Polowanie na pilota - Mistyk Jedi Elia Vile

Polowanie na pilota - Mistyk Jedi Elia Vile

Postautor: Siad Avidhal dodano: 10 lis 2016, 16:54

Dane dotyczące misji:

Stopień: Mistrz Jedi
Preferowana klasa: Strażnik/Negocjator
Poziom trudności: Średni
Ilość uczestników: 1
Termin rozpoczęcia misji: do ustalenia
Miejsce misji: Środkowe Rubieże, system Velm, sektor Halori, planeta Velmor

{Przekaz z: krążownik Maruder od: Kapitan Vyeyk Devar}
Obrazek
Protokół: Zamknięty
Kanał: Sił Obronnych Nowej Republiki
Kod: 20-1
Sektor: Halori
Świat: błąd

{Rozpoczęcie transmisji}

Obrazek
Kod: Zaznacz cały
Witajcie. Jestem zmuszony zostawić tę wiadomość w waszych archiwach, ponieważ chwilowo systemy komunikacyjne drużyny Nexu - jak widzę - nie funkcjonują. Zresztą starsza część z Was może mnie kojarzyć tak czy siak. Jeszcze z czasów, jak całą bandą męczyliście mnie i całą drużynę Majora Rafa Tasertena na pokładzie jego krążownika. To przykre, że ze wszystkich Was jakich pamiętam, z tej "starej gwardii" pozostał jedynie ten aspołeczny Kel Dor i ta śliczna, mała dziewuszka.

Do rzeczy... Wedle prośby mojego starego podopiecznego i znajomego - Porucznika Vreyxa (Pamiętam jak był jeszcze zdziczałym szeregowym) - udało mi się podjąć jakiś trop w sprawie, w której się ze mną kontaktowaliście. Wedle sugestii Kastarra, przeszperałem aktywności recydywistów z mojego rewiru, by wyłonić kandydata którego szukacie. O tyle dobrze się składa, że osobnik ten pomimo działalności przemytniczej, pirackiej i innego całego wachlarzu przestępstw czerpiących z cudzego lęku i przemocy... Nigdy nie działał na szkodę Nowej Republiki i jej cywilnych obywateli. Jednak wątpię, byście byli w stanie utrzymać go w jednym miejscu na dłużej niż kilka dni. Ucieczki z więźniarek... Więźniarkami miały miejsce dwukrotnie. Ostatni raz dwa tygodnie temu. Ale do tego właściwie zaraz dojdę, bo to jest meritum całej tej sytuacji i tego, gdzie właściwie znajduje się problem...

Gość nazywa się CHYBA Isan Brosso... Tak się przedstawił. Nie jest z okolic Środkowych Rubieży, nie urodził się na terenach będących pod jurysdykcją Republiki, Nowej Republiki czy Sojuszu, bo w globalnej bazie danych nie ma żadnych dokumentów - od aktu urodzenia, po jakikolwiek dowód tożsamości. Jedyne co mamy, to nasze akta zatrzymania i musimy wierzyć, że dał nam swoje prawdziwe dane personalne, cóż. Prawdę powiedziawszy nawet nas to zbytnio nie obchodzi, bo mamy ważniejsze rzeczy do roboty - na przykład trzymanie granic defensywy w przestrzeni kosmicznej. To chyba logiczne.

Gdzie pojawia się problem... A no tu, że ta więźniarka którą straciliśmy "wylądowała" na jakimś cholernym zabytku w Velmorze i cała załoga została wtrącona do więzienia. Władze Velmoru nie chcą wydać nam nawet naszych ludzi, którzy zajmowali się transportem więźniów przed przejęciem statku, bo każdy po równo ma otrzymać zarzuty związane ze zniszczeniem mienia kulturowego i historycznego. Nie byłoby takich problemów gdyby nie to, że Velmor porzucił wszelkie kontakty z nami po rozwiązaniu Sojuszu Wolnych Planet. Od tamtej pory jest to planeta autonomiczna, niezależna od jakiejkolwiek jurysdykcji... Nie wiem jak to zrobicie, ale musielibyście dostać się do więzienia na Velmorze i jakoś gościa wyciągnąć. Odradzam rozwiązania siłowe... Mamy za dużo na głowie w obecnych czasach i za mało sojuszników.

{Koniec transmisji}

Cele Misji:
- Dostać się do wskazanego więzienia na Velmorze
- Wyciągnąć z więzienia Isana Brosso i przekonać do nawiązania współpracy z oddziałem Nexu
- Dodatkowy: Ukryć powiązania z Nową Republiką przed władzami Velmoru
- Dodatkowy: Postarać się ocalić przed wyrokiem załogę więźniarki Nowej Republiki

Wskazówki:
- Poziom trudności jest w dużej mierze zależny od rozpoczęcia misji, które wymyśli sam uczestnik.

Dostępny sprzęt:
- Dowolna broń z arsenału Jedi oraz Nexu
- Medpakiet
- Poręczny, wojskowy komunikator z zaprogramowanym kontaktem z krążownikiem Maruder

Uczestnicy Misji:
- Mistyk Jedi Elia Vile

Pomocnicy:
- Mistrz Jedi Bart (współorganizator)
- Padawan Namon-Dur Accar
- Adept Tanna Saarai
- Padawan Bar'a'ka
- Rycerz Jedi Gluppor
Obrazek
Awatar użytkownika
Siad Avidhal
Rycerz Jedi

Nick gracza: Vinax

Re: Polowanie na pilota - Mistyk Jedi Elia Vile

Postautor: Elia dodano: 12 lis 2016, 11:27

Przepraszam, że tak późno... Jestem dostępna codziennie w tygodniu od 19. W weekendy dowolnie, poza jutrem (13 listopada) - będę mogła się zjawić najwcześniej na 19.
Obrazek
Awatar użytkownika
Elia
Mistrz Jedi

Postautor: Namon-Dur Accar dodano: 12 lis 2016, 12:49

Pomogę.
Obrazek
Awatar użytkownika
Namon-Dur Accar
Były członek

Postautor: Tanna Saarai dodano: 12 lis 2016, 12:57

Pomogę, lecz dostępny jestem dopiero od 17.11 włącznie. Na razie bez ograniczeń czasowych.
Obrazek
Awatar użytkownika
Tanna Saarai
Uczeń Jedi

Nick gracza: Binol

Postautor: Hope Novastar dodano: 12 lis 2016, 13:01

Również pomogę. Dostosuję się do terminów.
Obrazek
Ukryte:
Awatar użytkownika
Hope Novastar
Adept

Nick gracza: Angar

Postautor: Siad Avidhal dodano: 14 lis 2016, 12:45

Dobrze. Wstępnie termin misji ustalam na 19.11.15 (Sobota), na godzinę 20:00. Standardowo uczestników proszę o przybycie godzinę wcześniej (19:00).

Jeśli ktoś chce wziąć udział w pomocy, to serdecznie zapraszam. Nie widzę powodów do limitowania ilości osób w organizacji.
Obrazek
Awatar użytkownika
Siad Avidhal
Rycerz Jedi

Postautor: Ashtar Tey dodano: 14 lis 2016, 14:35

Na ten moment chętnie pomogę, choć nie wiem, czy coś się nie zmieni.
Awatar użytkownika
Ashtar Tey
Rycerz Jedi

Nick gracza: Gluppor

Postautor: Hope Novastar dodano: 19 lis 2016, 0:03

Ja jednak wycofuję się, ze względu na brak czasu jutrzejszego wieczora.
Obrazek
Ukryte:
Awatar użytkownika
Hope Novastar
Adept

Nick gracza: Angar

Postautor: Bar'a'ka dodano: 19 lis 2016, 8:11

ja se dziś robię wolne od pracowni, wbije za Angara chętnie

może być problem z moim wejściem jeśli tak jak na wprowadzeniu nie będę mógł odpalić gry
Awatar użytkownika
Bar'a'ka
Były członek

Postautor: Bar'a'ka dodano: 19 lis 2016, 17:20

Coś mi wypadło, dopiero się dowiedziałem. Będę dopiero po 20.
Awatar użytkownika
Bar'a'ka
Były członek

Postautor: Siad Avidhal dodano: 19 lis 2016, 17:31

http://www71.zippyshare.com/v/M988eYVO/file.html

Zapraszam do pobierania plików na misje wcześniej. Z racji jednak dość późnej godziny ich wstawienia i sporego rozmiaru nic się nie stanie, jeśli całość się opóźni; więc bądźcie spokojni. Hasło każdy otrzyma poprzez komunikator.
Obrazek
Awatar użytkownika
Siad Avidhal
Rycerz Jedi

Postautor: Siad Avidhal dodano: 20 lis 2016, 13:44

Kontynuacja misji odbędzie się w poniedziałek (21 listopada) o godzinie 20:00. Wszystkich chętnych pomocników zapraszam na godzinę 19:30 celem uzupełnienia. Chciałbym też wiedzieć wcześniej kto chce pomóc i nie brał udziału w pierwszej części, abym mógł przygotować dla danej osoby instrukcje wraz z logami. Zapraszam każdego.
Obrazek
Awatar użytkownika
Siad Avidhal
Rycerz Jedi

Postautor: Brealin Ub dodano: 21 lis 2016, 18:06

Dzisiaj pomogę (nie było mnie na pierwszej części).
Awatar użytkownika
Brealin Ub
Były członek

Postautor: Siad Avidhal dodano: 25 lis 2016, 20:34

Misja zakończona sukcesem, wszystkie jej cele zostały spełnione, włącznie z celami dodatkowymi.

Kapitan Vyeyk Devar pisze:Doszły mnie wieści z Velmoru i jestem pod cholernie wielkim wrażeniem. Nie wiem jak to zrobiłaś, ale dokonałaś chyba skrajnie niemożliwego. Szczerze? Wynosząc z relacji ekipy więźniarki - znajdując się w Twojej sytuacji, z Twoją wiedzą na temat zadania podczas początków samej podróży... Zakopałbym się pod ziemią i poczekał na śmierć. Pomimo tego, że skala przedsięwzięcia była kolosalna w skutkach... Nikt nawet nie podejrzewa Nową Republikę o maczanie w tym palców. Moje gratulacje. Rząd planety zapewnia, że wszyscy więźniowie zostali schwytani ponownie i osadzeni w celach - kłamstwo. Załoga naszej więźniarki po odnalezieniu przez zespół poszukiwawczy, aktualnie wypoczywa na miesięcznym urlopie z daleka od Velmoru - moje gratulacje. Trochę ciężko było ich znaleźć kompletnie bez żadnych wskazówek... Ale wysłali nam zaszyfrowany sygnał, dzięki któremu znaliśmy rejon poszukiwania. Mam nadzieję, że ten śmieć się do czegoś przyda, bo miałem lekkie wahania podczas archiwizowania jego kartoteki - czysta karta. Ale mam to gdzieś. Załoga nie mogła wnieść niestety pozwu o aresztowanie z racji pełnej protekcji Isana Brosso przez służby specjalne. Cóż. Naprawdę... Pisząc tę wiadomość nawet nie jestem do końca przekonany, czy odzwierciedla stopień podziwu w jakim się znajduję. Biorąc pod uwagę, że zajął się sprawą sam Król Velmoru, a naczelnik stracił posadkę... Chyba jest to niemożliwe. Ale serdecznie zapraszam na szesnaste urodziny mojej córki. Może byłaby Pani w stanie wybić jej z głowy tego cholernego Zabraka z klasy równoległej... No nieważne. Najszczersze gratulacje. Żegnam.

Ilość PD:

[ Średni (3000 PD) + cele dodatkowe (1000 PD) ] * ranga uczestników (Mistrz Jedi - 3) : liczba uczestników (2) = Mistrz Jedi - 6000 PD

Rany uczestników:

- Mistyk Jedi Elia Vile - brak

Sprawozdania:

- Mistyk Jedi Elia Vile - całość
Obrazek
Awatar użytkownika
Siad Avidhal
Rycerz Jedi

Wróć do Zadania