Księżyc obserwacyjny - Padawan Edgar Alexander

Księżyc obserwacyjny - Padawan Edgar Alexander

Postautor: Bart dodano: 06 sty 2018, 20:55

Dane dotyczące misji:

Stopień: Padawan
Preferowana klasa: Obrońca/Strażnik
Poziom trudności: Średni
Ilość uczestników: 1
Miejsce misji: Nieznane

{Przekaz z: Cytadela Inkwizytorium od: "Piorun"}
Obrazek
Protokół: Zamknięty
Kanał: Wojskowe Służby Komandosów - Jedi
Kod: 03-47
Sektor: 5
Świat: Prakith

{Rozpoczęcie transmisji}

Obrazek
Kod: Zaznacz cały
Powoli uczciwie powiem, że robota jakichś zasranych pośredników zaczyna mnie... dobra tam, do rzeczy. Jacyś podejrzani, dziwni goście o was pytali, ponoć znają was "skądś" i chcą od was "czegoś", ogólnie byśmy pierdolili takie sranie w banie, ale mają w pełni legitne papiery wywiadu wojskowego waszych kolegów z Sojuszu i gadali w całkiem niezłych detalach o waszej niedawnej akcji na Dremulae. Jak nas pytać, to wygląda to wiarygodnie, a na pewno znamy się na tym jak zwykle lepiej od was.

Gadali z ludźmi z naszego wojska, coś tam im się ubzdurało że jesteście jakimiś lokalnymi superherosami i inne sranie w banie. Generalnie niezręczna sytuacja, a w obecnym burdelu chyba nikomu nie chciało się wychodzić z siebie, żeby tłumaczyć co z was za jedni i jak bardzo zawdzięczamy wam kupę syfu i chaos na planecie i to że łaskawie naprawiliście połowę z nich... Dobra, kurwa, nie chce mi się tak nawijać. Pieprzyli o was, mieli nas za kumpli, chcieli, żebyśmy jako blabla wysoko postawieni i doświadczeni reprezentanci sił militarnych i wywiadowczych zarekomendowali odpowiedniego Jedi do tej roboty.

Echaniec był na Rake przynajmniej sensowniejszy niż Saarai, więc gratuluję, załatwiliśmy ci okazję na medale od Sojuszu i tak dalej. Mają za parę dni przysłać zaszyfrowane koordynaty spotkania i podstawić jakąś krypę, którą polecicie na cośtam cośtam. O ile wcześniej nie odezwą się do was osobiście.

{Koniec transmisji}

Cele Misji:
- Udać się w miejsce wskazane przez wysłanników Sojuszu.
- Wykonać nieznaną operację.

Wskazówki:
- Brak.

Dostępny sprzęt:
- Dowolny sprzęt z bazy Jedi

Uczestnicy Misji:
- Padawan Edgar Alexander

Pomocnicy:
- Rycerz Jedi Gluppor
- Uczeń Jedi Namon-Dur Accar
- Mistrz Jedi Elia Vile
- Padawan Alora Valo
- Padawan Tanna Saarai

Proszę uczestnika i wszystkie osoby zainteresowane pomocą o podanie swoich terminów. Obecność Rycerza Gluppora jest na misji niezbędna. Pomocników - jak najwięcej.
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi

Re: Księżyc obserwacyjny - Padawan Edgar Alexander

Postautor: Namon-Dur Accar dodano: 06 sty 2018, 21:22

Pomogę w dowolny wieczór.
Obrazek
Awatar użytkownika
Namon-Dur Accar
Były członek

Postautor: Alora Valo dodano: 06 sty 2018, 21:35

Pomogę. Wieczory. Z wyłączeniem przyszłego weekendu 12-14.01.
Obrazek
Awatar użytkownika
Alora Valo
Uczeń Jedi

Nick gracza: Oem

Postautor: Elia dodano: 06 sty 2018, 21:39

Pomogę również, najwcześniej od 19, choć to nie jest 100% pewna godzina. Spóźnić mogę się nawet do 21 ze względu na pracę (czyli standardowo).

W weekend za to dowolnie.
Obrazek
Awatar użytkownika
Elia
Mistrz Jedi

Postautor: Tanna Saarai dodano: 06 sty 2018, 21:41

Pomogę wieczorami prócz sobót i niedziel. 19.01 - 22.01 będę niedostępny.
Obrazek
Awatar użytkownika
Tanna Saarai
Uczeń Jedi

Nick gracza: Binol

Postautor: Edgar Alexander dodano: 07 sty 2018, 0:12

Mam czas w tygodniu, od poniedziałku do czwartku. Jutrzejsza niedziela 08.01.2018 jest również wolna, ale jej nie liczę. Najbliższy weekend jest w całości niedostępny, następne trudno mi planować. Godziny każdego dnia są dowolne.
Obrazek
Awatar użytkownika
Edgar Alexander
Uczeń Jedi

Postautor: Aetas Hyenn dodano: 07 sty 2018, 14:55

Też chętnie pomogę, jednak w tygodniu tylko środa jest najpewniejsza u mnie, a reszta dopiero w okolicach 22 na spokojnie.
Awatar użytkownika
Aetas Hyenn
Były członek

Postautor: Ashtar Tey dodano: 07 sty 2018, 15:13

Dla mnie dowolnie, dostosuję się.
Awatar użytkownika
Ashtar Tey
Rycerz Jedi

Nick gracza: Gluppor

Postautor: Bart dodano: 07 sty 2018, 15:17

Ustalam misję na wtorek, godz. 20:30. Pomocnicy na 19:30. Jeśli ktoś może wejść tylko w zawężonych godzinach, później, lub tylko na dany etap misji, proszę uprzedzić mnie przez PW.
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi

Postautor: Bart dodano: 10 sty 2018, 1:53

Misja zakończona porażką, jej cel nie został spełniony.

"Tasak" pisze:Cześć, dziubaski. Zanim to odtworzycie, że paru z was naprawdę lubię, jeśli nie chcecie zjebać sobie humoru, nie odtwarzajcie tego dalej.

Skontaktowali się z nami ci sami goście. I taaaak... z tego co wyciągnęliśmy, dzięki Echańcowi macie na koncie zjebanie zabezpieczenia jakiejś w kurwę trudno dostępnej i w kurwę ważnej placówki z kluczowymi dla armii danymi i odwrót z miejsca, do którego wlecieć wymaga takich jak wasz Aqualish i w którym jest kurwa tylko jedno podejście. Zesranie się czegoś co mogło wam pomóc opanować nasranie Vongów na Jądro. Armię tych śmieci ruszającą dalej w Jądro i gwarantowane miliony trupów w najlepszym, jebanym wypadku. Martwego komandosa z najlepszej elity. Martwego komandosa z trochę mniejszej elity. Ponoć nawet możliwe, że ważnego Vonga, bo zauważyli, że Vonga zabił inny Vong tym jebanym wężem. Dwójka kolejnych rannych to na tym polu względnie chuj, podobnie jak to że statek ewakuacyjny za dwieście tysięcy rozjebał się po drodze ucieczki przez ostrzał Vongów i ratowali ich innymi statkami. Przez co zjebała się obrona jakiegoś ważnego odcinka obrony w Jądrze i Vongowie zasuwają dalej na waszych trupach, to już, kurwa mać, gorzej. Tyle z grubsza wyciągnęliśmy. To, że Echaniec przeżył, to w sumie chuja różnicy przy tej tragedii.

Tak, wiem, super, Prakith to nie dotyczy, ale miliony niewinnych ludzi idących do piachu ruszają mi dupę. Wychodzi na to, że bycie na poziomie myślenia Saarai plus to jeszcze nie jest faktycznie "myślenie". Oficjalnie możemy wypierdolić plik rekomendacje myślnik jedi kropka holo do śmietnika bo jest już kurwa pusty.

Wasz gość jest gdzieś tam w szpitalu, stracił obie kończyny i zdechło mu jedno płuco i coś tam jeszcze z nerwami. Delikwenci z Sojuszu go do was odwiozą jak będzie się nadawał do lotu i będą mieli wolnych ludzi ogarniać tysiące trupów załatwionych przez Edgarskiego.

Ilość PD:

Porażka = 0 PD

Rany uczestników:

- Padawan Edgar Alexander - krytyczne

Sprawozdania:

- Padawan Edgar Alexander - całość
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi

Wróć do Zadania