Granice Prakseum - Rycerz Jedi Neil Danadris

Granice Prakseum - Rycerz Jedi Neil Danadris

Postautor: Bart dodano: 04 wrz 2013, 16:43

Dane dotyczące misji:

Stopień: Rycerz Jedi
Preferowana klasa: Strażnik/Negocjator
Poziom trudności: Bardzo łatwy
Ilość uczestników: 1
Miejsce misji: Yavin IV - bagienne tereny 11,5 kilometra od zachodnich murów Prakseum Jedi

{Przekaz z: Yavin IV od: Mistrz Jedi Luke Skywalker}
Obrazek
Protokół: Zamknięty
Kanał: Nowy Zakon Jedi
Kod: 10-8
Sektor: Gordian
Świat: Yavin IV

{Rozpoczęcie transmisji}

Kod: Zaznacz cały
Witajcie, Rycerze i uczniowie.

Dowiedziałem się od porwanych uczniów i w toku dalszych śledztw, że Prakseum Jedi jest następnym celem desperackiego ataku Drugiego Imperium... i wspierających je Mrocznych Jedi pod dowództwem mojego dawnego ucznia. Brakissa.
Nie mam czasu na szczegółowe wyjaśnienia. Przyjdzie na nie czas, gdy już zakończymy to zagrożenie - tymczasem zaś wzywam wszystkich Jedi do obrony budynku. Wróg może być już w drodze.

Bez odbioru,
Luke Skywalker.

{Koniec transmisji}

{Przekaz z: Archiwa Jedi od: Inkwizytor Jedi Bart}
Obrazek
Protokół: Zamknięty
Kanał: Wewnętrzny
Kod: 93-5
Sektor: Raioballo
Świat: Dantooine

{Rozpoczęcie transmisji}

Kod: Zaznacz cały
Żadnych wytłumaczeń nie wymaga fakt, że nasza obecność na Yavinie może wywołać tylko i wyłącznie problemy - i nie możemy odpowiedzieć na wezwanie. Poza Tobą, Rycerzu.

Sądzę, że Skywalker nie będzie potrzebować kolejnego Jedi do zespołu kilkudziesięciu innych na głównym froncie. Nie ma też powodu, abyś leciał tam *na czas*. Wiem, że może Cię drażnić czekanie na wsparcie swoich przyjaciół - ale bardziej pomożesz im gdzie indziej, niż tam, jako pięćdziesiąty miecz do odbijania pocisków. Bardziej wesprzesz ich poza głównym polem bitwy.

Musisz się tam dostać już *po* rozpoczęciu głównego natarcia. Przedostać się na powierzchnię planety i zaskoczyć siły obstawiające otoczenie Prakseum. Musisz przedostać się tam niezauważony i poprowadzić atak z zaskoczenia - i zniweczyć tyle prowadzonych w tle działań, ile tylko Ci się uda. Na tyłach walki niechybnie będzie mieć miejsce wiele działań taktycznych. Tam jest Twoje miejsce, tam wpłyniesz na wynik walki.

{Koniec transmisji}

Cele Misji:
- Przedostać się na powierzchnię Yavina w trakcie bitwy.
- Zniweczyć tyle działań prowadzonych przez Imperium na uboczu, ile tylko będziesz mógł.

Wskazówki:
- Zebrałem dla Ciebie resztki wszelkiego dostępnego sprzętu, w tym zdobyczny z Dorin. Granaty, karabiny. Postaram się być także z Tobą w łączności, choć nie wiem, na ile będzie to możliwe. Kontaktuj się z nami w razie potrzeby i spróbuj nawiązać połączenie z Prakseum - mogą wesprzeć Cię dalszymi wskazówkami.

Dostępny sprzęt:
- Myśliwiec X-Wing
- Dowolna broń palna i ładunki wybuchowe
- Opcjonalne wyposażenie na życzenie

Uczestnicy Misji:
- Rycerz Jedi Neil Danadris

Pomocnicy:
- Uczeń Jedi Elia Vile
- Padawan Revel
- Adept Falan
- Padawan Kelan
- Adept Atlan Quo

Proszę uczestnika i osoby zainteresowane pomocą o terminy.
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi

Re: Granice Prakseum - Neil Danadris

Postautor: Revel dodano: 04 wrz 2013, 16:47

Jestem w stanie pomóc we wtorki, czwartki. weekendy. Bądź w resztę dni dopiero po 21. W tygodniu nie przewiduje przesiedzieć dłużej, niż do 23-24.
Awatar użytkownika
Revel
Były członek

Postautor: Neil Danadris dodano: 04 wrz 2013, 16:53

Terminy zupełnie dowolne, z wyłączeniem nadchodzącego weekendu. Standardowo, jak zapewne także większość z Was, preferuję godziny wieczorne.
Awatar użytkownika
Neil Danadris
Honorowy członek

Postautor: Falan dodano: 04 wrz 2013, 17:28

Mogę pomagać w dowolny dzień tygodnia pod warunkiem że terminy zostaną podane z kilkudniowym wyprzedzeniem. Ten weekend mi na 80% odpada, jak tylko będę wiedział dokładnie zedytuje ten post.
Awatar użytkownika
Falan
Były członek

Postautor: Bart dodano: 04 wrz 2013, 17:31

Proponowałbym termin jutrzejszy o 20:30, z pomocnikami na godzinę 19:30 - mam nadzieję, że nie stanowi to dla Adepta Falana kłopotu.

Treningiem Grupy III martwić się nie trzeba - nadrobię tego samego dnia, w nocy, albo nazajutrz w godzinach popołudniowych - a Rycerz Neil może zająć się swoim Adeptem przed organizacją misji, jak sądzę.

#Neil - mogę przeprowadzić dyżur wcześniej, bez problemu.
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi

Postautor: Namon-Dur Accar dodano: 04 wrz 2013, 18:35

Pomogę.
Obrazek
Awatar użytkownika
Namon-Dur Accar
Były członek

Postautor: Atlan dodano: 05 wrz 2013, 10:28

Pomogę, a przynajmniej chciałbym pomóc. Jeżeli ma to być dzisiaj, to po prostu nie wiem czy wrócę na 19:30, bo jakiś czas będę poza domem. Jeśli nie, to cóż, można mnie nie brać pod uwagę. Jeśli jednak będę na czas, to raczej nie zostanę dłużej, niż 23-24.
Awatar użytkownika
Atlan
Były członek

Postautor: Bart dodano: 09 wrz 2013, 15:14

Misja zakończona sukcesem, wszystkie jej cele zostały spełnione.

Rycerz Jedi Bart pisze:Nie mam najmniejszych wątpliwości co do tego, że wykonałeś swoje zadanie idealnie, Rycerzu. Najwyraźniej skierowanie Cię w rejon starych kapsuł desantowych było bardzo trafne - lecz bardziej spodziewałem się przechowywania tam zapasów i sprzętu, niż systemów manipulujących komunikacją.

Gdyby nie pierwsza z Twych interwencji, uszkodzenia komunikacji przyczyniłyby się do śmierci wielu żołnierzy, być może i Jedi. Można żałować, że nie zdążyłeś po drodze do obleganej bazy zająć się, w jakikolwiek sposób, drugim z imperialnych urządzeń - choć straty niechybnie były mniejsze. Najwyraźniej przez "resztki" problemów z komunikacją zginęli lub zostali ranni członkowie nielicznych i małych grup, rozrzuconych po Yavinie, które nie mogły skonsultować się z resztą i zorganizować. Swoją interwencją w obleganym posterunku uratowałeś jednak niechybnie niezwykle wielu ludzi.

Technicy, którzy przetrwali destrukcję pierwszego z urządzeń, zostali znalezieni jakiś czas potem i aresztowani. Zespół ze stanowiska, którego nie próbowałeś przejąć - zbiegł, nieznane są losy jego członków.

Drugie Imperium praktycznie się rozpadło. Brakiss najwyraźniej nie żyje. Wkraczamy w 24 ABY już bez wroga...

Ilość PD:

(Bardzo łatwy - 1000 PD) * ranga uczestników (Rycerz Jedi - 2,5) : liczba uczestników (1) = Rycerz Jedi - 2500 PD

Rany uczestników:

- brak

Sprawozdania:

- Rycerz Jedi Neil Danadris - całość
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi

Wróć do Zadania