Stare rany - Adept Tanna Saarai

Stare rany - Adept Tanna Saarai

Postautor: Siad Avidhal dodano: 25 lis 2016, 21:24

Dane dotyczące misji:

Stopień: Adept
Preferowana klasa: Obrońca/Strażnik/Negocjator
Poziom trudności: Bardzo łatwy
Ilość uczestników: 1
Termin odblokowania misji: Od 05.12.2016 włącznie
Miejsce misji: Zewnętrzne Rubieże, sektor Calamari, system Mon Calamari, planeta Mon Calamari, miasto Koralowe

{Przekaz z: Prakith od: Uczeń Jedi Siad Avidhal}
Obrazek
Protokół: Prywatny
Kanał: Wewnętrzny
Kod: 22-B
Sektor: 5
Świat: Prakith

{Rozpoczęcie transmisji}

Obrazek
Kod: Zaznacz cały
Na wstępie. Chciałbym abyś zachowała dyskrecję niezależnie od zaakceptowania lub odrzucenia mojej prośby. Nie chcę, by wiedział o tym ktokolwiek prócz naszej dwójki do czasu, aż sprawa nie zostanie rozwiązana. Nie chcę, by ktokolwiek chociaż pomyślał, że wykorzystuję Cię do własnych celów podług sytuacji, w której aktualnie znajdujemy się my oraz cała nasza galaktyka. Nie mogę Ci nic narzucić - jedynie prosić o pomoc w sprawie niezwykle delikatnej dla mnie.

Kontaktuję się właśnie z Tobą, bo ciężko mi aktualnie znaleźć osobę o niezbędnych predyspozycjach do tego typu zadania. Prezentujesz sobą naturalną, kobiecą delikatność - której jak wspomniałem potrzebuję w danej chwili - i jednocześnie wiem, że moje spostrzeżenia na temat Twych umiejętności analizowania, logicznego myślenia i podejmowania właściwych decyzji nie są mylne. Potrzebuję osoby inteligentnej. Dlaczego sam nie mogę się tym zająć? Ponieważ całość godzi bezpośrednio we mnie i jestem pewien, że zaburzyłoby to mój osąd... Może wpadłbym w gniew, może nie udałoby mi się zachować tak jak powinienem. Poza tym w danym kręgu jestem przesadnie znany z racji tego, że tam się wychowałem. No i... Chcę oszczędzić mojemu staremu ojcu niepotrzebnych trosk. Ma już na karku tyle lat i zmartwień, że szkoda mi zaburzać jego spokój. Zwłaszcza po śmierci matki - stał się wrakiem Kalamarianina.

Do rzeczy... Dowiedziałem się, że moja była żona została zamordowana. Chociaż sama wobec mnie zachowała się tak źle, że ciężko mi o tym mówić - sentyment i pewne uczucia zostają. Pomimo tego, że spory czas temu sama wewnętrznie, psychicznie mnie zabiła - nigdy nie życzyłem jej aż tak źle. Nie chcę zemsty. Chcę sprawiedliwości. Sprawca nie został złapany, a śledztwo umorzono przez brak jakichkolwiek poszlak. Ale jak wiemy - nie ma zbrodni doskonałej. Chcę, aby morderca poniósł konsekwencje - to wszystko. Lecąc na Dac byłabyś nieznana, anonimowa - łatwiej byłoby Ci się poruszać między istotami. Nieznajoma osoba robiąc różne rzeczy pozostawiłaby mniej pytań. Nie godzi to bezpośrednio w Ciebie czy Twoją rodzinę, więc masz czystszy umysł do ewentualnych osądów, przesłuchań, inwigilacji, szukania czegokolwiek. Poza tym zawsze też to dla Ciebie jakieś doświadczenie w naszym fachu. Jedi to nie tylko miecze, jak sama doskonale o tym wiesz.

Ja postawiłbym na jej męża i nie słuchał wyjaśnień. Ale... Ja mógłbym się mylić. Gdybyś zdecydowała się pomóc mi - po prostu daj mi znać. Wyślę wtedy więcej szczegółów.

Post scriptum: Płacę za wszystko z kieszeni mojej rodziny. Od wylotu, przez pobyt i potrzebne środki, po przylot.

{Koniec transmisji}

Cele Misji:
- Dotrzeć do miejsca zdarzenia
- Zbadać poszlaki i przesłuchać wszystkich świadków oraz ewentualnych podejrzanych
- Przedstawić niepodważalne dowody policji i doprowadzić do aresztowania winnego
- Dodatkowy: Zachować anonimowość, nie wyłaniać związków z Jedi

Wskazówki:
- Miej na uwadze to, że istoty humanoidalne kłamią nawet pomimo najszczerszych intencji. Ludzie i nieludzie mają to do siebie, że są w stanie tuszować pewne rzeczy dla zachowania własnej twarzy nawet pomimo jawnej niewinności. Głównie w strachu przed fałszywym oskarżeniem.
- Pamiętaj, aby dokumentować w jakiś sposób każde z zebranych dowodów - nawet cudze słowa.
- Czasem do zebrania niepodważalnych dowodów lub złamania cudzego alibii potrzebne jest złamanie prawa.

Dostępny sprzęt:
- 5000 kredytów
- Maska tlenowa
- Dowolny sprzęt z bazy Jedi

Uczestnicy Misji:
- Adept Tanna Saarai

Pomocnicy:
- Mistrz Jedi Bart
- Padawan Namon-Dur Accar
- Padawan Angar Makkaru
- Mistrz Jedi Elia Vile

Misja jest priorytetowa. Proszę podać terminy po dacie odblokowania misji, zawartej w początkowej rubryce. Pozytywne zakończenie misji oznacza awans uczestnika na rangę Padawana. Z tego względu, w misji mogą pomagać wyłącznie Padawani wzwyż.
Obrazek
Awatar użytkownika
Siad Avidhal
Rycerz Jedi

Nick gracza: Vinax

Re: Stare rany - Adept Tanna Saarai

Postautor: Siad Avidhal dodano: 28 lis 2016, 21:45

Witam. Refreshuje ten temat na chwilę obecną i składam zapytanie. Biorąc pod uwagę mój obecny grafik - ktoś byłby chętny na misję w terminie 3/4 grudnia? W przeciwnym wypadku byłbym zmuszony otworzyć ją dopiero od 9 grudnia.
Obrazek
Awatar użytkownika
Siad Avidhal
Rycerz Jedi

Postautor: Namon-Dur Accar dodano: 28 lis 2016, 21:51

3, 4 - po 18:00.
Obrazek
Awatar użytkownika
Namon-Dur Accar
Były członek

Postautor: Hope Novastar dodano: 28 lis 2016, 22:24

3.12 - jak zawsze
4.12 - po 19:30
Obrazek
Ukryte:
Awatar użytkownika
Hope Novastar
Adept

Nick gracza: Angar

Postautor: Tanna Saarai dodano: 29 lis 2016, 1:02

{Przekaz z: Prakith od: Uczeń Jedi Siad Avidhal}
Obrazek
Protokół: Prywatny
Kanał: Wewnętrzny
Kod: 22-B
Sektor: 5
Świat: Prakith

{Rozpoczęcie transmisji}

Kod: Zaznacz cały
Z przyjemnością pomogę Ci w rozwiązaniu tej zagadki. Jestem zaszczycona, że postanowiłeś poprosić mnie o pomoc w tej delikatnej sprawie, obiecuję dyskrecję.
Bardzo prosiłabym o wspomniane szczegóły - będą one na pewno niezwykle przydatne. Najlepiej spotkajmy się i omówmy sprawę, im więcej informacji będę posiadała przed wylotem tym lepiej wszystko może się potoczyć.

{Koniec transmisji}

3.12 - na chwilę obecną mi pasuje po 18.00, ale jest bardzo prawdopodobne, że ten dzień mi wypadnie całkowicie.
4.12 - odpada zupełnie, wyjeżdżam z teatrem późnym popołudniem.
Jednak 3.12 to najbliższy termin z moich możliwych, bo następny to 11.12 bądź 12.12 o dowolnych godzinach popołudniowych/wieczornych.
Obrazek
Awatar użytkownika
Tanna Saarai
Uczeń Jedi

Nick gracza: Binol

Postautor: Siad Avidhal dodano: 30 lis 2016, 23:38

W takim wypadku ustalam wstępnie termin misji na 03.12.2016 (sobota). Gdyby coś miało się zmienić, będę informował na bieżąco. Proszę Was zatem o to samo. Co się tyczy godziny - planowany start misji właściwej jest o 19:30, tj. standardowo pomocników proszę godzinę wcześniej. Jeśli ktoś jeszcze chciałby pomóc - chętnie zapraszam. Nie widzę sensu ograniczania ilości uczestników. Zapraszam.
Obrazek
Awatar użytkownika
Siad Avidhal
Rycerz Jedi

Postautor: Hope Novastar dodano: 02 gru 2016, 2:59

Wynikły spore komplikacje i mogę się spóźnić na organizację i początek misji. Będę koło 21:30-22:00 dopiero dostępny.
Obrazek
Ukryte:
Awatar użytkownika
Hope Novastar
Adept

Postautor: Tanna Saarai dodano: 03 gru 2016, 0:58

Przepraszam najmocniej, ale tak jak się spodziewałem jutrzejszy dzień (właściwie już dzisiejszy, heh) nie jest wolny. Mam pracę, która się przeciągnie z pewnością (dowiedziałem się stosunkowo niedawno). Istnieje małe prawdopodobieństwo, że cała impreza skończy się wcześniej i zdążę, ale... mała. Wolałbym nie marnować waszego cennego czasu na tak duże "może".
Proponuję zatem poniedziałek 12.12.16, hm?
Obrazek
Awatar użytkownika
Tanna Saarai
Uczeń Jedi

Nick gracza: Binol

Postautor: Hope Novastar dodano: 03 gru 2016, 1:13

Mi tam pasuje, ale lepiej, żeby organizator się dopowiedział.
Obrazek
Ukryte:
Awatar użytkownika
Hope Novastar
Adept

Postautor: Siad Avidhal dodano: 03 gru 2016, 12:52

12.12.2016 jak najbardziej mi pasuje. To tydzień, w którym kończę pracę o 17, więc spokojnie na 20:00 można zrobić misję. Nie wiem jak się ma tutaj sprawa Barta, który z racji wyjazdu chyba do końca nie zna planów na 04.12+... Aktualnie jednak mogę przełożyć w takim wypadku.
Obrazek
Awatar użytkownika
Siad Avidhal
Rycerz Jedi

Postautor: Elia dodano: 03 gru 2016, 13:47

12/12 od 19:00 jak najbardziej pomogę.

Ja z grubsza jak Elia.
~Bart
Obrazek
Awatar użytkownika
Elia
Mistrz Jedi

Postautor: Siad Avidhal dodano: 11 gru 2016, 22:35

>> DOWNLOAD <<

Pliki na jutrzejszą misję. Przypominam przy okazji o jej właściwie istnieniu i o tym, że pomocnicy standardowo godzinę wcześniej, tj. godzinę 19:00.
Obrazek
Awatar użytkownika
Siad Avidhal
Rycerz Jedi

Postautor: Elia dodano: 12 gru 2016, 18:33

Niestety, z przyczyn niezależnych spóźnię się około 20min.
Obrazek
Awatar użytkownika
Elia
Mistrz Jedi

Postautor: Siad Avidhal dodano: 12 gru 2016, 18:52

Z racji tego, że nie będę robił pomocy tylko dla jednego pomocnika, termin organizacji przenoszę na pół godziny później. Tj. 19:30.
Obrazek
Awatar użytkownika
Siad Avidhal
Rycerz Jedi

Postautor: Siad Avidhal dodano: 13 gru 2016, 3:10

Z wypowiedzi Binola rozumiem, że CZĘŚĆ DRUGA mogłaby odbyć się około 16.12 (albo po)? Proszę zatem o potwierdzenie własnych terminów jego oraz uczestników. Na tej podstawie ustalimy termin drugiej części. Rzecz jasna dodatkowe osoby mogą się stale zapisać - nigdy za mało.
Obrazek
Awatar użytkownika
Siad Avidhal
Rycerz Jedi

Następna

Wróć do Zadania