
Piątek, sobota, niedziela (21.10, 22.10, 23.10): jestem niedostępny
Awatar użytkownika
Neil Danadris
Honorowy członek

Postautor: Zosh Slorkan dodano: 14 paź 2016, 20:35

O rany... wiecie jak to ze mną i misjami jest. x/ Pomogłem w 2 przez cały 2016. Ja ze swoją pracą nie mogę za dużo planować, bo nie wiem w jaki teren prowincji mnie wyślą za 2 dni i w jakich godzinach będę w pracy i na którą na następny dzień...

Więc ja bym miał taką propozycję. Zaplanujmy to z dużym wyprzedzeniem... A ja sobie wezmę urlop na dzień misji i następny, taki pełny, z góry, co mi go nikt nie będzie miał prawa cofnąć "bo pilne". Dobra? Wtedy to ja mogę się umówić jak wy tylko chcecie.

No to moje terminy oto (ten weekend odpada bo nie mam czasu na rezerwacje):
- Środa (19.10) - po 18:00
- Czwartek (20.10) - dowolnie
- Piątek (21.10) - dowolnie (wiadomo, w piątki się wszyscy zwykle umawiają towarzysko, no ale z wyprzedzeniem 1-2 tygodnie to chyba sobie poradzimy?)
- Sobota (22.10) - dowolnie
- Niedziela (23.10) - dowolnie
- Poniedziałek-środa (24.10-26.10) - odpada
- Czwartek-niedziela (27.10-30.10) - dowolnie
Obrazek
Awatar użytkownika
Zosh Slorkan
Rycerz Jedi

Postautor: Hope Novastar dodano: 14 paź 2016, 21:00

Moje terminy są wypisane w dziale o Terminach.

Dostosuję się i pomogę.
Obrazek
Ukryte:
Awatar użytkownika
Hope Novastar
Adept

Nick gracza: Angar

Postautor: Namon-Dur Accar dodano: 14 paź 2016, 21:02

Po niedzieli będę wolny, pomogę w dowolnym terminie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Namon-Dur Accar
Były członek

Postautor: Siad Avidhal dodano: 14 paź 2016, 21:39

Postaram się zarezerować każdy termin jaki wybierzecie, nie licząc sobót z racji wyjazdowej roboty.
Obrazek
Awatar użytkownika
Siad Avidhal
Rycerz Jedi

Nick gracza: Vinax

Postautor: Bart dodano: 14 paź 2016, 21:43

Najbardziej obiecująco wypadałby następny czwartek, skoro możecie wtedy grać zupełnie wszyscy, ale to dzień roboczy i wszyscy musimy kończyć w rozsądnych godzinach, a obawiam się, że po prostu nijak się nie uda. Musielibyśmy rozbić na dwie części, ale Neil jest mi bardzo potrzebny ze względu na jego dawnego NPC i kontynuacja byłaby... nieklimatycznie rozbita.

Proponowałbym na bazie waszych postów (wielkie dzięki za tak mnogie posty :D) misję na 28 października, piątek, 19:30, z pomocnikami co najmniej godzinę wcześniej. To tak wielkie wyprzedzenie (jak pisał Fenderus), że liczę, że mając taki zapas czasu, spokojnie piątkowy wieczór zarezerwujecie i zrobicie co trzeba wcześniej.
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi

Postautor: Bar'a'ka dodano: 15 paź 2016, 16:12

Ja pomogę w misji, spróbuje się przełamać... z tym akademikiem.
W piątek kończę wykłady o 18:30 to na 19:30 akurat powinienem być.
Awatar użytkownika
Bar'a'ka
Były członek

Postautor: Elia dodano: 22 paź 2016, 21:45

Pomogę, jeśli jeszcze jedna osoba będzie w ogóle przydatna. Mogę nie zdążyć przed 19:00.
Obrazek
Awatar użytkownika
Elia
Mistrz Jedi

Postautor: Elia dodano: 29 paź 2016, 2:33

Druga, finałowa część misji w sobotę 29.10.16, godzina 17:15. Pomocników zapraszam na 17:00.
Obrazek
Awatar użytkownika
Elia
Mistrz Jedi

Postautor: Elia dodano: 30 paź 2016, 4:26

Misja zakończona sukcesem, wszystkie jej cele zostały spełnione. Za wykonanie celu dodatkowego uznaje się uratowanie umierającego Rycerza Jedi oraz istoty uwięzionej w krysztale, bez poświęcenia żadnego z nich.

Rycerz Jedi Tionna Solusar pisze:Rycerz Hooker pozostaje nieprzytomny, ale rokuje bardzo dobrze. Klasyczne metody leczenia są bezużyteczne, najwyraźniej spora część organów wewnętrznych uległa obumarciu... a potem częściowemu odtworzeniu. To zawiłe arkana Uzdrawiania, umiejętności najwyższych poziomów. Nasi najbardziej doświadczeni Uzdrowiciele kontynuują Twoje dzieło. Nietypowa kuracja nie pozwoli Rycerzowi odzyskać dawnej sprawności - bardzo wysokiej, mimo podeszłego wieku - jego życiu nie zagraża jednak niebezpieczeństwo. Po zakończeniu leczenia wciąż będzie mógł zachowywać dawną niezależność. Nieco niepokoi nas jednak słaba równowaga psychiczna Rycerza, obawiamy się, że deformacje mentalne są bezpośrednim następstwem traumatycznych wydarzeń, których był świadkiem. Z tego względu zatrzymaliśmy zwierzę rasy howler, do którego Rycerz był niezwykle przywiązany. Wierzymy, że jego obecność wspomoże rekonwalescencję umysłu pacjenta.

Prowadzimy również badania nad nieszczęsną istotą, której duch został rozdzielony i uwięziony w odłamkach szkła. Sam przedmiot ma właściwości artefaktu, wyczuć w nim można alchemię Sithów, choć sama natura uwięzionej istoty jest wyraźnie jasnostronna. Kobieta, niegdyś rasy Keshiri, jest żywo zainteresowana współpracą, choć regularnie prosi o pozwolenie zobaczenia Voliandera - zaskakująca, choć przypadkowa zbieżność z imieniem osoby, która dokonała włamania do naszych archiwów. Według wstępnych szacunków wiek szkła może wynosić nawet 7000 lat. Badania są wciąż w toku, jednak po ich zakończeniu przedmiot powinien trafić w Twoje ręce.

Dokonałeś niebagatelnego czynu, Rycerzu. Twoje poświęcenie, determinacja i nieustraszona natura pozwoliły ocalić dwie niezwykle wartościowe istoty. Z całego serca gratuluję zasłużonego awansu.

Ilość PD:

[ (Trudny - 4000 PD) + cel dodatkowy (500 PD) ] * ranga uczestników (Rycerz Jedi - 2,5) : liczba uczestników (1) = Rycerz Jedi - 11250 PD

Rany uczestników:

- Rycerz Jedi Fenderus - brak

Sprawozdania:

- Rycerz Jedi Fenderus - całość

Adnotacja OOC
PD za finałowe Próby nie są dodawane z racji wykonania misji przed zdjęciem blokady poziomu.
Obrazek
Awatar użytkownika
Elia
Mistrz Jedi

Wróć do Zadania