Stan wojenny: Ostatnia droga - Padawan Xeren, Adept Quear

Re: Stan wojenny: Ostatnia droga - Padawan Quorrom, Adept Quear

Postautor: Coris Quorrom dodano: 08 gru 2014, 20:07

Przez najbliższy termin będzie mi bardzo cięzko wygenerować jakikolwiek czas na tą misję. Jest to w dużej mierze niezależne odemie, więc i z tego powodu nie podaje terminu - po prostu go nie znam i nie mam możliwości poznać.
Awatar użytkownika
Coris Quorrom
Były członek

Postautor: Bar'a'ka dodano: 10 gru 2014, 16:39

Ta niedziela to jedyny i najszybszy termin jaki mi odpowiada. Najlepiej gdyby misja zaczęła się koło 15 bo wiadomo jak to jest u mnie z wieczornym graniem. Nie przewiduje sytuacji podobnej do tej z komisariatu, ale zawsze może paść mi internet.

Edit: Dopiero teraz przeczytałem posty Corisa, więc nie pozostaje nic innego jak czekać.
Awatar użytkownika
Bar'a'ka
Były członek

Postautor: Coris Quorrom dodano: 10 gru 2014, 21:27

Nope. Mi cięzko podchodzi cały ten tydzień. Najlepszym rozwiązaniem będzie wybrać inną osobę, bo ja naprawdę tylko będę komplikował. Akurat mam taką a nie inną sytuacje teraz i granie mi w ogóle nie po drodze. Myślałem, że szybko się ogarnie a tu wyszło jak zawsze. Wybaczcie za kłopoty. Będe informował na bierząco jeśli nic nie wymyślicie.

Jeśli termin odpowiada Alainowi, to z powodu tego i coraz gorszej sytuacji IC, to Padawan Alain zostanie uczestnikiem.
      ~Bart
Awatar użytkownika
Coris Quorrom
Były członek

Postautor: Alain Xeren dodano: 10 gru 2014, 23:18

Z takim wyprzedzeniem dam radę załatwić sobie jakieś miejsce, w którym mógłbym usiąść i pograć (do 1 w nocy maksymalnie z powodów "logistycznych"). Szkoda takiej kampanii na takie opóźnienia. Ze swoją aktywnością nie czuję się jako zasługujący na taki udział w kampanii (tym bardziej, że podsumowuje tyle wątków z Onderonu...), ale jeśli wam to na rękę, możecie mnie pisać.
Awatar użytkownika
Alain Xeren
Były członek

Re: Stan wojenny: Ostatnia droga - Padawan Xeren, Adept Quear

Postautor: Bart dodano: 14 gru 2014, 22:52

Misja zakończona sukcesem, wszystkie jej cele zostały spełnione.

Inkwizytor Jedi Bart pisze:Padawan Xeren został odebrany z tej samej planety, na którą z Onderonu uciekli Padawani Fenderus i Tranquil. Redge Leecken odbiera właśnie Padawana naszym Y-Wingiem. Jest poważnie ranny i wycieńczony. Devaronianina brak.

Według świadków spotkanych przez Leeckena, Padawan został wysadzony z pojazdu transportowego Służby Ochrony Onderonu - przez dwóch żołnierzy w uszkodzonych pancerzach. Sam Padawan został właśnie odnaleziony - pirotechnik wiezie go do celu.

Według niepewnych wiadomości z pobliskich systemów, na niesprecyzowane tereny na Onderonie spadły ładunki wybuchowe. Donosi się o kataklizmie. Wiadomości wymagają potwierdzenia.

Ilość PD:

(Średni - 3000 PD ) - 2000 PD (śmierć uczestnika misji + zbędne straty w ludziach + zniszczenie bazy Jedi) * ranga uczestników (Padawan - 1,5; Adept - 1) : liczba uczestników (2) = Adept - 500 PD; Padawan - 750 PD

Rany uczestników:

- Padawan Alain Xeren - średnie

- Adept Quear'rem'Grahrk - śmiertelne

Sprawozdania:

- Padawan Alain Xeren - całość
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi

Poprzednia

Wróć do Zadania