Szlakiem Irgrova - Adept Brealin Ub

Szlakiem Irgrova - Adept Brealin Ub

Postautor: Bart dodano: 24 sie 2016, 15:46

Dane dotyczące misji:

Stopień: Adept
Preferowana klasa: Obrońca/Strażnik/Negocjator
Poziom trudności: Łatwy
Ilość uczestników: 1
Miejsce misji: Nieznane

{Przekaz z: Miasto Prak od: Uczeń Jedi Fenderus}
Obrazek
Protokół: Zamknięty
Kanał: Wewnętrzny
Kod: 93-S
Sektor: 5
Świat: Prakith

{Rozpoczęcie transmisji}

Obrazek
Kod: Zaznacz cały
Chcę wszystkich poinformować, że Brealin zaginął i może być martwy albo w grubych tarapatach. Udało mu się odkryć, dokąd przewożono meble z mieszkania żony Bulla po tym, jak jej mieszkanie zostało sprzedane przez dwóch podejrzanych facetów. Wczoraj zabrał się w tamto miejsce, zawiozłem go i sam poleciałem w tym czasie latać po różnych sklepach i hurtowniach i kupować części przydatne do budowania mieczy świetlnych, żeby podopieczni Mistrzyni Elii mieli z czego je budować.

No więc po sześciu godzinach jego nieobecności sam się wybrałem w to miejsce. Mały domek na uboczu wielkiej stolicy, Prak... Jak tylko tam wszedłem... czułem, że dzieje się coś złego, moje zmysły kazały mi spieprzać. Ledwo tam wszedłem, coś w środku zaczęło wybuchać, a cały budynek się walić. Dzięki temu, że byłem blisko progu, zdążyłem uciec, jak budynek się zawalał, a eksplozja się przenosiła. Nic mi się nie stało... ale cały budynek został totalnie wysadzony i wszystko tam płonęło. Zwiałem, zanim przyszła policja.

Nie wiem kto tam był i o co chodzi... ale miał niezłe środki, żeby wysadzić całą chałupę. Po Brealinie ani śladu.

{Koniec transmisji}

Cele Misji:
- Uciec przed pewną śmiercią z rąk porywaczy.
- Dodatkowy: Poznać los żony Irgrova Bulla.

Wskazówki:
- Brak.

Dostępny sprzęt:
- Brak.

Uczestnicy Misji:
- Adept Brealin Ub

Pomocnicy:
- Padawan Bar'a'ka
- Padawan Angar Makkaru

Misja jest organizowana ze względu na to, jak potoczyły się losy Brealina w trakcie śledztwa. Poziom trudności nie powinien być brany pod uwagę - został ustawiony tylko ze względu na to, że jest to misja wynikająca z toku otwartego eventu. Rzeczywisty poziom trudności zadania stojącego przed Brealinem nie ma związku z formalnym poziomem ustalonym w odprawie.

Element briefingu został napisany przez Ucznia Jedi Fenderusa.

Proszę uczestnika i osoby zainteresowane pomocą o podanie terminów. Potrzebuję minimalnie dwóch osób. Maksimum to cztery.
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi

Re: Szlakiem Irgrova - Adept Brealin Ub

Postautor: Brealin Ub dodano: 24 sie 2016, 16:23

Od niedzieli do czwartku mam czas w przedziale 18:00-0:00. W piątek i sobotę mogę posiedzieć dłużej, ale to też zależy od danego terminu.
Awatar użytkownika
Brealin Ub
Były członek

Postautor: Bar'a'ka dodano: 24 sie 2016, 16:37

Pomoge od pon do czw, moze nie do konca ale bede.
Awatar użytkownika
Bar'a'ka
Były członek

Postautor: Tanna Saarai dodano: 26 sie 2016, 12:15

Gdyby było miejsce na pomocnika, zgłaszam swoją gotowość :-) Na chwilę obecną termin mam wolny, więc chętnie pomogę :-)
Obrazek
Awatar użytkownika
Tanna Saarai
Uczeń Jedi

Nick gracza: Binol

Postautor: Thang Glauru dodano: 31 sie 2016, 9:01

Dziś najprawdopodobniej nie będę mógł być obecny na misji. Przepraszam najmocniej.
Obrazek
Awatar użytkownika
Thang Glauru
Uczeń Jedi

Postautor: Bart dodano: 01 wrz 2016, 13:11

Misja zakończona sukcesem.

Ilość PD:

(Łatwy - 2000 PD) * ranga uczestników (Adept - 1) : liczba uczestników (1) = 2000 PD

Rany uczestników:

- Adept Brealin Ub - lekkie

Sprawozdania:

- Adept Brealin Ub - całość
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi

Wróć do Zadania