Nowy wódz - Padawan Angar Makkaru, Adept Naiiv Luure

Nowy wódz - Padawan Angar Makkaru, Adept Naiiv Luure

Postautor: Bart dodano: 03 gru 2015, 20:22

Dane dotyczące misji:

Stopień: Adept
Preferowana klasa: Strażnik/Negocjator
Poziom trudności: Bardzo łatwy
Ilość uczestników: 2
Termin odblokowania misji: 15.12.15
Miejsce misji: Zewnętrzne Rubieże, sektor Kessel, system Honoghr, planeta Honoghr - osada wodza Ording'raski

{Przekaz z: Komenda Policji Skoth: Aspirant Bask}
Obrazek
Protokół: Zamknięty
Kanał: Szyfrowane łącze, Komenda Policji
Kod: S-25
Sektor: 5
Świat: Prakith

{Rozpoczęcie transmisji}

Obrazek
Kod: Zaznacz cały
Cześć Anguś, wiesz co pilot wyburczał po tym jak wyszedł zarzygany z klopa? "Nie lecę nigdy więcej z tymi rzeźnikami". Wyrażałem dosadnie swoje wątpliwości względem siekania ludzi na kawałki? Widzę, że ci się to kurwa spodobało. Dlatego zgrywasz jakąś jebaną lokalną legendę lokalnego folkloru? Dobrze to pojmuje, panie przyszły Jedi? Daj "moc" aby nie doszły, kurwa mać.
Dam ci radę - przestań dźgać ludzi kurwa w plecy, a zajmij się zadaniem - kapujesz czarny imbecylu?

Świetnie.

Co ja właściwie miałem wam powiedzieć? Ta, właśnie!
Puszczam w wątpliwość przydatność jednostek "twojego" pokroju. Przyznam, że teraz te tubylcze półgłówki będą jadły wam z ręki. Chyba będzie już na tyle łatwo abyście NAWET wy potrafili odnaleźć jakikolwiek, jebany trop. Chociaż jak mawiają - nadzieja matką głupich i kurwa przeczucie mam, że znów się sprawdzi. Zresztą tak jak i miałem przed waszym wylotem. Dajecie mu tylko czas, na odrabianie strat z Prakith, a potem chuj wie czego. Pewnie i tak już się ulotnił na drugi koniec galaktyki.

List gończy za Grok'srok'rokiem nadal jest aktualny. Wasza pozycja egzekutorów tego świstka również. Dostaliście medykamenty? Statek? Paliwo? Pilota, któremu nadwyrężyliście nerwy? Świetnie, bo drugi raz nic nie dostaniecie.

Lecicie na własny koszt. Najwyżej mogę wam wysłać marker, może złapiecie kosmostopa. Pa, panie Makura.

{Koniec transmisji}

Cele Misji:
- Zdobyć wszystkie informacje o uciekinierze z Prakith - Gorg'aro'kannie.
- Pochwycić Gorg'aro'kanna.
- Dodatkowy: Zdobyć wszystkie dostępne informacje o działalności Gorg'aro'kanna i szczegółach jego współpracy z kultem na Prakith.

Wskazówki:
- Brak.

Dostępny sprzęt:
- Trzy medpakiety pobrane na misji
- Niewielki pojemnik bacty pobrany na wylocie
- Pięć par kajdan magnetycznych pobranych na wylocie

Uczestnicy Misji:
- Padawan Angar Makkaru
- Adept Naiiv Luure

Pomocnicy:
- Padawan Bar'a'ka (współorganizator)
- Uczeń Jedi Fenderus
- Uczeń Jedi Siad Avidhal

Misja zostanie odblokowana po powrocie uczestników do zdrowia wystarczającego do ruchu. Liczę na udział tych samych graczy, co znacznie ułatwi organizację, tym bardziej, gdy powrócą ich postacie. Wszelkie dodatkowe osoby będą mile widziane, gdy zaczniemy ustalać termin.
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi

Re: Wódz - Adept Angar Makkaru, Adept Naiiv Luure

Postautor: Bar'a'ka dodano: 20 lut 2016, 19:06

Czas nieograniczony mam jutro, środę i przyszłą sobotę.

W inne dni mogą grać tylko do +/- 22:15.
Awatar użytkownika
Bar'a'ka
Były członek

Postautor: Edgar Alexander dodano: 21 lut 2016, 13:30

Ja jestem dostępny codziennie przez najbliższe dwa tygodnie bez przerwy, wyłączając w całości 26.02 (piątek), 27.02 (sobota), oraz 03.02 (następny czwartek). Po tych dwóch tygodniach wracam na uczelnię, więc nie mam pojęcia, jak będzie wyglądać moja rozpiska czasowa wtedy.
Obrazek
Awatar użytkownika
Edgar Alexander
Uczeń Jedi

Postautor: Hope Novastar dodano: 21 lut 2016, 13:49

Ja jestem dostępny niemal 24/7. Jakby miało mi coś wypaść w tym czasie, poinformuję.
Obrazek
Ukryte:
Awatar użytkownika
Hope Novastar
Adept

Nick gracza: Angar

Re: Nowy wódz - Padawan Angar Makkaru, Adept Naiiv Luure

Postautor: Zosh Slorkan dodano: 21 lut 2016, 18:21

Żeby było łatwiej, wypiszę na przyszły tydzień ode mnie tylko terminy, co mam zgodne z "barakowymi" i z naiivowymi, czyli...

- Środa (24 luty) od 19:00

No, to poszło szybko. XD
Obrazek
Awatar użytkownika
Zosh Slorkan
Rycerz Jedi

Postautor: Bart dodano: 21 lut 2016, 18:25

Rzeczywiście skrzyżowanie dostępnych dni Bar'a'ki i niedostępnych u Naiiva zostawia tylko jedną opcję... W takim wypadku misję ogłaszam na środę, 24.01, o godzinie 20:00. Pomocników proszę, tradycyjnie, godzinę wcześniej.

Potrzebuję jeszcze jednej osoby na pomocnika, mam nadzieję, że ktoś się znajdzie. Odpadają wpisy na poczekaniu godzinę przed misją, muszę przygotować kilka rzeczy wcześniej.
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi

Postautor: Siad Avidhal dodano: 22 lut 2016, 17:14

Postaram się pomóc, jednak ten dzień jest dla mnie niewiadomą.
Obrazek
Awatar użytkownika
Siad Avidhal
Rycerz Jedi

Nick gracza: Vinax

Postautor: Edgar Alexander dodano: 25 lut 2016, 14:03

Tak jak Bart prosił na serwerze z uwagi na komplikacje IC, zostawiam swoje terminy.

Ja mam ten tydzień wolny, później jest nieco gorzej, jednak na razie trudno mi się dokładnie określić - na pewno od drugiego tygodnia marca mam wolne wieczory w środy, czwartki, piątki i soboty.
Obrazek
Awatar użytkownika
Edgar Alexander
Uczeń Jedi

Postautor: Hope Novastar dodano: 25 lut 2016, 14:55

U mnie nic się nie zmieniło. Jakby coś wypadło, to wiadomo - powiem.
Obrazek
Ukryte:
Awatar użytkownika
Hope Novastar
Adept

Nick gracza: Angar

Postautor: Siad Avidhal dodano: 25 lut 2016, 18:15

U mnie... Dowolność. Kwestia tylko tego aby uprzedzić mnie trzy-cztery dni wcześniej (O ile rzecz jasna będzie taka możliwość. Tak czy siak priorytetem będzie kontynuacja misji)
Obrazek
Awatar użytkownika
Siad Avidhal
Rycerz Jedi

Postautor: Bar'a'ka dodano: 26 lut 2016, 16:24

Poniedziałek to jedyny pewny na najbliższy czas dla mnie termin, póki co nie jestem w stanie wskazać innego. Dopiero pod koniec przyszłego tygodnia.

We wtorek będę musiał wcześnie być na nogach, więc grać mogę gdzieś do 23:30.

Misja w ten poniedziałek, 29.02 - o godzinie 18:30. Na pomocników czekam dokładnie o tej godzinie - wszystkie instrukcje co do dalszych ról rozdam pomocnikom przez PW z wyprzedzeniem, będą najpóźniej w niedzielę wieczorem.

Jeśli ktoś chce się do nas przyłączyć, zapraszam - ale potrzebuję wpisu najpóźniej dzień wcześniej, żeby móc rozdać informacje, wpisy z przypału na godzinę przed całkowicie odpadają.

PS: sprawozdanie przypada Angarowi, Naiiv pisał tych rzeczy dwa razy więcej.

~Bart
Awatar użytkownika
Bar'a'ka
Były członek

Postautor: Siad Avidhal dodano: 26 lut 2016, 16:34

Będę.
Obrazek
Awatar użytkownika
Siad Avidhal
Rycerz Jedi

Postautor: Bar'a'ka dodano: 01 mar 2016, 16:19

Misja zakończona porażką, jej główny cel nie został spełniony.

Aspirant Bask pisze:Zabrakło mi zwyczajnie słów. Nie... mam nawet nastroju ci ubliżać, Angar. Mówię poważnie.
Durne połączenia do Komendy głównej Prall, przemilczę. Ujmę najzwięźlej jak się da...

Poucinaliście, wszystkie nici i do tego wjebaliście się w gówno. Zabawiliście się w wojowników dzikusów, nawiązaliście przyjazne kontakt, ba... z tego co mi wiadomo zostaliście nawet ogłoszeni bohaterami. Mniemam, że powierzyli dobro planety i swoje w waszych dziurawych dłoniach. Te wszystkie istoty... prymitywne dzikusy, ale jednak żywe. Bez ckliwości.

Nie wiem co stało się z tą wioską, do której lecieliście, ale wiem jedno... Jedynie wywołaliście szkody i to na kolosalną skalę. Kompletnie pomijam kwestie prób ratowania tamtej planety, tych Nogrich. Daliście się porwać, doprowadzić na skraj śmierci i okraść. Nie dowiedzieliście się niczego, a wnosząc po twoim stanie - przesłuchiwano was. Nie wiecie nic prócz tego, że on tam jest i ssie z fiuta fortuny nie odpuszczając ani kropli. Zapewne teraz ustabilizuje co miał ustabilizować, zamknie biznes i rozpłynie się w galaktyce. Jako cholernie bogata świnia.

A jeszcze jedno... Rozumiem, że twojego kolegę porwali?

Ilość PD:

Porażka = 0 PD

Rany uczestników:

- Padawan Angar Makkaru - ciężkie/krytyczne

- Adept Naiiv Luure - ciężkie

Sprawozdania:

- Padawan Angar Makkaru - całość
Awatar użytkownika
Bar'a'ka
Były członek

Wróć do Zadania