Stan wojenny: Koordynacja rebelii - Padawan Xeren, Adept Quorrom

Stan wojenny: Koordynacja rebelii - Padawan Xeren, Adept Quorrom

Postautor: Bart dodano: 20 paź 2014, 19:24

Dane dotyczące misji:

Stopień: Adept
Preferowana klasa: Strażnik/Negocjator
Poziom trudności: Łatwy
Ilość uczestników: 2
Miejsce misji: Wewnętrzne Rubieże, system Japrael, sektor Japrael, planeta Onderon - miasto na ok. 300 km od dawnej bazy

{Przekaz z: Archiwa Bazy Jedi od: Inkwizytor Jedi Bart}
Obrazek
Protokół: Otwarty
Kanał: Nowy Zakon Jedi
Kod: 24-D
Sektor: 5
Świat: Prakith

{Rozpoczęcie transmisji}

Obrazek
Kod: Zaznacz cały
Ktoś, kto miał kontakt z bliższymi nam komórkami radykalnego oporu przeciwsko SOO - będzie musiał skoordynować ich grupy i utworzyć jakąkolwiek drogę łączności. Tu potrzebne są osoby doskonale znające warunki. Jakikolwiek większy kontakt z rebelią, z żyjących członków mieli tylko Padawan Xeren i Adept Quorrom - stąd nie istnieje inna opcja doboru zespołu. Adept Quorrom, jakkolwiek samemu pozbawiony większych mankamentów w swoim myśleniu, nierzadko nie potrafił wychwytywać ich w innych - lecz znając zdolności Padawana Xerena jestem pewien, że w tym zespole nie będzie to problem.

Według agenta, SOO przepuszcza wyłącznie pojazdy transportujące żywność z systemów innych niż republikańskie. Wynajmiemy na Prakith niewielki, nieuzbrojony myśliwiec kurierski, którym wspólnie polecicie. Udawać będziecie pracowników z systemów Resztek Imperium. Pewnikiem zostaniecie zatrzymani na kontrolę, więc radzę dokładnie przemyśleć dobór sprzętu na misję.

Gdy wylądujecie na Onderonie, nikt i nic nie będzie mogło Wam pomóc. Musicie odkryć, jak znaleźć rebeliantów i nawiązać z nimi łączność, po czym przynajmniej częściowo skoordynować rebelię. SOO anihiluje całe miasta, które wspierają rebelię - spróbujcie skoordynować ją z uwięzionymi posterunkami Republiki. Przed misją otrzymacie koordynaty zapewne najbezpieczniejszego posterunku wojskowego.

{Koniec transmisji}

Cele Misji:
- Przedostać się przez kontrolę na orbicie jako załoga myśliwca kurierskiego.
- W mieście odnaleźć rebeliantów i nawiązać z nimi kontakt.
- Skoordynować plany rebelianckie.
- Zbadać stan posterunku republikańskiego i zorganizować jego współpracę z rebelią.
- Dodatkowy: Zapobiec jakimkolwiek stratom wśród rebeliantów, cywili i wojska.

Wskazówki:
- Zapoznanie się z najświeższym połączeniem z agentem z sieci wewnętrznej rozwieje większość pytań.

Dostępny sprzęt:
- Niewielki myśliwiec kurierski wynajęty na Prakith.
- Dowolna broń z zapasów bazy.
- Dowolny sprzęt medyczny z zapasów bazy.

Uczestnicy Misji:
- Padawan Alain Xeren
- Adept Coris Quorrom

Pomocnicy:
- Rycerz Jedi Elia Vile
- Rycerz Jedi Neil Danadris
- Padawan Tranquil
- Adept Falan

Proszę uczestników o podanie swoich terminów - od dnia 23 października do przodu. Wszystkie osoby zainteresowane pomocą również.
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi

Re: Stan wojenny: Koordynacja rebelii

Postautor: Falan dodano: 20 paź 2014, 20:00

Wstepnie pomoge zgodnie ze swoimi godzinami dostepnosci, ale na 100% moge potwierdzic dopiero po podaniu dokladnego terminu przez uczestnikow.

EDIT: W niedzielę mogę grać, ale maksymalnie do 3 bo rano praca
Falan
Były członek

Postautor: Elia dodano: 20 paź 2014, 20:35

Chętnie pomogę. W tym tygodniu roboczym obowiązują moje terminy z forum (po 19:00), od soboty będę dostępna w dowolnych godzinach aż do czwartku włącznie. Piątek, sobota i niedziela przylegające do Wszystkich Świętych odpadają.

EDIT: Zero problemów z nowym terminem (niedziela).
Obrazek
Awatar użytkownika
Elia
Mistrz Jedi

Postautor: Tranquil dodano: 20 paź 2014, 20:40

Piątek, sobota i niedziela - jestem do dyspozycji, jeżeli wybierzecie taki termin.
Obrazek
Awatar użytkownika
Tranquil
Były członek

Postautor: Bar'a'ka dodano: 20 paź 2014, 20:54

Jak zwykle pomogę z wielką chęcią o ile godziny i dzień będą dla mnie osiągalne.

EDIT: Termin, który podał Coris - piątek, 21-22; odpowiada mi całkowicie.
Awatar użytkownika
Bar'a'ka
Były członek

Postautor: Coris Quorrom dodano: 20 paź 2014, 21:02

Zaskoczyliście mnie tą misją, nie powiem. Zebrałem to co najistotniejsze i tak to się u mnie przedstawia:

Mogę grać do piątku włącznie(W piątek między 21-22 najchetniej). Sobota odpada. Niedziela jak najbardziej. Przyszly tydzień jak i każdy kolejny pod wielkim znakiem zapytania. Raczej coś w środku tygodnia, co z kolei nie będzie pewnie pasować większości. Więcej informacji nie jestem w stanie wykrzesać, przykro mi. :( Dysponuje tylko tymi strzępkami i będę informował na bieżąco.
Awatar użytkownika
Coris Quorrom
Były członek

Postautor: Brealin Ub dodano: 20 paź 2014, 21:08

[EDIT] Jednak nie, zgłaszam się normalnie do pomocy, powinienem móc grać do 0:00-0:30.
Awatar użytkownika
Brealin Ub
Były członek

Postautor: Neil Danadris dodano: 20 paź 2014, 21:09

Godzinę zajmuje przeważnie sama organizacja zadania - nie ma żadnych szans na przeprowadzenie misji w tak krótkim czasie.

Jestem w stanie pomóc w dowolnym dniu po godzinie 19:00, znając termin co najmniej dzień przed.
Awatar użytkownika
Neil Danadris
Honorowy członek

Postautor: Coris Quorrom dodano: 20 paź 2014, 21:11

Pisałem między 21-22, faktycznie źle to ująłem. START, pasuje mi jak najbardziej w ten dzień między 21-22. Reszta dni w których będę dostępny mogę grać do rana, od godziny 18-19 jak najbardziej.
Awatar użytkownika
Coris Quorrom
Były członek

Postautor: Alain Xeren dodano: 20 paź 2014, 22:49

Wow. Po lekturze sieci wewnętrznej poczułem przyjemny dreszczyk. : D I jeszcze świeżo po powrocie.

Terminy nadal takie, jak w Rozkładzie Zajęć, ale w tym tygodniu w piątek moje zwyczajowe plany towarzyskie odpadają, bo znajomi wyjechali, więc on też jest wolny. Z pewnych przyczyn muszę jednak znać termin 2-3 dni wstecz minimalnie.

EDIT: Dobrze, że uprzedziłeś wcześniej Coris - dam radę załatwić "co trzeba" na niedzielę, dla mnie w porządku. W poniedziałek czeka mnie tylko pobudka do liceum, więc mogę grać i do ósmej.
Awatar użytkownika
Alain Xeren
Były członek

Postautor: Bart dodano: 20 paź 2014, 23:08

Jeśli dobrze to zrozumiałem, Coris może grać do późnych godzin codziennie, lecz w piątek od 21.

Ustalam więc misję na piątek (24 paź), godzinę 21:30 - a pomocników zapraszam na 20:30. Dla większej ilości osób roli już nie znajdę.
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi

Postautor: Coris Quorrom dodano: 23 paź 2014, 9:15

Panowie i... Elia. Wynikły pewne komplikacje przez którę będę musiał jutro - tj. w dzień misji (24-10-2014) kłaść się wcześniej spać, bo mama zapowiedziała, że obudzi mnie przed 6 rano, żebyśmy zgarnęli się i pojechali na targ. Chciałbym być w miare wyspany, bo jeszcze wieczorem idę na półmetek 2 klasy liceum, a popołudniu na korki i wszystkie te rzeczy zachodzą za sobą w małych odstępach czasowych i jak dodać do tego chwilę na zjedzenie, zajęcię się domowymi sprawami, to nie zostaje mi wiele na odespanie. Prosiłbym o przesunięcie dnia wypadu na Onderon, albo - mogę się spiąć, przesunąć inne plany i być gotowym już do grania na godzinę 19, ale i tak będę wtedy grał maksymalnie do 23-23:30. Nie znam zarysu fabularnego, więc nie mam pojęcia ile to może potrwać, a znając nas, to wszystko może się przedłużyć niemiłosiernie w czasie, a nie chce odgrywać czegoś na szybko, szczególnie przygotowanej misji. Jeśli Alainowi i innym pasuje przesunięcie dnia, to jestem za tą opcją.

Podaje notkę na przyszły tydzień, odrazu zaktualizuje wpis do terminów:

Mogę być w poniedziałek już dostępny od 17 np. albo i wcześniej, nawet od 12. Grać do samego końca.
We wtorek będe mógł grać jakoś do 00:30
W środe, czwartek - mogę hulać całą noc.
Piątek - prawdopodobnie od godziny 20-21 do rana.
Sobota i niedziela to świetą, więc no. Ja mogę grać, ale nie wiem jak inni.

Na razie proponowałbym wobec tego niedzielę (26.10) i identyczną godzinę, 21:30. Zapisanych do pomocy proszę o edytowanie postów co do tego terminu - dobrze byłoby wiedzieć, do której możecie grać.
    ~Bart
Awatar użytkownika
Coris Quorrom
Były członek

Postautor: Bart dodano: 27 paź 2014, 14:08

Misja zakończona sukcesem, wszystkie jej cele zostały spełnione. Zrealizowano cel dodatkowy.

Inkwizytor Jedi Bart pisze:Od tego, jakie metody współpracy resztek ruchu oporu z Nową Republiką opracowaliście, tyleż pod kątem aktualnego zebrania ich sił, co przyszłych metod działania, zależą dalsze losy odbicia Onderonu. Można już tylko liczyć, że udało wam się przekonać ich do bezpiecznego zebrania w jak największej ilości. Wasi następcy będą już skazani na Wasze plany i będą musieli wykorzystać to, co osiągnęliście. Na podstawie Waszego raportu ocenimy, czy będzie to zysk, czy kłopot.

Ilość PD:

(Łatwy - 2000 PD + cel dodatkowy - 400 PD) * ranga uczestników (Adept - 1; Padawan - 1,5) : liczba uczestników (2) = Adept - 1200 PD; Padawan - 1800 PD

Rany uczestników:

- brak

Sprawozdania:

- Padawan Alain Xeren - całość
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi

Wróć do Zadania