Smog i narkotyki

Smog i narkotyki

Postautor: Bart dodano: 16 lip 2014, 17:06

Dane dotyczące misji:

Stopień: Adept
Preferowana klasa: Obrońca/Strażnik
Poziom trudności: Bardzo łatwy
Ilość uczestników: 3
Termin rozpoczęcia misji: 15.07.14 - 20:00-24:00
Miejsce misji: Zewnętrzne Rubieże, sektor Seswenna, system Eriadu, planeta Eriadu - fabryka QDR

{Przekaz z: Baza Jedi od: SDK-00}
Obrazek
Protokół: Otwarty
Kanał: Wewnętrzny
Kod: 24-FS
Sektor: Japrael
Świat: Onderon

{Rozpoczęcie transmisji}

Obrazek
Kod: Zaznacz cały
Informuję, że intruz, który pojawił się w przestrzeni powietrznej bazy i został poddany ostrzałowi przez Adepta Mirda okazał się jednostką pokojowo nastawioną wobec integralności państwa mięsa. W trakcie spotkania przedstawił się jako członek Gildii Łowców Nagród, który słyszał o zajściu powiązanym z łowcami Vreyxem i Vernonem i z powodu szczątkowej wiedzy o państwa osobach przyleciał do bazy. Szczegóły zapewne poznali sami uczestnicy zdarzenia - zarejestrowano jedynie, iż łowca oferował Adeptom współpracę i przedstawił się jako Astar Lok.

Według tego, co odnotowałem podczas patrolu z modułem maskującym - Adepci z racji specyfiki statusu tej placówki otrzymali od łowcy ofertę współpracy w usunięciu przestępcy, za którego rząd Eriadu oferował 80 tysięcy kredytów. Nie zarejestrowano powodów wystawienia tak dużej sumy i okoliczności zlecenia działania łowcom nagród. Jednostka HDR-1 i Rycerze Jedi zostali poinformowani o wylocie.

{Koniec transmisji}

Cele Misji:
- Przedostać się na Eriadu.
- Dokonać sabotażu myśliwca poszukiwanego przestępcy.
- Zinfiltrować punkt operacyjny na Eriadu.
- Pochwycić cel.

Wskazówki:
- Brak.

Dostępny sprzęt:
- Komunikator łowcy Astara Loka
- Palnik
- Wibropiła
- 2 medpakiety

Uczestnicy Misji:
- Adept Duran Mird
- Adept Roc
- Astar Lok*

Pomocnicy:
- Padawan Tranquil

Misja została przeprowadzona z całkowitego rozpędu, nieplanowana jako zdarzenie tej skali, stąd briefing wstawiony po fakcie - fabuła poszła machinalnie, przez co na formalny briefing nie było już czasu.
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi

Re: Smog i narkotyki - Adept Duran, Adept Roc

Postautor: Bart dodano: 16 lip 2014, 17:07

Misja zakończona sukcesem, wszystkie jej cele zostały spełnione.

Rycerz Jedi Bart pisze:Jak miałem okazję powiedzieć - trudno zaprzeczyć, że Adept Mird odpracował, a raczej odzyskał, pieniądze i czas stracone przez to, co zrobił z Y-Wingiem. Nie wiem zbyt wiele o Waszym zadaniu, lecz łatwo wywnioskować, że było niebywale zbieżne z tym, czym nasza grupa zajęłaby się z własnej inicjatywy. Ciężko o bardziej wartościowe zdarzenie - czekam na relację.

Ilość PD:

(Bardzo łatwy - 1000 PD) * ranga uczestników (Adept - 1) : liczba uczestników (3) = Adept - 350 PD

Rany uczestników:

- Adept Duran Mird - ciężkie (średnie+pogłębienie niezaleczonych ran)

- Adept Roc - średnie

Sprawozdania:

- Adept Duran Mird/Adept Roc
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi

Wróć do Misje do wzięcia