Posłańcy wroga - Rycerz Jedi Elia Vile, Rycerz Jedi Neil Danadris

Posłańcy wroga - Rycerz Jedi Elia Vile, Rycerz Jedi Neil Danadris

Postautor: Bart dodano: 10 mar 2015, 15:59

Dane dotyczące misji:

Stopień: Uczeń Jedi
Wymagana klasa: Negocjator
Poziom trudności: Łatwy
Ilość uczestników: 2
Miejsce misji: Zewnętrzne Rubieże, sektor Relgim, system Ord Trasi, planeta Ord Trasi - siedziba Imperialnego Gubernatora systemu

{Przekaz z: Prakseum Jedi od: Inkwizytor Jedi Bart}
Obrazek
Protokół: Otwarty
Kanał: Wewnętrzny
Kod: 18-CC
Sektor: Gordian
Świat: Yavin IV

{Rozpoczęcie transmisji}

Obrazek
Kod: Zaznacz cały
Zapoznałem się z pomysłami na temat prób zarekrutowania potencjalnych sojuszników - i proponowanym przez Kypa Durrona podziałem. Choć tak jawne włączenie się w podział frakcyjny Zakonu budzi moje wątpliwości, Durron i jego Jedi to tak naprawdę nasi jedyni sojusznicy.

Zdołałem umówić spotkanie dyplomatyczne z gubernatorem Paquinem Deshanem - nadzorcą całego systemu Ord Trasi. Wątpię w szczególne efekty współpracy z Resztkami Imperium, lecz Ord Trasi, przy swojej częściowej niezależności, może zaproponować nieco więcej opcji - zaś Rada Moffów jako całość odmawia współpracy. Deshan może okazać się wartościowym sojusznikiem, jeśli cokolwiek się uda.

Ord Trasi jest ponadto bardzo blisko regionu, wzdłuż którego poruszała się dotychczas inwazja - sądząc po badaniach przeprowadzonych przez was w trakcie działań Zakonu na Bimmiel.

Sądzę, że sam plan współpracy z frakcją, której stosunki z Nową Republiką są najgorsze spośród wszystkich istniejących organizacji galaktycznych, dość dobrze mówi, że będzie to zadanie, choć mało ryzykowne, to na skraju możliwości wykonania. Skrajność wyzwania praktycznie nie zostawia żadnych opcji co do wyboru naszych reprezentantów.

{Koniec transmisji}

Cele Misji:
- Wylądować w wojskowym porcie lotniczym "Genda" i spotkać się z załogą imperialnego promu celem transportu do siedziby gubernatora.
- Spotkać się z gubernatorem i jego doradcami celem negocjacji sojuszu w obronie przeciwko inwazji Yuuzhan Vongów.
- Uzyskać wsparcie co najmniej pełnej eskadry floty imperialnej lub batalionu piechoty.
- Nie pozwolić na jakikolwiek sojusz Resztek Imperium z Yuuzhan Vongami.

Wskazówki:
- Pokój pomiędzy Nową Republiką a Resztkami Imperium jest niezwykle wątły i problematyczny, a obie formacje pałają do siebie oczywistą nienawiścią do dziś. Nawet na Ord Trasi Nowa Republika jest traktowana jak potencjalny agresor - w tej napiętej sytuacji jedno złe zdanie może być *jeszcze bardziej* niebezpieczne niż zwykle.
- Ord Trasi jest częściowo niezależne od reszty rządu imperialnego dzięki najlepiej rozwiniętej gospodarce.

Dostępny sprzęt:
- Zdobyczny myśliwiec Elii Vile.

Uczestnicy Misji:
- Rycerz Jedi Elia Vile
- Rycerz Jedi Neil Danadris

Pomocnicy:
- Rycerz Jedi Gluppor
- Adept Zozoped Suzzal
- Uczeń Jedi Siad Avidhal

Proszę uczestników o podanie swoich terminów - i o to samo osoby zainteresowane pomocą. Wystarczy mi dwóch pomocników, górne przedziały nie istnieją.
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi

Re: Posłańcy wroga - Rycerz Jedi Elia Vile, Rycerz Jedi Neil Danadris

Postautor: Brealin Ub dodano: 10 mar 2015, 16:23

Osobiście mam właściwie czas nieograniczony od tej środy do soboty, w niedzielę tylko do godz. 22.
Awatar użytkownika
Brealin Ub
Były członek

Postautor: Ashtar Tey dodano: 10 mar 2015, 20:13

Od przyszłego tygodnia mogę pomóc każdego wieczora, z zaznaczeniem, że w poniedziałek dopiero jakoś od 21.
Awatar użytkownika
Ashtar Tey
Rycerz Jedi

Nick gracza: Gluppor

Postautor: Neil Danadris dodano: 10 mar 2015, 22:31

W tym tygodniu - wyłączając środę i czwartek ze względu na dyżur i wprowadzenie - pasuje mi sobota od 19 bez górnego pułapu i niedziela od 18 do 24.
W przyszłym tygodniu całkowicie odpada poniedziałek; poza nim mogę grać w dowolny dzień po godzinie 19, bez ograniczeń.

#EDIT

Zaproponowany termin jak najbardziej mi odpowiada.
Awatar użytkownika
Neil Danadris
Honorowy członek

Postautor: Elia dodano: 11 mar 2015, 14:31

Jestem dostępna codziennie po 19, w weekend dowolnie (istnieje drobne ryzyko, że będę musiała wyjechać w piątek do końca tygodnia - na 100% będę to mogła potwierdzić dopiero w piątek rano).
Obrazek
Awatar użytkownika
Elia
Mistrz Jedi

Postautor: Bart dodano: 11 mar 2015, 19:06

Przy widocznych problemach z tym weekendem chyba najlepiej wyglądałby wtorek w następnym tygodniu (17.03), na godzinę 20:00 i pomocnikami na 19:00. Trening Grupy II/Tranquila to tutaj nie problem, bo łatwo przełożyć.

Proszę o opinie uczestników w edycjach postów i ew. dodatkowe wpisy pomocników.
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi

Postautor: Siad Avidhal dodano: 11 mar 2015, 19:21

Pomogę.
Obrazek
Awatar użytkownika
Siad Avidhal
Rycerz Jedi

Nick gracza: Vinax

Postautor: Brealin Ub dodano: 13 mar 2015, 16:44

Nie posiedzę dłużej niż do północy, ale będę :).
Awatar użytkownika
Brealin Ub
Były członek

Postautor: Bart dodano: 18 mar 2015, 18:40

Misja zakończona sukcesem, wszystkie jej cele zostały spełnione.

Inkwizytor Jedi Bart pisze:Do naszej bazy dotarł pełen zestaw wiadomości i niezbędnych danych komunikacyjnych. Choć udało wam się zapewnić wsparcie Imperium na bardzo dotkliwych dla Jedi i Republiki warunkach, w obecnej sytuacji trudno was z tego rozliczać.

Wsparcie Imperium w wyłącznie pojedynczych akcjach to dość niewielki zysk, choć zdołaliście zapewnić w zamian udział sił dość dużych, co nadrabia ten mankament. Sam fakt udziału imperialnych sił może dodać innym sojusznikom motywacji - perspektywa współpracy nawet z frakcjami tak odrębnymi może pobudzić wzajemną lojalność.

Obietnicę wydania odbitych światów można uznać za przemyślaną. To, co Yuuzhan Vongowie po sobie zostawiają, sprawia, że to niezwykle korzystny układ, przynajmniej na najbliższe dziesięciolecia. Nie mogę tego powiedzieć o uwolnieniu Daali.

Ilość PD:

(Łatwy - 2000 PD) * ranga uczestników (Rycerz Jedi - 2,5) : liczba uczestników (2) = Rycerz Jedi - 2500 PD

Rany uczestników:

- Rycerz Jedi Neil Danadris - średnie/brak (zaleczenie w trakcie misji)

Sprawozdania:

- Rycerz Jedi Neil Danadris - całość
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi

Wróć do Zadania