Schowek - Adept Angar Makkaru, Adept Bar'a'ka

Schowek - Adept Angar Makkaru, Adept Bar'a'ka

Postautor: Bart dodano: 31 sie 2015, 13:02

Dane dotyczące misji:

Stopień: Adept
Preferowana klasa: Strażnik/Negocjator
Poziom trudności: Bardzo łatwy
Ilość uczestników: 2
Miejsce misji: Głębokie Jądro, Sektor 5, system Prakith, planeta Prakith - miasto Prall

{Przekaz z: Biblioteka Jedi od: Inkwizytor Jedi Bart}
Obrazek
Protokół: Otwarty
Kanał: Wewnętrzny
Kod: 17-222
Sektor: 5
Świat: Prakith

{Rozpoczęcie transmisji}

Obrazek
Kod: Zaznacz cały
Korun i Iktotchi zostali wysłani przeze mnie we dwóch celem zbadania biura, z którego uciekała osoba odbita przez Padawana Xerena i sierżanta Vreyxa. Wspomniany, przedstawiający się jako *łowca duchów* człowiek już wcześniej dokładnie wynegocjował z Iktotchim ofertę zbadania tego miejsca, a potencjalne dane stamtąd byłyby cenne tak czy inaczej dla nas. Sam człowiek nie wie, na co się natknął, a co zachęciło kult do pościgu za nim. Adepci mieli za zadanie zbadać tamto miejsce - tym bardziej z uwagi na fakt, że kult miał mnóstwo czasu na zbadanie tamtego miejsca, tak jak zapewne policja po śmierci osoby postronnej w pościgu.

Biuro człowieka znajduje się w mieście Prall - kultyści zaatakowali go właśnie tam przed jego ucieczką. To zapewne przez materiały z mieszkania odkryli położenie jego kryjówki, lecz według samego mężczyzny kult mógł nie odnaleźć jego schowka z innymi przedmiotami.

{Koniec transmisji}

Cele Misji:
- Zbadać biuro człowieka odbitego przez Padawana Xerena i sierżanta Vreyxa.
- Zabezpieczyć wszystkie przechowywane przez niego materiały.

Wskazówki:
- Brak.

Dostępny sprzęt:
- Zmodyfikowany ścigacz FC-20 pożyczony bazie Jedi
- Broń palna z bazy Jedi

Uczestnicy Misji:
- Adept Angar Makkaru
- Adept Bar'a'ka

Pomocnicy:
- Rycerz Jedi Elia Vile

Misja powstała samoistnie w drodze naturalnego toku RP i samodzielnego toku wydarzeń, "zaklasyfikowana" jako regularna misja z powodu skali gry i impaktu fabularnego. Klasyfikacja poziomu trudności jest dla misji tego rodzaju zwyczajowa, niezależna od przebiegu.
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi

Re: Schowek - Adept Angar Makkaru, Adept Bar'a'ka

Postautor: Bart dodano: 31 sie 2015, 13:12

Misja zakończona sukcesem, wszystkie jej cele zostały spełnione.

Brak danych pisze:Nie spałem całą noc... Chciałem... Chciałem powiedzieć, że pan... Bar'a'ka, chyba, i pan... Agnar... Przepraszam, jeśli coś mylę. Ci panowie wrócili już z moimi rzeczami, ale pan Agnar zdał mi krótką i bardzo niepokojącą relację. Zamordowano tam człowieka, a dokładniej... Oni sami musieli to zrobić. Przepraszam, ledwo mam siły o tym mówić i chyba nie jestem do tego dobrą osobą. Na pewno panowie Jedi zostawią rzetelniejszą relację...

Ilość PD:

[ (Bardzo łatwy - 1000 PD) - 200 PD (utrata części materiałów) ] * ranga uczestników (Adept - 1) : liczba uczestników (2) = Adept - 400 PD

Rany uczestników:

- Adept Angar Makkaru - lekkie

- Adept Bar'a'ka - średnie

Sprawozdania:

- Adept Bar'a'ka - całość
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi

Wróć do Zadania