Czerwony Gwardzista - Rycerz Jedi Gluppor

Czerwony Gwardzista - Rycerz Jedi Gluppor

Postautor: Bart dodano: 11 cze 2013, 18:02

Dane dotyczące misji:

Stopień: Rycerz Jedi
Preferowana klasa: Strażnik
Poziom trudności: Bardzo łatwy
Ilość uczestników: 1
Miejsce misji: Wewnętrzne Rubieże, sektor Nouane, system Telerath, planeta Telerath - siedziba lokalnego banku

{Przekaz z: niszczyciel Explorator od: Inkwizytor Jedi Bart}
Obrazek
Protokół: Zamknięty
Kanał: Wewnętrzny
Kod: 33-SC
Sektor: Nouane
Świat: brak - niszczyciel Explorator

{Rozpoczęcie transmisji}

Obrazek
Kod: Zaznacz cały
Planeta Telerath padła "ofiarą" ataku Imperium - w pewnym sensie.
Oddziały szturmowców, tak jak na Kalarbie miesiące temu, usiłowały złupić tamtejszy bank. Całkowite niepowodzenie - nikt nie docenił zaangażowania Arkanian w ochronę tej praktycznie bankowej planety. Wszyscy szturmowcy zginęli, ochrona otrzymała natychmiastowe wsparcie. Zbiegł jednak domniemany przywódca - i to z tego powodu wezwano mnie na Exploratora, abym pomógł w rozwiązaniu jego sprawy, jeszcze w nocy.

Ranny dowódca nie tylko nosił uniform typowy dla Czerwonych Gwardzistów, widziany pierwszy raz od dawna, ale i posługiwał się mieczem świetlnym. To już samo w sobie powinno wyjaśnić nasze zaangażowanie.
Na Exploratorze zdobyłem wszystkie niezbędne informacje. Myśliwiec uciekiniera został zestrzelony, lecz najwyraźniej przeżył. Udało nam się ustalić domniemany kierunek ucieczki i kilka dodatkowych szczegółów - poznasz je na miejscu. Cała planeta wie o sytuacji - możesz liczyć na pełne wsparcie lokalnych sił arkaniańskich, niebywale profesjonalnych. Nie spodziewałbym się tu problemów.
Powodzenia. Sądzę, że to właściwe dla Ciebie zadanie.

{Koniec transmisji}

Cele Misji:
- Namierzyć zbiegłego Czerwonego Gwardzistę.
- Schwytać uciekiniera i odprowadzić żywcem.

Wskazówki:
- Niechybnie mamy do czynienia z wybitną jednostką, sądząc po samym pancerzu. To może być uzurpator - jednak nawet takowy musiał zdobyć dostatecznie dobrą reputację, aby utrzymać się na tej pozycji, niezależnie jak zagarniętej. Dane przez niego posiadane będą kluczowe dla Nowej Republiki.
- Miecz świetlny powie Republice już niewiele. Lepiej, abyśmy jego sprawę rozwiązali my.
- Zagrożenie dla Ciebie jest minimalne - w razie potrzeby będziesz dysponować wręcz nadmiernym wsparciem. Nie wahaj się z niego skorzystać - liczy się sukces.

Dostępny sprzęt:
- Dowolny z pojazdów powietrznych grupy
- Dowolna broń palna do wypożyczenia na miejscu
- Dowolne ładunki wybuchowe do wypożyczenia na miejscu

Uczestnicy Misji:
- Rycerz Jedi Gluppor

Pomocnicy:
- Padawan Kelan
- Adept Revel
- Uczeń Jedi Aetharn Calius

Proszę uczestnika i osoby zainteresowane pomocą o wskazanie terminów według zwyczajowych schematów. Z drobną uwagą - najbardziej preferowałbym terminy po 15 czerwca, z uwagi na to, że te 4 dni na sesję mogą mi się przydać. Scenariusz należy do projektu, który zbudowałem jeszcze przed czasami Szlaków, ale nadal muszę trochę przygotować.
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi

Re: Czerwony Gwardzista - Rycerz Gluppor

Postautor: Namon-Dur Accar dodano: 11 cze 2013, 19:50

Chętnie pomogę. Poza weekendami 22-23 i 29-30 czerwca jestem w pełni dyspozycyjny. :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Namon-Dur Accar
Były członek

Postautor: Ashtar Tey dodano: 12 cze 2013, 2:02

Jak na razie ciężko jest mi podać jakieś terminy, wszystko zależy od tego, jak szybko zainstaluję JK3 na drugim komputerze.
Awatar użytkownika
Ashtar Tey
Rycerz Jedi

Nick gracza: Gluppor

Postautor: Revel dodano: 12 cze 2013, 15:15

Zgłaszam się do pomocy. Jestem do dyspozycji chyba w każdym terminie tego miesiąca (w przypadku wcześniejszego ustalenia dokładnej daty wydarzenia).
Awatar użytkownika
Revel
Były członek

Postautor: Aetharn dodano: 12 cze 2013, 15:29

Nastał ten piękny okres... Od 15 czerwca do końca miesiąca nie będę mógł pomóc tylko 21 (testy sprawnościowe na koniec "sezonu") - oczywiście przez najbliższe dwa tygodnie będą to godziny popołudniowe i wieczorne.
Awatar użytkownika
Aetharn
Były członek

Postautor: Neil Danadris dodano: 12 cze 2013, 16:40

Pomogę. Jeśli chodzi o termin - dostosuję się.
Awatar użytkownika
Neil Danadris
Honorowy członek

Postautor: Elia dodano: 12 cze 2013, 18:25

Chętnie pomogę. Terminy - o ile data będzie podana z jednodniowym wyprzedzeniem - jak w temacie z terminami. Jeżeli coś ulegnie zmianie, poinformuję.
Obrazek
Awatar użytkownika
Elia
Mistrz Jedi

Postautor: Ashtar Tey dodano: 22 cze 2013, 16:14

Ok, misja pasuje mi obecnie praktycznie każdego dnia, poza jutrzejszą niedzielą wieczorem (chyba, że późno tj. po 22) i (prawdopodobnie) wtorkiem wieczorem.

Wobec tego: poniedziałek, 21:00. Organizacja zwyczajowo godzinę przed. W domyśle uznaję, że wszyscy, którzy się zapisali, będą obecni: jeśli nie, proszę o informację o wypisie.
~Bart
Awatar użytkownika
Ashtar Tey
Rycerz Jedi

Nick gracza: Gluppor

Postautor: Bart dodano: 27 cze 2013, 0:57

Misja zakończona sukcesem, wszystkie jej cele zostały spełnione.

Rycerz Jedi Bart pisze:Raporty, które otrzymałem, mówią o wyjściu cało z pułapki. Zaskakuje pieczołowitość, z którą w długim ciągu tropów, zaprowadzono Was aż do pułapki, która okazała się tak błaha, prosta. Pułapka mogłaby się zdawać oczywista od samego początku, choć skala działań - cały atak, przemycane tropy, terror zaprowadzony w wilii, aż do ostatecznego rozegrania - przytłacza. Choć cele i podstawowe metody, znów wnioskując po wstępnych relacjach, które otrzymałem, są nader oczywiste, łatwo nadal się dziwić zwykłej przesadzie Imperium.
Czerwony Gwardzista został odesłany i będzie przesłuchiwany - a miejsca wszystkich zajść ponownie, dokładnie badane. Spodziewajcie się dalszych wieści w tej sprawie, będę je przekazywał, jeśli do mnie dotrą. Miecz wymaga już zbadania na miejscu.

Ilość PD:

(Bardzo łatwy - 1000 PD) * ranga uczestników (Rycerz Jedi - 2,5) : liczba uczestników (1) = Rycerz Jedi - 2500 PD

Rany uczestników:

- Rycerz Jedi Gluppor - lekkie

Sprawozdania:

- Rycerz Jedi Gluppor - całość
Awatar użytkownika
Bart
Mistrz Jedi

Wróć do Zadania