Rakiety i abordaż

Rakiety i abordaż

Postautor: Bart dodano: 23 maja 2014, 23:35

Dane dotyczące misji:

Stopień: Padawan
Preferowana klasa: Strażnik
Poziom trudności: Bardzo łatwy
Ilość uczestników: 2
Miejsce misji: Wewnętrzne Rubieże, system Japrael, sektor Japrael, planeta Onderon - tereny oddalone o 6 kilometrów od bazy Jedi

{Przekaz z: Baza Jedi od: Inkwizytor Jedi Bart}
Obrazek
Protokół: Zamknięty
Kanał: Wewnętrzny
Kod: 2-D
Sektor: Japrael
Świat: Onderon

{Rozpoczęcie transmisji}

Obrazek
Kod: Zaznacz cały
[Nagranie przechwycone przez droida SDK-00 z hangaru]

"Patriota": Mam malo czasu, wiec bede mówic bez patosu i dobitnego wyjasniania powagi sytuacji, na pewno pan rozumie.
Padawan Revel: Dobrze, prosze mi to przeslac.
"Patriota": Nie mam czego przesylac, koordynaty mam w glowie. To niedaleko stad. Jesli natychmiast pan tego nie rozwali, pojawi sie jasny problem. Sprzet, o którym mówie, posluzy przyszlym dzialom SOO do namierzania Waszej bazy.
"Patriota": Te systemy posluza namierzaniu i sterowaniu. Beda mogli zasypac Was rakietami.
"Patriota": Systemy sa juz *prawie* do uzycia. Trzeba je rozwalic dzisiaj.
"Patriota": Inaczej nie bedziecie mogli sie stad bezpiecznie ruszyc.
Padawan Revel: Zdolam to zniszczyc po prostu seria z E-11, czy mieczem swietlnym?
Padawan Revel: Czy potrzebuje ladunkow?
"Patriota": W koncu czymkolwiek, kiedy juz wylaczysz tarcze, Jedi.
"Patriota": Mamy metodyke stawiania tarcz dookola takich punktów, na pewno w poblizu bedzie cos, co emituje tarcze tych systemów.
"Patriota": Ja musze stad znikac. Jest pan poszukiwany, dobrze znam pana twarz.
"Patriota": Ale aktualnie kurtyna juz i tak opadla.
Padawan Revel: Dobrze, rozumiem. Niestety o wiem o tym.
"Patriota": Reszta to teatrzyk przed nasza wspaniala planeta, nie przed SOO.
Padawan Revel: Czyli nie zalecasz zabawy w klamstewka i aktorzenie?
"Patriota": Moze cos to da, ale badz gotowy na jatke, Jedi.
"Patriota": Jest powód, dla jakiego z Wami pracuje. Wiem, ze to i tak pierdolnie, ale ufam, ze zakonczycie to z jak najmniejszym rozlewem krwi. Aby moja ojczyzna stracila jak najmniej.
"Patriota": Tamci ludzie *tylko wykonuja rozkazy*. <Dodal z naciskiem, pochylajac glowe>
"Patriota": Mam nadzieje, ze nie stanie sie im wiecej, niz to absolutnie niezbedne, sir.
"Patriota": Ruszasz dzisiaj, albo od jutra moga Was namierzac rakietami.
Padawan Revel: Postaram sie nie wyrzadzic wiecej krzywdy, niz bedzie potrzeba.

{Koniec transmisji}

Cele Misji:
- Zniszczyć przygotowywane kilka kilometrów od bazy systemy namierzania rakiet.
- Uwolnić schwytanego w trakcie pierwszej akcji Redge'a Leeckena.
- Dodatkowy: Nie dopuścić do jakichkolwiek większych strat w ludziach.

Wskazówki:
- Brak.

Dostępny sprzęt:
- Dowolna broń z bazy Jedi
- Użyczony przez Agenta Trattsona na drugą część zadania pas z modułem maskującym
- Pistolet z modułem tłumiącym dźwięk

Uczestnicy Misji:
- Padawan Revel
- Redge Leecken*

Pomocnicy:
- brak

Misja powstała samoistnie w drodze RP i zorganizowana z rozpędu - klasyfikowana jako "bardzo łatwa" stricte z tego powodu, gdyż klasyfikowałem tak ostatnią zrobioną w ten sposób misję.
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi

Re: Rakiety i abordaż - Padawan Revel

Postautor: Bart dodano: 23 maja 2014, 23:41

Misja zakończona sukcesem, wszystkie jej cele zostały spełnione.

Rycerz Jedi Bart pisze:Padawan Revel powrócił do bazy pewien czas po, najwyraźniej, powstrzymaniu systemów naprowadzania SOO. Niestety, ruszył za nim, z własnej decyzji, Redge Leecken, choć pomógł Padawanowi zrealizować ten cel.

Agent "Trattson" z komórki wywiadu Nowej Republiki na Onderonie kontaktował się ze mną po spotkaniu z Padawanem. Przy wsparciu jednego z agentów, Padawanowi udało się namierzyć statek ze schwytanym i uwolnić go w brawurowej akcji. Systemy, które mogłyby całkowicie uziemić nas w bazie, zostały zniszczone i zagrożenie usunięte, a pirotechnik jest bezpieczny.

Ilość PD:

[(Bardzo łatwy - 1000 PD) + 350 PD (cel dodatkowy)] * ranga uczestników (Padawan - 1,5) : liczba uczestników (2) = Padawan - 1000 PD

Rany uczestników:

- Padawan Revel - ciężkie/krytyczne

Sprawozdania:

- Padawan Revel - całość
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi

Wróć do Misje do wzięcia