Gubienie tropu - Padawan Vinax Raxem

Gubienie tropu - Padawan Vinax Raxem

Postautor: Bart dodano: 08 sty 2014, 17:51

Dane dotyczące misji:

Stopień: Padawan
Preferowana klasa: Strażnik/Negocjator
Poziom trudności: Bardzo łatwy
Ilość uczestników: 1
Miejsce misji: Region Ekspansji, sektor Kira, system Roldalna, planeta Roldalna

Obrazek
Kod: Zaznacz cały
Wszystko idzie zgodnie z planem. Minęło sporo czasu, ale już prawie wiesz, dokąd musisz się udać, aby zrealizować cel, który próbuje Ci wskazać amulet zdobyty podczas Twych podróży po wydostaniu się z niewoli. Mętne obrazy, których dostarcza Ci podświadomość, robią się coraz klarowniejsze. Rimmański Szlak Handlowy - to Twoja odpowiedź, jesteś tego pewny. To tę trasę musisz przebyć i w końcu dowiesz się, czego szukasz. Po wielu tygodniach Twój umysł połączył wszystko w jedno i znalazł rozwiązanie.

Nie wiesz niestety, czego dokładnie szukasz. To może być wszystko, ale wiesz już, gdzie szukać. Twój skarb powie Ci, co musisz znaleźć, gdy trafisz we właściwe miejsce, to jednak zdaje się pewne. Wystarczy kontynuować właściwą podróż, gdy już znasz swoją trasę. Przeznaczenie jest już niemal pewne.

Na drodze do przeznaczenia pojawia się jednak inny problem. Ktoś pewnikiem Cię śledzi. Nie bez powodu kamery na przypadkowych portach podążały za Tobą, nie bez powodu ochroniarze sięgali po cyfronotesy na Twój widok. To żadna paranoja. Ktoś Cię śledzi i próbuje złapać, zanim osiągniesz swój cel. Twój skarb musiał wyznaczyć Ci ważną misję, której jeszcze nie rozumiesz w pełni - ale ktoś najwyraźniej chce Ci przeszkodzić. Musisz mieć się na baczności, tak tak.

Cele Misji:
- Podążać po kolejnych planetach Rimmańskiego Szlaku Handlowego, badając lokalne zdarzenia i próbując zdobyć najmniejszy ślad, który naprowadzi cię na cel, czymkolwiek on jest.
- W drodze podróży i medytacji pozwolić amuletowi wesprzeć Cię w odkryciu, czego szukasz, na co zwrócić uwagę.
- Nie pozwolić się złapać przed osiągnięciem tajemniczego celu.
- Pod żadnym pozorem nie dać sobie odebrać amuletu, bez niego nigdy nie osiągniesz celu.

Wskazówki:
- Nie wiesz, jaki jest Twój cel, jednak najwyraźniej ktoś go zna i próbuje Ci przeszkodzić w jego realizacji. Miej się na baczności i staraj się zgubić ewentualny pościg.
- Unikaj jakichkolwiek większych starć. Blaster niekoniecznie Ci wystarczy, a miecz świetlny może zwrócić zbyt wiele uwagi.
- Postaraj się ukryć swój amulet, może zwrócić niepożądaną uwagę.
- Jeśli spotkasz swych dawnych przyjaciół, trzymaj się od nich z daleka. Możesz mieć problem z wyjaśnieniem swego celu, co zrodzi niepotrzebne utrudnienia.

Dostępny sprzęt:
- 1832 kredyty
- Medpakiet
- Pistolet blasterowy DL-44

Uczestnicy Misji:
- Padawan Vinax Raxem

Pomocnicy:
- Uczeń Jedi Elia Vile
- Adept Fenderus
- Rycerz Jedi Neil Danadris

Misja wykonywana w mojej współpracy z Uczennicą Elią, na bazie scenariusza, który ułożyła dla tego wątku.
Proszę uczestników o podanie swoich terminów - od razu mogą to zrobić także osoby chętne do pomocy. Proponowałbym termin sobotni.
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi

Re: Gubienie tropu - Vinax Raxem

Postautor: Elia dodano: 08 sty 2014, 18:06

Jestem dostępna codziennie po 19, weekendy mam wolne. Sobota lub niedziela pasowałyby mi najbardziej.
Obrazek
Awatar użytkownika
Elia
Mistrz Jedi

Postautor: Siad Avidhal dodano: 08 sty 2014, 18:09

Poniedziałki - od 18
Wtorki - od 16
Środy - od 16
Czwartki - od 16
Piątki - od 17
Soboty - od 13 (No ewentualnie wcześniej jeśli będzie naprawdę potrzeba)
Niedziele - Tutaj niepewnie, ale średnio około od godz. 18-19

Tak prezentuje się mój plan, mniej więcej - chociaż mógłbym to zagrać nawet dzisiaj xDD Nie będę podawał konkretnych dni - niech po prostu pomocnicy wybiorą a ja ewentualnie powiem, czy się zgadza.
Obrazek
Awatar użytkownika
Siad Avidhal
Rycerz Jedi

Nick gracza: Vinax

Postautor: Bart dodano: 08 sty 2014, 18:16

Proponowałbym więc tę sobotę o 15:00 i wejście pomocników ok. 14:00. Chyba najbardziej pewny i spokojny termin. Choć wystarczy mi jeden pomocnik - miejsca nieograniczone.
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi

Postautor: Siad Avidhal dodano: 08 sty 2014, 18:20

Okej, sobota godzina 15 brzmi jak dla mnie bezproblemowo.
Obrazek
Awatar użytkownika
Siad Avidhal
Rycerz Jedi

Nick gracza: Vinax

Postautor: Zosh Slorkan dodano: 09 sty 2014, 19:50

Za zgodą prowadzących dodaję swój debiutancki zapis do roli pomocnika x) Szybko powiem też, że wyjeżdżam sobota wieczór i gram z wami do osiemnastej.
Obrazek
Awatar użytkownika
Zosh Slorkan
Rycerz Jedi

Postautor: Bart dodano: 11 sty 2014, 20:07

Misja zakończona porażką, jej dwa ostatnie cele nie zostały spełnione.

Rycerz Jedi Bart pisze:Prób odnalezienia Padawana Vinaxa Raxema podejmowaliśmy się z moją uczennicą oraz łowcą Vreyxem przez wiele miesięcy. Nie chcę spisywać tu szczegółów na ten temat - prawdopodobnie i tak nie przedstawiłbym wszystkiego dostatecznie czytelnie, jeśli ktoś nie pozostawał zaangażowany w temat. To samo dotyczy jego zaginięcia prawie dwa lata temu, późniejszej aktywności i braku kontaktu z nami. Nie zamierzam relacjonować tutaj wielu godzin teorii na temat jego losu w chwili zaginięcia, decyzji co do drogi życiowej, ewentualnego kontaktu z Akademią Jedi, z naszą grupą, jakichkolwiek zmian. Byłoby ich około dwadzieścia, równie prawdopodobnych.

Wychwycenie jakiejkolwiek trasy po wielu tropach zajęło nam niezwykle wiele czasu - i trudno się temu dziwić. Dotarliśmy na tę samą planetę - Roldalnę - co Padawan, lecz rozminęliśmy się. Wpadł jednak w konflikt z prawem, operując fałszywą walutą, co na tym świecie jest karane śmiercią. Dzięki zamieszaniu i pościgowi udało nam się skontaktować z lokalnymi siłami i pomóc w namierzaniu prawdopodobnej trasy ucznia. Dotarliśmy do celu być może i szybciej, niż on sam, lecz dalsze poszukiwania i tak zajęły wiele czasu.

Ostatecznie Padawan powrócił do nas. Szczegóły zapewne ukaże on sam, gdy powróci do zdrowia psychicznego - dość powiedzieć, że najwyraźniej był pod wpływem artefaktu Ciemnej Strony Mocy. Pozostaje teraz w ambulatorium, a podana mu neurotoksyna nie pozwala na świadome korzystanie ze zdolności Jedi.

Ilość PD:

Porażka = 0 PD

Rany uczestników:

- brak

Sprawozdania:

- Padawan Vinax Raxem - całość
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi

Wróć do Zadania