Nowa rzeczywistość - Adept Brealin Ub

Nowa rzeczywistość - Adept Brealin Ub

Postautor: Bart dodano: 26 sie 2015, 16:16

Dane dotyczące misji:

Stopień: Adept
Preferowana klasa: Obrońca/Strażnik/Negocjator
Poziom trudności: Bardzo łatwy
Ilość uczestników: 1
Miejsce misji: Nieznane

{Przekaz z: Oddział Nexu od: Aurbere Vin}
Obrazek
Protokół: Otwarty
Kanał: Wewnętrzny
Kod: 00-0
Sektor: 5
Świat: Prakith

{Rozpoczęcie transmisji}

Obrazek
Kod: Zaznacz cały
Trochę głupio mi o tym mówić, ale do rzeczy. Wspominałem Sullustaninowi, że w tej jaskini, o której tyle razy mówiliście, moje sensory wykryły, że coś się nie klei. Wiecie. Ta jaskinia, do której podobno parę razy wasz Voli go zaciągał i podobno nic tam nie wykryliście Mocą. Ale jest mały kłopot. Sullustanin mnie wyprzedził i wlazł do jaskini...

Nie wiem, jak ten dureń to zrobił, ale mi zwiał i zniknął. Nie to, że go zgubiłem. Nie chciało mi się go szukać, więc włączyłem czujnik - i zniknął. Wyparował jak kamfora.

Pewnie trochę późno o tym mówię. Tak, wiem, trzeba zgłaszać od razu. Wyobraźcie sobie, że nie jestem przyzwyczajony do wyparowujących u Jedi osobników. Postanowiłem poczekać, ale ten cały Brealin mi po prostu zniknął. Może od Was uciekł?

Walcie śmiało, jakbyście mieli jakieś pytania... Ale to naprawdę wszystko. Po prostu mi zwiał.

{Koniec transmisji}

Cele Misji:
- Odkryć miejsce przebudzenia się.
- Poznać swoje położenie w niewyjaśnionej sytuacji.
- Odnaleźć drogę wydostania się.

Dostępny sprzęt:
- Brak.

Uczestnicy Misji:
- Adept Brealin Ub

Pomocnicy:
- Adept Angar Makkaru

Misja powstała samoistnie w drodze naturalnego toku RP i samodzielnego toku wydarzeń, "zaklasyfikowana" jako regularna misja z powodu skali gry i impaktu fabularnego. Klasyfikacja poziomu trudności jest dla misji tego rodzaju zwyczajowa, niezależna od przebiegu.
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi

Re: Nowa rzeczywistość - Adept Brealin Ub

Postautor: Bart dodano: 26 sie 2015, 16:20

Misja zakończona sukcesem, wszystkie jej cele zostały spełnione.

HDR-1 pisze:W godzinach nocnych jednostki SDK wykryły obecność formy mięsa pod budynkiem bazy. Około dwudziestu metrów pod państwa murami znaleziono nieprzytomnego Adepta Brealina Uba.

Adept był pozbawiony dodatkowych materiałów. Odnotowano, iż zmienił on swe ubrania, zauważono serię ran, które zostaną niedługo ocenione przez medyka. Adept został przetransportowany do wnętrza bazy i umieszczony w kwaterze w stanie głębokiego snu po domniemanym wstrząsie - wykryto typowe dla niego objawy w postaci zachwiań pulsu.

Oczekuje się na jak najszybsze sprawozdanie Adepta w sprawie zdarzenia.

Ilość PD:

(Bardzo łatwy - 1000 PD) * ranga uczestników (Adept - 1) : liczba uczestników (2) = Adept - 500 PD

Rany uczestników:

- Adept Brealin Ub - średnie

Sprawozdania:

- Adept Brealin Ub - całość
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi

Wróć do Zadania