Szlakiem Irgrova - Adept Brealin Ub

Szlakiem Irgrova - Adept Brealin Ub

Postautor: Bart dodano: 24 sie 2016, 15:46

Dane dotyczące misji:

Stopień: Adept
Preferowana klasa: Obrońca/Strażnik/Negocjator
Poziom trudności: Bardzo łatwy
Ilość uczestników: 1
Miejsce misji: Nieznane

{Przekaz z: Miasto Prak od: Uczeń Jedi Fenderus}
Obrazek
Protokół: Zamknięty
Kanał: Wewnętrzny
Kod: 93-S
Sektor: 5
Świat: Prakith

{Rozpoczęcie transmisji}

Obrazek
Kod: Zaznacz cały
Chcę wszystkich poinformować, że Brealin zaginął i może być martwy albo w grubych tarapatach. Udało mu się odkryć, dokąd przewożono meble z mieszkania żony Bulla po tym, jak jej mieszkanie zostało sprzedane przez dwóch podejrzanych facetów. Wczoraj zabrał się w tamto miejsce, zawiozłem go i sam poleciałem w tym czasie latać po różnych sklepach i hurtowniach i kupować części przydatne do budowania mieczy świetlnych, żeby podopieczni Mistrzyni Elii mieli z czego je budować.

No więc po sześciu godzinach jego nieobecności sam się wybrałem w to miejsce. Mały domek na uboczu wielkiej stolicy, Prak... Jak tylko tam wszedłem... czułem, że dzieje się coś złego, moje zmysły kazały mi spieprzać. Ledwo tam wszedłem, coś w środku zaczęło wybuchać, a cały budynek się walić. Dzięki temu, że byłem blisko progu, zdążyłem uciec, jak budynek się zawalał, a eksplozja się przenosiła. Nic mi się nie stało... ale cały budynek został totalnie wysadzony i wszystko tam płonęło. Zwiałem, zanim przyszła policja.

Nie wiem kto tam był i o co chodzi... ale miał niezłe środki, żeby wysadzić całą chałupę. Po Brealinie ani śladu.

{Koniec transmisji}

Cele Misji:
- Uciec przed pewną śmiercią z rąk porywaczy.
- Dodatkowy: Poznać los żony Irgrova Bulla.

Wskazówki:
- Brak.

Dostępny sprzęt:
- Brak.

Uczestnicy Misji:
- Adept Brealin Ub

Pomocnicy:
- Padawan Bar'a'ka
- Padawan Angar Makkaru
- Adept Tanna Saarai

Misja jest organizowana ze względu na to, jak potoczyły się losy Brealina w trakcie śledztwa. Poziom trudności nie powinien być brany pod uwagę - został ustawiony tylko ze względu na to, że jest to misja wynikająca z toku otwartego eventu. Rzeczywisty poziom trudności zadania stojącego przed Brealinem nie ma związku z formalnym poziomem ustalonym w odprawie.

Element briefingu został napisany przez Ucznia Jedi Fenderusa.

Proszę uczestnika i osoby zainteresowane pomocą o podanie terminów. Potrzebuję minimalnie dwóch osób. Maksimum to cztery.
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi

Re: Szlakiem Irgrova - Adept Brealin Ub

Postautor: Brealin Ub dodano: 24 sie 2016, 16:23

Od niedzieli do czwartku mam czas w przedziale 18:00-0:00. W piątek i sobotę mogę posiedzieć dłużej, ale to też zależy od danego terminu.
Awatar użytkownika
Brealin Ub
Były członek

Postautor: Bar'a'ka dodano: 24 sie 2016, 16:37

Pomoge od pon do czw, moze nie do konca ale bede.
Awatar użytkownika
Bar'a'ka
Były członek

Postautor: Bart dodano: 25 sie 2016, 12:05

Z uwagi na to, że organizowane są teraz dwie misje jednocześnie, a tą wolałbym zorganizować pierwszą, wychodzę z założenia, że osoby które wpisały terminy w misji Angara i Bar'a'ki, chciałyby zagrać i w tej misji, ale piszą w pierwszym temacie, aby nie robić chaosu i zrobić misje jedna po drugiej. Wykorzystuję więc terminy podane w obu tematach. Jeśli jednak się mylę i Angar lub Liann nie mają ochoty pomagać w tej misji, proszę napisać w tym temacie.

Termin ustaliłbym na środę, 31 sierpnia, o godz. 18:30. Pomocników proszę o obecność o 17:30. W razie spóźnień etc. nie ma problemu, wystarczy mnie uprzedzić. Jest miejsce dla jeszcze jednej osoby, ale wolę zarezerwować je dla Siada, który byłby mi bardzo potrzebny ze względu na jego dawną postać.
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi

Postautor: Tanna Saarai dodano: 26 sie 2016, 12:15

Gdyby było miejsce na pomocnika, zgłaszam swoją gotowość :-) Na chwilę obecną termin mam wolny, więc chętnie pomogę :-)
Obrazek
Awatar użytkownika
Tanna Saarai
Uczeń Jedi

Nick gracza: Binol

Postautor: Edgar Alexander dodano: 31 sie 2016, 9:01

Dziś najprawdopodobniej nie będę mógł być obecny na misji. Przepraszam najmocniej.
Obrazek
Awatar użytkownika
Edgar Alexander
Uczeń Jedi

Postautor: Bart dodano: 01 wrz 2016, 13:11

Misja zakończona sukcesem.

Ilość PD:

[ (Bardzo łatwy - 1000 PD) - 200 PD (śmierć postronnego) ] - * ranga uczestników (Adept - 1) : liczba uczestników (1) = Adept - 800 PD

Rany uczestników:

- Adept Brealin Ub - lekkie

Sprawozdania:

- Adept Brealin Ub - całość
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi

Wróć do Zadania