Stan wojenny: Otwarta gra - Rycerz Jedi Danadris, Padawan Tranquil

Postautor: Bart dodano: 18 gru 2014, 18:37

Dane dotyczące misji:

Stopień: Padawan
Preferowana klasa: Obrońca/Negocjator
Poziom trudności: Średni
Ilość uczestników: 2
Miejsce misji: Wewnętrzne Rubieże, system Japrael, sektor Japrael, planeta Onderon

{Przekaz z: Miasto Prak od: Inkwizytor Jedi Bart}
Obrazek
Protokół: Otwarty
Kanał: Nowy Zakon Jedi
Kod: 900-0
Sektor: 5
Świat: Prakith

{Rozpoczęcie transmisji}

Obrazek
Kod: Zaznacz cały
Pozostaje mi domniemywać, że SOO nie zastosowało żadnych ze swych bomb, a działania Padawanów zakończyły się sukcesem - z uwagi na raportowany przez Padawana Xerena brak jakichkolwiek wcześniejszych pogłosek o takich wydarzeniach. Zdaje się logicznym, że jakikolwiek zrzut bomb w miejscu innym od zamkniętych, prywatnych terenów Służby Ochrony, nie uszedłby uwadze mieszkańców nawet w tak dokładnym ograniczaniu komunikacji. Obym nie był i teraz w błędzie.

Nie mamy już, tak czy inaczej, żadnych opcji na przedostanie się na planetę. Żadna z naszych metod nie jest powtarzalna - SOO pewnikiem po fakcie zdołało dobrze zbadać drogi naszego transportu.

Nawet jeśli na planecie pozostało coś jeszcze, jesteśmy zmuszeni do ostatnich działań, jeśli chcemy ich zatrzymać bez katastrofalnych strat.

Rycerz Danadris zna SOO i ich metody działania znacznie mniej od pozostałych, ale jest de facto jedyną opcją przedostania się na Onderon bez bezpośredniego ataku, który i tak będzie musiał nastąpić zaraz potem. Nie mamy już innych opcji. Liczę, że Rycerz zdoła wykorzystać swe zdolności mentalne do dostatecznego stopnia, aby w jakiś sposób przejść przez kontrolę orbitalną nad planetą - w przeciwnym razie wszelkie nasze szanse spadną do minimum.

Nie istnieje żadna szansa na przedostanie się na Onderon odpowiednio potężną maszyną, niezależnie co uda się wam osiągnąć podczas kontroli na orbicie. To na planecie musicie zdobyć coś, co pozwoli wam dostać się do centrum komunikacyjnego Służby Onderonu, 110 kilometrów na wschód od Iziz - i podbić ten budynek za wszelką cenę.

Padawanie - służ swoją wiedzą i mistrzostwem panowania nad pojazdami tak, jak będzie to tylko możliwe. Zdobądźcie od Padawana Xerena koordynaty miejsca schronu - ja i Mistrzyni Vile ruszamy zaraz po was, gdy tylko dostaniemy sygnał o zwycięstwie.

{Koniec transmisji}

Cele Misji:
- Przejść kontrolę na orbicie Onderonu.
- Skierować się w stronę dowolnego portu lotniczego.
- Przejąć maszynę, która pozwoli na wtargnięcie na teren centrum komunikacyjnego SOO.
- Podbić budynek i zniszczyć wszelką komunikację SOO.
- Dodatkowy: Powstrzymać lub spowolnić okoliczne komórki SOO oraz wojska w dowolny sposób.

Wskazówki:
- Zaraz po waszym natarciu będziecie zmuszeni uciec w bezpieczne miejsce, jeśli nie chcecie mierzyć się z nieskończonymi falami niedobitków i posiłków. Padawan Xeren musi przekazać wam właściwe koordynaty punktu, który jest rzekomo stosowną kryjówką.
- Nadajnik, który otrzymacie, pozwoli wysłać krótką transmisję do mnie i Mistrzyni Vile. Sygnał zostanie prawdopodobnie i tak przechwycony, choć powinien do nas dotrzeć - ale nie z aktywnymi urządzeniami centrum komunikacyjnego.
- Na miejscu może was czekać wszystko, co SOO ma do zaoferowania. Unikajcie zbędnych batalii.

Dostępny sprzęt:
- Nieuzbrojony, wynajęty statek pasażerski.
- Specjalistyczny nadajnik pozwalający na przekaz sygnału poza planetę.
- Dowolny sprzęt medyczny.
- Dowolna broń palna.
- Dowolne urządzenia elektroniczne.

Uczestnicy Misji:
- Rycerz Jedi Neil Danadris
- Padawan Tranquil

Pomocnicy:
- Padawan Fenderus
- Rycerz Jedi Gluppor
- Adept Girouliar

Proszę uczestników o podanie swoich terminów - o to samo proszę wszystkie osoby chcące pomóc. Potrzebuję tutaj minimalnie 3 osób, górna granica nie istnieje.
Wiem, że aktualnie wiele osób ma problemy z organizacją czasu z powodu studiów, więc nie mam niczego przeciwko, aby ustalić misję przykładowo po 24 grudnia, jeśli w innym wypadku trudno będzie skoordynować terminy.
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi

Re: Stan wojenny: Otwarta gra - Rycerz Jedi Danadris, Padawan Tranquil

Postautor: Tranquil dodano: 18 gru 2014, 20:04

Niedziela i wtorek, czwartek oraz następna sobota - te dni mogę zarezerwować w dowolnym wymiarze godzin. Jeżeli te terminy odpadają to będę wymieniał dalej.
Obrazek
Awatar użytkownika
Tranquil
Były członek

Postautor: Elia dodano: 18 gru 2014, 21:04

Aż do przyszłej niedzieli włącznie (28.12.14) będę niedostępna. Następny tydzień - poniedziałek i wtorek dopiero od 19:30, reszta dni roboczych odpada. Sobota (03.01.15) bardzo niepewna. Od niedzieli 04.01.15 obowiązują już moje stałe terminy z tematu z terminami (codziennie po 19, w weekendy bez ograniczeń).
Obrazek
Awatar użytkownika
Elia
Mistrz Jedi

Postautor: Neil Danadris dodano: 19 gru 2014, 0:31

Tranquil pisze:Niedziela i wtorek, czwartek oraz następna sobota - te dni mogę zarezerwować w dowolnym wymiarze godzin. Jeżeli te terminy odpadają to będę wymieniał dalej.

Z terminów wymienionych przez Tranquila pasuje mi jedynie najbliższa niedziela w godzinach wieczornych (tj. od 19:00/20:00). Od 22 do 27 grudnia włącznie jestem niedostępny, później pasuje mi w zasadzie każdy termin, poza 31.12 i 01.01.
Awatar użytkownika
Neil Danadris
Honorowy członek

Postautor: Tranquil dodano: 19 gru 2014, 6:56

21.12 (niedziela) mi pasuje, w sobotę wieczorem mnie nie ma.
Obrazek
Awatar użytkownika
Tranquil
Były członek

Postautor: Ashtar Tey dodano: 19 gru 2014, 16:07

W niedzielę wieczorem mógłbym pomóc.
Awatar użytkownika
Ashtar Tey
Rycerz Jedi

Nick gracza: Gluppor

Postautor: Hope Novastar dodano: 19 gru 2014, 20:55

Chętnie pomogę, zważywszy na to, iż niedziela i najbliższe dni, wykluczając wtorek są dla mnie wolne.
Obrazek
Ukryte:
Awatar użytkownika
Hope Novastar
Adept

Nick gracza: Angar

Postautor: Bart dodano: 19 gru 2014, 21:12

Wobec tego, skoro uda się zebrać 3 osoby, misję ustalam na niedzielę (21.12), na godzinę 19:00. Na pomocników czekam na kilka minut przed 18:00. Proszę przyjść wcześniej, aby uniknąć opóźnień przez pliki.
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi

Postautor: Neil Danadris dodano: 20 gru 2014, 15:43

Przed chwilą zostałem poinformowany o tym, że jutro odwiedzają mnie goście. W związku z tym prosiłbym o przesunięcie misji w miarę możliwości na godzinę 20:00/20:30.

W takiej sytuacji na pomocników będę czekał przed 18:40, a misję spróbujemy zacząć o 19:40. Jeśli będzie trzeba poczekać do tej 20:00/20:30 - nic się nie stanie.
~Bart
Awatar użytkownika
Neil Danadris
Honorowy członek

Postautor: Bart dodano: 22 gru 2014, 22:55

Misja zakończona sukcesem, wszystkie jej cele zostały spełnione.

Rycerz Jedi Neil Danadris: Bart, centrum wyłączone. Potrzebujemy wsparcia, ktoś musi zabrac stąd mnie i Tranquila. Bedziemy czekać kilka kilometrów od centrum - nie nadlatujcie w jego kierunku, wieże ostrzeliwują wszystkie statki dookoła. Bart - powtarzam, centrum opanowane. Opanowane.

Agent Hakksar: Jedi. Prawdopodobnie odsłuchujecie moją wiadomość, gdy jest już za późno. Sądzę, że komunikat, który odebrałem od waszego Rycerza dotrze do was razem z moją wiadomością, oba z opóźnieniem - nie wiem dokładnie jakim. Wasi wysłannicy z całą pewnością zniszczyli główne centrum komunikacyjne, wszystkie moje odczyty na to wskazują. Nie mogę powiedzieć i doradzić wiele więcej, sądzę, że SOO i tak musiało przechwycić wiadomość międzyplanetarną, mają zbyt rozległą sieć. Blokowanie to inna sprawa.
Sądzę, że wasi przyjaciele sobie poradzili. Nie mogę powiedzieć czemu, mogę tylko zasugerować, że dzięki czemuś, o czym mogli dowiedzieć się ich poprzednicy, poprzedni wysłannicy.
Powodzenia. Wiecie, co robić.

Ilość PD:

( Średni - 3000 PD ) * ranga uczestników (Padawan - 1,5; Rycerz Jedi - 2,5) : liczba uczestników (2) = Padawan - 2250 PD; Rycerz Jedi - 3750 PD

Rany uczestników:

- Rycerz Jedi Neil Danadris - ciężkie

- Padawan Tranquil - krytyczne

Sprawozdania:

- Rycerz Jedi Neil Danadris - całość
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi

Wróć do Zadania