Nakaz - Padawan Makkaru, Padawan Bar'a'ka, Adept Luure

Nakaz - Padawan Makkaru, Padawan Bar'a'ka, Adept Luure

Postautor: Bart dodano: 06 kwie 2016, 16:52

Dane dotyczące misji:

Stopień: Adept
Preferowana klasa: Strażnik/Negocjator
Poziom trudności: Łatwy
Ilość uczestników: 3
Termin odblokowania misji: publikacja sprawozdania z misji "Przerzut raka" i wiadomości z wyprawy Padawana Bar'a'ki i Adept Tanny Saarai
Miejsce misji: Głębokie Jądro, Sektor 5, system Prakith, planeta Prakith - zakłady metalurgiczne Rahadio Sanarisa na południu planety

{Przekaz z: Zaszyfrowano od: Sierżant sztabowy Pelt Aderbeen}
Obrazek
Protokół: Szyfrowany
Kanał: Łączność bezpośrednia
Kod: 11-1
Sektor: 5
Świat: Prakith

{Rozpoczęcie transmisji}

Obrazek
Kod: Zaznacz cały
Panno Vile, panie Soren, pozostali.

Czekamy na raport członka waszego ugrupowania, pana Bar'a'ki, z jego dobrze znanego wam zadania, oraz uzupełniające dane ze strony panny Saarai na temat uratowanych poszkodowanych z planety, na którą udał się państwa student. Udało się nam wejść w porozumienie z prokuraturą w tej bardzo delikatnej sprawie - gdy dotrze raport pana Bar'a'ki, będziemy dysponować dostatecznymi ilościami materiałów, aby wszcząć prace śledcze w postępowaniu sprawdzającym. Zgromadzone poszlaki wskazujące na zakłady Rahadio Sanarisa, jeśli dane z raportów państwa studentów będą zadowalające, pozwolą na ostateczne wszczęcie działań przeciwko niemu.

Zapraszam do działania wszystkich państwa studentów, którzy mieli związek ze sprawą. Osobiście wyznaczyłem wszystkich tych, którzy uczestniczyli w badaniu terenów chronionych zakładów pracy Sanarisa na południu planety - tych, przy których zaaranżowano niefortunne spotkanie w hotelu Fargo. Wiem, że unikają państwo wysyłania Adeptów na tak poważne misje, lecz wiedza i zaangażowanie pana Luure w tę sprawę czynią go niezbędnym dla dobra sprawy. Proszę wybaczyć śmiałość.

Spotkacie się z moimi ludźmi w miejscu, które wam wskażę. Będziemy bardzo otwarci na propozycje.

Sprawa jest ściśle tajna. Proszę usunąć tę wiadomość ze swych maszyn po odsłuchaniu.

Pozdrowienia.

{Koniec transmisji}

Cele Misji:
- Spotkać się z wysłannikami Wydziału do Walki z Terrorem Kryminalnym i skonsultować upoważnienia oraz rolę w zakładach metalurgicznych Rahadio Sanarisa.
- Przeprowadzić działania śledcze w zakładach na południu planety.
- Zdobyć wszelkie dowody świadczące o nielegalnej działalności zakładów.
- Dodatkowy: Doprowadzić do tymczasowego aresztowania Rahadio Sanarisa.

Wskazówki:
- Brak.

Dostępny sprzęt:
- Sprzęt przekazany przez jednostki policji ze Skoth.
- Dokumenty wydane przez Prokuraturę Miejską Skoth i Komendę Główną Miasta Skoth.

Uczestnicy Misji:
- Padawan Angar Makkaru
- Padawan Bar'a'ka
- Adept Naiiv Luure

Pomocnicy:
- Rycerz Jedi Gluppor
- Rycerz Jedi Elia Vile

Proszę uczestników o podanie swoich terminów, gdy misja zostanie odblokowana - o to samo od razu proszę wszystkich zainteresowanych pomocą. Będę potrzebować minimalnie jednej osoby - najlepiej dwóch.

Poinformuję w temacie o odblokowaniu misji.
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi

Re: Nakaz - Padawan Makkaru, Padawan Bar'a'ka, Adept Luure

Postautor: Edgar Alexander dodano: 15 maja 2016, 15:27

No cóż, nie mamy zbyt wielu dostępnych terminów, więc w tym tygodniu, od wtorku do piątku, dostosuję się do każdego dostępnego terminu rozpoczęcia misji, zaczynając przykładowo od godziny 18/19.
Obrazek
Awatar użytkownika
Edgar Alexander
Uczeń Jedi

Postautor: Ashtar Tey dodano: 15 maja 2016, 19:58

W tym tygodniu każdy dzień od 19 powinien być ok, z pominięciem środy na 100%, nie jestem pewny co do wtorku.
Awatar użytkownika
Ashtar Tey
Rycerz Jedi

Nick gracza: Gluppor

Postautor: Elia dodano: 15 maja 2016, 20:47

Ja również pomogę - od 19:00 codziennie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Elia
Mistrz Jedi

Postautor: Bar'a'ka dodano: 16 maja 2016, 6:34

Czwartek, piątek - mogę grać bez ograniczeń... aczkolwiek w sobotę wyjeżdżam i wolałbym wstać wcześnie rano. No, ale jeśli nie da w czwartek rady to nie ma problemu. :)

Gdyby trzeba było coś dograć, no to jeszcze jest piątek, jeśli zaczniemy w czwartek.
Awatar użytkownika
Bar'a'ka
Były członek

Postautor: Hope Novastar dodano: 16 maja 2016, 16:09

Ja mam terminy luźne, z racji że z okazji matur mam obcięte zajęcia. Dowolna godzina, ale w tygodniu tylko do 23:00.
Obrazek
Ukryte:
Awatar użytkownika
Hope Novastar
Adept

Nick gracza: Angar

Postautor: Bart dodano: 16 maja 2016, 16:14

Wobec tego - misja w czwartek, 19.05, o 19:30. Pomocnicy proszeni na godzinę 19:00 - pliki i spora część instrukcji trafi na PW z wyprzedzeniem, aby maksymalnie wykorzystać czas.
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi

Postautor: Tanna Saarai dodano: 18 maja 2016, 7:51

Przepraszam Was bardzo, bardzo. Nie zabrałem się za to od razu, teraz mam taka masakrę życiową, że szkoda gadać, nie pamiętam nic, logow nie mam, internet od święta, zasięg mobilnego, czy nawet tel, jak na Księżycu, laptop nie działa... Bardzo przepraszam :(
Obrazek
Awatar użytkownika
Tanna Saarai
Uczeń Jedi

Nick gracza: Binol

Postautor: Bart dodano: 20 maja 2016, 22:46

Misja zakończona porażką, jej cele nie zostały spełnione.

Aspirant Veasna Sok pisze:Chciałbym w naszym imieniu podsumować stan wiedzy. Po odbytym spotkaniu państwa uczniowie udali się na miejsce misji. Kilkanaście godzin później skontaktowała się z nami państwa przewodnicząca Jedi, Vile. Dowiedzieliśmy się, że pan Makkaru jest z umierającym panem Bar'a'ką niedaleko naszego poprzedniego miejsca spotkania.

Pan Bar'a'ka został odtransportowany do szpitala w stanie krytycznym vel umierającym. Dowiedzieliśmy się, że na miejscu pan Bar'a'ka został tragicznie ranny w wypadku, a zespół nie zdołał zacząć swojej misji. Pan Angar twierdzi, że wyjechał z miejsca misji z panem Bar'a'ką w jego wspomnianym stanie. Pan Luure został według nich na miejscu, wspominali o poparzeniach magmą, lecz pan Makkaru musiał być w niezrozumiałym stanie - jedynym miejscem zgodnym z jego opisami był jakiś bardzo dziwny komin do spalania, przy którym znaleźliśmy wrak waszego na wpół spalonego i rozstrzelanego ścigacza.

Na miejscu ponoć uczniów zaatakowała dwójka zabójczo sprawnych droidów - to samo stało się z naszym patrolem wysłanym na miejsce. Zostaliśmy szybko ogłuszeni, a droidy odleciały - wybiegła ochrona zaręczając o awarii i pełnym bezpieczeństwie broni tych droidów, od razu wypłacili pieniądze w ramach przeprosin. Ochrona twierdzi, że państwa uczniowie kręcili się wokół jednego ze specjalnych kominów według nagrań i jest duża szansa, że jeden z nich miał kontakt z ogniem. Twierdzą, że dwaj uczniowie odlecieli, a trzeci "gdzieś zniknął".

Na prośbę waszej przewodniczącej specjalny prom skanował teren w promieniu 10 kilometrów. Brak śladu po panu Naiivie Luure. Nie wiemy, co się z nim stało.

Ilość PD:

Porażka = 0 PD

Rany uczestników:

- Padawan Angar Makkaru - lekkie

- Padawan Bar'a'ka - krytyczne

- Adept Naiiv Luure - śmiertelne

Sprawozdania:

- Padawan Angar Makkaru - całość
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi

Wróć do Zadania