Inwigilator - Adept Coris Quorrom

Inwigilator - Adept Coris Quorrom

Postautor: Elia dodano: 28 paź 2014, 20:02

Dane dotyczące misji:

Stopień: Adept
Preferowana klasa: Obrońca/Strażnik/Negocjator
Poziom trudności: Bardzo łatwy
Ilość uczestników: 1
Miejsce misji: Światy Środka, sektor Kuat, system Kuat, planeta Kuat, Kuat City

{Przekaz z: Archiwa Bazy Jedi od: Rycerz Jedi Elia Vile}
Obrazek
Protokół: Otwarty
Kanał: Wewnętrzny
Kod: 26-4
Sektor: 5
Świat: Prakith

{Rozpoczęcie transmisji}

Obrazek
Kod: Zaznacz cały
Agentura i policja Kuat kolejny raz proszą nas o wsparcie. Rodianin ujęty przez Padawana Xerena zmarł na "atak serca" zaledwie kilka godzin po przewiezieniu na oddział szpitala więziennego. Trwają analizy tkanek, policja podejrzewa zabójstwo - zwłaszcza w świetle zaginięcia rzeczy osobistych denata. Jedyny zachowany  holodysk został wyniesiony z placówki przez nadgorliwą agentkę, która, w drodze wyjątku, uniknęła kary dyscyplinarnej za niedostosowanie się do procedur bezpieczeństwa.

Dalsze śledztwo zostało utajnione. Nieliczni wiedza o istnieniu dysku, a informacje z niego pozyskane są aktualnie analizowane pod kątem wiarygodności. Jeśli potwierdzą się w odpowiednim stopniu, policja będzie potrzebować inwigilatora z zewnątrz - kompetentną psychicznie i fizycznie jednostkę mogącą wniknąć w świat kryminalistów i zbadać go od środka. Szczegóły i dalsze wskazówki zostaną przedstawione podczas spotkania z oficerem prowadzącym tę sprawę.

Do zadania wyznaczyłam Adepta Quorrma. Jego ostatnie sukcesy pozwalają przypuszczać, że będzie w stanie podołać wyzwaniom tej misji.

{Koniec transmisji}

Cele Misji:
- wniknąć w szeregi kryminalistów,
- zebrać maksymalną ilość informacji na temat tożsamości przestępców, planowanych działań, miejsc zbiórki, etc.

Wskazówki:
- pamietaj, ze słowo mówione jest cenne - ale czasem cenniejsze mogą okazać się przedmioty należące do przestępców (dyski, identyfikatory, dowody tożsamości, wizytówki, karty dostępu, holoklucze),
- staraj się pozostać w roli tak długo, jak to możliwe - opiera się na tym Twoje bezpieczeństwo oraz powodzenie akcji prowadzonych w tej sprawie po Twoim powrocie.

Dostępny sprzęt:
- dowolny sprzęt medyczny pobrany z bazy,
- jeden egzemplarz broni palnej.

Uczestnicy Misji:
- Adept Coris Quorrom

Pomocnicy:
- Mistrz Jedi Bart
- Padawan Fenderus
- Rycerz Jedi Neil Danadris
- Uczeń Jedi Siad Avidhal
- Padawan Tranquil

Proszę uczestnika o podanie możliwych terminów. Następnie proszę o posty chętnych do pomocy - potrzebuję co najmniej 3 osób, górna granica nie istnieje.
Pozytywne zakończenie misji oznacza awans uczestnika na rangę Padawana. Z tego względu, w misji mogą pomagać wyłącznie pełnoprawni członkowie organizacji.
Obrazek
Awatar użytkownika
Elia
Mistrz Jedi

Re: Inwigilator - Adept Coris Quorrom

Postautor: Coris Quorrom dodano: 29 paź 2014, 9:46

Mogę podać już wstępne daty, kiedy mi pasuje. W najbliższa niedzielę mogę być dostępny. Przyszły tydzień prawdopodobnie mam lekko zajęty, ale tylko do środy, więc czwartek już mam wolny. Moje dwa najbliższe terminy i zarazem propozycje to:

Niedziela tj. 2-11-2014
Cwartek tj. 6-11-2014

@
Przedział czasowy raczej mi obojętny. Może być od 18 nawet.

P.S
Adepta Quorroma, nie Quorrma. :P

"Czwartek", nie "cwartek";P - Elia
Awatar użytkownika
Coris Quorrom
Były członek

Postautor: Zosh Slorkan dodano: 29 paź 2014, 12:12

31.10 - 2.11 dla mnie odpadają, chwilowy powrót do Polski na WŚ. Po niedzieli:
- z wyprzedzeniem jednodniowym wyklepię czas codziennie po 18:00
- z wyprzedzeniem trzydniowym wyklepię czas codziennie po 16:00

Więc sprawa prosta x)
Obrazek
Awatar użytkownika
Zosh Slorkan
Rycerz Jedi

Postautor: Elia dodano: 30 paź 2014, 0:09

Wstępnym terminem misji jest więc 6/11/14, potrzebuję jednak większej ilości pomocników, by móc wszystko rozegrać. Jeśli ten termin komuś nie odpowiada, poproszę o inne, orientacyjne propozycje, by móc ustalić alternatywę.
Obrazek
Awatar użytkownika
Elia
Mistrz Jedi

Postautor: Neil Danadris dodano: 30 paź 2014, 0:42

Termin mi odpowiada, pomogę.
Awatar użytkownika
Neil Danadris
Honorowy członek

Postautor: Siad Avidhal dodano: 30 paź 2014, 7:09

Pomogę.
Obrazek
Awatar użytkownika
Siad Avidhal
Rycerz Jedi

Nick gracza: Vinax

Postautor: Tranquil dodano: 30 paź 2014, 8:16

Ja mógłbym pomóc w czwartek, ale dopiero jak wrócę z uczelni. Przyjmijmy, że pojadę samochodem to i tak dopiero o 20:00 będę gotowy. Jeżeli będzie pasować taka późna godzina to nie ma sprawy.
Obrazek
Awatar użytkownika
Tranquil
Były członek

Postautor: Coris Quorrom dodano: 30 paź 2014, 8:33

No, odpowiada mi 20:00. Jak dopiero wtedy możesz, to nie ma problemu.
Awatar użytkownika
Coris Quorrom
Były członek

Postautor: Elia dodano: 30 paź 2014, 16:30

Termin misji ustalam na czwartek 6/11/14, godz. 21:00 (pomocnicy, tradycyjnie, godzinę wcześniej).
Obrazek
Awatar użytkownika
Elia
Mistrz Jedi

Postautor: Siad Avidhal dodano: 06 lis 2014, 14:21

Przepraszam - i tak piszę wyjątkowo wcześnie - ale moja obecność przy pomocy jest pewna w jakichś raptem 30 procentach w związku ze sprawami rodzinnymi. Więc w razie czego uprzedzam, że prawdopodobnym jest, iż się nie pojawię - za co z góry przepraszam.
Obrazek
Awatar użytkownika
Siad Avidhal
Rycerz Jedi

Nick gracza: Vinax

Postautor: Elia dodano: 07 lis 2014, 1:45

Misja zakończona sukcesem, wszystkie jej cele zostały spełnione.

Rycerz Jedi Elia Vile pisze:Z otrzymanego przeze mnie raportu agentury Kuat wynika, że Adept Quorrom ukończył zadanie pomyślnie, zdobywając liczne informacje dotyczące grupy, którą miał zinfiltrować, oraz jednego z jej przywódców. Materiały w postaci holokart i cyfronotesu zostały zabezpieczone przez policję, która czeka na szczegółowy raport ze sprawy. Zostaniemy poinformowani o dalszym toku śledztwa oraz, najprawdopodobniej, włączeni w jego zakończenie - działania Padawana Xerena i Adepta Quorroma spotkały się z dużym uznaniem.

Niniejsze zadanie udowodniło, że Adept Quorrom jest już gotowy na podjęcie dalszej nauki jako pełnoprawny Padawan.

Ilość PD:

(Bardzo łatwy - 1000 PD) * ranga uczestników (Adept - 1) : liczba uczestników (1) = Adept - 1000 PD

Rany uczestników:

- Adept Coris Quorrom - lekkie

Sprawozdania:

- Adept Coris Quorrom - całość
Obrazek
Awatar użytkownika
Elia
Mistrz Jedi

Wróć do Zadania